| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Predam Intel Core i5 2500k. Cena 180€+prip.dohoda,alebo nejaka vymena s doplatkami. Zhanam dosku na s.1155, SSD min.120gb v Bazár | yno | 9 | 945 | 14.04.2013 13:32 20niceboy20 |
 | Zdravím, chcel by som sa opýtať, ktorý procesor si mám zvoliť primàrne na 3d grafiku a rendering, hry nie sú až tak dôleležité.... v Procesory | david222 | 3 | 474 | 10.04.2013 17:24 werwest |
 | Nazdar gentlemani, zasa som raz prepadol hraniu a moja dýchavyčná 4850 nestíha Far Cry 3 tak, aby som si to naozaj mohol užiť a... v Grafické karty | taras | 8 | 485 | 09.04.2013 23:36 jifo84 |
 | Caute.Poradili by ste mi co je lepsie na hry. v Grafické karty | Connor | 7 | 519 | 04.04.2013 0:20 jifo84 |
 | Zdravim chcel by som zacat pomaly upgradovat moju zostavu a zacnem asi najprv grafickou, uvazoval som o tejto a neskor k nej... v Grafické karty | letko | 10 | 452 | 03.04.2013 13:41 MySh0 |
 | Zdravím. Chcem upgradnúť postarší PC (v podpise) a neviem čo by bolo lepšie: alebo CPU AMD Athlon 64 X2 5200+ 2x 2.7GHz Socket... v Procesory | Toxin_SK | 5 | 984 | 02.04.2013 23:31 jifo84 |
 | Nakoľko mi prestávajú hrať moje Speed-Link Triton rozmýšľam o kúpe nových čo som pozeral nejaké recenzie tak som si vybral... v Ostatné | Zoinks | 11 | 679 | 01.04.2013 18:46 Zoinks |
 | co nevidiet budem musiet vymenit staru pani v novej zostave a co som si tak pozeral a porovnaval v tejto cenovej kategorii pre... v Grafické karty | spout | 6 | 553 | 30.03.2013 15:22 jifo84 |
 | Ahojte takze mam na predaj tuto hru je to CD-key na Steam cena: 20€ v Bazár | jifo84 | 11 | 506 | 29.03.2013 10:04 jifo84 |
 | Ahojte potreboval by som poradit nejake kvalitne sluchadla s mikrofonom a 7.1 zvukom potrebujem ich na hranie online hier a... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Ostatné | jifo84 | 31 | 1631 | 26.03.2013 23:46 jifo84 |
 | Takze rozmyslam nad prechodom z AMD na INTEL ale neviem ci sa mi radsej neoplati pockat tych par mesiacov na nove CPU Intel... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Procesory | jifo84 | 42 | 1253 | 21.03.2013 16:48 Daro22 |
 | zdravim, potreboval by som poradit pri kupe grafickej karty do zostavy s amd phenom 965, 8gb ram, 600w zdroj cm, mb ASUS... v Grafické karty | martinbucek | 11 | 629 | 18.03.2013 13:56 Daron |
 | Zdravim, mam na predaj STEAM CD-key na tuto hru cena : 23€ (prevodom na ucet) v Bazár | jifo84 | 24 | 1158 | 12.03.2013 22:43 jifo84 |
 | Zdravím, nakoľko mi na desktope odišla doska a nemám záujem hľadať po bazároch náhradu, plánujem rovno vymeniť dosku a dokúpiť... v Procesory | Schatten | 25 | 960 | 07.03.2013 23:05 vulu |
 | Dobry den hladam novy procesor lebo si chcem kupit grafiku a pisali ze procesor nieje nic moc tak ja mam intel pentium 4 cpu... v Procesory | Animes | 26 | 858 | 07.03.2013 9:09 elpasso |
 | Čo: Gigabyte GTX560 Kupované: 11.2011 Za koľko: pod 100 eur ani neponúkajte Záruka: áno, cezo mňa Kde: ideálne osobné... v Bazár | walther | 3 | 427 | 06.03.2013 15:02 walther |
 | [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Novinky | sicak. | 33 | 1903 | 01.03.2013 23:55 Rob3Rt0 |
 | predam tento starsi PC CPU: Intel Celeron D 2.53GHz MB: Foxconn 915M12-GV-6LS, socket 775 RAM: KINGSTON 2GB DDR2 800MHz HyperX... v Bazár | jifo84 | 0 | 319 | 01.03.2013 15:01 jifo84 |
 | Chcem vedieť či ste mali s nou problémy, ak áno aké? alebo ste spokojný? ak ste ju taktovali koľko sa Vám dalo? či ku procesoru... v Grafické karty | Veveričiačik | 25 | 879 | 28.02.2013 15:57 jifo84 |
 | pls pomozte mi poskladat komp v PC zostavy | Pepik | 25 | 597 | 23.02.2013 18:23 DJ46 |
 | Čaute,kamarát ide kupovať nové pc na hry,chcel by to do 500€ stým že OS ani monitor nepotrebuje. Ďakujem:) v PC zostavy | backy6 | 10 | 358 | 23.02.2013 14:53 backy6 |
 | pokial toto nie je fake, tak amd rulez na celej ciare // pridané po 12 minútach od posledného príspevku a fake to nebude: //... [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ] v Novinky | Xaltotun | 92 | 4699 | 23.02.2013 14:32 jifo84 |
 | Zdravim.Tak po roku aj nieco som sa rozhodol zamenit moju Msi Gtx560 ti za jednu z tychto dvoch kariet: Popripadne nejaku inu... v Grafické karty | tomas_91 | 22 | 503 | 22.02.2013 19:30 tomas_91 |
 | Chcel by som si kupit jednu z tychto dvoch kariet ( prevazne na hranie ) a neviem sa rozhodnut. Obidve su top ale radeon je... v Grafické karty | Filip | 16 | 776 | 21.02.2013 12:16 peter360 |
 | Dobry den potreboval by som pomoct s grafickou kartou chcem si kupit co najlepsiu ale zase nemozem minut vela penazi max 45 eur... v Grafické karty | Animes | 27 | 718 | 20.02.2013 21:00 brmbo |
 | 99,60 110,45 127,60 viac sa mi paci MSI ( ta prva ) aj ked viem ze vacsina radi Gigabyte... v Grafické karty | Casseus | 6 | 439 | 20.02.2013 19:03 Casseus |
 | Caute potreboval by som poradit volaku graficku kartu namiesto mojej gts 450 do 130€,lebo nechcem do toho moc investovat. diky v Grafické karty | rado123 | 22 | 766 | 20.02.2013 14:03 marian_r |
 | caute chcem kupit novu graficku kartu na starsi pc z roku 2007 (bazarovku nie lebo uz som sa tak popalil a kupil som macku vo... v Grafické karty | biker610i | 8 | 583 | 20.02.2013 12:40 Xaltotun |
 | neviem ci to pisem na spravne miesto ale potrebujem poradit mam tuto dosku a neviem nikde najst CPU support list lebo by som... v Intel platformy | jifo84 | 5 | 1784 | 15.02.2013 0:09 michalesku |
 | Zdravím, akú hodnotu môže mať grafická karta Asus ENGTX470? Je to táto karta: Mám k nej komplet krabice, doklad o kúpe (záruka... v Bazár | Demik | 11 | 364 | 12.02.2013 18:58 Demik |
 | Zdravíčko, kamarát má takýto pc a potreboval by dokúpiť grafickú kartu, zatiaľ funguje na integrovanej. Nie je to nič moc, ale... v Grafické karty | DwEjtSvK | 5 | 534 | 11.02.2013 10:46 jifo84 |
 | Zdravim mam doma starsi PC a chcel by som ho predat ale neviem aku maju tie starsie komponenty dnes hodnotu CPU Intel Celeron D... v Bazár | jifo84 | 0 | 315 | 10.02.2013 11:23 jifo84 |
 | Mam otazku ohladom dosky a grafiky,ci su kompatibilne a budu spolu bezproblemove v Grafické karty | fero1967 | 11 | 433 | 04.02.2013 0:12 jifo84 |
 | Aktualna zostava je: AMD X4-640 3.0GHz 2x2gb kingston 880gm-ud2h 1tb disk zdroj je seasonic oem 400w a momentalne ficim na... v Grafické karty | vozman | 9 | 550 | 29.01.2013 13:16 jifo84 |
 | Zdravím.Chcem upgradovať mojú staručkú 8600gtsku.Môžete mi poradiť čo najvýkonnejšie by ste tam dali vzhľadom na moju zostavu v... v Grafické karty | sampion | 15 | 442 | 25.01.2013 15:06 sampion |
 | Rozmýšlam nad výberom tychto dvoch grafickych kariet nakolko prvá GT 220 je zo zárukou z bazaru..info nižsie ... dalej je na... v Grafické karty | jaro114 | 22 | 757 | 22.01.2013 20:20 jaro114 |
 | EVGA GeForce GTX660 Ti Superclocked 2048MB Chcem sa vás opýtať hlavne na značku EVGA? Počul som že je to dobrá značka no ešte... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Grafické karty | Morfo333 | 31 | 975 | 21.01.2013 21:20 kapusta |
 | seruste, potreboval by som novu grafiku , moj strop je 310 € s DPH bez postovneho, urcena je na hranie hier, mozte mi poradit... v Grafické karty | JanSpasitel | 18 | 745 | 20.01.2013 13:17 tommis12 |
 | Chcem si kúpiť grafickú kartu MSI GTX560TI Twin Frozr III 448 Cores len sa bojím či mi vystačí moj 550W Tacens 85+ Moje... v Grafické karty | cherryman | 16 | 561 | 18.01.2013 17:20 Daron |
 | Zdravicko v tento usnezeny den potreboval by som poradit co sa tyka Nvidia GeForce GTX 650, v alze maju niekolko druhov s... v Grafické karty | Kiwi-Bastard | 13 | 549 | 18.01.2013 1:55 Kiwi-Bastard |
 | zdravim mam dosku co je v popise a tuna je zoznam procesorov co pasuje do dosky avsak neni tam phenom 965 Be to znamena ze ho... v Procesory | dariogi | 1 | 416 | 16.01.2013 17:23 jifo84 |
 | Zdravim kamarat ma problem s PC ma tuto staru dosku a nahodil si tam Win7 asi taky mesiac mu vsetko islo v pohode no potom sa... v Ostatné platformy | jifo84 | 12 | 1106 | 16.01.2013 14:08 Icehammer |
 | Zdravim. Chcem sa opytat kolko by som mal pytat za zostavu ktoru mam v podpise. Cena cisto len skrinky s OS. V celku, nic po... v Bazár | k5evoque | 11 | 577 | 10.01.2013 12:51 Daron |
 | Caute mam na tejto karte zapojeny moj monitor a aj TV vcera som si zapojil monitor cez HDMI kabel a TV je vo VGA pred tym som... v nVidia grafické karty | jifo84 | 5 | 483 | 01.01.2013 20:34 jifo84 |
 | Ahojte chcel by som predat tento moj monitor mohli by ste mi poradit za aku cenu ho mam ponuknut? zaruka je este 8 mesiacov v Bazár | jifo84 | 0 | 203 | 24.12.2012 23:30 jifo84 |
 | Ahojte chcem sa spytat ci tento HDD je vhodny aj na Windows alebo je urceny len ako ulozisko dat? nasiel som aj nejake testy a... v Úložné zariadenia | jifo84 | 18 | 564 | 02.12.2012 12:09 Daron |
 | Ahojte mám na predaj túto buggynu kupovaná bola 10.5.2011 jazdené s nou bolo asi 20krát je v nej nové servo riadenia, plus... v Bazár | jifo84 | 1 | 592 | 02.12.2012 11:47 jifo84 |
 | čaute, potreboval by som poradiť, akú grafickú kartu by som mohol kúpiť do tejto zostavy: asus f1a75-m amd a6-3650, 2.6ghz... v Grafické karty | rico06 | 7 | 394 | 07.11.2012 15:42 antoni |
 | Ahoj chcem si kupit nejaky externy HDD ale neviem ktora znacka by bola najlepsia nepotrebujem velmi velku kapacitu postaci mi... v Úložné zariadenia | jifo84 | 1 | 475 | 03.11.2012 19:47 Demik |
 | Caute,potrebujem poradit,totiž odisla mi graficka karta ASUS EN8800GTS/HTDP 512mb DDR3 Moja zostava je: ASUS M2N32-SLI del am2... v Grafické karty | DavidB | 11 | 857 | 26.10.2012 17:04 jifo84 |