Stránka: 1 z 2
| [ Príspevkov: 37 ] | 1, 2 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 25.08.08 Prihlásený: 29.11.23 Príspevky: 1772 Témy: 228 | 228 Bydlisko: Košice |
DDRAM3 2x2GB A-DATA 1333 CL9
http://datacomp.sk/ddram3-2x2gb-a-data- ... 58620.html
Patriot 4GB 1333MHz
http://www.zeroshop.sk/Default.asp?cls= ... tiid=80156
Originálny P/N PSD34G13332H
Názov produktu Patriot 4GB 1333MHz DDR3 CL9 DIMM s modrým chladičom
Výrobca Patriot
Trieda produktu Pamäte SDR/DDR/DDR2/DDR3
Druh pamätí DDR3
Kapacita pamäti 4096 MB
Frekvencia pamäťovej zbernice 1333 MHz
Typ pamäti Non-ECC
Počet pamätí v zostave 1
Latencia CAS (CL) CL9
Chladič Áno
Primecooler cerveno podsvieteny /4x LED/ 120mm
Intel BOX chladic bol prilozeny k Intel(R) Core(TM) i5 CPU 760 @ 2.80GHz /LGA 1156/ Vobec nepouzivany
Cougar SE 400
http://www.tichepc.sk/COUGAR-SE-400.html?arg1=001020005
Dovod predaja je prechod na silnejsie komponenty, všetko plne funkčné, bohužiaľ bez záruky. Cenu navrhnite, dohoda možná.
Najlepšie osobný odber v KE, prípadne pošta pri skúsených užívateľoch...
Neskôr pridám dalšie veci...
_________________ Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.
Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein- |
|
Registrovaný: 23.01.10 Prihlásený: 24.04.24 Príspevky: 2246 Témy: 176 | 176 Bydlisko: Košice | |
Registrovaný: 25.08.08 Prihlásený: 29.11.23 Príspevky: 1772 Témy: 228 | 228 Bydlisko: Košice |
sqbo píše: Nechces tu 4GB ramku vymenit tento chladic : http://www.pcforum.sk/p-accelero-twin-t ... 16303.html+ RAM-ku Corsair 2GB 1333mhz ?
O chladič by aj bol záujem, ale ram nepotrebujem momentálne, čiže keď tak nejaký doplatok resp. niečo iné
PRIDÁVAM
SteelSeries Siberia v2 Full-size Headset
blue vyborny stav krabica
http://www.progamingshop.sk/steelseries ... 36628.html
_________________ Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.
Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein- |
|
Registrovaný: 14.02.10 Príspevky: 1392 Témy: 277 | 277 Bydlisko: Kolárovo |
Koľko čakáš minimálne za Siberie?
|
|
Registrovaný: 25.08.08 Prihlásený: 29.11.23 Príspevky: 1772 Témy: 228 | 228 Bydlisko: Košice |
BiGTomEE píše: Koľko čakáš minimálne za Siberie?
cca 45+ pošta (dohodnúť sa dá) , minimálne používané, kupované v apríli tohto roku, dôvod predaja prechod na 7h usb verziu
PRIDÁVAM
NB ACER aspire 5536
dovezený z anglicka, nabíjačka, krabica(papiere) bez záruky, funkčný, výdrž batérie zatiaľ nezisťovaný (ak bude čas zajtra zistím)
_________________ Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.
Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein- |
|
Registrovaný: 23.01.10 Prihlásený: 24.04.24 Príspevky: 2246 Témy: 176 | 176 Bydlisko: Košice |
Tak v tom priapade navrhni doplatok.
|
|
Registrovaný: 25.08.08 Prihlásený: 29.11.23 Príspevky: 1772 Témy: 228 | 228 Bydlisko: Košice | |
Registrovaný: 09.06.09 Prihlásený: 01.12.20 Príspevky: 666 Témy: 101 | 101 Bydlisko: Považská By... |
za tie siberie ponukam chladic CPU Scythe Yasya v zaruke este cca rok
edit: alebo pasív z chladica Noctua NH-U12P SE2
_________________ Procesor:Intel Core i3 2100 ,Chladič procesora: BOX ,Grafická Karta: Gigabyte 650GTX 2GB ,Základná Doska:Gigabyte Z68 D2H B3, RAM:1x4GB A-Data 1333Mhz CL9 Superme,Zdroj: Fortron Saga II 500W , HDD: Samsung F3 DT 500GB 7200Rpm @ Scythe Quiet Drive 3.5, Case: Fractal Design Define R3 + 3x Noctua NF-S12B FLX |
|
Registrovaný: 25.08.08 Prihlásený: 29.11.23 Príspevky: 1772 Témy: 228 | 228 Bydlisko: Košice |
thrax...čo všetko máš k CPU Scythe Yasya ? kompletka ? koľko používaná? Dôvod výmeny ?
_________________ Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.
Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein- |
|
Registrovaný: 09.06.09 Prihlásený: 01.12.20 Príspevky: 666 Témy: 101 | 101 Bydlisko: Považská By... |
je k nej vsetko okrem pasty, pouzivana cca 1rok, dovod predaja je Noctua NH-U12P SE2
edit: chcem sa spytat, su tie siberie v zaruke? dik
_________________ Procesor:Intel Core i3 2100 ,Chladič procesora: BOX ,Grafická Karta: Gigabyte 650GTX 2GB ,Základná Doska:Gigabyte Z68 D2H B3, RAM:1x4GB A-Data 1333Mhz CL9 Superme,Zdroj: Fortron Saga II 500W , HDD: Samsung F3 DT 500GB 7200Rpm @ Scythe Quiet Drive 3.5, Case: Fractal Design Define R3 + 3x Noctua NF-S12B FLX |
|
Registrovaný: 25.08.08 Prihlásený: 29.11.23 Príspevky: 1772 Témy: 228 | 228 Bydlisko: Košice |
Tak sú v záruke, ale mail, čo bol z pgska ako záručný keď som to správne pochopil som omylom vymazal...ale ešte počkám, lebo lepšie by bolo cash...
+ PRIDÁVAM
SAPPHIRE TOXIC HD 4870 512MB GDDR5 PCI-E
http://www.sapphiretech.com/presentatio ... id=1&leg=0
Komplet krabica, cdčka, hdmi koncovka, záruka skončila začiatkom roka, dôvod je upgrade hore
AMD Athlon™ II X3 440
http://products.amd.com/pages/DesktopCP ... eSupport=1
Kupovaný cca pred pol rokom, v záruke, dôvod predaja upgrade hore
_________________ Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.
Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein- |
|
Registrovaný: 23.03.08 Prihlásený: 10.01.24 Príspevky: 723 Témy: 110 | 110 Bydlisko: Liptovský M... | |
Registrovaný: 26.08.10 Prihlásený: 07.02.25 Príspevky: 1495 Témy: 58 | 58 |
50 s poštou za 4870, je v 100% stave?
_________________ ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy |
|
Registrovaný: 27.04.06 Prihlásený: 14.12.25 Príspevky: 2148 Témy: 237 | 237 Bydlisko: Topolčany |
kolko chces za rooter?
edit: sory neskoro som si vsimol I, takze ponukam ti 15€ (ma to aj zaruku?)
|
|
Registrovaný: 25.08.08 Prihlásený: 29.11.23 Príspevky: 1772 Témy: 228 | 228 Bydlisko: Košice |
neutroN píše: 50 s poštou za 4870, je v 100% stave? zatiaľ najlepšia ponuka, čiže teoreticky by šla tebe, počkám ešte trocha či sa niekto neozve aby som to nemusel riešiť poštou  tak do pondelka cca maugggly píše: kolko chces za rooter? edit: sory neskoro som si vsimol I, takze ponukam ti 15€ (ma to aj zaruku?)
cena za router dobrá, ale bol by som rád keby šiel spolu preč aj z usb prijímačom, čiže spolu tak za cca 25e + pošta. Ak ti to vyhovuje tak ss
_________________ Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.
Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein- |
|
Registrovaný: 26.08.10 Prihlásený: 07.02.25 Príspevky: 1495 Témy: 58 | 58 |
v pohode, no neodpovedal si mi na otazku
_________________ ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy |
|
Registrovaný: 08.09.10 Prihlásený: 04.12.14 Príspevky: 132 Témy: 4 | 4 Bydlisko: Martin |
90€ s postou za 4870 + Athlon II X3 440
//edit pripadne aj s routrom za rovnu 100€
|
|
Registrovaný: 26.08.10 Prihlásený: 07.02.25 Príspevky: 1495 Témy: 58 | 58 |
winyx poslal som ti ss ohladom gpu
osobka zajtra v ke by bola realna...
_________________ ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy |
|
Registrovaný: 25.08.08 Prihlásený: 29.11.23 Príspevky: 1772 Témy: 228 | 228 Bydlisko: Košice |
Citácia: 90€ s postou za 4870 + Athlon II X3 440 100+ pošta Citácia: //edit pripadne aj s routrom za rovnu 100€
110+ pošta neutroN píše: v pohode, no neodpovedal si mi na otazku áno je v 100% stave Citácia: winyx poslal som ti ss ohladom gpu osobka zajtra v ke by bola realna...
ak sa nič nezmení, tak súhlasím
neutroN zrušil ponuku tak gpu znova aktuálna
Radeon hd6570 sapphire 1gb ddr3
http://www.shop-mania.sk/graficke-karty/p-sapphire-radeon-hd-6570-1gb-ddr3-6015473
Len karta...
_________________ Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.
Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein- |
|
Registrovaný: 08.09.10 Prihlásený: 04.12.14 Príspevky: 132 Témy: 4 | 4 Bydlisko: Martin |
moja ponuka plati, myslim ze ta cena je ferova vzhladom na vsetky tri veci
|
|
Registrovaný: 12.02.10 Prihlásený: 23.06.26 Príspevky: 13971 Témy: 747 | 747 Bydlisko: Žilina - Li... |
kolko chces za zdroj ?
_________________ MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11 |
|
Registrovaný: 14.04.09 Prihlásený: 26.07.24 Príspevky: 1361 Témy: 136 | 136 Bydlisko: Nitra |
6570 25 vratane posty, peniaze na ucet
|
|
Registrovaný: 16.04.08 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 1383 Témy: 145 | 145 Bydlisko: zlate moravce |
Radeon hd6570 sapphire 1gb ddr3 za 35e vratane posty,peniaze na ucet
|
|
Registrovaný: 25.08.08 Prihlásený: 29.11.23 Príspevky: 1772 Témy: 228 | 228 Bydlisko: Košice |
dansy píše: Radeon hd6570 sapphire 1gb ddr3 za 35e vratane posty,peniaze na ucet
máš ss dansy 
_________________ Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.
Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein- |
|
Registrovaný: 16.04.08 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 1383 Témy: 145 | 145 Bydlisko: zlate moravce |
peniaze odoslane,cakam balicek 
|
|
Registrovaný: 25.08.08 Prihlásený: 29.11.23 Príspevky: 1772 Témy: 228 | 228 Bydlisko: Košice |
dansy píše: peniaze odoslane,cakam balicek 
karta odoslaná, čakám peniaze
////////////STALE AKTUALNE
Primecooler cerveno podsvieteny /4x LED/ 120mm
Intel BOX chladic
SteelSeries Siberia v2 Full-size Headset
NB ACER aspire 5536
Belkin N150 + USB wifi prijimac Belkin
SAPPHIRE TOXIC HD 4870 512MB GDDR5 PCI-E
AMD Athlon™ II X3 440
_________________ Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.
Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein- |
|
Registrovaný: 08.09.10 Prihlásený: 04.12.14 Príspevky: 132 Témy: 4 | 4 Bydlisko: Martin | |
Registrovaný: 25.08.08 Prihlásený: 29.11.23 Príspevky: 1772 Témy: 228 | 228 Bydlisko: Košice |
C.e.D píše: CPU 40€
Prepáč ale podľa mňa málo, hore spomenutá ponuka za cpu+gpu je reálna...ináč samostatne po 50e
ps: pár vlákien nižšie si sám odpovedal na cenu  resp. ako na tom je ten môj cpu... a ak nepôjde nad/za túto cenu tak ostáva doma..
siberie som dnes posielal preč...
+
NA PREDAJ
razer goliathus
_________________ Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.
Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein- |
|
Registrovaný: 25.08.08 Prihlásený: 29.11.23 Príspevky: 1772 Témy: 228 | 228 Bydlisko: Košice |
Zdravím dansy prišlo všetko v poriadku ? Nedostal som žiadnu odpoved ani nič, tak dúfam že áno. Peniaze prišli, spokojnosť...
zároveň UP
_________________ Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.
Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein- |
|
Registrovaný: 16.04.08 Prihlásený: 26.06.26 Príspevky: 1383 Témy: 145 | 145 Bydlisko: zlate moravce |
karta prisla v poriadku,odskusam neskor,dik
|
|
Stránka: 1 z 2
| [ Príspevkov: 37 ] | 1, 2 |
|