kiwibibo - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 2 z 3 [ Vyhľadávanie našlo 69 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: MSI GX620 a GX720


Odpovede: 0
Zobrazenia: 1193


MSI GX620 a GX720
Cav. Neviete kedy by mohli byt tieto dva nove modely od MSI uvedene na trh na SR? A co odhadovana cena?
http://global.msi.com.tw/index.php?func=prodpage2&maincat_no=135&cat2_no=271

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Problem s MX440


Odpovede: 6
Zobrazenia: 449


cawte chcel by som aj ja radu ohladom toho istého problému mám takúto grafickú kartu NVIDIA Geforce4 MX 440 with AGP8X a ked zapnem hocijakú hru začnem mi preblikávať obrazovka a neviem čo je stým poradíťe mi čo mám spravyť aby som to opravyl dakujem za odpoved!
neviem ako velmi sa rozumies compo...

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Artefakty v obraze


Odpovede: 24
Zobrazenia: 2063


nenapísal si celú tvoju zostavu... je to AGP alebo PCI-E karta? aký máš mainboard a cpu?
Je to AGP karta, MB je Epox 9NDA3J, CPU je Athlon 64 3000+

podobný problém môžu spôsobovať absentujúce ovládače k mainboardu, vadné pamäte alebo problémy na zbernici. tiež to môže byť tým že omegy alebo iné ...

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Artefakty v obraze


Odpovede: 24
Zobrazenia: 2063



popripade skus este nove ovladace
Ovladace som skusal, aj z webu Nvidie, aj zo stranky vyrobcu a aj omegy...

Zaruka mi konci 1.8.2008 takze sa musim poponahlat s tou reklamaciou.
Tuto kartu som vlastne ani nekupoval, bola mi daná ako nahrada za reklamovanu Ati 9600XT. A teraz odisla aj ona ...

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Artefakty v obraze


Odpovede: 24
Zobrazenia: 2063


cool_point píše:
V momente keď 3D aplikácia prestane zaťažovať GPU a skočí ti to do windowsu, tak teplota GPU v momente klesne aj o 10-15C, čiže neobjektívna teplota.
Stiahni ATITool, daj tam show 3D a sleduj v evereste teplotu.

no tak som to skusil ako pises, a teplota sla na max 55 °C. to je vporiadku, isnt it?

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Artefakty v obraze


Odpovede: 24
Zobrazenia: 2063


dávať takej slabej grafike také rozlíŠenie ?! a tie teploty v speedfane sú zlé nie že zlé ale neukazuje grafiku skúz cez everest ultimate
TAk tu je screen z everestu po benchmarku:
http://usera.imagecave.com/kiwibibo/teplotaGPU.JPG
Myslim ze teplota nie je vysoka. A tie artefakty sa zjavuju a...

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Artefakty v obraze


Odpovede: 24
Zobrazenia: 2063


teploty pri 2D su ale vies na co
treba stiahnut riva tuner, zapnut logovanie teploty a rozbehnut nejaku 3D aplikcaciu a potom mrknut najvyssie teploty

ta karta je chladenia aktivne ci pasivne?

a pytam sa este raz, pretaktoval si ju?
je chladena aktivne - ventilatorom aj. a nie je taktovana. sku...

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Artefakty v obraze


Odpovede: 24
Zobrazenia: 2063


problem je v karte a ked uz nieco taketo pises tak ju aspon napis konkretne typ a vyrobcu, pretaktoval si tu kartu?
Je to NVIDIA geforce 7600 GS od Inno3D.
Tu je screen z Speedfan, myslim ze tie teploty su vpohode...aj ked je pravda ze to je bez zataze..
http://usera.imagecave.com/kiwibibo/sp...

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Artefakty v obraze


Odpovede: 24
Zobrazenia: 2063


zdravim. zacala mi blbnut asi graficka karta. zistil som to ked som po mesiaci prisiel domov, sadol za pc, vsetko islo vpohode. ked som vsak pustil akukolvek hru, zacali problemy. v hre sa na obraze zobrazuju artefakty, niekedy sa to ani neda hrat.. tak som preinstaloval ovladace, stale to iste. sku...

 Fórum: Windows   Téma: Vypinanie disku


Odpovede: 6
Zobrazenia: 593


disk v cudu. pretiahni ho cez HDTune, ak budu velke prepady viackrat po sebe na tom istom mieste, tak mas poskodeny disk (mne vypinalo stary maxtor. uz chcipol...)
A neodisiel prave koli tomu ze sa vypinal? :rolleyes:
Tu je screen z HD Tune, čo vravíšš?
http://usera.imagecave.com/kiwibibo/HDT...

 Fórum: Windows   Téma: Vypinanie disku


Odpovede: 6
Zobrazenia: 593


Intelman píše:
Ovládací panely -> možnosti napájení -> Vypnout pevné disky, tam to nastav.

Nie, ty si ma asi nepochopil. Ono to robi hocikedy a aj niekolko krat po sebe...

 Fórum: Windows   Téma: Vypinanie disku


Odpovede: 6
Zobrazenia: 593


Zdravim. Mam v PC dva disky - jeden je ATA, na nom mam aj Windows.
Druhy je SATA. A prave tento sa pri normalnom chode vo windowse akokeby sám vypína, resp. zhasína (počuť taký zvuk ako ked vypnete PC a disky sa vypnu.)
Ked po takomto zhasnuti kliknem v T.Commanderi na tento SATA disk, chvilu trv...

 Fórum: Windows   Téma: BSOD @ Vista


Odpovede: 6
Zobrazenia: 815


Sral som sa stym cele rano, aj tak nic nepomohlo. Tak som to preinstaloval, a zatial ide...

 Fórum: Windows   Téma: BSOD @ Vista


Odpovede: 6
Zobrazenia: 815


Podla toho co som sa docital, tak to ma spolocne nieco s ovladacmi na SATA.
Skus vytiahnut ten disk s XP-ckom, a nehaj iba disk na ktorom je Vista, ostatne zatial odpoj, skus nastartovay Vistu a ak nabehne nainstaluj si najnovsie ovladace k doske a hlavne k SATA radicu , ked pojde korektne potom s...

 Fórum: Windows   Téma: BSOD @ Vista


Odpovede: 6
Zobrazenia: 815


Neinstaloval si nejaky soft alebo odinstaloval, alebo si nedaval nejake ovladace? Co predchadzalo tejto BSOD ?
Mozes skusit obnovu systemu, pred startom stlacit F8 a zvolit polozku Posledna funkcna kofiguracia, malo by pomoct ;)
Nepomohlo...
V XPcku ktore bootujem z ineho disku som spravil CHKDS...

 Fórum: Windows   Téma: BSOD @ Vista


Odpovede: 6
Zobrazenia: 815


Zdravim. Pri spustani Visty mi vyhodi BSOD s touto chybou:
STOP: 0x0000007B(0x80605BA0, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000)
Neviete co mam stym robit?

 Fórum: Windows   Téma: Co znamena "Prenajom uplynie..." v Sietove pripoje


Odpovede: 11
Zobrazenia: 895


Este nieco som nasiel:

Tu sa to nastavuje?

 Fórum: Windows   Téma: Co znamena "Prenajom uplynie..." v Sietove pripoje


Odpovede: 11
Zobrazenia: 895


skus nastavit pravidlo v DHCP routra, ze pre danu MAC prideli jedinecnu IP adresu (nie nahodnu) ... skus preinstalovat driver sietovky mozno pomoze

Kde nastavim to pravidlo v DHCP? Nic take som nenasiel. Nieco o MAC je spominane tutok:
http://usera.imagecave.com/kiwibibo/PristupdoInternetu.JPG

 Fórum: Windows   Téma: Co znamena "Prenajom uplynie..." v Sietove pripoje


Odpovede: 11
Zobrazenia: 895


169.254.xxx.xxx su privatne IP adresy windowsu, ktore "prideli" v pripade problemu ...
nepripajal si do toho portu nejaky iny PC? ak je na switchi nastavene port security tak v pripade pripojenia inej MAC adresy do portu blokuje dany port a net nejde
Do toho portu som nepripajal nic, te...

 Fórum: Windows   Téma: Co znamena "Prenajom uplynie..." v Sietove pripoje


Odpovede: 11
Zobrazenia: 895


Tak mi kamoš prepojil kabel do ineho portu na switchi (ktory je zapojeny do routru) a NET mi slape mi.
Cim to je, ze router mi v jednom porte hadzal zlu ip (nejak 169.255 blabla) namiesto spravnej (192.168.1.xx)???
Tu je aj schema zapojenia:
http://usera.imagecave.com/kiwibibo/schema.bmp.jpg

 Fórum: Windows   Téma: Co znamena "Prenajom uplynie..." v Sietove pripoje


Odpovede: 11
Zobrazenia: 895


Jaro píše:
typol bych ze mas chello, nesiel net ako celkovy alebo iba www stranky, skusal si ping niekam?

zle tipujes. mam dsl od telecomu. nedalo sa mi dostat ani do routru, to bôž nie niekam na net :S

 Fórum: Windows   Téma: Co znamena "Prenajom uplynie..." v Sietove pripoje


Odpovede: 11
Zobrazenia: 895


tymito vecami sa nemusis trapit...
no ja len dumám preco mi dnes rano nesiel net, a ked som poobede zapol pc, tak uz siel.
rano som mal v tray tu ikonku dvoch pc s vykricnikom a obmedzene pripojenie (router mi hodil ip uplne odlisnu od tej co mavam ked je vsetko vpoho - tj 192.168.1.xx). net te...

 Fórum: Windows   Téma: Co znamena "Prenajom uplynie..." v Sietove pripoje


Odpovede: 11
Zobrazenia: 895


Zdravim. Čo znamená to zakrúžkované?



A este jedna otazocka? Na co je vo viste TCP/IP verzia 6?
K comu sluzi tento internetovy protokol?

 Fórum: Windows   Téma: Ako zistim IP vo Viste


Odpovede: 3
Zobrazenia: 848


Devil_SK píše:
Vo viste to je Ovl. panely / Centrum sieti a tam mas v aktualnom pripojeni Zobrazit stav , alebo v lavej ponuke mas Spravovat sietove pripojenia ;)

Jasné, díky, hanbím za za moju sleposť :oops:

 Fórum: Windows   Téma: Ako zistim IP vo Viste


Odpovede: 3
Zobrazenia: 848


Cav. Ako zistim aku IP mi hodil router v operacnom systeme Vista Ultimate?
V XP stacilo ist do Ovl. panely->Sitova pripojeni a ked som klikol na sietovku, dole vlavo mi ukazalo aku mam IP.
Viete niekto ako tuto IP zistim vo Viste? Hladam hladam a nic :/

 Fórum: Windows   Téma: Windows Update - chyba 80070005


Odpovede: 2
Zobrazenia: 543


Shit píše:
Nemáš tam náhodou už nahraný SP1? (To je známá chyba SP1). :x :cry:

Od instalacie Visty som tam nic ine neinstaloval. Teda iba aktualizacie...

 Fórum: Windows   Téma: Windows Update - chyba 80070005


Odpovede: 2
Zobrazenia: 543


Zdravim. Ked spustim Windows Update a dam vyhladat nove aktualizacie, vypise mi takuto chybu: (obrazok)
Neviete co sa stym da robit?

 Fórum: Windows   Téma: Vista - help


Odpovede: 24
Zobrazenia: 1143



1) Rozhranie Aero je podporovane iba tymito systemami
⋅ Windows Vista Business
⋅ Windows Vista Enterprise
⋅ Windows Vista Home Premium
⋅ Windows Vista Ultimate
Vo Viste Home Basic Aero NEFUNGUJE !!!

2) Treba si skontrolovat hodnotenie, musi byt vecsie ...

 Fórum: Windows   Téma: Nejdu mi mechaniky


Odpovede: 2
Zobrazenia: 441


Zdravim. Mam XP SP2. Vo windowse mi prestali ist CDRomky. V Tento pocitac ich vobec nezobrazuje. V Spravcovi zarizeni je pri oboch vykricnik. Cim by to mohlo byt? Co mam skusit?
Ked som do mechaniky vlozil instalacku xp, restartol comp, dal bootovanie na CDROM, instalacia sa normalne spustila. Cize...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: TOSHIBA SATELLITE A210-19A


Odpovede: 3
Zobrazenia: 772


hry ani nie hry hravam na konzolach x360,PS3,Wii takze toto len na filmy,internet,uprava foto flash 8 a PHP/web tvorba a este na Visual Studio 2005/2008
No takze to potrebujes aj na grafiku, mozno by sa zisla fakt ta lepsia graficka karta. Mozno aj vacsi display, ale to uz je asi na tebe. Este po...
Stránka: 2 z 3 [ Vyhľadávanie našlo 69 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF