Hojte nemate niekto na odstrel GTX1060 pripadne vyssiu triedu ? Ahoj budem mat pravdepodobne tak za cca tyzden na predaj gigabyte r9 390 8gb kupovana v novembri 2015.... mal by si zaujem ? ...