Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Hyperpigmentácia

Registrovaný: 18.01.13
Prihlásený: 24.03.24
Príspevky: 1703
Témy: 82
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2015 20:54

Zdar hoši, chcel by som sa spýtať či niekto trpí týmto ochorením, poprípade či viete ako proti tomuto bojovať.
Tak ja keď som sa vrátil z dovolenky v Chorvátsku (2006), tak po cca pár týždňom sa mi na bruchu začali objavovať tmavšie škvrny (menšie, asi 10), samozrejme som bol vtedy mladý a nevenoval tomu veľkú pozornosť, samozrejme som bol u lekára, ten povedal, že nech chvíľu počkám, že to možno zmizne, nejak som si to prestal všímať (záujmy atď.) teraz keď už som starší tak to je celkom otravné, pred cca 8-9 mesiacmi som bol u kožnej lekárky, ktorá mi povedala nech vyskúšam "Melanil", ale nesľubuje, že to pomôže na 100%, nech radšej očakávam cca 70-80% zlepšenie, po 8 mesiacoch používania mám pocit ako keby to pomohlo na 5-10%, trochu to vybledlo, ale fakt len trochu.
Preto hľadám alternatívnu liečbu, vie niekto o niečom ?
Vďaka za odpovede.







_________________
CPU Intel i5 10400f MB Gigabyte H510m-H RAM Kingston Fury 2x8GB ddr4 3200mhz GPU MSI Rx570 Armor 4gb OC SSD WD Blue SN570 1 TB CASE Phanteks Eclipse P300a PSU Bitfenix Formula Gold 550w MONITOR Benq GW2470H WIN W10 pro64 bit
Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra