| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: hp probook 450 fingerprint reader |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 803
| otvor si HP Support Assistant Aktualizacia a udrzba a tam ti to vyhlada chybajuci ovladac a nainstaluje Skúsil som nainštalovať HP Support Assistant, po spustení mi najskôr vyskočí okno (obr. č. 1), po kliknutí vyhodí okno Program prestal pracovať (obr. č. 2). :cry: http://img266.imageshack.us/i... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: hp probook 450 fingerprint reader |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 803
| | Zdravim, mam rovnaky problem s HP Probook 450. Nainstaloval som Win7 64bit, chvilu mi Fingerprint aj isiel (skusal som prihlasovanie na webstranky a islo to). Potom ale Fingerprint Sensor uplne zmizol z Device Manageru a neda sa nainstalovat ani "rucne". Pri rucnom vyhladani ovladaca mi vz... |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: Problem s diskom na HP DV5-1160 - mrzne |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 558
| | Ahoj. Mam problem s diskom na mojom notebooku HP DV5-1160. Je tam disk FUJITSU 320 GB 5400rpm. Ked stahujem napr z czsharu velkou rychlostou napr 5 MB/s, tak sa mi občas cely notebook akokeby zastavi, ide hybat mysou, kurzor je "operujúci" ale nejde nič robit vo win, nejde prepinat okna, n... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: ruksak na notebook |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 603
| Ak by si nasiel este nejaky peniaz naviac, kukni aj na batohy od znacky Golla. Ja mam konkretne tuto farbu: http://www.alza.sk/batoh-na-notebook-golla-festival-d96111.htm
Pri trochu browsovani po nete som ho zohnal za liter českých. Som snim spokojny.. nie je nejak extra objemny, ale odnesiem v no... |
|
Fórum: Krčma Téma: Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním! |
Odpovede: 781 Zobrazenia: 68721
| kiki píše: podla mna to bude tahane cez FTP , na intraku ked taham tiez mam cca 10MB/s
je to tahane myslim z CZshare, a áno je to intrák  |
|
Fórum: Krčma Téma: Máte zaujímavý screenshot? Sem s ním! |
Odpovede: 781 Zobrazenia: 68721
| Mne to občas frčíííí
 |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: HP dv5 1040 |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1195
| | imo si ani na jednej grafike nezahráš, takze podla nej by som sa velmi neriadil... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: HP dv5 1040 |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1195
| pre toto ludia paviliony kupuju. su to proste sracky. preco? ako, su vykonne, ale za aku cenu. aby bola tak nizka, su tam srackove komponenty, co dlho nevydrzia.
Takze podla teba vyraba napr. Intel dva druhy tych istych procesorov? Jeden "kvalitny druh" pre Lenovo, Dell, Compaq... a dru... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: HP dv5 1040 |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1195
| 2. je rozdiel lenovo a lenovo thinkpad, v jednom pises ze su zname kvalitou spracovania a v dalsej vete ze lenovo by si na horsie podmienky nekupoval,
Pisal som: "Podla mna ak book NEchces pouzivat v nejakych horsich podmienkach (casto vonku) tak by som lenovo nekupoval."
Vychadzal so... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: HP dv5 1040 |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1195
| Inak k tym znackam, vobec by som sa nebal Toshiby, ani Fujitsu... Priatelka ma Toshibu A300, tu taku strasne lesklu, zatial ziadne problemy... Az na ten prach všade :loony:
Ked som vyberal ja notebook tak som mal pocit ze FS su nejak malo rozsirene a malo predajni ich predavalo.
Dell za taky mal... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: HP dv5 1040 |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 1195
| | cav, ja mam HP DV5 1160. Zial to ma este procak T5800, co je skoda.. ten P8400 bude menej hriat a žrať. Teraz pri praci vo Win mam na procaku teplotu 60-62 °C. Grafiku tam mam 9600GT, som snou spokojny, presiel som na tom NFS, ted hram GRID, skusal som aj GTA a je to hratelne ale zazitok by to bol v... |
|
Fórum: Windows Téma: HP DV5 1160 - zamŕza |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 475
| skus pozriet teploty, precistit od havede, zaktualizovat... potom daj vediet
Teplotou to asi nebude.. tu je screen z everestu a teploty su vpohode..
http://usera.ImageCave.com/kiwibibo/teploty.JPG
Teraz som zistil novy poznatok.. ono to je ho hrozne divné "zamrznutie"... totiz.. ... |
|
Fórum: Windows Téma: HP DV5 1160 - zamŕza |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 475
| Ahoj. Mam notebook HP DV5 1160 s Vistou a mam snim jeden problem. Obcas vo Viste zamrzne. Zamrznutie vyzera asi tak, ze ide hybat kurzorom, ale book proste nereaguje. Ani na CTRL+ALT+DEL, nič. Disk pri tom svieti stale. Vzdy pomoze len natvrdo vypnut pomocou tlacidla na vypinanie a zapinanie :/
Ma... |
|
Fórum: Ovládače Téma: Problem s BT na notebooku HP DV5-1160 |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 871
| a ostatne drivre ti tam sli v pohode, WiFi, zvuk, graficka? Skadial si ich mal?
Uz som to rozbehal aj s tymi z HP, diky ;) Ostatne drivre su tam od vyroby... bol tam aj ovladac na BT, ale skusal som BlueSoleil a vobec, skusam nejako rozchodit internet v notebooku cez mobil... preto som sa v tom h... |
|
Fórum: Ovládače Téma: Problem s BT na notebooku HP DV5-1160 |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 871
| | stiahni ho zo stranky HP, neviem aky konkretny model mas http://h20180.www2.hp.com/apps/Lookup?h ... submit.y=0 potom Software & Driver downloads, mohlo by to byt aj toto http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft ... ct=3812337 alebo vloz CD ktore si mal k booku a potom zopakuj ten proces pri kto... |
|
Fórum: Ovládače Téma: Problem s BT na notebooku HP DV5-1160 |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 871
| Zdravim. Mam problem s Bluetooth-om na notebooku HP DV5-1160. Ked ho vo windowse zapnem (tlacidlom na NB) zacnu sa instalovat ovladace. Tie sa vsak nenainstaluju.. chvilu to prehladava a potom vypise toto:
http://usera.ImageCave.com/kiwibibo/bt.JPG
Ked kliknem na Vyhledat a nainstalovat ovladac... |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Problem s Catalyst Center |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 914
| el mariachi píše: daktorí výrobcovia vydávajú troška.. upravené ovládače, čiže tie sú prispôsobené priamo na tvoju kartu od asusu... je možné že im daktoré funkcie chýbajú. skúšal si ovládače oficiálne zo stránky ati.amd.com ?
ano, odtial mi to catalyst vobec nenainstalovalo |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Problem s Catalyst Center |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 914
| no nemusis ale myslim ze cim novsi frame tak tym lepsie.
no tak som asi prisiel na to kde je chyba.. v samotnej instalacii... skusil som stiahnut ovladace aj s catalystom zo stranky ASUS-u... a odtial mi to pekne nainstalovalo... takze Catalyst uz mam... ale zda sa mi ze je nejaky ochudobnelejší ... |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Problem s Catalyst Center |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 914
| OmeGa píše: urcite musi nahodit framework, bez neho CCC proste nefunguje 
stiahol som framework 2.0... pustil... vypisalo ze uz to mam nainstalovane... na strankach microšoftu boli aj nejake framework 3.0 a 3.5... aj tie mam nainstalovat? |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Problem s Catalyst Center |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 914
| no ručne, to určite nerob alebo sa nečuduj takýmto hláškam... čo si predstavuješ pod tým "samo sa nenainštaluje" ? nie je na výber, vypíše chybu alebo čo ?
No takze popisem celu instalaciu:
Spustim instalaciu driverov (8-10_vista32_dd_ccc_wdm_enu_69564.exe stiahnute zo stranky http://g... |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Problem s Catalyst Center |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 914
| | Cav.. mam problem s Catalyst Center... ked instalujem ovladace na moju 3650, Catalyst Center sa samo ani nenainstaluje. Proste ked kliknem druhym tlacitkom na plochu, hore by malo byt samostatne tlacitko pre spustenie CCC. To tam vsak nie je..... tak som skusil nainstalovat CCC rucne. (v rozpakovany... |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: Program na meranie objemu dát |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 3159
| Ahoj. Hladam program ktory by mi meral objem stiahnutych a odoslanych dat cez internet... Skusal som nejake zo slunecnice.cz ale jeden mi nemeral nic a druhy zase nezmyselne hodnoty (upload 1 MB/s pritom som uploadoval z bitlordu 300 kB/s)... Mate nejake oblubeny? za rady dík  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Ako nakupovať notebooky Dell |
Odpovede: 866 Zobrazenia: 84690
| zdravim. nakonfiguroval som si zostavu na strankach dell.co.uk a zaslal som ju na mail co je na zaciatku tohto topicu. po chvili mi prisla ponuka:
Studio 1735 : Intel Core 2 Duo T8100 (2.1GHz,800MHz,3MB)
Display : 17in Widescreen WXGA+ with Truelife - LED 1 S
Palmrest : Standard 1 S
2.0 mega pi... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: NTB na VŠ |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 649
| shadow2008 píše: ale ak hladas do 30 000 SK tak potom HP Pavilion dv5-1060 v Datarde ho maju za 29000 a je aj s windowsom. no ale to uz nieje k veci.
V ktorom datarte ho maju? |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Toshiba vs. Fujitsu Siemens |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 522
| Cav. Ktory by ste mi doporucili skor?
Toshiba Satellite A300-1GN
http://mediatip.sk/?cls=stoitem&stiid=43065
alebo
Fujitsu Siemens Amilo Xi 2428
http://mediatip.sk/Default.asp?cls=stoitem&stiid=41779
Neporovnavat len vykon ale aj kvalitu spracovania, servis, znacku atd... |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: QIP Infium 9012 RC3 |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 708
| Whistler píše: http://qipim.cz/viewtopic.php?t=2040 
prvy dobry prispevok  |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: QIP Infium 9012 RC3 |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 708
| Lordofminor píše: Bolo, ale sa to nezobrazovalo..
ok. takze sa to neda vypnut a mat na QIP len ICQ ucet, ako na minulych verziach... myslim ze tema je vyriesena, skoda ze nie uspesne  |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: QIP Infium 9012 RC3 |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 708
| Kosak píše: Bez toho uctu nespustis QIP, takze ho logicky nemozes vypnut. 
na minulych verziach Infium to ale nebolo... |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: QIP Infium 9012 RC3 |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 708
| Triminka píše: nejde v doplnkoch zakazat jabber?
ono to nie je jabber, ked si pridam jabber ucet tak to je iny.. ten jabber sa da zakazat, ale hento tam ostane... |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: QIP Infium 9012 RC3 |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 708
| čego. nainstaloval som najnovsie infium... doteraz som pouzival len icq klienta (jabber a phone som mal vypnuty).
no teraz sa mi tam pri prvom spusteni pridal aj nejaky dalsi klient ktory v nastaveniach ani nejde vypnut. a vzdy pri spusteni mi hlasi ze chybne heslo. preto by som toho klienta rad vy... |
|