Napríklad Alone in the dark , Silent hill. Aj keď by som ich zaradil skôr k hrám ako je Resident evil ...Ak ide o hororové hry , isto tam patrí dead space
Ale najviac sa mi zdala podobná hra heavy rain. Bohužial neviem , či to náhodov nieje iba pre konzolu ...
Edit/ Ešte ma napadla hra farhenheit . Staršia ale super
