[ Príspevkov: 9 ] 

Navštevujete ešte v dnešnej dobe videopožičovňu?
 Áno, navštevuje. 5% 5% [ 3 ]
 Nie, nenavštevujem. 95% 95% [ 59 ]


Celkom hlasov : 62

AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa

Kamenné půjčovny filmů zjevně dlouho nepřežijí, a to nejen v Česku. Likviduje je nástup virtuálních systémů pro sledování videa na vyžádání, levná DVD na novinových stáncích i možnost stahovat filmy z internetu. V USA se v souvislosti s tím dokonce hovoří o konci části americké kultury.
Před dvěma až třemi roky bylo v Česku přes 1 500 videopůjčoven. Nyní jich je v provozu zhruba sto.

Viac info: http://technet.idnes.cz/klasicke-videop ... _video_vse


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Klasické videopožičovne spejú k zániku

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 17.07.25
Príspevky: 6561
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava

Osobne som nenavstevoval videopozicovnu ani predtym ako som mal internet, naozaj len vynimocne jeden ci dva filmi do roka takze ja nepatrim medzi dobrych zakaznikov videopozicovni, aj ked je pravda ze uz asi 3 roky som vo videopozicovni nebol vobec, každopadne klasicke videopozicovne nemaju velmi vyznam ked sa da film pozriet bez toho aby clovek vytiahol paty z domu a nemusi sa bat toho ze film ktory si chce pozriet nie je prave dostupny lebo si ho pozical niekto iny


_________________
PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum
Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.11.09
Prihlásený: 11.10.10
Príspevky: 459
Témy: 52 | 52

mi sme vlastnili jednu od 93 a uz v roku 98 sme ju museli zavriet koli nastupu filmov na CD


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Klasické videopožičovne spejú k zániku

Registrovaný: 08.06.09
Prihlásený: 19.10.20
Príspevky: 405
Témy: 113 | 113
Bydlisko: Košice

No to sa dalo čakať, dnes si už maximálne ľudia prídu pozrieť do videopožičovne čo si doma stiahnu z internetu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Klasické videopožičovne spejú k zániku

Registrovaný: 25.12.08
Príspevky: 2945
Témy: 89 | 89

ja uz som myslel ze davno zanikli, dnes sa uz neoplati poziciavat si, lebo vsetky DVD su poriadne doskrabane


_________________
PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W
Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Klasické videopožičovne spejú k zániku

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61 | 61
Bydlisko: Šaľa

bol som raz v pozicovni v petrzke asi pred tromi rokmi a marne som sa domnieval, ze sa tam este niekedy vratim... v dnesnej dobe uz to nema zmysel
//samozrejme som sa vratil, nech im dam spat filmy, ale that all :)


Naposledy upravil 89Aquarius dňa 04.10.2010 21:50, celkovo upravené 1

_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 04.10.2010 21:50 | Klasické videopožičovne spejú k zániku

Ja som chodieval cca. 4-5 rokov dozadu. Ale tak cca. 4 krat do roka. Teraz samozrejme vsetko stahujem - torrenty atd.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163 | 163
Bydlisko: Bratislava

skor by som videl sancu v internetovych pozicovniach. ak take su....


_________________
≡v≡
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 05.10.2010 10:07 | Klasické videopožičovne spejú k zániku

Su online pozicovne aj predajne, bohuzial vsetky legalne su urcene hlavne pre USA. Tiez som mal zaujem kupovat si filmy online a mat ich tam a nie doma, ale neda sa. :jaw:


 [ Príspevkov: 9 ] 


Klasické videopožičovne spejú k zániku



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

klasické PC (500€)

v PC zostavy

6

769

24.09.2011 18:19

majky358

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Klasické stromové menu

v Frontend

1

877

01.09.2008 19:43

neutronmind

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

D: Klasicke ziarovky

v Bazár

5

955

14.03.2017 22:00

T.C.B.E.E

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kde kupit klasicke ziarovky?

v Ostatné

15

1634

02.10.2023 10:12

tatko Tom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ntb na klasicke ukony

v Notebooky a netbooky

10

502

15.02.2016 22:29

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chladič na klasické PS4

v Hry a herné konzoly

0

573

17.12.2019 21:18

Snajper2

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na klasické hry

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

32

801

22.02.2013 21:32

diX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dlhodoby spanok vs klasicke vypnutie

v Windows

4

720

16.03.2008 16:46

Axwell

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Klasické PC slúchadlá do 15 €

v Externé zariadenia

0

342

18.12.2011 16:13

Lampa_SVK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Opera 19 - zmena na klasicke menu?

v Ostatné programy

0

333

20.03.2014 22:16

pajros

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Logitech Cube: Zapomeňte na klasické myši

v Novinky

4

626

06.01.2012 18:49

Semp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

PHP - ako na klasicke desktop aplikacie (GTK)

v Backend

4

4518

03.09.2010 0:14

el_fuego333

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slúchadlá 7.1 idu iba ako klasické

v Zvuk

4

554

14.01.2018 21:20

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

mozem pripojit cez kompozitny RGB vstup klasicke AV?

v Monitory, televízory a projektory

3

1785

21.02.2008 9:45

wave

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

P: Klasicke ziarovky E27/E14 25W/40W/60W

v Bazár

9

951

17.06.2016 18:47

T.C.B.E.E

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Xbox 360 - existuje OS aj pre klasicke PC

v Ostatné

5

849

27.10.2010 22:57

shiro



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF