[ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.02.07
Prihlásený: 25.11.22
Príspevky: 40
Témy: 10 | 10
Bydlisko: Trencin

Ocente prosim kartu z nadpisu.

- uz bez zaruky a krabice
- plne funkcna , kupena tu na fore od uzivatela ChataGym

- v pripade ze by bol zaujem , zalozim thread P

Zatial len ocenit poprosim.


_________________
Ušetri si len málo peňazí na konci každého mesiaca a na konci roka s prekvapením zistiš ako málo peňazí máš.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 26.07.24
Príspevky: 1361
Témy: 136 | 136
Bydlisko: Nitra

40 plus 10 za accelero


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.04.09
Prihlásený: 20.11.11
Príspevky: 39
Témy: 6 | 6
Bydlisko: Kosice

ak by bolo accelero osobitne na predaj dal by som ti za to 11€ s postou


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.02.07
Prihlásený: 25.11.22
Príspevky: 40
Témy: 10 | 10
Bydlisko: Trencin
Napísal autor témyOffline : 06.01.2010 22:28 | I: ASUS 3870 TOP 512 MB + ACCELERO S1 rev.2

Bohuzial - na kartu Asus 3870 nemam stock chladic. Tzn., ze samostatny predaj karty bez Accelera je v sucasnosti nerealny.


_________________
Ušetri si len málo peňazí na konci každého mesiaca a na konci roka s prekvapením zistiš ako málo peňazí máš.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.04.09
Prihlásený: 20.11.11
Príspevky: 39
Témy: 6 | 6
Bydlisko: Kosice

a nevymenil by si to accelero za http://www.pcforum.sk/p-zalman-vf700-vt81779.html + moj doplatok dajme tomu 5€, a predaval by si tu gk so Zalmanom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.02.07
Prihlásený: 25.11.22
Príspevky: 40
Témy: 10 | 10
Bydlisko: Trencin
Napísal autor témyOffline : 06.01.2010 22:57 | I: ASUS 3870 TOP 512 MB + ACCELERO S1 rev.2

- je to len I: kanal ... nie P
- takze pozor, ked uz nieco nahodou by si chcel riesit posli radsej SS ..

- vymeny nie ..


_________________
Ušetri si len málo peňazí na konci každého mesiaca a na konci roka s prekvapením zistiš ako málo peňazí máš.
 [ Príspevkov: 6 ] 


I: ASUS 3870 TOP 512 MB + ACCELERO S1 rev.2



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HD 3870 singleslot + Accelero S1 rev.2 = problem???

v AMD grafické karty

8

554

13.04.2008 21:12

slajfo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: Asus 9500GT + Accelero S1 rev.2

v Bazár

2

380

04.10.2012 20:47

marekmm

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Accelero S1 rev.2 vs Accelero S2

v Chladiče a všetky druhy chladenia

13

1167

03.07.2008 18:36

Qpkqkma

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Accelero S1 rev.2

v PC skrinky, zdroje a chladenie

3

549

05.01.2010 12:36

pali192

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Accelero S1 rev. 2

v Chladiče a všetky druhy chladenia

24

1691

08.07.2009 11:44

booom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Accelero S1 rev. 2 - Help

v Chladiče a všetky druhy chladenia

8

732

02.04.2009 15:49

booom

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I/K: Accelero S1 rev.2

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Bazár

33

1943

04.04.2011 23:09

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: ARCTIC Accelero S1 rev.2

v Bazár

0

352

23.07.2012 19:57

dansy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

K:ARCTIC Accelero S1 rev.2

v Bazár

3

494

07.07.2010 8:57

lampička007

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Narvem tam Accelero S1 Rev. 2 ???

v Chladiče a všetky druhy chladenia

7

762

09.06.2008 20:02

lednicky1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/K: AC Accelero S1 rev.2

v Bazár

0

336

13.02.2012 11:59

neophyte

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P:AC Accelero S1, rev.2

v Bazár

5

477

24.10.2013 10:19

Figio

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

P:Accelero S1 rev.2 , AM2 BOX , ventilátor

v Bazár

12

1142

26.07.2010 14:16

lampička007

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GeForce 6600GT + Accelero S1 rev.2 alebo S2 ?

v nVidia grafické karty

5

719

26.10.2008 16:43

Vladio

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: Accelero S1 rev. 2 (novy, nikdy nepouzity)

v Bazár

0

401

10.08.2020 4:02

Ľubo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I,K:AC Accelero S1 rev. 2 + 120mm fan

v Bazár

0

355

07.09.2010 1:45

winyx



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF