Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.01.17
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 541
Témy: 94
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 12.10.2023 10:33

Čaute,
čo hovoríte na túto hru ?

mňa dosť sklamalo zastaralé grafické spracovanie.
Teraz som si pustil na porovnanie posledný Tom Raider, čo je tak 4-5 rokov stará hra a tam je tá grafika lepšia aj detailnejšie spracovaná. Čakal som od toho vizuálne určite viac.
Niektoré veci ma zase celkom milo prekvapili, a to rôzne drobnosti a blbosti z toho sveta, ktoré boli do hry zapracované. Hra však nedokázala človeka do toho vtiahnuť.
Tiež kúzla, súbojový systém, dopravné prostriedky super.
Hra podľa mňa nedokázala využiť úplne potenciál a človeka do toho sveta vtiahnuť. Keby raz náhodou nezablúdim do Veľkej siene, tak ani neviem, že tam je a nebolo tam čo robiť.
Príbeh začal najskôr zaujímavo, ale veľmi rýchlo skĺzol do nudy.
Ako celkovo oproti biednym HP hrám to bolo asi po všetkých stránkach lepšie, ale tá grafika a príbeh to zhadzuje.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.07.09
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 283
Témy: 29
Bydlisko: Zlaté Moravce
Príspevok NapísalOffline : 12.10.2023 10:52

Citácia:
Ako celkovo oproti biednym HP hrám to bolo asi po všetkých stránkach lepšie

S inými HP hrami sa to nedá ani porovnať :) Tie boli skôr graficky a príbehovo pre deti do 6 rokov. S touto hrou nemám problém, mne sa páčil aj príbeh aj vizuál Rokfortu + okolie mi príde nádherné.

Ja ale zase nie som nejak náročný hráč na grafiku, tak možno aj preto.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.01.17
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 541
Témy: 94
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.10.2023 8:32

Veru nedá. Tie posledné HP hry som ani nehral resp. nainštaloval a vymazal a prvé si ešte pamätám ako 1, či 2, kde to bola fakt nuda naučiť sa jedno kúzlo a potom robiť dokolečka jednu vec a tam ho používať dlhú dobu a príbeh žiaden, aj keď stačilo sa pohrať len s obsahom samotných kníh. Proste extra odfláknuté, len aby to sypali von.

Ja tiež nie som nejaký hráč, tento Hogwarts Legacy som hral asi celý rok, čo som si to občas zapol. Ten svet a okolie nehovorím, že to vyzeralo zle a v rámci tej grafiky/enginu to bolo pekné, ale vzhľadom na to, že to vyšlo v roku 2023 ako AAA hra, to bolo graficky nezvládnuté. Hlavne po dlhšom hraní mi stále viac vadila tá grafika ako cez kopirák z množstvom iných omnoho starších hier produkovaných v UE4.
Však len pozri posledný Tomb Raider, tam je fakt peknejšia a realistickejšia grafika. A tá hra vyšla v roku 2018.

Majú na čom stavať, hra mala úspech, použiť lepší engine, zlepšiť príbeh a ten svet má potenciál na ďalšie diely a môže to byť topka.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. TRON: Legacy

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

18

1352

22.03.2011 9:06

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. UEFI vs. Legacy

v Operačné systémy Microsoft

9

2920

18.02.2016 11:21

Iv0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. UNCHARTED Legacy of Thieves Collection

v Počítačové hry

1

298

14.01.2023 22:41

Zemlicka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zmena Legacy na UEFI - PC nestartuje

v Intel čipové sady

12

941

17.07.2019 21:55

ejv Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Lubuntu a ovladace na HD4200 (fxglr-legacy)

v Operačné systémy Unix a Linux

6

410

15.12.2013 17:05

Krakish Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sapphire r7 250 2GB - Legacy bios problém?

v ATI/AMD grafické karty

7

563

21.04.2017 18:16

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NVIDIA presuva radu GTX 900 do legacy products

v Novinky

1

577

31.07.2016 16:58

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako prepnem v biose SATA radic do Legacy modu ?

v Operačné systémy Microsoft

4

616

03.09.2008 19:15

Gyrxiur Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rozdiem medzi Legacy USB Support a Port 60/64 Emulation

v Intel čipové sady

0

493

10.02.2012 11:23

street_punk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Mega Man Legacy Collection / Zombie Army Trilogy / Seven / Immortal Redneck a ďalšie

v Predám

9

2173

16.09.2019 11:48

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra