Honor 6 nieje zlý telefón (3GB RAM), navyše dostane aktualizáciu na 6.0, tak isto aj P8 Lite u ktorej mi jedine vadí slabší display. Obzrel by som sa aj po novinke od Lenova, A7010 (Vibe X3 Lite), ktorá vyzerý viac než zaujímavo. Každopádne ale po HW stránke najlepšie vychádza Honor 6, aj keď je to minuloročný telefón.
|