[ Príspevkov: 19 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 28.12.13
Prihlásený: 28.11.25
Príspevky: 213
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Žilina - By...
NapísalOffline : 28.12.2013 15:34 | I: PC Zostava (staršia)

Zdravím, idem predať PC lebo si idem kupovať nový ale neviem akú ma hodnotu rad by som bol, keby ste mi poradili,odhadli cenu alebo ako ho mam predať a kde za odpovede vopred diky ;)

MB: MSI P5K Pro
CPU: Intel Pentium 4
Rám: 3gb (1,1,1)
GK: NvidiaGeForce 9500 GT (1gb)
HDD: Maxtor 168GB (ATA)
Zvukouvka: SoundBlaster...
Zdroj: (asi 350W)
- Skrinka
- DVD-RM
- Čítačka pamäťových kariet


Naposledy upravil Separ dňa 28.12.2013 21:48, celkovo upravené 3

_________________
Notebook:Lenovo Legion 5-15ACH6H

Mobil:Samsung Galaxy A40
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 26.07.24
Príspevky: 1361
Témy: 136 | 136
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 28.12.2013 16:54 | I: PC Zostava (staršia)

neake detailne foto by si nemohol spravit? mal by som zaujem o nieco taketo starsie, idealne bez hdd


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 28.12.13
Prihlásený: 28.11.25
Príspevky: 213
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Žilina - By...
Napísal autor témyOffline : 28.12.2013 20:35 | I: PC Zostava (staršia)

citronik píše:
neake detailne foto by si nemohol spravit? mal by som zaujem o nieco taketo starsie, idealne bez hdd

ano, ale neskor teraz som neni doma ;-)


_________________
Notebook:Lenovo Legion 5-15ACH6H

Mobil:Samsung Galaxy A40
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 28.12.13
Prihlásený: 28.11.25
Príspevky: 213
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Žilina - By...
Napísal autor témyOffline : 29.12.2013 9:57 | I: PC Zostava (staršia)

To nikto nevie cenu aspon odhadom ?


_________________
Notebook:Lenovo Legion 5-15ACH6H

Mobil:Samsung Galaxy A40
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 16.06.11
Príspevky: 5183
Témy: 120 | 120
Bydlisko: Lovinobaňa
NapísalOffline : 29.12.2013 12:57 | I: PC Zostava (staršia)

Upresni cpu.Ak je tam 1 jadro,tak cca 70€.


_________________
ASUS ROG Strix G18 Intel Core i9 14900HX,RAM 32GB DDR5,NVIDIA GeForce RTX 4060,SSD 4Tb,IPS 18" 2560X1600,Windows 11...
Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel Core i5-1145G7,RAM 24Gb DDR4,SSD 512Gb,Windows 11 Pro
car: Ford Puma

Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 28.12.13
Prihlásený: 28.11.25
Príspevky: 213
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Žilina - By...
Napísal autor témyOffline : 29.12.2013 17:10 | I: PC Zostava (staršia)

70€ ? to sa mi zdá strašne malo


_________________
Notebook:Lenovo Legion 5-15ACH6H

Mobil:Samsung Galaxy A40
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 16.06.11
Príspevky: 5183
Témy: 120 | 120
Bydlisko: Lovinobaňa
NapísalOffline : 29.12.2013 17:53 | I: PC Zostava (staršia)

A kolko by si chcel?? Jednojadro a prepac starina.Na komponenty by to bolo trochu viac ale vcelku to nema vacsiu hodnotu.Za cca 100€ sa da kupit podstatne lepsi pc.Nieco podobne s c2d 2gb ram a horsou gk ale s 320gb diskom som kupil za 65€. C2d bolo E4500 ktory ma ovela vyssi vykon ako p4.


_________________
ASUS ROG Strix G18 Intel Core i9 14900HX,RAM 32GB DDR5,NVIDIA GeForce RTX 4060,SSD 4Tb,IPS 18" 2560X1600,Windows 11...
Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel Core i5-1145G7,RAM 24Gb DDR4,SSD 512Gb,Windows 11 Pro
car: Ford Puma

Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 05.02.10
Príspevky: 816
Témy: 150 | 150
Bydlisko: Bratislava,...
NapísalOffline : 29.12.2013 20:38 | I: PC Zostava (staršia)

A si si istý , že tá doska je MSI ?
Nie je náhodou Asus ?


_________________
PC 1: zobraziť
CPU: Intel Core 2 Duo E7400 , 2.8 GHz + Noctua NH-D14
MB: Asus P5Q-EM/V RAM: 2gb (2x1gb) 800 Mhz , CL5 , A-Data Gaming Series
VGA: Integrovaná na základnej doske Intel GMA X4500HD
Satelitná karta: Technisat Skystar 2 HD + PHOENIX smartcard reader + Skylink ICE karta
HDD: 60gb SSD Corsair F60 + 2TB Samsung Spinpoint F2 + 2TB Samsung Spinpoint F2 (v boxoch Silentmaxx a Acutake Dark Disc 2)
PSU: Seasonic X-760 Gold DVD-RW: LG
Monitor: 24´Benq GL2460HM (1920x1080)
Klávesnica: Chicony KB-9885 Myš: Logitech MX510
Case: Nanoxia Deep Silence 1 (2x Noctua NF-S12B ULN outtake)
PC 2 - Atari 65XE: zobraziť
CPU: 1.77 MHz , MOS Technology 6502C
RAM: 64Kb RAM , Texas Instruments
ROM: 24Kb ROM , Texas Instruments
Grafika: GTIA Chip C014889 , 16 farieb , maximálne rozlíšenie: 320 x 192 pixels
Zvuk: Analógový 4-hlasový POKEY chip CO12294
PSU: Atari 9wattov
Kazetový magnetofón: Atari XC12
Joystick: QuickShot II Turbo
Operačný systém: Atari Basic C
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 28.12.13
Prihlásený: 28.11.25
Príspevky: 213
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Žilina - By...
Napísal autor témyOffline : 30.12.2013 19:05 | I: PC Zostava (staršia)

ano je to MSI


_________________
Notebook:Lenovo Legion 5-15ACH6H

Mobil:Samsung Galaxy A40
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 28.12.13
Prihlásený: 28.11.25
Príspevky: 213
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Žilina - By...
Napísal autor témyOffline : 30.12.2013 19:25 | I: PC Zostava (staršia)

nie sory som sa pomýlil MSI 915p Neo2 a procesor Intel Pentium 4 (3.04 Ghz) je to slabe ale divne, ze som na tom hral Mafiu 2 v pohode :)


_________________
Notebook:Lenovo Legion 5-15ACH6H

Mobil:Samsung Galaxy A40
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 16.06.11
Príspevky: 5183
Témy: 120 | 120
Bydlisko: Lovinobaňa
NapísalOffline : 30.12.2013 21:45 | I: PC Zostava (staršia)

Mafiu 2 zahráš,lebo tá hra má nízke sytémové požiadavky. Stačí tam 3GHz cpu p4.


_________________
ASUS ROG Strix G18 Intel Core i9 14900HX,RAM 32GB DDR5,NVIDIA GeForce RTX 4060,SSD 4Tb,IPS 18" 2560X1600,Windows 11...
Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel Core i5-1145G7,RAM 24Gb DDR4,SSD 512Gb,Windows 11 Pro
car: Ford Puma

Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.08.13
Prihlásený: 25.04.14
Príspevky: 9
Témy: 3 | 3
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 31.12.2013 17:55 | I: PC Zostava (staršia)

Ked si kupis za dobru cenu niaky dvojjadrovy procesor tak to predas za 100, mozno aj viac...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.09.11
Prihlásený: 28.07.25
Príspevky: 443
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Prešov
NapísalOffline : 31.12.2013 22:06 | I: PC Zostava (staršia)

to chceš povedať že Pentium 2. jadrový na takte 3.0 GHz je slabý, na takú zostavu


_________________
PC1MB MSI B650 GAMING PLUS CPU AMD RYZEN 5 7600X RAM G.SKILL Ripjaws M5 32GB 6000Mhz RGB Black GPU GeForce RTX 3060 Ti Founders HDD WD Blue 1TB 64MB SDD WD Blue 1GB Cooler DEEPCOOL AK400 Digital PSU EVGA SuperNova 550W G3 CASE Montech AIR 1000 PREMIUM Black Monitor BenQ RL2755 WIN Win11

PC2MB MSI MPG Z590 GAMING FORCE CPU INTEL i5-11600K RAM Corsair Dominator RGB DDR4 (2x8GB) 3600 MHz GPU MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM X 8G HDD Externý ADATA 2TB SDD Samsung SSD 980 1GB Cooler AiO GameMax IceChill 240 PSU Corsair RM650x (2018) CASE GameMax Abyss TR infinity FANy 6x Jonsbo 12cm RGB infinity black Monitor 31,5" MSI Optix AG321CQR WIN Win10PRO
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 16.06.11
Príspevky: 5183
Témy: 120 | 120
Bydlisko: Lovinobaňa
NapísalOffline : 31.12.2013 22:33 | I: PC Zostava (staršia)

sp33d - on tam má 1 jadro p4


_________________
ASUS ROG Strix G18 Intel Core i9 14900HX,RAM 32GB DDR5,NVIDIA GeForce RTX 4060,SSD 4Tb,IPS 18" 2560X1600,Windows 11...
Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel Core i5-1145G7,RAM 24Gb DDR4,SSD 512Gb,Windows 11 Pro
car: Ford Puma

Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 28.12.13
Prihlásený: 28.11.25
Príspevky: 213
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Žilina - By...
Napísal autor témyOffline : 02.01.2014 19:38 | I: PC Zostava (staršia)

Mam ponuku 100€ mam to predat je to dobra cena oplati sa to ?


_________________
Notebook:Lenovo Legion 5-15ACH6H

Mobil:Samsung Galaxy A40
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 22.07.09
Príspevky: 1612
Témy: 430 | 430
Bydlisko: IL
NapísalOffline : 02.01.2014 20:59 | I: PC Zostava (staršia)

predaj, sak to ani 100€ nema hodnotu :D


_________________
Facebook - Delid CPU

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ??? SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE:Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95

COOLING → CPU: Alphacool Core 1 Aurora Silver VGA: ??? RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Offline

Čestný člen
Čestný člen
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 02.01.2014 21:51 | I: PC Zostava (staršia)

Riadny somar, co sa nechal na takuto starinu za taku cenu namotat


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 28.12.13
Prihlásený: 28.11.25
Príspevky: 213
Témy: 34 | 34
Bydlisko: Žilina - By...
Napísal autor témyOffline : 02.01.2014 22:01 | I: PC Zostava (staršia)

Tak viac sa ich ozvalo :-D


_________________
Notebook:Lenovo Legion 5-15ACH6H

Mobil:Samsung Galaxy A40
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
I: PC Zostava (staršia)

Registrovaný: 16.06.11
Príspevky: 5183
Témy: 120 | 120
Bydlisko: Lovinobaňa
NapísalOffline : 02.01.2014 22:48 | I: PC Zostava (staršia)

Predaj,budeš rád,že sa ho zbavíš za výbornú cenu.Kupec je asi . :spirit:


_________________
ASUS ROG Strix G18 Intel Core i9 14900HX,RAM 32GB DDR5,NVIDIA GeForce RTX 4060,SSD 4Tb,IPS 18" 2560X1600,Windows 11...
Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel Core i5-1145G7,RAM 24Gb DDR4,SSD 512Gb,Windows 11 Pro
car: Ford Puma

Bernardín je to posledné, čím by som chcel byť. Stále nosiť fľašu na krku a nikdy sa nemôcť napiť.
 [ Príspevkov: 19 ] 


I: PC Zostava (staršia)



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: Staršia zostava

v Bazár

10

607

03.09.2010 5:34

Jeffo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Starsia HTPC zostava

v Bazár

0

208

16.06.2024 23:53

JUSTO

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: Starsia zostava

v Bazár

6

866

11.01.2010 12:36

jaguar55

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: Staršia zostava

v Bazár

1

553

27.01.2010 22:55

peto007

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: starsia zostava

v Bazár

1

478

02.11.2010 13:40

citronik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I:Staršia zostava

v Bazár

1

625

14.12.2011 21:54

sqbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I: Starsia zostava

v Bazár

0

508

27.02.2010 18:49

kore

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Staršia zostava

v Bazár

11

1126

11.04.2010 13:52

glider

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Staršia i5 zostava

v Bazár

6

649

17.03.2020 12:27

Tommy- T

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: staršia PC zostava.

v Bazár

15

1007

17.06.2012 18:02

mork4

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

starsia PC zostava - hodnota?

v Bazár

1

451

12.12.2021 19:17

Don Fekete

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Staršia alebo nová zostava

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

45

1662

22.02.2014 12:24

Phanteom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P : Starsia zostava

v Bazár

3

518

03.09.2013 16:05

thundabird

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P starsia zostava

v Bazár

10

248

19.01.2026 7:26

zodiaq

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: Starsia PC zostava

v Bazár

9

602

23.07.2017 0:24

sqbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P/I: Starsia zostava

v Bazár

7

701

26.03.2013 10:39

neviem



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF