Skús v praxi
mám to očistené a uložené na:
www.achelan.tym.cz
1. zroluj dole na poslednú položku KNIŽNICA v menu (iframe1)
2. klikni na ňu a uvidíš sám, že sa text načíta (do iframe2) ale CELÝ WEB zostane dole a v tom je problém, mal by sa aj web načítať odzhora
díky za radu
alebo inak:
skús prečítať 1. riadok textu (kniznica.html) v iframe2 potom ako klikneš na položku knižnica v menu - nedá sa to lebo je schovaný hore a
a musíš ku tomu 1. riadku vyrolovať manuálne...
Príklad:
máš web pcforum
roluješ dole napr na tému: programovanie
klikneš na ňu a čo sa stane?
otvorí ti novú stránku ALE ZOBRAZENÚ ÚPLNE od 1. riadku webu, aby si mohol čítať tému a príspevky v nej pekne od začiatku
A TOTO MNE NEROBÍ
a práve takúto jednoduchú vec potrebujem a neviem si s ňou rady
lebo mi to síce zobrazí text do iframe2 úplne celý, ale nie je čitateľný od 1. riadku, lebo ten je schovaný úplne niekde hore a ja ku nemu musím manuálne vyrolovať