[ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.07.07
Prihlásený: 22.03.09
Príspevky: 2
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 09.09.2007 10:01 | HP Pavilion dv6000 probleeem

zdravim vsetkych.potreboval by som pomoct.pri spusteni urcitych prog. mi nabehuje hlaska-Nastavte klic registruHKLM/Software/microsoft/.NETFramework/InstallRoot na umistneni instalace .NETFramework.pozeral som v registroch,ziadny InstallRoot tam nenaslo...NETFramework medzi instal. prog. nie je,ale nasiel som to cez totalcommander,mam verzie 1.1-2.0 a 3.0...skusal som instalovat povodnu 2.0,pise,ze prog. uz je neistalovany.potom aj verziu 3.0,ale tu mi neainstalovalo,lebo pocitac nesplnuje podmienky instalacie.v pc to vidim,no ci je nainstalovany uz skor,to netusim,ak je vobec nainstalovany.verzia 2.0 je vraj v poriadku.tak neviem,ci problem s tou hlaskou robi verzia 3.0 ci co,som do pc trosku analfabet.preto sa obraciam na pomoc sem.prosim o radu a vopred dakujem.vraj pomoze preinstalovanie windowsu...mam vista home basic...pri kupe som nedostal ziadne cd,vsetko ja v pc,ale netusim kde...na disku D mam kapacitu 5 gb a volne 1,43 tak to bude asi tam,no za svet to neviem najst,ukaze mi v tom disku iba obrazok hp a info o reg. cisle produktu a bla bla...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.07.06
Prihlásený: 28.10.22
Príspevky: 1119
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Malinovo
NapísalOffline : 10.09.2007 11:47 | HP Pavilion dv6000 probleeem

no preinstalovanim Win by sa to malo odstranit, ale to by mala byt posledna moznost ... a na tom D-cku mas skrytu particiu s imagom vsetkeho potrebneho, co potrebujes na prinstalovanie OS ... staci zistit aku klavesku treba stlacit pri uvodnom POST - screene ... v XP by ti mozno stacil softik CCleaner ... neviem ci pojde pod vistou ... mozno ti tam zostali nejake docasne subory co ti tam robia neplechu, alebo daka blba hodnota v ragistroch ... ten CCleaner by mal vediet oba problemy odstranit ... ale o5 opakujem ... Vista nema s OS nic spolocne ... zatial ;)


 [ Príspevkov: 2 ] 


HP Pavilion dv6000 probleeem



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pavilion DV6000

v Notebooky a netbooky

2

640

05.09.2009 11:55

f4r0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

hp pavilion dv6000

v Notebooky a netbooky

18

5672

06.09.2009 11:24

buffalobill

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

hp pavilion dv6000

v Notebooky a netbooky

4

690

31.08.2008 12:03

cirbani

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HP pavilion dv6000

v Notebooky a netbooky

16

2744

11.12.2007 10:58

cia

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

hp pavilion dv6000

v Ovládače

4

766

29.03.2011 9:57

IntelSK

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HP pavilion dv6000

v Notebooky a netbooky

5

801

02.12.2008 16:14

patnal

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HP Pavilion dv6000

v Notebooky a netbooky

14

611

27.01.2013 19:00

Icehammer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hp Pavilion Dv6000

v AMD platformy

13

766

29.01.2013 18:16

Kuco303

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HP Pavilion dv6000 nejde

v Notebooky a netbooky

8

387

13.05.2013 16:21

SKiLEX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

notebook hp pavilion dv6000

v Prenosné zariadenia

6

2233

30.04.2010 18:42

toudydj

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem HP Pavilion DV6000

v Notebooky a netbooky

11

1924

19.01.2012 0:29

budinec

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HP Pavilion dv6000,ventilator

v Notebooky a netbooky

0

773

31.12.2008 0:46

jojo23

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

HP Pavilion DV6000 BIOS

v Ostatné

3

727

20.07.2011 20:52

jtbs

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook HP Pavilion DV6000

v Notebooky a netbooky

0

680

08.11.2009 16:14

Majko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

HP Pavilion dv6000 adapter

v Notebooky a netbooky

1

289

28.11.2013 10:05

Icehammer

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I: NB HP Pavilion DV6000

v Bazár

5

587

25.02.2010 9:07

tacosi



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF