| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Novinky Téma: Vedci naprogramovali počítač, ktorý číta ľudskú myse |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 566
| |
Fórum: Novinky Téma: Priemerný užívateľ ICQ pošle denne 23 správ |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 1081
| ICQ používa vo svete 30 miliónov aktívnych užívateľov, informoval dnes tlačovou správou český partner ICQ, portál Atlas. Za aktívnych užívateľov sú považovaní takí užívatelia, ktorí sa prihlásia aspoň raz za mesiac.
http://dsl.sk/article.php?article=5831 |
|
Fórum: Krčma Téma: Co zaujimave sa vam stalo za tento den |
Odpovede: 1344 Zobrazenia: 42968
| | hovori o cthulhu-ovi. uz ideme kus OT... |
|
Fórum: Krčma Téma: Co zaujimave sa vam stalo za tento den |
Odpovede: 1344 Zobrazenia: 42968
| bol som dnes prvy krat na trenazeri v autoskole bola to sranda |
|
Fórum: Krčma Téma: Ake mate sluchadla? |
Odpovede: 46 Zobrazenia: 7565
| | ja mam doma genius s mikrofonom a v praci genius do usi a stacia mi. pochvalit sa novymi sluchadlami za 8500 sk touto cestou je dobra finta, ale trosku trapna. v zivote by som za sluchadla tolko nedal. jedine ak by som bol profesionalny muzikant a ich aj vyuzil. |
|
Fórum: Krčma Téma: Vtipy II |
Odpovede: 2066 Zobrazenia: 141121
| velmi "zvlastny" druh humoru. ked sa na tomto viete zasmiat, klobuk dolu  |
|
Fórum: AMD Téma: Max. teplota AMD Althor 4000+ |
Odpovede: 35 Zobrazenia: 2571
| sorry za OT, mozete potom premazat, ale Athlon skomolit na Althor?  |
|
Fórum: Windows Téma: Problem s vypnutim |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 875
| reset biosu nepomohol. ked ukaze tu obrazovku, ze system sa vypina, tak prestane reagovat, ale hdd dioda sem tam preblikne. tu je log z combofix:
ComboFix 08-06-01.6 - Palik 2008-06-02 21:23:16.1 - NTFSx86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.2.1250.1.1033.18.1136 [GMT 2:00]
Running ... |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: 3x reklamacia = vymena? |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1337
| | hm, no ok. ten mobil stal v akcii 999Sk, takze oni mi daju 999 Sk a nic? mobil budem mat aky? ziadny? to je kus cudne, nie? |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: 3x reklamacia = vymena? |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1337
| takze ak to pojdem reklamovat a mi to uznaju a vratia peniaze, tak sa mi rusi ta 2 rocna lehota? (myslim zmluvu)  |
|
Fórum: Windows Téma: Problem s vypnutim |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 875
| myslis, ze to bude biosom? ale tam som nic nemenil. akurat OC procaku ale skusim...
zaujimave je, ze sa mi to deje na dvoch PC. ta ista vec. takze s tym biosom asi neporiesim nic.... |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: 3x reklamacia = vymena? |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1337
| | hm, no som zvedavy. jedna sa totiz o mobil z Orangeu, brany pred 1 a pol roka na pausal. 2 krat uz bol v oprave, pretoze sa sam od seba vypina. ked ho donesiem z opravy, chvilu vydrzi a po par tyzdnoch zacne znova blbnut. |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: 3x reklamacia = vymena? |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 1337
| | je to tak, ze ak treti krat davam reklamovat ten isty tovar s tou istou vadou, tak by ho mali vymenit? |
|
Fórum: Windows Téma: Win XP problem... Zmizla mi spodna lista :D |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 9789
| | ani ked tam ukazes myskou? na dolny roh... |
|
Fórum: Krčma Téma: Vtipy II |
Odpovede: 2066 Zobrazenia: 141121
| |
Fórum: Windows Téma: Problem s vypnutim |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 875
| ten pocitac sa so mnou hra. vcera som odinstaloval 5 poslednych updatov, vratil hodnoty OC na grafike. 2 krat sa spravne vypol a na treti krat nie  |
|
Fórum: Krčma Téma: Co zaujimave sa vam stalo za tento den |
Odpovede: 1344 Zobrazenia: 42968
| no ja som bol vcera po par rokoch s bikom na Jahodnej. kto je z KE, vie co to je. no +15 kil na vahe spravilo svoje a mal som co robit , ale bolo to fajn  |
|
Fórum: Windows Téma: Problem s vypnutim |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 875
| no nikto mi nic neporadi?  |
|
Fórum: Krčma Téma: Ako dlho vam startuje OS? |
Odpovede: 377 Zobrazenia: 25345
| |
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: DVD |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 814
| no rozdiel medzi pata a sata by si mal hned zistit. ked otvoris pc a pozries na kabel. ved sata je uzky a pata je siroky asi 3 cm...
a pri nabiehani biosu ti ju zobrazi? skus pozriet do biosu, ci ju tam automaticky najde. |
|
Fórum: Firewally a bezpečnosť Téma: Kartička s heslami: Stovka hesiel po ruke |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 1101
| podla mna je to hlupost. stale to nosit pri sebe... to si radsej vymyslim nejake zlozite slovo alebo nieco take....  |
|
Fórum: Krčma Téma: Co zaujimave sa vam stalo za tento den |
Odpovede: 1344 Zobrazenia: 42968
| no vcera som sa bol zapisat do autoskoly. konecne. a v utorok uz idem na trenazer
a dnes som zistil, ze mam v pc v praci iba 250W zdroj. uz viem preco huci ako blaznivy, ma co robit, chudak  |
|
Fórum: Windows Téma: Problem s vypnutim |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 875
| Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 21:52:25, on 29.5.2008
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)
Boot mode: Normal
Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32... |
|
Fórum: Windows Téma: zmizli ikony |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 1205
| | hm, nieco podobne som aj ja videl. nebude to kvoli nejakej aktualizacii win? nejak blbne pc odvtedy |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: Ako zabalit grafiku pre reklamaciu? |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 1173
| | hm, no skus pohladat nejaku podobnu skatulu. proste z niecoho ineho, co si kupoval. a dat tam este pre istotuu aj nieco makke dnu. na poste sa s balikmi moc nebabru, si myslim, takze je lepsie, ak je ta vec dnu zabalena napr. v novinach alebo co ja viem |
|
Fórum: Windows Téma: Problem s vypnutim |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 875
| | hm, myslim, ze v tomto to nebude. on prestane reagovat pri hlaske SYSTEM WINDOWS SA VYPINA, nie pri SYSTEM UKLADA VASE NASTAVENIA. nie som teraz za mojim pc. vecer tu hodim log z HjT. |
|
Fórum: Windows Téma: Problem s vypnutim |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 875
| Zdravim,
mam maly problem a to uz s dvoma pocitacmi. Ked dam vypnut pc, tak mi pocitac zostane na obrazovke s hlaskou SYSTEM WINDOWS SA VYPINA stat a dalej nic. Sa nevypne. Mys reaguje, ale ctrl+alt+del napr nie. Skusil som cez hijack najst nieco, na http://www.hijackthis.de/cz mi nic, co by bolo v... |
|
Fórum: Krčma Téma: Vtipy II |
Odpovede: 2066 Zobrazenia: 141121
| Puberťák je domácí zvíře, které je velmi náročné na chov.
Rozhodnete-li se chovat doma puberťáka, budete mu muset vyhradit
dostatečný prostor.
Rozpínavost těchto živočichů, pokud jde o teritorium, totiž spolu s věkem stoupá.
Chovatel se sám musí rozhodnout (dle úrovně vycvičenosti svého zv... |
|
Fórum: Novinky Téma: Problémy s ICQ, neoveruje heslá |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 985
| | hm, nemam qip, ale asi si ho dam |
|
Fórum: Novinky Téma: Problémy s ICQ, neoveruje heslá |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 985
| | no ja som sa dnes neprihlasil.... vy hej? |
|