jakubko4ever - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 11 z 17 [ Vyhľadávanie našlo 492 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Bazár   Téma: I/P: Grafické karty (rôzne)


Odpovede: 10
Zobrazenia: 976


Ahoj.
Ponúkam 15€ za GIGABYTE 9600GT + dobierka.

 Fórum: Grafické karty   Téma: Pomqoc pri vývere grafickej karty


Odpovede: 11
Zobrazenia: 484


Pozri si túto zostavu, plus tie veci od arťoma. Ramky zober hocijaké iné ako tie fury. V alze ti to za menší poplatok aj poskladajú.

Zostane ti 130€ na grafickú kartu, buď zober novú http://graficke-karty.heureka.sk/msi-r7-260x-2gd5-ocv1/ alebo bazárovú GTX 660, 670, 760.

Tebou navrhnuté zostavy m...

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC pre obcasnu pracu a hry do 400e


Odpovede: 67
Zobrazenia: 2395


Nechcel si v tej sume aj monitor?

 Fórum: Grafické karty   Téma: Grafická karta vhodná do mojej zostavy


Odpovede: 12
Zobrazenia: 586


Kamoš ju kúpil v novembri bez záruky za 60€. Ceny bazárových kariet sú momentálne dosť vysoké. Buď by som počkal, alebo sa pokúsil to zjednať.

 Fórum: PC zostavy   Téma: Upgrade RAM a SSD


Odpovede: 8
Zobrazenia: 530


Tu máš rozdiel medzi MX100 a M500: http://ssd.userbenchmark.com/Compare/Cr ... 2317vs1551
Ja by som sa skôr priklonil k tomu Samsungu. Škoda, pred pár dňami bol za 105€ v Gigastore.

RAM by mali ísť v pohode, ale už som sa stretol s prípadom, kedy pc po výmene pamätí ani nepípol.

 Fórum: Grafické karty   Téma: Náhrada GK za radeon sapphire HD 4870 .


Odpovede: 6
Zobrazenia: 506


Za koľko môžeš kúpiť tú 560 Ti? Konkrétny model?
Procesor ju bude brzdiť. Pokiaľ ale plánuješ upgrade, tak ju zober. Mohol by si ho vymeniť za výkonnejší (žravejší, horúcejší) Core 2 Quad 8400,9400,9550 a pod. ale až taká výhra to nebude. Stále sú dosť drahé, keď to napr. porovnám s prvou generáciou...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Grafická karta do cca 240 € ~ +


Odpovede: 7
Zobrazenia: 429


Nie, len čítam diskusné fóra a recenzie užívateľov. Ale v kľude mu poraď AMD.
Čo sa týka pískania cievok, už mali vyjsť nové revízie, ktoré mali chybu napraviť.

 Fórum: Grafické karty   Téma: Grafická karta do cca 240 € ~ +


Odpovede: 7
Zobrazenia: 429


R9 270,270x a 280x trávia väčšinu času na reklamácií, o tom niet pochýb. Do AMD už určite nechoď. Najideálnejšie by bolo doplatiť na GTX 970 a mal by si pokoj, alebo počkať a neskôr kúpiť niečo rozumné.

 Fórum: PC zostavy   Téma: ake take herne pc s os do 600€


Odpovede: 18
Zobrazenia: 677


V piatok som objednával 2TB Seagate disk, zajtra by mal prísť. Už som u nich taký istý reklamoval cez poštu a všetko prebehlo v poriadku. Teraz majú navyše akciu- hocijaký tovar nad 35€ ti doručia zdarma, či pošta či kuriér.

Nad tým stock chladičom ani neuvažuj. 20€ hádam už len máš, keď dávaš 600€...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Grafika 100 - 110€


Odpovede: 15
Zobrazenia: 626


Teraz nejako zdraželi, pred týždňom by si ju kúpil aj za 100-110€ a R9 270 za 90€. Ak vylúčime bazár, za 95€ je to veľmi dobrá kúpa.

 Fórum: PC zostavy   Téma: ake take herne pc s os do 600€


Odpovede: 18
Zobrazenia: 677


Far Cry 4 potiahne na ultra, Watch Dogs alebo Evil Within sú zle optimalizované hry, tam je to otázne. Inak všetky aktuálne hry by mal zvládnuť.

 Fórum: Ostatné   Téma: DVB-T anténa


Odpovede: 1
Zobrazenia: 496


Zháňam vnútornú DVB-T anténu, potrebujem, aby v Topoľčanoch a okrese chytila signál.
Máme túto: http://dvb-t-anteny.heureka.sk/emos-dtv-4_2/ ale vôbec nič nechytí. V okolí Nitry chytala všetko bez problémov.
Známy v TO používa túto: http://dvb-t-anteny.heureka.sk/philips-sdv5100-12/ a vraj ide v po...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Oplatí sa mi?


Odpovede: 1
Zobrazenia: 161


Mám tu od kamaráta takúto zostavu:

MB: ASUS P6T SE
CPU: i7 950
RAM: 12GB Kingston
VGA: ASUS GTX660
PSU: Eurocase 550W
HDD: Seagate 750GB
Cooler: Arctic freezer rev. 2
Case: KME za 10€

Kupovaná bola v marci tohto roka. Mám ju požičanú nejaký ten piatok, pokazená tam je akurát zvukovka na matičnej. ...

 Fórum: Grafické karty   Téma: herna grafika


Odpovede: 22
Zobrazenia: 655


erikzet popíš ako ti to seká? Môže to byť procesorom, ale aj harddiskom.
Mám phenom 955 @3,6 ghz 4gb a gtx660. Keď som to nainštaloval na 5-ročný disk, ktorý sa toho už nakopíroval, nedalo sa to hrať. Stále ako keby načítaval textúry, objekty a pod. Robil mi to aj Ryse. Windows má cez týždeň. Tak so...

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: Shappire R9 270X OC


Odpovede: 10
Zobrazenia: 543


Kvalita to nie je. Ale dotyčný si asi myslí, že kúpou nového zdroja sa jeho problém vyrieši.

Memory managment ti vyhadzuje druhý počítač? Pri štarte Windowsu?

 Fórum: PC zostavy   Téma: kupa noveho pc


Odpovede: 7
Zobrazenia: 536


To som prehliadol. Bude asi tým, že mu sem niekto posunie zostavu za 630€...

 Fórum: PC zostavy   Téma: kupa noveho pc


Odpovede: 7
Zobrazenia: 536


No ja niečo doplním k tej zostave.
Kúpil by som rovno jeden 8GB modul RAM a neskôr dokúpil taký istý. +40€
SSD disk http://www.alza.sk/crucial-mx100-256gb-d1634924.htm +105€
Nakoľko v pôvodnej zostave si mal 3TB disk tak by som zobral http://www.alza.sk/seagate-barracuda-72 ... 285783.htm +27€
teda ...

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC


Odpovede: 9
Zobrazenia: 223


Věď napíš sumu, ktorú dávaš za henten kancelársky pc a potom ti povieme dôvôd.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Potrebujem poradiť.


Odpovede: 19
Zobrazenia: 704


Napíš aky máš rozpočet a čo všetko v tom chceš- monitor, OS, klávesnica a pod.
Pre zaujímavosť by si mohol napísať presné názvy komponentov z toho pc, cenu po zľave a popísať čo presne sa tam opravovalo.

 Fórum: Grafické karty   Téma: Chcem kupit novu Graficku Kartu


Odpovede: 27
Zobrazenia: 828


Pokiaľ ti zdroj ide tak ako má, nechal by som ho tak. GTX 970 zožerie tak o 35w viac ako tvoja terajšia grafika. Aj s tou r9 280x by si vedel poradiť.

 Fórum: Grafické karty   Téma: Nova GK do 200€ +/- s DPH pre moju zostavu


Odpovede: 22
Zobrazenia: 792


Výkonná Nvidia by bola, ale cenovo je oveľa vyššie. (GTX 770)
Zlacnieť asi nezlacnejú, GTX 960 je v nedohľadne a o nových AMD kartách nie je ani slychu. Zatiaľ to stagnuje.

 Fórum: PC zostavy   Téma: HTPC


Odpovede: 6
Zobrazenia: 702


Dovolil som si skopírovať zostavu od arťoma z tejto témy:
"Herné" PC do 340eur - bedňa

CPU http://www.alza.sk/intel-pentium-g3220-d467750.htm
MB http://www.alza.sk/asus-h81m-k-d597998.htm
RAM http://www.alza.sk/adata-4gb-ddr3-1333m ... 441901.htm
SSD http://www.alza.sk/crucial-m500-120g...

 Fórum: Bazár   Téma: predám grafickú kartu R9 270x


Odpovede: 7
Zobrazenia: 806


Dôvod predaja tej trojtýždňovej karty?

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC do 850 Eur


Odpovede: 5
Zobrazenia: 378


3pinové sa dajú redukovať na základe zmeny voltáže v BIOSE.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: 13,4 - 14 notebook pre holku do 500€


Odpovede: 1
Zobrazenia: 424


Zháňam 13,4 alebo 14 palcový notebook s dlhou výdržou batérie, nie veľmi ťažký.
Ideálne už s operačným systémom.
Cena od 420 do 465€. +
Nebránim sa ani babskému dizajnu.

Nejaké tipy:
http://www.alza.sk/acer-aspire-e14-sapp ... 217567.htm

alebo
http://www.alza.sk/lenovo-ideapad-s400- ... 775528.htm...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Čo zo starím PC??? :D


Odpovede: 38
Zobrazenia: 1028


No veď na nový, to ale neznamená. že nemá 30-40€na nejaké použité komponenty.

 Fórum: PC zostavy   Téma: Čo zo starím PC??? :D


Odpovede: 38
Zobrazenia: 1028


Napíš, aký máš rozpočet.

 Fórum: PC zostavy   Téma: Ako oživiť staršie PC?


Odpovede: 4
Zobrazenia: 318


Okrem toho, že tá karta vydáva divný zvuk robí aj iné problémy? Artefakty a pod. ?
Ten disk skús otestovať v HD Tune, či nemá nejaké vadné sektory. Inak by sa takéto veci po čerstvom preinštaľovaní systému diať nemali.
PC sa vylepšiť nedá, musíš už len kúpiť nové komponenty. Po kúpe SSD uvidíš, či t...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Rada na novú grafickú kartu


Odpovede: 64
Zobrazenia: 1674


http://www.asus.com/sk/Graphics_Cards/GTX760DC2OC2GD5/

http://www.asus.com/sk/Graphics_Cards/GTX760DCMOC2GD5/

Rozdiel je v chladiči a dĺžke PCB. Pokiaľ to ale vyslovene nepotrebuješ do HTPC resp. nejakej mATX skrine tak ber tú klasickú verziu.

760 nie je zlá, ale v tejto cenovej kategórií sa viac...

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC zostava do 550 eur


Odpovede: 13
Zobrazenia: 664


Chceš zostavu od 550€a vyberieš z alzy za 600€, navyše hodnú akúrat tak do kanclu.
Zober komponenty od arťoma a dohodni sa s alzou, nech ti to pošlú poskladané. V Gigastore alebo Shark takýto servis môžeš hodiť do košíka, tu na Alze to nevidím, možno len zle hľadám.
Stránka: 11 z 17 [ Vyhľadávanie našlo 492 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF