kirik - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 13 z 22 [ Vyhľadávanie našlo 650 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Novinky   Téma: Vedci naprogramovali počítač, ktorý číta ľudskú myse


Odpovede: 1
Zobrazenia: 566


Výskumníci naprogramovali počítač tak, aby dokázal "čítať" ľudskú myseľ - monitorovaním a analýzou mozgovej činnosti.
http://www.itnews.sk/buxus_dev/generate ... e_id=54451

no ked takto chcu prejst vsetky slova a kombinacie... maju co robit

 Fórum: Novinky   Téma: Priemerný užívateľ ICQ pošle denne 23 správ


Odpovede: 16
Zobrazenia: 1081


ICQ používa vo svete 30 miliónov aktívnych užívateľov, informoval dnes tlačovou správou český partner ICQ, portál Atlas. Za aktívnych užívateľov sú považovaní takí užívatelia, ktorí sa prihlásia aspoň raz za mesiac.
http://dsl.sk/article.php?article=5831

 Fórum: Krčma   Téma: Co zaujimave sa vam stalo za tento den


Odpovede: 1344
Zobrazenia: 42968


hovori o cthulhu-ovi. uz ideme kus OT...

 Fórum: Krčma   Téma: Co zaujimave sa vam stalo za tento den


Odpovede: 1344
Zobrazenia: 42968


bol som dnes prvy krat na trenazeri v autoskole :joyous: bola to sranda

 Fórum: Krčma   Téma: Ake mate sluchadla?


Odpovede: 46
Zobrazenia: 7565


ja mam doma genius s mikrofonom a v praci genius do usi a stacia mi. pochvalit sa novymi sluchadlami za 8500 sk touto cestou je dobra finta, ale trosku trapna. v zivote by som za sluchadla tolko nedal. jedine ak by som bol profesionalny muzikant a ich aj vyuzil.

 Fórum: Krčma   Téma: Vtipy II


Odpovede: 2066
Zobrazenia: 141121


velmi "zvlastny" druh humoru. ked sa na tomto viete zasmiat, klobuk dolu :filth:

 Fórum: AMD   Téma: Max. teplota AMD Althor 4000+


Odpovede: 35
Zobrazenia: 2571


sorry za OT, mozete potom premazat, ale Athlon skomolit na Althor? :D

 Fórum: Windows   Téma: Problem s vypnutim


Odpovede: 13
Zobrazenia: 875


reset biosu nepomohol. ked ukaze tu obrazovku, ze system sa vypina, tak prestane reagovat, ale hdd dioda sem tam preblikne. tu je log z combofix:
ComboFix 08-06-01.6 - Palik 2008-06-02 21:23:16.1 - NTFSx86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.2.1250.1.1033.18.1136 [GMT 2:00]
Running ...

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: 3x reklamacia = vymena?


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1337


hm, no ok. ten mobil stal v akcii 999Sk, takze oni mi daju 999 Sk a nic? mobil budem mat aky? ziadny? to je kus cudne, nie?

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: 3x reklamacia = vymena?


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1337


takze ak to pojdem reklamovat a mi to uznaju a vratia peniaze, tak sa mi rusi ta 2 rocna lehota? (myslim zmluvu) :D

 Fórum: Windows   Téma: Problem s vypnutim


Odpovede: 13
Zobrazenia: 875


myslis, ze to bude biosom? ale tam som nic nemenil. akurat OC procaku :D ale skusim...
zaujimave je, ze sa mi to deje na dvoch PC. ta ista vec. takze s tym biosom asi neporiesim nic....

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: 3x reklamacia = vymena?


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1337


hm, no som zvedavy. jedna sa totiz o mobil z Orangeu, brany pred 1 a pol roka na pausal. 2 krat uz bol v oprave, pretoze sa sam od seba vypina. ked ho donesiem z opravy, chvilu vydrzi a po par tyzdnoch zacne znova blbnut.

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: 3x reklamacia = vymena?


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1337


je to tak, ze ak treti krat davam reklamovat ten isty tovar s tou istou vadou, tak by ho mali vymenit?

 Fórum: Windows   Téma: Win XP problem... Zmizla mi spodna lista :D


Odpovede: 11
Zobrazenia: 9789


ani ked tam ukazes myskou? na dolny roh...

 Fórum: Krčma   Téma: Vtipy II


Odpovede: 2066
Zobrazenia: 141121


OmeGa píše:
toto je hrozne cool.
http://www.youtube.com/watch?v=XcATGCw4tEY
po hodnoteni este pokracuje (od 4:30)

ale lepsie od tohto som este nevidel: http://www.youtube.com/watch?v=HSoVKUVOnfQ

 Fórum: Windows   Téma: Problem s vypnutim


Odpovede: 13
Zobrazenia: 875


ten pocitac sa so mnou hra. vcera som odinstaloval 5 poslednych updatov, vratil hodnoty OC na grafike. 2 krat sa spravne vypol a na treti krat nie :jaw:

 Fórum: Krčma   Téma: Co zaujimave sa vam stalo za tento den


Odpovede: 1344
Zobrazenia: 42968


no ja som bol vcera po par rokoch s bikom na Jahodnej. kto je z KE, vie co to je. no +15 kil na vahe spravilo svoje a mal som co robit , ale bolo to fajn :)

 Fórum: Windows   Téma: Problem s vypnutim


Odpovede: 13
Zobrazenia: 875


no nikto mi nic neporadi? :?

 Fórum: Krčma   Téma: Ako dlho vam startuje OS?


Odpovede: 377
Zobrazenia: 25345


je to dobra vec... http://www.download.com/3001-2094_4-105 ... -PCBootTim

72.625 sekund

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: DVD


Odpovede: 9
Zobrazenia: 814


no rozdiel medzi pata a sata by si mal hned zistit. ked otvoris pc a pozries na kabel. ved sata je uzky a pata je siroky asi 3 cm... :roll:
a pri nabiehani biosu ti ju zobrazi? skus pozriet do biosu, ci ju tam automaticky najde.

 Fórum: Firewally a bezpečnosť   Téma: Kartička s heslami: Stovka hesiel po ruke


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1101


podla mna je to hlupost. stale to nosit pri sebe... to si radsej vymyslim nejake zlozite slovo alebo nieco take.... :roll:

 Fórum: Krčma   Téma: Co zaujimave sa vam stalo za tento den


Odpovede: 1344
Zobrazenia: 42968


no vcera som sa bol zapisat do autoskoly. konecne. a v utorok uz idem na trenazer :joyous:

a dnes som zistil, ze mam v pc v praci iba 250W zdroj. :indicare: uz viem preco huci ako blaznivy, ma co robit, chudak :old:

 Fórum: Windows   Téma: Problem s vypnutim


Odpovede: 13
Zobrazenia: 875


Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 21:52:25, on 29.5.2008
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32...

 Fórum: Windows   Téma: zmizli ikony


Odpovede: 4
Zobrazenia: 1205


hm, nieco podobne som aj ja videl. nebude to kvoli nejakej aktualizacii win? nejak blbne pc odvtedy

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Ako zabalit grafiku pre reklamaciu?


Odpovede: 4
Zobrazenia: 1173


hm, no skus pohladat nejaku podobnu skatulu. proste z niecoho ineho, co si kupoval. a dat tam este pre istotuu aj nieco makke dnu. na poste sa s balikmi moc nebabru, si myslim, takze je lepsie, ak je ta vec dnu zabalena napr. v novinach alebo co ja viem

 Fórum: Windows   Téma: Problem s vypnutim


Odpovede: 13
Zobrazenia: 875


hm, myslim, ze v tomto to nebude. on prestane reagovat pri hlaske SYSTEM WINDOWS SA VYPINA, nie pri SYSTEM UKLADA VASE NASTAVENIA. nie som teraz za mojim pc. vecer tu hodim log z HjT.

 Fórum: Windows   Téma: Problem s vypnutim


Odpovede: 13
Zobrazenia: 875


Zdravim,
mam maly problem a to uz s dvoma pocitacmi. Ked dam vypnut pc, tak mi pocitac zostane na obrazovke s hlaskou SYSTEM WINDOWS SA VYPINA stat a dalej nic. Sa nevypne. Mys reaguje, ale ctrl+alt+del napr nie. Skusil som cez hijack najst nieco, na http://www.hijackthis.de/cz mi nic, co by bolo v...

 Fórum: Krčma   Téma: Vtipy II


Odpovede: 2066
Zobrazenia: 141121


Puberťák je domácí zvíře, které je velmi náročné na chov.

Rozhodnete-li se chovat doma puberťáka, budete mu muset vyhradit
dostatečný prostor.

Rozpínavost těchto živočichů, pokud jde o teritorium, totiž spolu s věkem stoupá.

Chovatel se sám musí rozhodnout (dle úrovně vycvičenosti svého zv...

 Fórum: Novinky   Téma: Problémy s ICQ, neoveruje heslá


Odpovede: 16
Zobrazenia: 985


hm, nemam qip, ale asi si ho dam

 Fórum: Novinky   Téma: Problémy s ICQ, neoveruje heslá


Odpovede: 16
Zobrazenia: 985


no ja som sa dnes neprihlasil.... vy hej?
Stránka: 13 z 22 [ Vyhľadávanie našlo 650 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF