Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 5 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.01.19
Prihlásený: 26.07.19
Príspevky: 3
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 10.01.2019 18:31

Nazdarte všetci, pracuje prosím niekto v tomto programe a vie mi poradiť? Som úplný nováčik a potreboval by som poradiť ako zadať do programu napr. text v 2D na 3D? Viem všetko nastaviť avšak neviem ako zadať napr. pri gravírovaní textu hĹbku gravírovania teda os "Z". Ďakujem vopred za všetky príspevky a rady.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.08.11
Prihlásený: 27.03.24
Príspevky: 1506
Témy: 61
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 22.07.2019 21:29

Sorry ze az teraz, na gravirovanie sa pouziva program na to urceny. Hlbku vies riesit viacerymi sposobmi. Ak vsade rovnaku, tak sa hras len s nastavenim rychlosti a sily lasera, ak viacero roznych hlbok, tak pouzijes viac farieb, co farba to ina hlbka, tusim 9 roznych farieb vies robit "naraz"


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.01.19
Prihlásený: 26.07.19
Príspevky: 3
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.07.2019 19:25

Poraď prosím niečo konkrétnejšie som úplný laik. Ktorý program sa používa na gravírovanie a kde nájdem ktorým farbám je priradená konkrétna hĺbka. Je k tomu nejaký manuál?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.08.11
Prihlásený: 27.03.24
Príspevky: 1506
Témy: 61
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 25.07.2019 22:37

Pozeram ze som ta mierne zavadzal, on to nieje speci program ale len drajver pre tlaciaren (v tomto pripade laser), ak si z okolia bratislavy, pod starou trznicou je verejna dielna, co si hovori lab.cafe, medzi inymi strojmi maju aj takyto laser, kazdu stredu mavaju skolenia na stroje staci vymaknut tu stredu kedy skolia na laser. Zaplatis 18 e co je clenske na 2 mesiace a mozes chodit rezat, len na laseri furt niekto reze, tak si treba niekedy pockat :) .. ak to mas do blavy daleko, tak tu je aspon ich tutorial, ako s rezackou narabat. http://wiki.lab.cafe/doku.php?id=laser:start


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.01.19
Prihlásený: 26.07.19
Príspevky: 3
Témy: 1
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.07.2019 8:18

Vďaka


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 5 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra