zdravim vsetkych.potreboval by som pomoct.pri spusteni urcitych prog. mi nabehuje hlaska-Nastavte klic registruHKLM/Software/microsoft/.NETFramework/InstallRoot na umistneni instalace .NETFramework.pozeral som v registroch,ziadny InstallRoot tam nenaslo...NETFramework medzi instal. prog. nie je,ale nasiel som to cez totalcommander,mam verzie 1.1-2.0 a 3.0...skusal som instalovat povodnu 2.0,pise,ze prog. uz je neistalovany.potom aj verziu 3.0,ale tu mi neainstalovalo,lebo pocitac nesplnuje podmienky instalacie.v pc to vidim,no ci je nainstalovany uz skor,to netusim,ak je vobec nainstalovany.verzia 2.0 je vraj v poriadku.tak neviem,ci problem s tou hlaskou robi verzia 3.0 ci co,som do pc trosku analfabet.preto sa obraciam na pomoc sem.prosim o radu a vopred dakujem.vraj pomoze preinstalovanie windowsu...mam vista home basic...pri kupe som nedostal ziadne cd,vsetko ja v pc,ale netusim kde...na disku D mam kapacitu 5 gb a volne 1,43 tak to bude asi tam,no za svet to neviem najst,ukaze mi v tom disku iba obrazok hp a info o reg. cisle produktu a bla bla...
|