[ Príspevkov: 37 ] 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228 | 228
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.08.2011 20:45 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci
DDRAM3 2x2GB A-DATA 1333 CL9
http://datacomp.sk/ddram3-2x2gb-a-data- ... 58620.html

I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci
Patriot 4GB 1333MHz
http://www.zeroshop.sk/Default.asp?cls= ... tiid=80156
Originálny P/N PSD34G13332H
Názov produktu Patriot 4GB 1333MHz DDR3 CL9 DIMM s modrým chladičom
Výrobca Patriot
Trieda produktu Pamäte SDR/DDR/DDR2/DDR3
Druh pamätí DDR3
Kapacita pamäti 4096 MB
Frekvencia pamäťovej zbernice 1333 MHz
Typ pamäti Non-ECC
Počet pamätí v zostave 1
Latencia CAS (CL) CL9
Chladič Áno

I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci
Primecooler cerveno podsvieteny /4x LED/ 120mm

I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci
Intel BOX chladic bol prilozeny k Intel(R) Core(TM) i5 CPU 760 @ 2.80GHz /LGA 1156/ Vobec nepouzivany

I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci
Cougar SE 400
http://www.tichepc.sk/COUGAR-SE-400.html?arg1=001020005

Dovod predaja je prechod na silnejsie komponenty, všetko plne funkčné, bohužiaľ bez záruky. Cenu navrhnite, dohoda možná.
Najlepšie osobný odber v KE, prípadne pošta pri skúsených užívateľoch...
Neskôr pridám dalšie veci...


_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 2246
Témy: 176 | 176
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 08.08.2011 21:53 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Nechces tu 4GB ramku vymenit tento chladic : http://www.pcforum.sk/p-accelero-twin-t ... 16303.html
+ RAM-ku Corsair 2GB 1333mhz ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228 | 228
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 08.08.2011 23:28 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

sqbo píše:
Nechces tu 4GB ramku vymenit tento chladic : http://www.pcforum.sk/p-accelero-twin-t ... 16303.html
+ RAM-ku Corsair 2GB 1333mhz ?


O chladič by aj bol záujem, ale ram nepotrebujem momentálne, čiže keď tak nejaký doplatok resp. niečo iné :-)

PRIDÁVAM

I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci
SteelSeries Siberia v2 Full-size Headset
blue vyborny stav krabica
http://www.progamingshop.sk/steelseries ... 36628.html


_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Registrovaný: 14.02.10
Príspevky: 1392
Témy: 277 | 277
Bydlisko: Kolárovo

Koľko čakáš minimálne za Siberie?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228 | 228
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 08.08.2011 23:55 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

BiGTomEE píše:
Koľko čakáš minimálne za Siberie?


cca 45+ pošta (dohodnúť sa dá) , minimálne používané, kupované v apríli tohto roku, dôvod predaja prechod na 7h usb verziu ;)

PRIDÁVAM

I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci
NB ACER aspire 5536
dovezený z anglicka, nabíjačka, krabica(papiere) bez záruky, funkčný, výdrž batérie zatiaľ nezisťovaný (ak bude čas zajtra zistím)


_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 2246
Témy: 176 | 176
Bydlisko: Košice

Tak v tom priapade navrhni doplatok.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228 | 228
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 10.08.2011 18:19 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Patriot 4GB 1333MHz neaktuálne...
PSU pôjde asi tiež preč dnes, ozval sa záujemca...

+ PRIDÁVAM
Belkin N150 + USB wifi prijimac Belkin
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci
Info USB prijimac:
http://datacomp.sk/belkin-usb-2-0-n-wir ... 19324.html
Info router:
http://datacomp.sk/belkin-n150-wireless ... 41085.html

predávam aj mimo fóra...


_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.09
Prihlásený: 01.12.20
Príspevky: 666
Témy: 101 | 101
Bydlisko: Považská By...

za tie siberie ponukam chladic CPU Scythe Yasya v zaruke este cca rok :)

edit: alebo pasív z chladica Noctua NH-U12P SE2


_________________
Procesor:Intel Core i3 2100 ,Chladič procesora: BOX ,Grafická Karta: Gigabyte 650GTX 2GB ,Základná Doska:Gigabyte Z68 D2H B3, RAM:1x4GB A-Data 1333Mhz CL9 Superme,Zdroj: Fortron Saga II 500W , HDD: Samsung F3 DT 500GB 7200Rpm @ Scythe Quiet Drive 3.5, Case: Fractal Design Define R3 + 3x Noctua NF-S12B FLX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228 | 228
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 11.08.2011 16:43 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

thrax...čo všetko máš k CPU Scythe Yasya ? kompletka ? koľko používaná? Dôvod výmeny ?


_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.06.09
Prihlásený: 01.12.20
Príspevky: 666
Témy: 101 | 101
Bydlisko: Považská By...

je k nej vsetko okrem pasty, pouzivana cca 1rok, dovod predaja je Noctua NH-U12P SE2 :)

edit: chcem sa spytat, su tie siberie v zaruke? dik


_________________
Procesor:Intel Core i3 2100 ,Chladič procesora: BOX ,Grafická Karta: Gigabyte 650GTX 2GB ,Základná Doska:Gigabyte Z68 D2H B3, RAM:1x4GB A-Data 1333Mhz CL9 Superme,Zdroj: Fortron Saga II 500W , HDD: Samsung F3 DT 500GB 7200Rpm @ Scythe Quiet Drive 3.5, Case: Fractal Design Define R3 + 3x Noctua NF-S12B FLX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228 | 228
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 13.08.2011 19:19 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Tak sú v záruke, ale mail, čo bol z pgska ako záručný keď som to správne pochopil som omylom vymazal...ale ešte počkám, lebo lepšie by bolo cash...

+ PRIDÁVAM

SAPPHIRE TOXIC HD 4870 512MB GDDR5 PCI-E
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci
http://www.sapphiretech.com/presentatio ... id=1&leg=0
Komplet krabica, cdčka, hdmi koncovka, záruka skončila začiatkom roka, dôvod je upgrade hore

AMD Athlon™ II X3 440
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci
http://products.amd.com/pages/DesktopCP ... eSupport=1
Kupovaný cca pred pol rokom, v záruke, dôvod predaja upgrade hore


_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.03.08
Prihlásený: 10.01.24
Príspevky: 723
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 13.08.2011 20:16 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

za tu 4870 40 eur ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 07.02.25
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58

50 s poštou za 4870, je v 100% stave?


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Registrovaný: 27.04.06
Prihlásený: 14.12.25
Príspevky: 2148
Témy: 237 | 237
Bydlisko: Topolčany

kolko chces za rooter?
edit: sory neskoro som si vsimol I, takze ponukam ti 15€ (ma to aj zaruku?)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228 | 228
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 13.08.2011 21:31 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

neutroN píše:
50 s poštou za 4870, je v 100% stave?

zatiaľ najlepšia ponuka, čiže teoreticky by šla tebe, počkám ešte trocha či sa niekto neozve aby som to nemusel riešiť poštou :) tak do pondelka cca

maugggly píše:
kolko chces za rooter?
edit: sory neskoro som si vsimol I, takze ponukam ti 15€ (ma to aj zaruku?)


cena za router dobrá, ale bol by som rád keby šiel spolu preč aj z usb prijímačom, čiže spolu tak za cca 25e + pošta. Ak ti to vyhovuje tak ss


_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 07.02.25
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58

v pohode, no neodpovedal si mi na otazku


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.09.10
Prihlásený: 04.12.14
Príspevky: 132
Témy: 4 | 4
Bydlisko: Martin
NapísalOffline : 14.08.2011 12:22 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

90€ s postou za 4870 + Athlon II X3 440

//edit pripadne aj s routrom za rovnu 100€


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 07.02.25
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58

winyx poslal som ti ss ohladom gpu
osobka zajtra v ke by bola realna...


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228 | 228
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 14.08.2011 12:39 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Citácia:
90€ s postou za 4870 + Athlon II X3 440

100+ pošta

Citácia:
//edit pripadne aj s routrom za rovnu 100€

110+ pošta

neutroN píše:
v pohode, no neodpovedal si mi na otazku


áno je v 100% stave

Citácia:
winyx poslal som ti ss ohladom gpu
osobka zajtra v ke by bola realna...

ak sa nič nezmení, tak súhlasím ;)

neutroN zrušil ponuku tak gpu znova aktuálna


Radeon hd6570 sapphire 1gb ddr3
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci
http://www.shop-mania.sk/graficke-karty/p-sapphire-radeon-hd-6570-1gb-ddr3-6015473
Len karta...


_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.09.10
Prihlásený: 04.12.14
Príspevky: 132
Témy: 4 | 4
Bydlisko: Martin
NapísalOffline : 17.08.2011 20:37 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

moja ponuka plati, myslim ze ta cena je ferova vzhladom na vsetky tri veci


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 23.06.26
Príspevky: 13971
Témy: 747 | 747
Bydlisko: Žilina - Li...

kolko chces za zdroj ?


_________________
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 11
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 26.07.24
Príspevky: 1361
Témy: 136 | 136
Bydlisko: Nitra

6570 25 vratane posty, peniaze na ucet


Online

Užívateľ
Užívateľ
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Registrovaný: 16.04.08
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 1383
Témy: 145 | 145
Bydlisko: zlate moravce
NapísalOnline : 19.08.2011 10:49 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Radeon hd6570 sapphire 1gb ddr3 za 35e vratane posty,peniaze na ucet


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228 | 228
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 19.08.2011 11:01 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

dansy píše:
Radeon hd6570 sapphire 1gb ddr3 za 35e vratane posty,peniaze na ucet


máš ss dansy :)


_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Online

Užívateľ
Užívateľ
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Registrovaný: 16.04.08
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 1383
Témy: 145 | 145
Bydlisko: zlate moravce
NapísalOnline : 19.08.2011 11:21 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

peniaze odoslane,cakam balicek :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228 | 228
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 19.08.2011 13:50 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

dansy píše:
peniaze odoslane,cakam balicek :)

karta odoslaná, čakám peniaze :)

////////////STALE AKTUALNE

Primecooler cerveno podsvieteny /4x LED/ 120mm
Intel BOX chladic
SteelSeries Siberia v2 Full-size Headset
NB ACER aspire 5536
Belkin N150 + USB wifi prijimac Belkin
SAPPHIRE TOXIC HD 4870 512MB GDDR5 PCI-E
AMD Athlon™ II X3 440


_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.09.10
Prihlásený: 04.12.14
Príspevky: 132
Témy: 4 | 4
Bydlisko: Martin
NapísalOffline : 19.08.2011 20:27 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

CPU 40€


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228 | 228
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 19.08.2011 22:42 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

C.e.D píše:
CPU 40€


Prepáč ale podľa mňa málo, hore spomenutá ponuka za cpu+gpu je reálna...ináč samostatne po 50e

ps: pár vlákien nižšie si sám odpovedal na cenu :) resp. ako na tom je ten môj cpu... a ak nepôjde nad/za túto cenu tak ostáva doma.. :roll:

siberie som dnes posielal preč...

+

NA PREDAJ
razer goliathus


_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228 | 228
Bydlisko: Košice
Napísal autor témyOffline : 28.08.2011 20:39 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Zdravím dansy prišlo všetko v poriadku ? Nedostal som žiadnu odpoved ani nič, tak dúfam že áno. Peniaze prišli, spokojnosť...

zároveň UP


_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Online

Užívateľ
Užívateľ
I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

Registrovaný: 16.04.08
Prihlásený: 26.06.26
Príspevky: 1383
Témy: 145 | 145
Bydlisko: zlate moravce
NapísalOnline : 28.08.2011 20:47 | I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci

karta prisla v poriadku,odskusam neskor,dik


 [ Príspevkov: 37 ] 1, 2


I,P: PSU,RAM,FAN + postupne pridám veci



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: CPU,RAM,HDD,PSU,CASE,DVD,FAN.

v Bazár

12

1566

24.04.2012 19:39

.:M@Rt!nKo:.

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P/I: Komponenty na predaj (MB,RAM,PSU,CPU FAN)

v Bazár

11

934

15.04.2013 9:04

Hurny88

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I: MB, CPU, RAM, PSU, CPU fan

v Bazár

13

1576

12.01.2011 21:18

mig07

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: CPU+MB+RAM+PSU

v Bazár

3

621

27.12.2017 20:26

Gogi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: CPU+MB+RAM+PSU

v Bazár

13

860

08.05.2020 0:34

cherryman

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I/P: MB, CPU, RAM, PSU

v Bazár

9

906

28.08.2012 11:21

Demik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: set (cpu+mb+ram+psu)

v Bazár

0

440

25.04.2024 18:21

martino9

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: MB,CPU,GPU,RAM,PSU,COOLER

v Bazár

0

598

10.04.2011 22:16

shally

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: CPU+FAN+MB+RAM+Case

v Bazár

3

645

31.10.2010 13:54

Arachno

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: PC Komponenty (CPU + MB + GPU + RAM + PSU + Case)

v Bazár

5

845

03.12.2012 15:57

Masta Ace

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: HTPC komponenty (case, psu, gpu, lp cooler, ram, cpu)

v Bazár

14

1378

23.01.2026 9:14

diemkej

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P/I: *4x GPU 2x RAM 1x HDD, MB, CPU, PSU*

v Bazár

23

997

03.11.2014 17:49

castelL

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I/P:PC Komponenty (MB,CPU,GPU,RAM,HDD,PSU,CASE)

v Bazár

3

767

12.12.2013 7:58

XerO111

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P/I: Intel Q9550,MSI P45 Neo, Asus GTX 280, RAM, PSU

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Bazár

36

2282

04.09.2012 15:18

X@rdas

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: PC zostava s Ryzen 1600 (MB, CPU, RAM, COOLER, GPU, CASE, PSU, FANy)

v Bazár

0

316

23.01.2024 8:41

diemkej

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: Viacero vecí - mini notebook, mobil Xiaomi, PSP, SO-DIMM DDR3 RAM, tlačiareň Epson (oprava)

v Bazár

12

1010

07.12.2015 16:33

kllr007



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF