Zdravím
Kvôli prísnemu rozpočtu som si musel kúpiť len non K verziu čo ma mrzí. Zaujímalo by ma, či by sa dal o niečo pretaktovať. Niečo čítam že to ide, ale angličtina mi moc nejde.
Dosku budem mať Asus z87-c a chladič Be quiet! shadow rock 2.
Ma to mrzí, musím sa zbaviť svojho i7 3770
K a teraz budem mať bez

čo už no, na tú dosku ho dám asi sotva.
A keď nič, tak aspoň či sa dá nastaviť fixne turbo frekvencia na 3,9. Díkes
