Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 10 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 28.05.07 Prihlásený: 01.02.24 Príspevky: 97 Témy: 33 | 33 Bydlisko: Bratislava |
HP Pavilion dv5 1240ec
systém Windows Vista® Home Premium (32-bit)
procesor AMD Turion™ X2 RM-74
Ram 4 096 MB
HDD 400 GB
Super multiformátová DVD zapisovačka (±R/ ±RW) s podporou dvojvrstvového zápisu a technológie LightScribe
Integrovaná čítačka médií 5 v 1
Integrovaná sieťová karta Ethernet LAN 10/100/1000
Bezdrôtová sieť LAN 802.11b/g
Bluetooth®
4 porty USB 2.0, 1 konektor HMDI, 1 konektor eSATA, 1 port VGA, 1 sieťový konektor RJ45, 2 výstupy na slúchadlá, 1 vstup na mikrofón, 1 konektor IEEE 1394, infračervený port diaľkového ovládania, dokovací konektor
Rozhranie FireWire® – IEEE 1394
Jeden slot ExpressCard/54 (podporuje aj ExpressCard/34)
15,4" širokouhlý displej WXGA BrightView s vysokým rozlíšením 1280 × 800
ATI Mobility Radeon HD 3650
Reproduktory Altec Lansing®
Kupovany v Datarte minuly rok v aprili. Cize este 8 mesiacov zaruka. Pouzivany.
Rad by som vedel aku ma hodnotu. Moja predstava takych 500-550
|
|
|
Tak na 550 zabudni... podľa mňa viac jak 380-400 ti za toto nikto nedá, dnes su notebooky s veľmi podobnou konfiguraciou k dostaniu už od 450€, čiže za viac ako rok použivany pavillion by som toľko nečakal
|
|
Registrovaný: 28.05.07 Prihlásený: 01.02.24 Príspevky: 97 Témy: 33 | 33 Bydlisko: Bratislava |
A teraz po uplynutí ďaľších skoro dvoch rokov, by som ho mohol predať za koľko?
|
|
Registrovaný: 04.01.06 Prihlásený: 02.05.22 Príspevky: 935 Témy: 80 | 80 Bydlisko: NZ/NR |
skus si spravit obraz, ja som kupil i5, 4GB, 640GB hdd, nvidia 320gt(tusim, hehe) optimus, za 350e so zarukou. Ked vezmem este v otaz pavilion radu... 200-250e max?
_________________ MB - GB - GA-965P DQ6, CPU - E6600, RAM - 2x1GB A-ADATA 800MHZ, HDD - WD 320GB p-ATA 7200rpm, WD 500GB SATA, VGA - ATI Sapphire X1950XTX DDR4, DVD-RW - LG, PSU - 420W Enermax NoiseTaker, Monitor - LCD 17" Prestigio, Keyb&Mouse - Labtec Wiralless
Auto: Alfa Romeo 75 2.0TS Limited Edition 148hp@... |
|
Registrovaný: 20.07.08 Prihlásený: 24.05.26 Príspevky: 516 Témy: 37 | 37 Bydlisko: PP |
za dvesto to preda leda ak nejakemu somarovi, co si chce vyhriat izbu s tym amd ckom
_________________ MB: ASUS Mini PC CPU: Intel Core Ultra 5 225H CASE: ASUS Mini PC NUC 15 PRO RAM: SK HYNIX 16 GB SO DIMM DDR5 5600 SSD: Samsung 970 EVO 1000 GB M.2 VGA: Intel ARC Graphics 130T LCD: LG OLED55B13LA |
|
Registrovaný: 04.11.11 Prihlásený: 13.06.26 Príspevky: 1787 Témy: 222 | 222 Bydlisko: Vranov n/T |
Osobne by som za to viac ako 200eur nedal... Skús počúvnuť rady nad týmto príspevkom a prestaň snívať o 500-vke 
_________________ Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey CPU - Intel® Core™ i7-13700HX 2.10/5.00 GHz / RAM - 32GB 4800MHz DDR5 (2x16GB) / GPU - NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB 100W (MUX Switch) / SSD - 1TB M.2 NVMe / Display - 15,6" FHD 144Hz IPS / OS - Microsoft Windows 11 Pro x64 SK |
|
Registrovaný: 23.01.10 Prihlásený: 24.04.24 Príspevky: 2246 Témy: 176 | 176 Bydlisko: Košice |
On o 500€ "snival" pred dvoma rokmi. Skus lepsie citat. 200€ je strop na bazosi.
|
|
Registrovaný: 04.11.11 Prihlásený: 13.06.26 Príspevky: 1787 Témy: 222 | 222 Bydlisko: Vranov n/T |
Často sa mi stáva, že neprečítam dátum a potom to zle vyzneje takže sorry, moja chyba, ale s cenou počítaj tak do 200eur 
_________________ Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey CPU - Intel® Core™ i7-13700HX 2.10/5.00 GHz / RAM - 32GB 4800MHz DDR5 (2x16GB) / GPU - NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB 100W (MUX Switch) / SSD - 1TB M.2 NVMe / Display - 15,6" FHD 144Hz IPS / OS - Microsoft Windows 11 Pro x64 SK |
|
Registrovaný: 31.01.08 Prihlásený: 22.10.22 Príspevky: 2299 Témy: 100 | 100 Bydlisko: Komjatice |
Kupil som teraz dv5 pavilion s 9600gt grafikou za 180 tesne po zaruke v dobrom stave.
_________________ PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution
cing cing: Tamtung Note10+ Vehicle Škoda Rapid 2017 |
|
Registrovaný: 28.05.07 Prihlásený: 01.02.24 Príspevky: 97 Témy: 33 | 33 Bydlisko: Bratislava |
Ďakujem. Ešte rozmýšlam nad tým, že kedy kúpiť nový. Či počkať na W8 a kúpiť rovno notebook s W8 alebo či náhodou nepôjdu ceny notebookov s W7 po príchode W8 dole?! Síce s tým upgrade-om za 15€ sa ceny asi moc nepohnú.
Aký nový ntb by ste mi poradili? Práve som pozeral na Lenovo IdeaPad Y580. Potrebujem ho na AutoCAD, Photoshop, Lumion. Poprípade hry Assassins Creed 3, GTA5. Možno ak by na to stačilo niečo slabšie.
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 10 ] | |
|