Zdravíčko
Po upratovaní garáže som natrafil na 2 staré PC. Na jeden som si našiel čas funguje a chcel by som sa spýtať či by bol záujem a aká by bola cena. V blízkej dobe vyskúšam aj 2.PC a doplním.
Tu je 1. :
MB: Intel D865PERL
CPU: Intel Pentium 4 @ 2400Mhz
RAM: 2x 256 DDR-SDRAM
GPU: MSI MS-STARFORCE GeForce4 MX 440 with agp8x
HDD: WD WD800JB-00DMA0 (80GB)
OS: Windows XP Professional SP3
Je to v skrinke s CD-ROM a 250W zdrojom.
|