[ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116 | 116
NapísalOffline : 18.09.2008 21:07 | IP stihanie

Takze mam taky dotaz niektory ludia monitoruju vsetky ip co im tam pridu a v pripade neakeho hackingu abo pod napr. dotycnemu nieco sprvia na pc myslim akoze ze oni jeho hacknu bohuzial to ja este ani zdaleka neviem :lol: a chcem sa spytat ze co mozemspravit s ip o ktorej viem ze ju ma daky kkt nemozem mu nic spravit abo aspon niekde vypisat tie ip pre vystrahu ostatnym? Dik :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
IP stihanie

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 18.09.2008 21:11 | IP stihanie

1.) hacknut niekoho (pocita sa do toho aj vybavovanie si uctov) je NELEGALNE. cize aj keby si na to znalost mal, tak by si porusoval zakon
2.) co s nou mozes spravit ? no v prvom rade si zistit ci sa jedna o dynamicku ip. ak nie, tak sa da cez php zablokovat pristup a ak ano, tak ziskat dokaz a udat ho na policiu, avsak... netusim ci nieco take je na slovensku vobec mozne pokial ti nespravi hmotnu skodu


_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
IP stihanie

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 16.12.14
Príspevky: 3065
Témy: 119 | 119
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 18.09.2008 21:18 | IP stihanie

ak zistis jeho ipecku jasne mozes ho blokovat, ale aj tak myslim ze je vela sposobov ako to obyst.... a keby nieoc taketo robim urcite by som to nerobil s mojho PC co mam doma.... ale niekde sa connectnut na free wifinu a tak, alebo na nieku firemnku wifinku a tak, takze co ty vies co je to za IP, on sa moze pripojit z napr ameriky a vtedy ti je IP cez ktoru sa pripajal naposledy prd platna...


_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
 [ Príspevkov: 3 ] 


IP stihanie



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Program na stihanie videa

v Video programy

1

582

11.04.2008 20:46

spawn



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF