[ Príspevkov: 13 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.11.09
Prihlásený: 13.11.09
Príspevky: 13
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 09.11.2009 13:57 | kde kupim chladic

http://www.heureka.sk/direct/iR/importp ... fdeddd.jpg

na toto by som potreboval chladic ma niekto nejaky napad kde to najdem?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
kde kupim chladic

Registrovaný: 15.11.08
Prihlásený: 01.11.24
Príspevky: 3420
Témy: 64 | 64
Bydlisko: Bojničky (o...
NapísalOffline : 09.11.2009 15:27 | kde kupim chladic

Mno na to môže byť napríklad tento: http://www.tichepc.sk/AC-Accelero-L2-Pr ... rg1=001011


_________________
CPU: Intel i5 3350P Cooler:Gelid Tranquillo rev.2 MB: MSI B75A G43 GPU: MSI 1060GTX Gaming 3GB RAM: DDR3 Corsair (4x4GB) DDR3 1600mhz Vengeance HDD: Seagate Barracuda 2 TB DVDRW:Asus 24B5ST PSU: Corsair RM550W Case: Fractal Define R4 Titanium + 3x Fractal Silent Series R2 140 LCD: Dell U2715H Myš: Gigabyte GM-M8000X Podložka Gigabyte Ghost Klávesnica Microsoft Sidewinder X4 Audio: Philips DCD 7010/12 + Sennheiser HD439
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 09.11.2009 15:29 | kde kupim chladic

mam tu istu grafiku....stock cooler stoji za hovno...kup si tam AC Accelero S1 rev.2 to tam bude pasovat ale budes potrebovat trosku viac priestoru v Case....
http://www.alza.sk/chladic-arctic-accel ... d76804.htm


Offline

Čestný člen
Čestný člen
kde kupim chladic

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 13.04.18
Príspevky: 7744
Témy: 127 | 127
Bydlisko: BA/TT
NapísalOffline : 09.11.2009 15:29 | kde kupim chladic

neuviedol si ani cenu ani nic.
ale napr. http://www.tichepc.sk/Arctic-Cooling-Ac ... rg1=001011 nakolko ju mozes potom pouzit na dost vela kariet.

//slower


_________________
CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB,
LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB)
CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab
Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget
Offline

Užívateľ
Užívateľ
kde kupim chladic

Registrovaný: 15.11.08
Prihlásený: 01.11.24
Príspevky: 3420
Témy: 64 | 64
Bydlisko: Bojničky (o...
NapísalOffline : 09.11.2009 16:03 | kde kupim chladic

A načo by dával taký drahý chladič na takú :shit: kartu? A ešte aj pasív...Ja by som tam dal najlacnejší aktívny.


_________________
CPU: Intel i5 3350P Cooler:Gelid Tranquillo rev.2 MB: MSI B75A G43 GPU: MSI 1060GTX Gaming 3GB RAM: DDR3 Corsair (4x4GB) DDR3 1600mhz Vengeance HDD: Seagate Barracuda 2 TB DVDRW:Asus 24B5ST PSU: Corsair RM550W Case: Fractal Define R4 Titanium + 3x Fractal Silent Series R2 140 LCD: Dell U2715H Myš: Gigabyte GM-M8000X Podložka Gigabyte Ghost Klávesnica Microsoft Sidewinder X4 Audio: Philips DCD 7010/12 + Sennheiser HD439
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.11.09
Prihlásený: 13.11.09
Príspevky: 13
Témy: 2 | 2
Napísal autor témyOffline : 09.11.2009 16:20 | kde kupim chladic

ja prave hladam nieco najlacnejsie


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 09.11.2009 16:28 | kde kupim chladic

ja by som kludne kupil ten pasiv+ 2 fany alebo primontoval nejaky stary a mas paradny chladic
a po pretakte karty moze dosiahnut podobny vykon ako GTX 250


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.11.09
Prihlásený: 13.11.09
Príspevky: 13
Témy: 2 | 2
Napísal autor témyOffline : 09.11.2009 16:29 | kde kupim chladic

no ja sa nehadam ale kde to kupim nevies?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 09.11.2009 16:39 | kde kupim chladic

tak je vela obchodov kde to kupis....ak si z BA tak napr.
http://tntrade.sk/
http://www.alza.sk/ trosku predrazena :)
http://www.interstore.sk/e-shop/index.php ovela lacnejsie nez inde

ak z KE tak napr
http://tichepc.sk/
http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.11.09
Prihlásený: 13.11.09
Príspevky: 13
Témy: 2 | 2
Napísal autor témyOffline : 10.11.2009 10:44 | kde kupim chladic

ja by som to bral odtial

http://pccko-resellerweb.systemb2b.com/

vedel by si stamat nieco vybrat dakujem nejake to chladenie lacne


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.11.09
Prihlásený: 13.11.09
Príspevky: 13
Témy: 2 | 2
Napísal autor témyOffline : 11.11.2009 12:06 | kde kupim chladic

nikto nic ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
kde kupim chladic

Registrovaný: 15.11.08
Prihlásený: 01.11.24
Príspevky: 3420
Témy: 64 | 64
Bydlisko: Bojničky (o...
NapísalOffline : 11.11.2009 12:19 | kde kupim chladic

Tam nemajú chladiče na VGA, len pár na CPU.


_________________
CPU: Intel i5 3350P Cooler:Gelid Tranquillo rev.2 MB: MSI B75A G43 GPU: MSI 1060GTX Gaming 3GB RAM: DDR3 Corsair (4x4GB) DDR3 1600mhz Vengeance HDD: Seagate Barracuda 2 TB DVDRW:Asus 24B5ST PSU: Corsair RM550W Case: Fractal Define R4 Titanium + 3x Fractal Silent Series R2 140 LCD: Dell U2715H Myš: Gigabyte GM-M8000X Podložka Gigabyte Ghost Klávesnica Microsoft Sidewinder X4 Audio: Philips DCD 7010/12 + Sennheiser HD439
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.11.09
Prihlásený: 13.11.09
Príspevky: 13
Témy: 2 | 2
Napísal autor témyOffline : 11.11.2009 13:51 | kde kupim chladic

a poradis odkial zobrat aky chladic ?


 [ Príspevkov: 13 ] 


kde kupim chladic



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kde kupim

v Ostatné

13

1014

01.12.2007 17:38

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kde kupim prislusenstvo?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Modifikácie, návody a projekty

33

5425

25.11.2007 23:35

maroskoNR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kde kupim 1950GT? :)

v Grafické karty

23

1356

19.10.2007 12:24

icefire

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

KDE KUPIM TIETO TRICKA?

v Ostatné

4

959

20.01.2008 2:18

lio

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kde kupim tento panel

v Ostatné

1

765

27.09.2006 23:24

marzo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kde kupim vga rozdvojku?

v Ostatné

0

693

16.08.2008 22:55

corgon

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kde kupim darčekovú kartu microsoft?

v Ostatné

1

413

23.12.2013 14:44

gandalfix

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kde kupim najlacnejsie win7 fpp?

v Ostatné

2

979

22.09.2010 19:31

guzro39

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kde kupim Hercules webcam Deluxe

v Ostatné

2

622

07.10.2007 20:53

Hip-hoper

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kde kupim Apple watch series 4

v Ostatné

2

2046

06.12.2018 10:23

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kde kupim tie koliky pre motherboard?

v Ostatné

2

507

27.09.2011 19:12

KeNNi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kde kupim Logitech G15 a G11 SK

v Externé zariadenia

5

1084

10.12.2006 19:18

Holup

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

kde kupim stlpiky na uchytenie zakl.dosky do skrinky.

v Ostatné

3

519

21.10.2007 23:35

OmeGa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

neviete kde kupim LIAN LI PC-A09B Black (CASE)

v Ostatné

2

764

20.02.2008 20:02

wave

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kde najlac. kupim:Novy fareb.CARTRIDGE do multifunk.HP 1315

v Externé zariadenia

1

809

11.01.2008 18:31

Palec

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kúpim chladič na grafickú kartu GTX 480

v Bazár

0

319

12.03.2014 20:39

Havran



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF