Zdravím, rozhodol som sa z usporených peňazí (rozpočet cca.700€), postaviť hernú mašinu... Keď už to ma byť mašina rozhodol som sa prejsť na z AMD na Intel a to konkrétne na 4.generáciu Haswell i7, Na foto neuvidíte grafiku pretože mi ešte neprišla, v priebehu týždňa tam bude osadená Nvidia GTX 680 Lightning, Kúpil som motherboard zo strednej rady MSI ... mATX.. 2TB HDD celkom osvečená Baracuda .. chcem ešte pridať SSD.. Drisol som tam 4x2GB kit Kingston 1600Mhz Limited edition.. Modulár ZDROJ cooler master 620W.. z rady REAL POWER... CPU chladí asi nie moc známy Antec kuhler h2o 650.. Na to že neznáma značka.. za tú cenu od bežných vodných kompletov, má oveľa väčšiu pumpu, blok na CPU svieti 7. farbami podľa teploty.. a je dosť tichý (na čo si dosť potrpím)... Skrinka Cooler Master N200.... mATX .. prepracovaná.. pripravená na vodné chladenie.. dokonalé rozmery.. pridal som tam starší regulátor otáčok .. a mám ešte dve katódy.. ktor= sa tam dajú zapojiť...
A teraz k tomu hlavnému.. Po technickej stránke je to mašina.. ale chcem spraviť brutálny modding... 1. Ako prvé som chcel spraviť káble, nie ich potiahnuť flexom ale rovno celé káble s bužírkou v nejakej farebnej kombinácii.. potrebujem poradiť ako s ných stiahnuť rôzne koncovky.. povyťahovať tie káble s pinou.. a prerobiť to podla seba.. Ako by ste mi ju radili esteticky vylepšiť?

