Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 5 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 04.09.11 Prihlásený: 12.11.24 Príspevky: 980 Témy: 243 | 243 Bydlisko: Košice |
informacne zistujem kolko by som dostal za tuto grafiku.. je stara asi 3 mesiace...samozrejme zaruka.. datacomp kosice, komplet balenie.. manual cd krabica blocek... karta nebola taktovana
bezi na tom vsetko novsie.. dovod chcem inu
nove som nasiel za 92e datacomp,
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 17249 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
50-70€, trebat dat na bazos za 70 a uvidis ci bude zaujem
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Registrovaný: 04.09.11 Prihlásený: 12.11.24 Príspevky: 980 Témy: 243 | 243 Bydlisko: Košice |
tam som videl nedavno 6670 za 60e a toto je rozdiel vo vykone. 50e je malo urcite
|
|
Registrovaný: 25.08.07 Prihlásený: 25.05.26 Príspevky: 17249 Témy: 111 | 111 Bydlisko: Košice |
nedavno ano ale teraz kupis 6670 novu za 60€ a 5770/6770 ktore su vykonnejsie ako 7750 idu po 50-60€
_________________ PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat |
|
Registrovaný: 05.05.08 Prihlásený: 10.04.21 Príspevky: 353 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Kosice |
60 má hodnotu minimálne, rozdiel vo výkone oproti 5770 je minimálny, táto je takmer nová plus má menšiu spotrebu.
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 5 ] | |
|