| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Siete Téma: Zvlastny problem s routrom. |
Odpovede: 34 Zobrazenia: 2737
| | zatial som to novym routrom neriesil. som dufal, ze sa to nejak poriesi, ze niekto poradi. nerob si velke nadeje s reklamaciou. ja som to reklamoval v solidnej predajni a oni mi povedali, ze tam v poho stiahli cez neho 2Gb dat. fakt neviem, cim to moze byt. mozno nieco vo windowse treba nastavit..ne... |
|
Fórum: Siete Téma: Zvlastny problem s routrom. |
Odpovede: 34 Zobrazenia: 2737
| | presne take problemy mam s routrom aj ja. a nemam belkin. uz som sa to tu snazil riesit (http://www.pcforum.sk/nastavenie-routra-vt64280.html) no nikto mi nic dobre neporadil. router uz bol aj na reklamacii a tam fungoval vraj bez problemov. dost ma to stve, lebo to fakt obmedzduje najma stahovanie ... |
|
Fórum: Siete Téma: Nastavenie routra |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 2255
| mam par otazok ohladom nastavenia routra, snad niekto poradi.
co znamena:
renew ip forever? (potrebne/nepotrebne?)
MTU - zadane cislo 1500 (co to vobec je?)
wan keep alive (enable/disable?)
IGMP (enable/disable?) |
|
Fórum: Siete Téma: Nastavenie routra |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 2255
| | ti hovorim, ze ak by mi klonovanie nefungovalo, hned pri prihlaseni na net, by mi vyskocila stranka od providera. tym to urcite nebude. niekto iny s nejakymi inymi napadmi? |
|
Fórum: Siete Téma: Nastavenie routra |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 2255
| | preco si klonoval cez program? ved na to mas v nastaveni routra vlastnu funkciu.a teraz mas ako naklonovanu, cez co? |
|
Fórum: Siete Téma: Nastavenie routra |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 2255
| | ak to klonovanie vypnem, tak mi hned pri zapnuti mozilli vybehne stranka providera s upozornenim, ze mam nespravnu. takze si myslim, ze v tomto problem nie je.... |
|
Fórum: Siete Téma: Nastavenie routra |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 2255
| jasne, ze ma, ale to mam osetrene cez klonovanu MAC....
som si vsimol, ze napr aj cez winamp ked pocuvam net radio, tak mi po case proste zastane a neide. musim dat znova play, aby sa nacitalo.... |
|
Fórum: Siete Téma: Nastavenie routra |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 2255
| | virtualny server mam nastaveni pre dc++, nastavene cisla portov a tak... ale co to ma spolocne s mozillou? |
|
Fórum: Siete Téma: Nastavenie routra |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 2255
| | JA SI SKOR MYSLIM, ZE BUDE PROBLEM NIEKDE V NASTAVENI ROUTRA A SIETE VO WIN. SKUSIM TIE VECI, CO PISES, ALE NEMYSLIM, ZE TO BUDE TYM. UVIDIME, DIK ZATIAL |
|
Fórum: Siete Téma: Nastavenie routra |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 2255
| | to tiez nepomohlo, uz som to skusal |
|
Fórum: Siete Téma: Nastavenie routra |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 2255
| | nie nie,v tom to nebude. ono ja mozem stiahnut kolko chcem, len problem je v tom, ze to pada. cez dc++ mi napr zacne tahat 5mb/s, klesne az na nulu, ma odpoji od uzivatela, ale ked dam znova pripojit, tak znova taha... ked stahujem napr cez mozillu nieco, tak mi stahovanie zamrzne po urcitom case. t... |
|
Fórum: Siete Téma: Nastavenie routra |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 2255
| | to nepomohlo. ja som ten router dal dokonca raz kvoli tomu aj reklamovat a im siel v pohode. stiahli niekolko Gb dat... moze byt nieco zle vo win nastaveni? mam nastavene automaticke pridelovanie IP... |
|
Fórum: Siete Téma: Nastavenie routra |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 2255
| | Zdravim, mam router uz dlhsi cas a stale mam problem pri stahovani suboor z internetu. Stahovanie vzdy po urcitom case zastane a uz nefunguje. V ramci providera mam DC++ hub. Tam mam tiez trosku s tymto problem, stahovanie zacne v pohode, ale rychlost pomaly klesa a klesa, az ma od uzivatela odpoji.... |
|
Fórum: Windows Téma: Problem s Vistou - profil uzivatela |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 418
| | KU SVOJMU KONTU SA VIE DOSTAT V NUDZOVOM REZIME. SKOPIROVAT DATA SA DA. ALE PROBLEM JE V TOM, ZE AK BY SME SKUSIL ZMAZAT KONTO, TAK SI PYTA HESLO UZIVATELA, AJ KED SME ZIADNE HESLO PRI INSTALACII WIN NEDAVALI |
|
Fórum: Windows Téma: Problem s Vistou - profil uzivatela |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 418
| | Zdravim, mam maly problem. Znamy ma na pc Vistu a vcera sa mu nepodarilo prihlasit na svoj profil. Ked klikne na svoju ikonu, zobrazi sa hlasenie, ze spravcovi profilov sa nepodarilo uspesne nacitat nastavenia (priblizne, presne si to nepamatam). Na inych uzivatelov sa da prihlasit. Nanho sa da tiez... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC pre internet + hudbu + napalovanie |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 514
| Potreboval by som poradit, hlavne pri vybere CPU, MB a VGA. Cenovo by som sa chcel vtrepat do 300 € (CPU + VGA + MB + zdroj, dvd/rw, skrinka, HDD, mys, repro, klavesnica).
Pocitac nebude vyuzivany na hry! Musi byt tichy a spolahlivy.
Najlepsie z tohto obchodu: www.x-computers.sk
Vdaka  |
|
Fórum: Zvuk Téma: Bzucanie (?) reprakov |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 1050
| no. problem je v tom, ze trafko a vsetko to ostatne je v tychto reprakoch v subwoofri, co je zalepeny dreveny box. takze to asi tazko otvorim. skusal som to na starsich, ta som spravil presne to, ze som tam podlozil gumu. ale moc to nepomohlo.
kupit si kvalitne repraky? co povazujes za kvalitne re... |
|
Fórum: Zvuk Téma: Bzucanie (?) reprakov |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 1050
| | Mam maly problem. mal som starsie repraky, ktore ked boli vypnute, tak jemne bzucali. kupil som si novsie. tie zo zaciatku nebzucali, ale po case aj oni zacali. tak som si kupil tretie. tie boli tiez najprv fajn, ale teraz to je take iste. niekomu to mozno nevadi, ale mne hej a tak kvoli tomu stale ... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Prezident 09: Koho pôjdete voliť? |
Odpovede: 80 Zobrazenia: 4697
| no s tym Putinom. Ked bol prezident on, tak som nevedel, kto je rusky premier. A teraz ked je on premier, tak o nom pocujem viac, nez o ruskom prezidentovi.
Co sa tyka nasej super ponuky, tak Radicovu by som urcite nevolil. Kedysi bola s Kanikom na ministerstve prace a zaviedli par "peknych&qu... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Co si kupit za 5K |
Odpovede: 83 Zobrazenia: 4997
| no ja si to dovolit nemozem. ja si totiz na vianoce nekupujem veci za 5000. ale teenager, ktory riesi dilemu, co si kupit za 5000 asi taky problem nema. zbytocne to tu budem obhajovat. to je ako keby som na nejakej sexzoznamke obhajoval sex az po svadbe :D:D:D:D |
|
Fórum: Diskusia Téma: Co si kupit za 5K |
Odpovede: 83 Zobrazenia: 4997
| | do kelu, to ste uz take znudene materialisticke detiska? mas problem, pretoze nevies, co si mas kupit za 5000? sa zobud! niekto nevie, co da zajtra do ust a ty tu polemizujes, ci si kupis toto, alebo tamto. a je to jedna vacsia blbost nez druha. daj tie peniaze na nejaky charitny fond a nekup si nic... |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: LDC do 5000 Sk |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 750
| Zdravim, potreboval by som poradit, aky monitor je vhodne kupit pri cene do 5000 SK. Bolo by fajn, ak by mal co najvacsiu uhlopriecku (22). Nebudu sa na nom hrat hry, len pozerat filmy a kancelarska praca.
Dik |
|
Fórum: Siete Téma: Problem s routrom |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 697
| predtym to slo normalne, ale niekedy router blbol, ked bol dlhsi cas odpojeny. bolo potrebne ho vytiahnut zo zdroja a znova zapojit. koncovka by mala byt dobre, kedze v pc net ide.
ked som zapojil donho vcera kabel od providera, tak dioda, ktora je pre WAN chvilu blikala, blikala a potom zhasla. pr... |
|
Fórum: Siete Téma: Problem s routrom |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 697
| | Zdravim, mam maly problem s routrom. Pretahoval som kabel cez stenu, tak som musel z kabla od providera odstiknut koncovku, prevliect kabel cez dieru v stene a nasadit novu koncovku. To som spravil, ked dam kabel priamo do pc, tak net ide. Problem je, ked chcem zapojit router. Zapojim kabel od provi... |
|
Fórum: Ostatné platformy Téma: Problem s pc |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 801
| | zdravim, neviem, ci som spravne zvolil kategoriu, do ktorej to pisem, ale mam nasledovny problem: vzdy na noc a ked nie som dlhsie doma, vypinam privod elektriny do pc aj na predlzovacke. bolo to zatial v poho ale poslednych par dni, vzdy ked zapnem pc, tak mam uplne zly cas nastaveny a niekedy aj d... |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: MONITOR 60hz vs OČI |
Odpovede: 23 Zobrazenia: 2888
| | mam maly problem. dostal som v praci novy lcd monitor a dost ma z neho bolia oci. este viac nez z predosleho crt. skusal som nastavovat jas a kontrast ale nejak extra to nepomohlo. viete poradit co s tym? je to samsung 245b plus, graficka karta quadro fx 1500 |
|
Fórum: Diskusia Téma: STV 3 |
Odpovede: 31 Zobrazenia: 8438
| o tri dni a tie hodiny. ked si to pripocitas k casu, kedy si robil ten printscreen, tak by ti malo vyjst 8.8. 14:00. pravdepodobne si to robil 4.8. o 12:29  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Sach |
Odpovede: 137 Zobrazenia: 9663
| | kirik, pri sachu nejde o to ucit sa otvorenia atd, ale zdokonalovat sa, vediet kde si spravil chybu a pri dalsej partii sa tomu vyvarovat. neda sa ostat na mieste a povedat si "teraz to viem hrat", lebo to tak nikdy nebude.. vzdy je moznost zlepsovat sa, hladat nove skryte motivy v pozici... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Sach |
Odpovede: 137 Zobrazenia: 9663
| | no ja som hraval sach na strednej skole. hral som 3. a 4. ligu. zo zaciatku sa mi aj darilo, postupne ma to prestalo bavit. nechcelo sa mi ucit vsetky typy zaciatocnych tahov a hier. potom som kvoli chybam v zaciatkoch zacal prehravat a prestalo ma to bavit. na sachy.sk som mal kedysi predplateny em... |
|
Fórum: Diskusia Téma: Jazykove okienko |
Odpovede: 25 Zobrazenia: 3246
| "...ucitel hovori riaditelovy "Pan riaditel jeho otec mi na poznamku odpisal ze si mam kupit viagru !! "
Riaditel sa pita a..." no tak taketo 2 chyby v jednom priespevku PYTAT sa je vybrane slovo a riaditelOVI sa pise s makkym I. |
|