[ Príspevkov: 9 ] 
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 29.08.2016 11:54 | Inštalácia Stock Recovery

Zdravím. Momentálne mám na mojom smartfóne Honor 4C nainštalovanú verziu systému EMUI 3.1 a chcel by som ju aktualizovať na EMUI 4.0 kvôli kompatibilite s Androidom 6.0. No po stiahnutí aktualizácie mi to otvorí TWRP a po reštarte smartfónu to chce sťahovať update znovu. Chcel by som sa opýtať, kde stiahnem stock recovery a ako ju nainštalujem? Za odpoveď vopred ďakujem.


Online

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 18022
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOnline : 29.08.2016 13:28 | Inštalácia Stock Recovery

Naco ti je stock recovery ked tam mas twrp? Nejako v tom nevidim dovod


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Inštalácia Stock Recovery

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 4854
Témy: 23 | 23
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 29.08.2016 13:46 | Inštalácia Stock Recovery

stiahni Rom http://consumer.huawei.com/my/support/downloads/detail/index.htm?id=42869 a daj na SD kartu
otvor TWRP a vyčisti system,data,dalwik
nainštaluj stock rom (tiež z TWRP cez tlačidlo instal)
..len nechápem ako si tam dostal to custom recovery keď nevieš ako sa inštaluje ROM-to je oproti TWRP hračka :-)
ináč radšej by som tam dal CyanogenMod 13 pokiaľ existuje nejaká final verzia


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 29.08.2016 15:01 | Inštalácia Stock Recovery

Miso122 píše:
Naco ti je stock recovery ked tam mas twrp? Nejako v tom nevidim dovod

Pretože mi nejde aktualizovať EMUI na verziu 4.0. Stále mi otvára TWRP. A keď tam aj dám instal a nájdem tam tu aktualizáciu, čo to stiahlo tak mi to nejde otvoriť.


Online

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 18022
Témy: 144 | 144
Bydlisko: Bratislava
NapísalOnline : 29.08.2016 16:02 | Inštalácia Stock Recovery

Skus co nalisal Smith vyssie


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Inštalácia Stock Recovery

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 4854
Témy: 23 | 23
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 29.08.2016 16:19 | Inštalácia Stock Recovery

tento je určite na tvoju verziu
http://www.hihonor.com/cz/support/software-list/. (na strane 2)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 29.08.2016 19:07 | Inštalácia Stock Recovery

Super, určite vyskúšam, potom napíšem


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 08.10.2016 19:22 | Inštalácia Stock Recovery

Tak dnes som sa k tomu konečne dokopal. ROM som dal na SD kartu, v TWRP som dal factory reset ktorý odstránil cache, data a dalvik a skúsil som to nainštalovať, no neúspešne. Hneď mi to napísalo Failed. Potom som vyčistil aj systém (najskôr som myslel že bude factory reset stačiť), znova som sa pokúsil o inštaláciu ale znova mi to napísalo Failed. Čo som asi spravil zle alebo ako to mám spraviť správne? Ľutujem že som tam to TWRP inštaloval...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Inštalácia Stock Recovery

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 21.06.26
Príspevky: 4854
Témy: 23 | 23
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 08.10.2016 22:01 | Inštalácia Stock Recovery

nemal si povolené OEM v možnostiach pre vývojárov a ladenie usb
možnosti pre vývojárov pridáš do nastavení tak že klikneš na informácie o telefóne a 7x na číslo zostavy a samozrejme musíš mať korektne nainštalované ovládače Huawei v pc-vo Windows 10 musíš povoliť inštaláciu digitálne nepodpísaných driverov
použi YouTube ak niečo nebudeš vedieť :-)


 [ Príspevkov: 9 ] 


Inštalácia Stock Recovery



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Inštalácia visty z recovery particie-problem

v Windows

2

1331

04.11.2008 13:28

jacho6380

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Instalacia Win XP CZ, odisiel disk, recovery DVD nepouziteln

v Windows

4

761

13.08.2010 22:22

FERDA23

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Stock chladic

v Chladiče a všetky druhy chladenia

3

648

06.05.2008 19:04

johnny7

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

i7 stock chladic

v Chladiče a všetky druhy chladenia

2

682

14.03.2009 21:11

freedie

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Galaxy S4 stock lollipop

v Smartfóny a tablety

19

546

08.06.2015 18:21

Skyro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Výmena Intel Stock chladiča

v PC skrinky, zdroje a chladenie

3

480

09.08.2013 15:43

liqua1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Stock rom do mobilu

v Smartfóny a tablety

12

587

31.10.2015 19:17

Yacko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Samsung galaxy ace Stock rom

v Smartfóny a tablety

5

556

08.05.2016 11:31

bb5unlock

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

asus x1950pro- úprava stock chladenia

v Modifikácie, návody a projekty

7

2307

25.03.2009 23:22

bride

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Odstranenie STOCK cooleru z RAM

v Pamäte

3

546

08.05.2009 10:42

AsuSmaNiaK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Moto G 1st Gen - stock droid

v Smartfóny a tablety

1

433

01.02.2016 14:49

Qpkqkma

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ako vyuzit stock cooler lga 775?

v Modifikácie, návody a projekty

4

1981

11.11.2008 19:15

mlynec

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

AVC ZGHS40D003 vers. Intel core quad stock

v Chladiče a všetky druhy chladenia

2

924

21.11.2009 21:56

spokomaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: Stock Chladic - XpertVision - Palit 8800GT

v Bazár

1

452

27.05.2010 1:49

LuboZA

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: Sapphire RX Vega 64 stock

v Bazár

0

482

22.10.2018 18:48

ericc64

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Stock chladic i5-750 na sc. 775?

v Intel

2

394

11.06.2012 18:31

GIGN1987



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF