| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Bazár Téma: I/P: Grafické karty (rôzne) |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 976
| Ahoj. Ponúkam 15€ za GIGABYTE 9600GT + dobierka. |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Pomqoc pri vývere grafickej karty |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 484
| Pozri si túto zostavu, plus tie veci od arťoma. Ramky zober hocijaké iné ako tie fury. V alze ti to za menší poplatok aj poskladajú.
Zostane ti 130€ na grafickú kartu, buď zober novú http://graficke-karty.heureka.sk/msi-r7-260x-2gd5-ocv1/ alebo bazárovú GTX 660, 670, 760.
Tebou navrhnuté zostavy m... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC pre obcasnu pracu a hry do 400e |
Odpovede: 67 Zobrazenia: 2395
| | Nechcel si v tej sume aj monitor? |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Grafická karta vhodná do mojej zostavy |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 586
| | Kamoš ju kúpil v novembri bez záruky za 60€. Ceny bazárových kariet sú momentálne dosť vysoké. Buď by som počkal, alebo sa pokúsil to zjednať. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Upgrade RAM a SSD |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 530
| |
Fórum: Grafické karty Téma: Náhrada GK za radeon sapphire HD 4870 . |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 506
| Za koľko môžeš kúpiť tú 560 Ti? Konkrétny model? Procesor ju bude brzdiť. Pokiaľ ale plánuješ upgrade, tak ju zober. Mohol by si ho vymeniť za výkonnejší (žravejší, horúcejší) Core 2 Quad 8400,9400,9550 a pod. ale až taká výhra to nebude. Stále sú dosť drahé, keď to napr. porovnám s prvou generáciou... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Grafická karta do cca 240 € ~ + |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 429
| Nie, len čítam diskusné fóra a recenzie užívateľov. Ale v kľude mu poraď AMD. Čo sa týka pískania cievok, už mali vyjsť nové revízie, ktoré mali chybu napraviť. |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Grafická karta do cca 240 € ~ + |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 429
| | R9 270,270x a 280x trávia väčšinu času na reklamácií, o tom niet pochýb. Do AMD už určite nechoď. Najideálnejšie by bolo doplatiť na GTX 970 a mal by si pokoj, alebo počkať a neskôr kúpiť niečo rozumné. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: ake take herne pc s os do 600€ |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 677
| V piatok som objednával 2TB Seagate disk, zajtra by mal prísť. Už som u nich taký istý reklamoval cez poštu a všetko prebehlo v poriadku. Teraz majú navyše akciu- hocijaký tovar nad 35€ ti doručia zdarma, či pošta či kuriér.
Nad tým stock chladičom ani neuvažuj. 20€ hádam už len máš, keď dávaš 600€... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Grafika 100 - 110€ |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 626
| | Teraz nejako zdraželi, pred týždňom by si ju kúpil aj za 100-110€ a R9 270 za 90€. Ak vylúčime bazár, za 95€ je to veľmi dobrá kúpa. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: ake take herne pc s os do 600€ |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 677
| | Far Cry 4 potiahne na ultra, Watch Dogs alebo Evil Within sú zle optimalizované hry, tam je to otázne. Inak všetky aktuálne hry by mal zvládnuť. |
|
Fórum: Ostatné Téma: DVB-T anténa |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 496
| Zháňam vnútornú DVB-T anténu, potrebujem, aby v Topoľčanoch a okrese chytila signál. Máme túto: http://dvb-t-anteny.heureka.sk/emos-dtv-4_2/ ale vôbec nič nechytí. V okolí Nitry chytala všetko bez problémov. Známy v TO používa túto: http://dvb-t-anteny.heureka.sk/philips-sdv5100-12/ a vraj ide v po... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Oplatí sa mi? |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 161
| Mám tu od kamaráta takúto zostavu:
MB: ASUS P6T SE CPU: i7 950 RAM: 12GB Kingston VGA: ASUS GTX660 PSU: Eurocase 550W HDD: Seagate 750GB Cooler: Arctic freezer rev. 2 Case: KME za 10€
Kupovaná bola v marci tohto roka. Mám ju požičanú nejaký ten piatok, pokazená tam je akurát zvukovka na matičnej. ... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: herna grafika |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 655
| erikzet popíš ako ti to seká? Môže to byť procesorom, ale aj harddiskom. Mám phenom 955 @3,6 ghz 4gb a gtx660. Keď som to nainštaloval na 5-ročný disk, ktorý sa toho už nakopíroval, nedalo sa to hrať. Stále ako keby načítaval textúry, objekty a pod. Robil mi to aj Ryse. Windows má cez týždeň. Tak so... |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: Shappire R9 270X OC |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 543
| Kvalita to nie je. Ale dotyčný si asi myslí, že kúpou nového zdroja sa jeho problém vyrieši.
Memory managment ti vyhadzuje druhý počítač? Pri štarte Windowsu? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: kupa noveho pc |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 536
| | To som prehliadol. Bude asi tým, že mu sem niekto posunie zostavu za 630€... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: kupa noveho pc |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 536
| No ja niečo doplním k tej zostave. Kúpil by som rovno jeden 8GB modul RAM a neskôr dokúpil taký istý. +40€ SSD disk http://www.alza.sk/crucial-mx100-256gb-d1634924.htm +105€ Nakoľko v pôvodnej zostave si mal 3TB disk tak by som zobral http://www.alza.sk/seagate-barracuda-72 ... 285783.htm +27€ teda ... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 223
| | Věď napíš sumu, ktorú dávaš za henten kancelársky pc a potom ti povieme dôvôd. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Potrebujem poradiť. |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 704
| Napíš aky máš rozpočet a čo všetko v tom chceš- monitor, OS, klávesnica a pod. Pre zaujímavosť by si mohol napísať presné názvy komponentov z toho pc, cenu po zľave a popísať čo presne sa tam opravovalo. |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Chcem kupit novu Graficku Kartu |
Odpovede: 27 Zobrazenia: 828
| | Pokiaľ ti zdroj ide tak ako má, nechal by som ho tak. GTX 970 zožerie tak o 35w viac ako tvoja terajšia grafika. Aj s tou r9 280x by si vedel poradiť. |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Nova GK do 200€ +/- s DPH pre moju zostavu |
Odpovede: 22 Zobrazenia: 792
| Výkonná Nvidia by bola, ale cenovo je oveľa vyššie. (GTX 770) Zlacnieť asi nezlacnejú, GTX 960 je v nedohľadne a o nových AMD kartách nie je ani slychu. Zatiaľ to stagnuje. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: HTPC |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 702
| Dovolil som si skopírovať zostavu od arťoma z tejto témy: "Herné" PC do 340eur - bedňa
CPU http://www.alza.sk/intel-pentium-g3220-d467750.htm MB http://www.alza.sk/asus-h81m-k-d597998.htm RAM http://www.alza.sk/adata-4gb-ddr3-1333m ... 441901.htm SSD http://www.alza.sk/crucial-m500-120g... |
|
Fórum: Bazár Téma: predám grafickú kartu R9 270x |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 806
| | Dôvod predaja tej trojtýždňovej karty? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC do 850 Eur |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 378
| | 3pinové sa dajú redukovať na základe zmeny voltáže v BIOSE. |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: 13,4 - 14 notebook pre holku do 500€ |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 424
| Zháňam 13,4 alebo 14 palcový notebook s dlhou výdržou batérie, nie veľmi ťažký. Ideálne už s operačným systémom. Cena od 420 do 465€. + Nebránim sa ani babskému dizajnu.
Nejaké tipy: http://www.alza.sk/acer-aspire-e14-sapp ... 217567.htm
alebo http://www.alza.sk/lenovo-ideapad-s400- ... 775528.htm... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Čo zo starím PC??? :D |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1028
| | No veď na nový, to ale neznamená. že nemá 30-40€na nejaké použité komponenty. |
|
Fórum: PC zostavy Téma: Čo zo starím PC??? :D |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1028
| |
Fórum: PC zostavy Téma: Ako oživiť staršie PC? |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 318
| Okrem toho, že tá karta vydáva divný zvuk robí aj iné problémy? Artefakty a pod. ? Ten disk skús otestovať v HD Tune, či nemá nejaké vadné sektory. Inak by sa takéto veci po čerstvom preinštaľovaní systému diať nemali. PC sa vylepšiť nedá, musíš už len kúpiť nové komponenty. Po kúpe SSD uvidíš, či t... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Rada na novú grafickú kartu |
Odpovede: 64 Zobrazenia: 1674
| http://www.asus.com/sk/Graphics_Cards/GTX760DC2OC2GD5/
http://www.asus.com/sk/Graphics_Cards/GTX760DCMOC2GD5/
Rozdiel je v chladiči a dĺžke PCB. Pokiaľ to ale vyslovene nepotrebuješ do HTPC resp. nejakej mATX skrine tak ber tú klasickú verziu.
760 nie je zlá, ale v tejto cenovej kategórií sa viac... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC zostava do 550 eur |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 664
| Chceš zostavu od 550€a vyberieš z alzy za 600€, navyše hodnú akúrat tak do kanclu. Zober komponenty od arťoma a dohodni sa s alzou, nech ti to pošlú poskladané. V Gigastore alebo Shark takýto servis môžeš hodiť do košíka, tu na Alze to nevidím, možno len zle hľadám. |
|