Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 5 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 23.06.16 Prihlásený: 09.04.21 Príspevky: 86 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Bratislava |
Ahoj
veľa x sa tu riešil maximálny takt a voltáž tohto CPU. Mňa však zaujíma najmenšia možná voltáž napr pri 4.2ghz keďže nejaký ten piatok určite viac ako 4.2ghz nevyužijem.
_________________ Bedna:Phanteks eclipse p400s DOSKA: MSI Z170, Tomahawk 2x PCIe x16, DDR4 SDRAM 3600, SATA III, M.2 ZDROJ: Corsair Vengance 650M 80 Plus Bronze CPU: Intel Core i5-6600k 3.50-4.30 Ghz, GPU: MSI GTX 970 GAMING 4G, GDDR5 RAM: Kingston 4x4 GB DDR4 2133 Mhz OC 2600 Mhz CL14 HyperX Fury Black Series DISK 1:Kingston HyperX FURY SSD 240GB DISK 2: Seagate Barracuda 7200.14 2000GB s Advanced Format OS: Win 8.1 Pro 64bit FÓN: Samsung Galaxy S7 Edge |
|
Registrovaný: 12.02.10 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 13971 Témy: 747 | 747 Bydlisko: Žilina - Li... |
Kus od kusu. Znižuj až kým nenastane nestabilita a potom zvyšuj a testuj.
_________________ MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11 |
|
Registrovaný: 23.06.16 Prihlásený: 09.04.21 Príspevky: 86 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Bratislava |
TakžE môžem veselo skúšať, nehrozí nejaké poškodenie?
_________________ Bedna:Phanteks eclipse p400s DOSKA: MSI Z170, Tomahawk 2x PCIe x16, DDR4 SDRAM 3600, SATA III, M.2 ZDROJ: Corsair Vengance 650M 80 Plus Bronze CPU: Intel Core i5-6600k 3.50-4.30 Ghz, GPU: MSI GTX 970 GAMING 4G, GDDR5 RAM: Kingston 4x4 GB DDR4 2133 Mhz OC 2600 Mhz CL14 HyperX Fury Black Series DISK 1:Kingston HyperX FURY SSD 240GB DISK 2: Seagate Barracuda 7200.14 2000GB s Advanced Format OS: Win 8.1 Pro 64bit FÓN: Samsung Galaxy S7 Edge |
|
Registrovaný: 12.02.10 Prihlásený: 22.06.26 Príspevky: 13971 Témy: 747 | 747 Bydlisko: Žilina - Li... |
Pri podvoltovani snáď nie. Ak by si ale dával vyššiu votaz tak určite. Šiel by som od default postupne jemne nižšie a vždy otestovať na stabilitu.
Nieje na škodu kuknúť Google kde sa dajú nájsť aspoň orientačné výsledky s daným CPU (hľadaj 6600k undervolt)
_________________ MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11 |
|
Registrovaný: 23.06.16 Prihlásený: 09.04.21 Príspevky: 86 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Bratislava |
Diky moc.
_________________ Bedna:Phanteks eclipse p400s DOSKA: MSI Z170, Tomahawk 2x PCIe x16, DDR4 SDRAM 3600, SATA III, M.2 ZDROJ: Corsair Vengance 650M 80 Plus Bronze CPU: Intel Core i5-6600k 3.50-4.30 Ghz, GPU: MSI GTX 970 GAMING 4G, GDDR5 RAM: Kingston 4x4 GB DDR4 2133 Mhz OC 2600 Mhz CL14 HyperX Fury Black Series DISK 1:Kingston HyperX FURY SSD 240GB DISK 2: Seagate Barracuda 7200.14 2000GB s Advanced Format OS: Win 8.1 Pro 64bit FÓN: Samsung Galaxy S7 Edge |
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 5 ] | |
|