Stránka: 2 z 3
| [ Príspevkov: 65 ] | 1, 2, 3 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 02.07.06 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 14330 Témy: 319 | 319 Bydlisko: Bratislava |
a s tou gramatikou by si tam aj tak siel zbytocne
tiez som o tej zenskej cital, tusim zo Ziliny. Ale podla mna ani ludia v takom ESETe sa nemaju najhorsie ...
_________________ PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA! |
|
Registrovaný: 25.12.09 Prihlásený: 02.06.11 Príspevky: 388 Témy: 40 | 40 Bydlisko: Piešťany (B... |
_________________ Notebook: ASUS X5DID-SX080V |
|
Registrovaný: 24.01.07 Prihlásený: 01.07.18 Príspevky: 753 Témy: 24 | 24 Bydlisko: Poltár |
ja som čítal oveľa dlhší článok o nej, toto je nejaké krátke...ale i tak ĎAKUJEM...patrikos68 do USA by si nemusel cestovať, vybavia to s Tebou tu na Slovensku...
|
|
Registrovaný: 19.09.06 Prihlásený: 21.05.26 Príspevky: 749 Témy: 31 | 31 Bydlisko: Ružomberok&... |
Johnnny píše: Ale podla mna ani ludia v takom ESETe sa nemaju najhorsie ...
Njn, stazovat sa veru neda 
|
|
Registrovaný: 24.01.07 Prihlásený: 01.07.18 Príspevky: 753 Témy: 24 | 24 Bydlisko: Poltár |
nejaké video z Esetu v štýle Google existuje? ako sa tam majú tí darebáci? 
|
|
Registrovaný: 26.11.06 Prihlásený: 09.10.24 Príspevky: 4118 Témy: 319 | 319 Bydlisko: HE/BA |
Peťka Populhárová(ako sa nechala zapísať v Googli) bola spomínaná aj v PC REVUE kde, bol článok o práci v Googli. Tú reportáž vybavila ona a p. Macko sa mohol isť pokochať tými možnosťami.
Ale viem o jednej firme na Slovensku ktorá síce neponúka možnosti ako Google, keďže sú oveľa menší ale idú ich politikou. Chcú v prvom rade urobiť šťastných zamestnancov. Teda žiadne obleky a týranie ale pokoj a pohoda, príjemne prostredie - WebSupport.
|
|
Registrovaný: 24.01.07 Prihlásený: 01.07.18 Príspevky: 753 Témy: 24 | 24 Bydlisko: Poltár |
WebSupport? no neviem neviem...už som všeličo počul o nich, ale tomuto čo píšeš už neverím...
|
|
Registrovaný: 01.12.07 Prihlásený: 03.05.16 Príspevky: 987 Témy: 15 | 15 Bydlisko: Bratislava |
podla tej fotky v clanku je to aj celkom chutna baba, ze by som si nasiel partnerku?
sak s tym platom co tam ma, by ma uspokojila viac nez dost 
_________________ MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch) |
|
Registrovaný: 02.07.06 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 14330 Témy: 319 | 319 Bydlisko: Bratislava |
alebo by si sa pri nej po polroku citil ako idiot 
_________________ PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA! |
|
Registrovaný: 26.09.08 Prihlásený: 19.04.26 Príspevky: 11107 Témy: 166 | 166 Bydlisko: Brno |
v Esete sa tak asi nemaju ale maju plat cez 2000€.
_________________ ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit
NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro
Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1
V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre. |
|
Registrovaný: 10.12.09 Prihlásený: 18.03.25 Príspevky: 1409 Témy: 56 | 56 Bydlisko: Prešov |
v prvaku na feike sme sa rozhodli vsetci traja spolubyvajuci ze spravime ŠVOČ a kamarat nahodne natrafil na video ako sa pracuje v googli a tema bola povodne google ale to ako sa tam pracuje ich zaujalo najviac a uz ani neviem v akej kategoori ale viem ze vtedy stym riadne ohromil porotu  a vyhral 3litre zaco sme hned kupil 3basy piva a pekne to oslavili 
_________________ //PC//: CPU: Intel i5-750 / CPU FAN: CM 212+ mx2 + NOCTUA NF-P12/ MB: Gigabyte P55A-UD3R / RAM: 2x2GB Kingstone HyperX 1600CL8 XMP / GPU: Ati 5770 1GB Vapor-X / HDD: 500GB Seagate 7200.12 + 250GB Seagate ext. / PSU:be quiet! Pure Power L7-530W 80+ / CASE: Fractal Design Define R2 - Titanium gray / DVD: Samsung SH-S223L / CR: Apacer AE700 / LCD: DELL 2209WA / SET:Microsoft Desktop 3000 + Steelseries / REPRO: Creative T3100 / TLACIRAEN: Samsung ML1640 //MOBILE//:Sony Xperia S 32GB //BOOK//: DELL VOSTRO 3300 //Photo//: Samsung Nx5 18-55mm //CAR//: BMW E46 320D |
|
Registrovaný: 06.02.11 Prihlásený: 06.02.11 Príspevky: 4 Témy: 0 | 0 Bydlisko: Levice,SK |
Ako vidím, tak je to najprv ich prvý domov a až potom druhý 
_________________ Telefón: Nokia N900 |
|
Registrovaný: 05.05.10 Prihlásený: 25.07.24 Príspevky: 106 Témy: 22 | 22 Bydlisko: Piešťany |
Ja som bol na exkurzii v ESETE v BA a je to tam dosť podobné, mama je učiteľka informatiky a tak im len tak napísala že či môže prísť so žiakmi na exkurziu či ich zoberú. A oni odpísali jasné, neni problém, prídite vtedy a vtedy aj s deťmi. Tak teda zobrala aj mňa ako študenta informatiky . Pani, teda to je firma s veľkým F ! Na každom poschodí plne zásobený bar s nápojmi a jedlom, klima v kazdom kancli, vyhlad na celu BA, sluzobne auto,mobil alebo notebook, zdravotna poistka proste vsetko. v kancelariach mali bezne PS3 alebo Wii ci Xboxy a jeden typek tam mal kompletnu supravu bubnov. Ukazali nam vsetky priestory, dokonca aj riaditel kademu podal ruku a rozdal nam igelitky s darcekmi =pera,ciapky,tricka a knizky plus polrocna licencia na ESS 4. Ucitelia a ja sme dostali rocnu licenciu ESS4 a este nam spravili aj spolocnu foto. Decka mali sou ale teda je to tam ozaj komfortne a podobne ako v Googli 
_________________ Dell Inspiron 15 -7537 Intel Core i5-4200U nVidia GT 750M 2GB RAM 6GB WD Blue 1000GB Win 8.1 64-bit CZ |
|
Registrovaný: 19.09.06 Prihlásený: 21.05.26 Príspevky: 749 Témy: 31 | 31 Bydlisko: Ružomberok&... |
marios píše: Ja som bol na exkurzii v ESETE v BA a je to tam dosť podobné, mama je učiteľka informatiky a tak im len tak napísala že či môže prísť so žiakmi na exkurziu či ich zoberú. A oni odpísali jasné, neni problém, prídite vtedy a vtedy aj s deťmi. Tak teda zobrala aj mňa ako študenta informatiky . Pani, teda to je firma s veľkým F ! Na každom poschodí plne zásobený bar s nápojmi a jedlom, klima v kazdom kancli, vyhlad na celu BA, sluzobne auto,mobil alebo notebook, zdravotna poistka proste vsetko. v kancelariach mali bezne PS3 alebo Wii ci Xboxy a jeden typek tam mal kompletnu supravu bubnov. Ukazali nam vsetky priestory, dokonca aj riaditel kademu podal ruku a rozdal nam igelitky s darcekmi =pera,ciapky,tricka a knizky plus polrocna licencia na ESS 4. Ucitelia a ja sme dostali rocnu licenciu ESS4 a este nam spravili aj spolocnu foto. Decka mali sou ale teda je to tam ozaj komfortne a podobne ako v Googli 
Ja len opravim - tie bary (kuchynky) su po poschodiach zdvojene 
|
|
Registrovaný: 26.09.08 Prihlásený: 19.04.26 Príspevky: 11107 Témy: 166 | 166 Bydlisko: Brno |
marios píše: Ja som bol na exkurzii v ESETE v BA a je to tam dosť podobné, mama je učiteľka informatiky a tak im len tak napísala že či môže prísť so žiakmi na exkurziu či ich zoberú. A oni odpísali jasné, neni problém, prídite vtedy a vtedy aj s deťmi. Tak teda zobrala aj mňa ako študenta informatiky . Pani, teda to je firma s veľkým F ! Na každom poschodí plne zásobený bar s nápojmi a jedlom, klima v kazdom kancli, vyhlad na celu BA, sluzobne auto,mobil alebo notebook, zdravotna poistka proste vsetko. v kancelariach mali bezne PS3 alebo Wii ci Xboxy a jeden typek tam mal kompletnu supravu bubnov. Ukazali nam vsetky priestory, dokonca aj riaditel kademu podal ruku a rozdal nam igelitky s darcekmi =pera,ciapky,tricka a knizky plus polrocna licencia na ESS 4. Ucitelia a ja sme dostali rocnu licenciu ESS4 a este nam spravili aj spolocnu foto. Decka mali sou ale teda je to tam ozaj komfortne a podobne ako v Googli 
Akoze  asi ste boli 1. ukazkovy pristup.
_________________ ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit
NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro
Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1
V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre. |
|
Registrovaný: 05.05.10 Prihlásený: 25.07.24 Príspevky: 106 Témy: 22 | 22 Bydlisko: Piešťany |
Fest fajnové to tam je
Inak kto nemáte robotu a chceli by ste tam robiť : http://www.eset.sk/o-nas/kariera/volne-miesta/
skúste možno Vás vyberú a môžete machrovať 
_________________ Dell Inspiron 15 -7537 Intel Core i5-4200U nVidia GT 750M 2GB RAM 6GB WD Blue 1000GB Win 8.1 64-bit CZ |
|
Registrovaný: 11.02.09 Prihlásený: 15.01.25 Príspevky: 2208 Témy: 145 | 145 Bydlisko: Liptovský M... |
nechapem na com pracuje tolko zamestnancov v google
_________________ "Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it." - unknown author |
|
Registrovaný: 20.10.08 Prihlásený: 21.06.22 Príspevky: 2602 Témy: 31 | 31 Bydlisko: Bratislava |
ved nevidel si? cely den zeru, spia a hraju sa 
_________________ Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB |
|
Registrovaný: 26.11.06 Prihlásený: 09.10.24 Príspevky: 4118 Témy: 319 | 319 Bydlisko: HE/BA |
Áno a okrem toho zlepšujú Google apps, Andorid, Algoritmy na vyhľadávanie, vyvíjajú nové produkty, možno nejaký ten programovací jazyk, udržujú servery v behu, kontrolujú porušovanie podmienok. Myslím, že majú roboty tak akurát 
|
|
Registrovaný: 26.09.08 Prihlásený: 19.04.26 Príspevky: 11107 Témy: 166 | 166 Bydlisko: Brno |
ete Chrome, Google OS a mnoho dalsich  google to ma dobre rozohrane.
_________________ ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit
NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro
Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1
V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre. |
|
Registrovaný: 14.04.09 Prihlásený: 20.09.24 Príspevky: 1188 Témy: 198 | 198 |
A skadial tolko penazi ked to maju vsetko zadarmo, este aj vela open source  .
|
|
Registrovaný: 26.11.06 Prihlásený: 09.10.24 Príspevky: 4118 Témy: 319 | 319 Bydlisko: HE/BA | |
Registrovaný: 05.05.10 Prihlásený: 25.07.24 Príspevky: 106 Témy: 22 | 22 Bydlisko: Piešťany |
mne by stacilo robit tam aj upratovcku ved tym maju urcite take metly co aj same zametaju 
_________________ Dell Inspiron 15 -7537 Intel Core i5-4200U nVidia GT 750M 2GB RAM 6GB WD Blue 1000GB Win 8.1 64-bit CZ |
|
Registrovaný: 24.01.07 Prihlásený: 01.07.18 Príspevky: 753 Témy: 24 | 24 Bydlisko: Poltár |
jj marios ja by som bol tiež rád, keby som tam mohol robiť len upratovačku, včera som sa nad tým tak zamyslel 
|
|
Registrovaný: 29.08.07 Prihlásený: 24.09.25 Príspevky: 1695 Témy: 209 | 209 Bydlisko: SK |
_________________ PC MB: Gigabyte Z270N-WiFi CPU: Intel Core i7-7700 RAM: Kingston 2x16GB DDR4 2400MHz VGA: Asus Dual RTX3060Ti O8G Mini V2 SSD: Samsung 990 PRO 2TB LCD: 27" iiyama XB2783HSU case: CoolerMaster Elite 110 OS: Win11 Repro: Logitech Z-2300 2.1 NB HP ProBook 450 G0 CPU: Intel Core i5-3230M RAM: 2x8GB DDR3L 1600MHz VGA: AMD Radeon HD8750M & Intel HD4000 SSD: Samsung 860 EVO 250GB + HDD 750GB OS: Win10 Phone Google Pixel 9 Pro |
|
Registrovaný: 24.01.07 Prihlásený: 01.07.18 Príspevky: 753 Témy: 24 | 24 Bydlisko: Poltár |
kto z Vás má taký plat už teraz? 
|
|
|
bratranec sa ma raz spytal ze odkial bere facebook vobec nejake peniaze  ...samozrejme z reklamy, a aj google, teraz ked aj na youtube na kazdom videu mi vyskoci nejaka otravna reklama....
urcite je to super robota, ale ked ma manzelku tak som zvedavy ako zvlada to rozlozenie casu 
|
|
Registrovaný: 24.01.07 Prihlásený: 01.07.18 Príspevky: 753 Témy: 24 | 24 Bydlisko: Poltár | |
Registrovaný: 02.07.06 Prihlásený: 11.06.26 Príspevky: 14330 Témy: 319 | 319 Bydlisko: Bratislava |
nechapem co tam mate s casom. Chodia tam na 8 hodin, ako kazdy normalny clovek tu ...
_________________ PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA! |
|
Registrovaný: 26.12.06 Prihlásený: 26.05.26 Príspevky: 3971 Témy: 181 | 181 Bydlisko: Nitra / Bra... |
google ma aj platene sluzby. maju skvely marketing. davaju ludom zdarma, ludia sa naucia, neskor kupia premium.
napriklad google analytics je perfektny nastroj, zdarma, ale na obedmezeny pocet domen (20-50?). najprv som ostal sklamany, ale ked som si pozrel cennik... smiesne peniaze.
cim viac das, tym viac dostanes
_________________ Sorry za prelkepy |
|
Stránka: 2 z 3
| [ Príspevkov: 65 ] | 1, 2, 3 |
|