[ Príspevkov: 65 ] 1, 2, 3
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 03.02.2011 15:37 | Jaké je to pracovat v Googlu

a s tou gramatikou by si tam aj tak siel zbytocne ;)

tiez som o tej zenskej cital, tusim zo Ziliny. Ale podla mna ani ludia v takom ESETe sa nemaju najhorsie ...


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 25.12.09
Prihlásený: 02.06.11
Príspevky: 388
Témy: 40 | 40
Bydlisko: Piešťany (B...
Napísal autor témyOffline : 03.02.2011 15:39 | Jaké je to pracovat v Googlu

tu som vam nasiel aj o tej slovenke:

http://hnonline.sk/svet/c1-39368940-slo ... etu-google


_________________
Notebook: ASUS X5DID-SX080V
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 24.01.07
Prihlásený: 01.07.18
Príspevky: 753
Témy: 24 | 24
Bydlisko: Poltár
NapísalOffline : 04.02.2011 9:04 | Jaké je to pracovat v Googlu

ja som čítal oveľa dlhší článok o nej, toto je nejaké krátke...ale i tak ĎAKUJEM...patrikos68 do USA by si nemusel cestovať, vybavia to s Tebou tu na Slovensku...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 21.05.26
Príspevky: 749
Témy: 31 | 31
Bydlisko: Ružomberok&...
NapísalOffline : 04.02.2011 15:52 | Jaké je to pracovat v Googlu

Johnnny píše:
Ale podla mna ani ludia v takom ESETe sa nemaju najhorsie ...


Njn, stazovat sa veru neda :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 24.01.07
Prihlásený: 01.07.18
Príspevky: 753
Témy: 24 | 24
Bydlisko: Poltár
NapísalOffline : 05.02.2011 7:39 | Jaké je to pracovat v Googlu

nejaké video z Esetu v štýle Google existuje? ako sa tam majú tí darebáci? :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 09.10.24
Príspevky: 4118
Témy: 319 | 319
Bydlisko: HE/BA
NapísalOffline : 05.02.2011 18:59 | Jaké je to pracovat v Googlu

Peťka Populhárová(ako sa nechala zapísať v Googli) bola spomínaná aj v PC REVUE kde, bol článok o práci v Googli. Tú reportáž vybavila ona a p. Macko sa mohol isť pokochať tými možnosťami.

Ale viem o jednej firme na Slovensku ktorá síce neponúka možnosti ako Google, keďže sú oveľa menší ale idú ich politikou. Chcú v prvom rade urobiť šťastných zamestnancov. Teda žiadne obleky a týranie ale pokoj a pohoda, príjemne prostredie - WebSupport.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 24.01.07
Prihlásený: 01.07.18
Príspevky: 753
Témy: 24 | 24
Bydlisko: Poltár
NapísalOffline : 06.02.2011 3:54 | Jaké je to pracovat v Googlu

WebSupport? no neviem neviem...už som všeličo počul o nich, ale tomuto čo píšeš už neverím...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 01.12.07
Prihlásený: 03.05.16
Príspevky: 987
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 06.02.2011 4:15 | Jaké je to pracovat v Googlu

podla tej fotky v clanku je to aj celkom chutna baba, ze by som si nasiel partnerku? :D
sak s tym platom co tam ma, by ma uspokojila viac nez dost :D


_________________
MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch)
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 06.02.2011 10:31 | Jaké je to pracovat v Googlu

alebo by si sa pri nej po polroku citil ako idiot ;)


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 19.04.26
Príspevky: 11107
Témy: 166 | 166
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 06.02.2011 11:56 | Jaké je to pracovat v Googlu

v Esete sa tak asi nemaju ale maju plat cez 2000€.


_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 10.12.09
Prihlásený: 18.03.25
Príspevky: 1409
Témy: 56 | 56
Bydlisko: Prešov
NapísalOffline : 06.02.2011 12:07 | Jaké je to pracovat v Googlu

v prvaku na feike sme sa rozhodli vsetci traja spolubyvajuci ze spravime ŠVOČ a kamarat nahodne natrafil na video ako sa pracuje v googli a tema bola povodne google ale to ako sa tam pracuje ich zaujalo najviac a uz ani neviem v akej kategoori ale viem ze vtedy stym riadne ohromil porotu :D a vyhral 3litre zaco sme hned kupil 3basy piva a pekne to oslavili :D


_________________
//PC//: CPU: Intel i5-750 / CPU FAN: CM 212+ mx2 + NOCTUA NF-P12/ MB: Gigabyte P55A-UD3R / RAM: 2x2GB Kingstone HyperX 1600CL8 XMP / GPU: Ati 5770 1GB Vapor-X / HDD: 500GB Seagate 7200.12 + 250GB Seagate ext. / PSU:be quiet! Pure Power L7-530W 80+ / CASE: Fractal Design Define R2 - Titanium gray / DVD: Samsung SH-S223L / CR: Apacer AE700 / LCD: DELL 2209WA / SET:Microsoft Desktop 3000 + Steelseries / REPRO: Creative T3100 / TLACIRAEN: Samsung ML1640 //MOBILE//:Sony Xperia S 32GB //BOOK//: DELL VOSTRO 3300 //Photo//: Samsung Nx5 18-55mm //CAR//: BMW E46 320D
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 06.02.11
Prihlásený: 06.02.11
Príspevky: 4
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Levice,SK
NapísalOffline : 06.02.2011 13:01 | Jaké je to pracovat v Googlu

Ako vidím, tak je to najprv ich prvý domov a až potom druhý :D


_________________
Telefón: Nokia N900
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.10
Prihlásený: 25.07.24
Príspevky: 106
Témy: 22 | 22
Bydlisko: Piešťany
NapísalOffline : 06.02.2011 14:04 | Jaké je to pracovat v Googlu

Ja som bol na exkurzii v ESETE v BA a je to tam dosť podobné, mama je učiteľka informatiky a tak im len tak napísala že či môže prísť so žiakmi na exkurziu či ich zoberú. A oni odpísali jasné, neni problém, prídite vtedy a vtedy aj s deťmi. Tak teda zobrala aj mňa ako študenta informatiky . Pani, teda to je firma s veľkým F ! Na každom poschodí plne zásobený bar s nápojmi a jedlom, klima v kazdom kancli, vyhlad na celu BA, sluzobne auto,mobil alebo notebook, zdravotna poistka proste vsetko. v kancelariach mali bezne PS3 alebo Wii ci Xboxy a jeden typek tam mal kompletnu supravu bubnov. Ukazali nam vsetky priestory, dokonca aj riaditel kademu podal ruku a rozdal nam igelitky s darcekmi =pera,ciapky,tricka a knizky plus polrocna licencia na ESS 4. Ucitelia a ja sme dostali rocnu licenciu ESS4 a este nam spravili aj spolocnu foto. Decka mali sou ale teda je to tam ozaj komfortne a podobne ako v Googli :)


_________________
Dell Inspiron 15 -7537
Intel Core i5-4200U
nVidia GT 750M 2GB
RAM 6GB
WD Blue 1000GB
Win 8.1 64-bit CZ
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 21.05.26
Príspevky: 749
Témy: 31 | 31
Bydlisko: Ružomberok&...
NapísalOffline : 06.02.2011 22:34 | Jaké je to pracovat v Googlu

marios píše:
Ja som bol na exkurzii v ESETE v BA a je to tam dosť podobné, mama je učiteľka informatiky a tak im len tak napísala že či môže prísť so žiakmi na exkurziu či ich zoberú. A oni odpísali jasné, neni problém, prídite vtedy a vtedy aj s deťmi. Tak teda zobrala aj mňa ako študenta informatiky . Pani, teda to je firma s veľkým F ! Na každom poschodí plne zásobený bar s nápojmi a jedlom, klima v kazdom kancli, vyhlad na celu BA, sluzobne auto,mobil alebo notebook, zdravotna poistka proste vsetko. v kancelariach mali bezne PS3 alebo Wii ci Xboxy a jeden typek tam mal kompletnu supravu bubnov. Ukazali nam vsetky priestory, dokonca aj riaditel kademu podal ruku a rozdal nam igelitky s darcekmi =pera,ciapky,tricka a knizky plus polrocna licencia na ESS 4. Ucitelia a ja sme dostali rocnu licenciu ESS4 a este nam spravili aj spolocnu foto. Decka mali sou ale teda je to tam ozaj komfortne a podobne ako v Googli :)


Ja len opravim - tie bary (kuchynky) su po poschodiach zdvojene ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 19.04.26
Príspevky: 11107
Témy: 166 | 166
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 06.02.2011 22:42 | Jaké je to pracovat v Googlu

marios píše:
Ja som bol na exkurzii v ESETE v BA a je to tam dosť podobné, mama je učiteľka informatiky a tak im len tak napísala že či môže prísť so žiakmi na exkurziu či ich zoberú. A oni odpísali jasné, neni problém, prídite vtedy a vtedy aj s deťmi. Tak teda zobrala aj mňa ako študenta informatiky . Pani, teda to je firma s veľkým F ! Na každom poschodí plne zásobený bar s nápojmi a jedlom, klima v kazdom kancli, vyhlad na celu BA, sluzobne auto,mobil alebo notebook, zdravotna poistka proste vsetko. v kancelariach mali bezne PS3 alebo Wii ci Xboxy a jeden typek tam mal kompletnu supravu bubnov. Ukazali nam vsetky priestory, dokonca aj riaditel kademu podal ruku a rozdal nam igelitky s darcekmi =pera,ciapky,tricka a knizky plus polrocna licencia na ESS 4. Ucitelia a ja sme dostali rocnu licenciu ESS4 a este nam spravili aj spolocnu foto. Decka mali sou ale teda je to tam ozaj komfortne a podobne ako v Googli :)


Akoze :D asi ste boli 1. ukazkovy pristup.


_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.10
Prihlásený: 25.07.24
Príspevky: 106
Témy: 22 | 22
Bydlisko: Piešťany
NapísalOffline : 07.02.2011 10:36 | Jaké je to pracovat v Googlu

Fest fajnové to tam je :-D
Inak kto nemáte robotu a chceli by ste tam robiť : http://www.eset.sk/o-nas/kariera/volne-miesta/

skúste možno Vás vyberú a môžete machrovať :D


_________________
Dell Inspiron 15 -7537
Intel Core i5-4200U
nVidia GT 750M 2GB
RAM 6GB
WD Blue 1000GB
Win 8.1 64-bit CZ
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 15.01.25
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 07.02.2011 15:16 | Jaké je to pracovat v Googlu

nechapem na com pracuje tolko zamestnancov v google


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31 | 31
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 07.02.2011 15:18 | Jaké je to pracovat v Googlu

ved nevidel si? cely den zeru, spia a hraju sa :)


_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 09.10.24
Príspevky: 4118
Témy: 319 | 319
Bydlisko: HE/BA
NapísalOffline : 07.02.2011 16:37 | Jaké je to pracovat v Googlu

Áno a okrem toho zlepšujú Google apps, Andorid, Algoritmy na vyhľadávanie, vyvíjajú nové produkty, možno nejaký ten programovací jazyk, udržujú servery v behu, kontrolujú porušovanie podmienok. Myslím, že majú roboty tak akurát ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 19.04.26
Príspevky: 11107
Témy: 166 | 166
Bydlisko: Brno
NapísalOffline : 07.02.2011 17:31 | Jaké je to pracovat v Googlu

ete Chrome, Google OS a mnoho dalsich :) google to ma dobre rozohrane.


_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 11 + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 20.09.24
Príspevky: 1188
Témy: 198 | 198
NapísalOffline : 07.02.2011 18:20 | Jaké je to pracovat v Googlu

A skadial tolko penazi ked to maju vsetko zadarmo, este aj vela open source :-) .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 09.10.24
Príspevky: 4118
Témy: 319 | 319
Bydlisko: HE/BA
NapísalOffline : 07.02.2011 18:44 | Jaké je to pracovat v Googlu

Reklama


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.10
Prihlásený: 25.07.24
Príspevky: 106
Témy: 22 | 22
Bydlisko: Piešťany
NapísalOffline : 07.02.2011 20:41 | Jaké je to pracovat v Googlu

mne by stacilo robit tam aj upratovcku ved tym maju urcite take metly co aj same zametaju :-D


_________________
Dell Inspiron 15 -7537
Intel Core i5-4200U
nVidia GT 750M 2GB
RAM 6GB
WD Blue 1000GB
Win 8.1 64-bit CZ
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 24.01.07
Prihlásený: 01.07.18
Príspevky: 753
Témy: 24 | 24
Bydlisko: Poltár
NapísalOffline : 08.02.2011 7:44 | Jaké je to pracovat v Googlu

jj marios ja by som bol tiež rád, keby som tam mohol robiť len upratovačku, včera som sa nad tým tak zamyslel :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 29.08.07
Prihlásený: 24.09.25
Príspevky: 1695
Témy: 209 | 209
Bydlisko: SK
NapísalOffline : 08.02.2011 17:50 | Jaké je to pracovat v Googlu

Niečo k ich platom :)

http://www.dsl.sk/article.php?article=9096

http://pocitace.sme.sk/c/5632858/google ... larov.html


_________________
PC MB: Gigabyte Z270N-WiFi CPU: Intel Core i7-7700 RAM: Kingston 2x16GB DDR4 2400MHz VGA: Asus Dual RTX3060Ti O8G Mini V2 SSD: Samsung 990 PRO 2TB LCD: 27" iiyama XB2783HSU case: CoolerMaster Elite 110 OS: Win11 Repro: Logitech Z-2300 2.1
NB HP ProBook 450 G0 CPU: Intel Core i5-3230M RAM: 2x8GB DDR3L 1600MHz VGA: AMD Radeon HD8750M & Intel HD4000 SSD: Samsung 860 EVO 250GB + HDD 750GB OS: Win10
Phone Google Pixel 9 Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 24.01.07
Prihlásený: 01.07.18
Príspevky: 753
Témy: 24 | 24
Bydlisko: Poltár
NapísalOffline : 09.02.2011 8:39 | Jaké je to pracovat v Googlu

kto z Vás má taký plat už teraz? :roll:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 09.02.2011 8:50 | Jaké je to pracovat v Googlu

bratranec sa ma raz spytal ze odkial bere facebook vobec nejake peniaze :D ...samozrejme z reklamy, a aj google, teraz ked aj na youtube na kazdom videu mi vyskoci nejaka otravna reklama....

urcite je to super robota, ale ked ma manzelku tak som zvedavy ako zvlada to rozlozenie casu :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 24.01.07
Prihlásený: 01.07.18
Príspevky: 753
Témy: 24 | 24
Bydlisko: Poltár
NapísalOffline : 09.02.2011 8:53 | Jaké je to pracovat v Googlu

kto keď má manželku?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 09.02.2011 9:32 | Jaké je to pracovat v Googlu

nechapem co tam mate s casom. Chodia tam na 8 hodin, ako kazdy normalny clovek tu ...


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Jaké je to pracovat v Googlu

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 26.05.26
Príspevky: 3971
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
NapísalOffline : 09.02.2011 9:56 | Jaké je to pracovat v Googlu

google ma aj platene sluzby. maju skvely marketing. davaju ludom zdarma, ludia sa naucia, neskor kupia premium.

napriklad google analytics je perfektny nastroj, zdarma, ale na obedmezeny pocet domen (20-50?). najprv som ostal sklamany, ale ked som si pozrel cennik... smiesne peniaze.

cim viac das, tym viac dostanes


_________________
Sorry za prelkepy
 [ Príspevkov: 65 ] 1, 2, 3


Jaké je to pracovat v Googlu



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Jaké máte ovladače??

v Ovládače

9

1844

23.01.2006 20:24

Gonzo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Jake domaci kino ?

v Ostatné

9

1232

15.05.2006 18:40

jumich

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NOKIA 6111 jake rozmery?

v Ostatné

1

1073

18.10.2006 9:30

brm

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vhladavanie Googlu

v SEO, marketing a reklama

8

1305

09.07.2007 17:13

kmsa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

výsledky googlu

v Ostatné

5

730

11.07.2008 21:03

Tominator

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Jaké záplaty pro bezpečné surfování?

v Windows

8

1119

03.09.2005 8:28

ScorpionSX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Jake Uprage by ste DOPORUCILI?

v PC zostavy

9

610

15.03.2009 14:03

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

pridat do googlu

v Ostatné

2

591

10.11.2009 9:55

daddycool

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Jaké může být Ubuntu 8.04?

v Novinky

5

575

07.11.2007 11:45

33joe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Jaké pasivy na MEM u GK?

v Chladiče a všetky druhy chladenia

8

1111

01.11.2005 17:47

Luks

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Jaké jsou nejlepší ovladače pro 6800LE?

v nVidia grafické karty

5

1222

14.07.2005 10:00

Pette

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Novy prehliadac od Googlu..

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Novinky

86

5912

21.12.2008 17:51

pietko11

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

googlu a moj web

v SEO, marketing a reklama

5

1287

07.10.2008 12:54

Rimmon

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Stránka, ktorá sa páči Googlu

v Frontend

9

588

11.09.2014 21:52

hatto13

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako zazadiť web stranku do googlu

v SEO, marketing a reklama

8

1440

03.01.2010 14:22

incredible

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Facebook má prsty v očerňování Googlu

v Novinky

4

822

14.05.2011 14:53

Spartan.Ex



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF