k1 píše:
Dik, pockam na dalsie ponuky. Bol by som najradsej ak by niekto zobral vsetko naraz, pripadne co najviac hw v jednom baliku uz ked to neni osobka... Len tak orientacne, kedy by si to zobral? Cca buduci tyzden budem robit upgrade tak by uz bolo vsetko k dispozicii na odoslanie...
za komplet bez skrinky 90€ by som ponukol, ak je hdd bez vadnych sektorov a warningov