[ Príspevkov: 10 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.05.07
Prihlásený: 01.02.24
Príspevky: 97
Témy: 33 | 33
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 14.08.2010 14:25 | I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

HP Pavilion dv5 1240ec

systém Windows Vista® Home Premium (32-bit)
procesor AMD Turion™ X2 RM-74
Ram 4 096 MB
HDD 400 GB
Super multiformátová DVD zapisovačka (±R/ ±RW) s podporou dvojvrstvového zápisu a technológie LightScribe
Integrovaná čítačka médií 5 v 1
Integrovaná sieťová karta Ethernet LAN 10/100/1000
Bezdrôtová sieť LAN 802.11b/g
Bluetooth®
4 porty USB 2.0, 1 konektor HMDI, 1 konektor eSATA, 1 port VGA, 1 sieťový konektor RJ45, 2 výstupy na slúchadlá, 1 vstup na mikrofón, 1 konektor IEEE 1394, infračervený port diaľkového ovládania, dokovací konektor
Rozhranie FireWire® – IEEE 1394
Jeden slot ExpressCard/54 (podporuje aj ExpressCard/34)
15,4" širokouhlý displej WXGA BrightView s vysokým rozlíšením 1280 × 800
ATI Mobility Radeon HD 3650
Reproduktory Altec Lansing®

Kupovany v Datarte minuly rok v aprili. Cize este 8 mesiacov zaruka. Pouzivany.

Rad by som vedel aku ma hodnotu. Moja predstava takych 500-550


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 14.08.2010 15:25 | I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

Tak na 550 zabudni... podľa mňa viac jak 380-400 ti za toto nikto nedá, dnes su notebooky s veľmi podobnou konfiguraciou k dostaniu už od 450€, čiže za viac ako rok použivany pavillion by som toľko nečakal


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.05.07
Prihlásený: 01.02.24
Príspevky: 97
Témy: 33 | 33
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 03.07.2012 13:20 | I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

A teraz po uplynutí ďaľších skoro dvoch rokov, by som ho mohol predať za koľko?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

Registrovaný: 04.01.06
Prihlásený: 02.05.22
Príspevky: 935
Témy: 80 | 80
Bydlisko: NZ/NR
NapísalOffline : 03.07.2012 16:00 | I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

skus si spravit obraz, ja som kupil i5, 4GB, 640GB hdd, nvidia 320gt(tusim, hehe) optimus, za 350e so zarukou. Ked vezmem este v otaz pavilion radu... 200-250e max?


_________________
MB - GB - GA-965P DQ6, CPU - E6600, RAM - 2x1GB A-ADATA 800MHZ, HDD - WD 320GB p-ATA 7200rpm, WD 500GB SATA, VGA - ATI Sapphire X1950XTX DDR4, DVD-RW - LG, PSU - 420W Enermax NoiseTaker, Monitor - LCD 17" Prestigio, Keyb&Mouse - Labtec Wiralless
Auto: Alfa Romeo 75 2.0TS Limited Edition 148hp@...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

Registrovaný: 20.07.08
Prihlásený: 24.05.26
Príspevky: 516
Témy: 37 | 37
Bydlisko: PP
NapísalOffline : 03.07.2012 19:10 | I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

za dvesto to preda leda ak nejakemu somarovi, co si chce vyhriat izbu s tym amd ckom


_________________
MB: ASUS Mini PC CPU: Intel Core Ultra 5 225H CASE: ASUS Mini PC NUC 15 PRO RAM: SK HYNIX 16 GB SO DIMM DDR5 5600 SSD: Samsung 970 EVO 1000 GB M.2 VGA: Intel ARC Graphics 130T LCD: LG OLED55B13LA
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

Registrovaný: 04.11.11
Prihlásený: 13.06.26
Príspevky: 1787
Témy: 222 | 222
Bydlisko: Vranov n/T
NapísalOffline : 03.07.2012 21:29 | I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

Osobne by som za to viac ako 200eur nedal... Skús počúvnuť rady nad týmto príspevkom a prestaň snívať o 500-vke :roll:


_________________
Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey
CPU - Intel® Core™ i7-13700HX 2.10/5.00 GHz / RAM - 32GB 4800MHz DDR5 (2x16GB) / GPU - NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB 100W (MUX Switch) / SSD - 1TB M.2 NVMe / Display - 15,6" FHD 144Hz IPS / OS - Microsoft Windows 11 Pro x64 SK
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 2246
Témy: 176 | 176
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 03.07.2012 21:59 | I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

On o 500€ "snival" pred dvoma rokmi. Skus lepsie citat. 200€ je strop na bazosi.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

Registrovaný: 04.11.11
Prihlásený: 13.06.26
Príspevky: 1787
Témy: 222 | 222
Bydlisko: Vranov n/T
NapísalOffline : 03.07.2012 22:48 | I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

Často sa mi stáva, že neprečítam dátum a potom to zle vyzneje takže sorry, moja chyba, ale s cenou počítaj tak do 200eur ;)


_________________
Lenovo LOQ 15IRX10 Luna Grey
CPU - Intel® Core™ i7-13700HX 2.10/5.00 GHz / RAM - 32GB 4800MHz DDR5 (2x16GB) / GPU - NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB 100W (MUX Switch) / SSD - 1TB M.2 NVMe / Display - 15,6" FHD 144Hz IPS / OS - Microsoft Windows 11 Pro x64 SK
Offline

Užívateľ
Užívateľ
I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

Registrovaný: 31.01.08
Prihlásený: 22.10.22
Príspevky: 2299
Témy: 100 | 100
Bydlisko: Komjatice
NapísalOffline : 04.07.2012 10:14 | I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

Kupil som teraz dv5 pavilion s 9600gt grafikou za 180 tesne po zaruke v dobrom stave.


_________________
PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution


cing cing: Tamtung Note10+
Vehicle Škoda Rapid 2017
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.05.07
Prihlásený: 01.02.24
Príspevky: 97
Témy: 33 | 33
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 04.07.2012 14:45 | I/P: HP Pavilion dv5 1240ec

Ďakujem. Ešte rozmýšlam nad tým, že kedy kúpiť nový. Či počkať na W8 a kúpiť rovno notebook s W8 alebo či náhodou nepôjdu ceny notebookov s W7 po príchode W8 dole?! Síce s tým upgrade-om za 15€ sa ceny asi moc nepohnú.

Aký nový ntb by ste mi poradili? Práve som pozeral na Lenovo IdeaPad Y580. Potrebujem ho na AutoCAD, Photoshop, Lumion. Poprípade hry Assassins Creed 3, GTA5. Možno ak by na to stačilo niečo slabšie.


 [ Príspevkov: 10 ] 


I/P: HP Pavilion dv5 1240ec



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: Notebook HP Pavilion dv5

v Bazár

1

381

25.07.2010 23:29

najveci

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I/P: HP Pavilion DV5-1230ec

v Bazár

2

294

02.02.2014 16:34

Demik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P Pavilion DV5 K.O. MB

v Bazár

0

399

17.04.2012 18:51

Rasputin

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: HP pavilion DV5

v Bazár

0

644

20.01.2010 19:04

najveci

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: HP pavilion dv5

v Bazár

0

467

18.08.2010 13:33

najveci

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

P: HP-Pavilion DV5-1160ec

v Bazár

1

379

17.08.2012 22:06

Icehammer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P:HP pavilion DV5 1235

v Bazár

0

394

02.09.2010 23:01

najveci

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hp pavilion dv5 1290ec VS Hp pavilion dv7 1280ec

v Notebooky a netbooky

5

668

01.04.2009 10:26

3star

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

hp pavilion dv5

v TV

1

1004

04.10.2009 18:30

bykivi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pavilion dv5-1290

v Notebooky a netbooky

5

655

17.04.2009 18:17

Svolo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pavilion DV5 1170

v Notebooky a netbooky

12

723

19.07.2009 14:43

foxXx

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HP pavilion DV5

v Notebooky a netbooky

10

457

29.04.2017 6:06

misrad

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HP pavilion DV5 1060

v Notebooky a netbooky

9

810

03.10.2008 13:22

shadow2008

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HP PAVILION DV5-1235

v Notebooky a netbooky

10

992

02.07.2009 9:29

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

DDR3 do PAVILION DV5?

v Pamäte

4

1227

23.09.2009 23:21

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HP Pavilion dv5-1070ec

v Notebooky a netbooky

8

622

14.10.2008 21:52

zmija31



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF