[ Príspevkov: 16 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.03.10
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 122
Témy: 29 | 29
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 12.09.2010 17:00 | herne pc 870e

Zdravim mohli by ste mi sem hodit nejaku hracsku zostavu cena 870e aj s monitorom 20-22 a OS 64bit procesor pref. i5 vopred dakujem[/i]


Offline

Správca fóra
Správca fóra
herne pc 870e

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8416
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 12.09.2010 17:03 | herne pc 870e

http://www.pcforum.sk/zostava-mainstream-vt95466.html pre teba by bolo vyhodnejsie vziat AMD+ATI. Na hry ti staci phenom ii x4, napriklad 955


_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.03.10
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 122
Témy: 29 | 29
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 12.09.2010 17:15 | herne pc 870e

To je sice pekne ale skus si to zratat...mimo rozpocet a btw zaujima ma ci je kvalita AMD a intelu rovnaka


Offline

Čestný člen
Čestný člen
herne pc 870e

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 12.09.2010 17:15 | herne pc 870e

jtbs ale chce aj monitor aj OS ..... hmmmmm neviem neviem ci sa zmesti vobec do hociktorej mainstreamovej, ked pocitam 20 palec monas cca 110-120 eur, OS cca 90 eur, na HW ostava cca 650-660 eur

o kvalite tu zbytocne polemyzovat nebudeme, pretoze ako aj intelacke cpu sa moze pokazit ako aj AMD cpu a naopak, s tym rozpoctom presne ako hovori jtbs AMD+ATI


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Správca fóra
Správca fóra
herne pc 870e

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8416
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 12.09.2010 17:20 | herne pc 870e

prehliadol som OS...bez neho by sa vosiel do AMD+ATI+monitor

takze ked aj s OS:

Zostava "Mainstream" AMD + nVidia by Daron

CPU AMD Phenom II X4 Quad Core 925 120,02€
http://bit.ly/cYH8kY
FAN Cooler Master chladič Hyper 212 PLUS 22,93€
http://bit.ly/9sk392
MB Gigabyte GA-MA785GT-UD3H 75,65€
http://bit.ly/cLDrR3
RAM ADATA 4GB (Kit 2x2GB) + Series Extreme Ed.DDR3 1600+MHz CL8 92,52€
http://bit.ly/9OMDQt
HDD Seagate Barracuda 7200.12 500GB HDD 38,50€
http://bit.ly/bwnNdQ
VGA Gigabyte GeForce GTX460 1024 MB (256bit) GDDR5 202,66€
http://bit.ly/bPlEu9
DVD Samsung DVD+/-RW 22x SATA 16,68€
http://bit.ly/96pBlb
PSU Corsair ATX 550W PFC CMPSU-550VXEU 76,74€
http://bit.ly/bDihFU
CASE Cooler Master Elite 310 oranžová 29,61€
http://bit.ly/cAdv7Q

Cena: 675,31€

+monitor a OS

v zostave vymen ramky za kingston 1333 cl9 (75€)
a zdroj za seasonic s12ii 530W

..takto by to malo vyst do 870€


_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.03.10
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 122
Témy: 29 | 29
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 12.09.2010 17:32 | herne pc 870e

Mohol by si mi sem hodit aj nejaky monitor?a este ma zaujima ci je ta grafika na urovni a aka je asi jej alternativa.mimochodom dost mi zalezi na tom aby zostava bola ticha


Offline

Čestný člen
Čestný člen
herne pc 870e

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 12.09.2010 17:36 | herne pc 870e

ta gigabyta je dobra vga - lepsie ako referencne chladenie
za tuto cenu uplny silent necakaj - na to treba iny rozpocet, ale zas to nejake obrovske hucadlo nebude, jej alternativa je hd5830
monitor
http://www.alza.sk/benq-g2020hd-d140549.htm - nieco taketo


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Správca fóra
Správca fóra
herne pc 870e

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8416
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 12.09.2010 17:43 | herne pc 870e

ked chces zostavu ozaj tichu, tak bude nutne znizit jej vykon, tj. lepsi chladic na CPU, lepsia skrina, nejaky ten fan do skrine, atd..


_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Čestný člen
Čestný člen
herne pc 870e

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 12.09.2010 17:46 | herne pc 870e

ale to zas ide do penazi, kedze chces aj monas + OS


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Správca fóra
Správca fóra
herne pc 870e

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8416
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 12.09.2010 17:47 | herne pc 870e

ved vravim..aby sa vosiel do rozpoctu, tak by musel ist vykonom nizsie :)


_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.03.10
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 122
Témy: 29 | 29
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 12.09.2010 17:47 | herne pc 870e

Silent necakam no lietadlo tiez nechcem...kurnajs zas ked berem pc tak nech je poriadne tak dajme tomu ze mam 1000e na cely pc aj s OS aj monasom dalo by sa stym neco robit?


Naposledy upravil rudinko dňa 12.09.2010 18:09, celkovo upravené 2

Offline

Čestný člen
Čestný člen
herne pc 870e

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 12.09.2010 17:51 | herne pc 870e

nebude to lietadlo zasa, CM slusne skrine robia, hyper 212+ nie je az tak hlucny, mozes pripadne investovat do ineho fanu ako je ten original k nemu za par supov kupis slusny fan a vymenis ho a ta gtx460 je tiez v pohode


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.03.10
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 122
Témy: 29 | 29
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 12.09.2010 18:11 | herne pc 870e

A co je to ten fan?


Offline

Správca fóra
Správca fóra
herne pc 870e

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8416
Témy: 110 | 110
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 12.09.2010 18:12 | herne pc 870e

ventilator predsa


_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.03.10
Prihlásený: 11.05.23
Príspevky: 122
Témy: 29 | 29
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 12.09.2010 18:19 | herne pc 870e

Ja som mimo...Nenapadlo ma to spojit s anglictinou


Offline

Čestný člen
Čestný člen
herne pc 870e

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 12.09.2010 18:23 | herne pc 870e

http://www.tichepc.sk/Gelid-Silent-12.h ... =001027002
alebo ak chces viac investovat
http://www.tichepc.sk/Enermax-Magma-UCM ... =001027002
za par korun tam mozes suchnut takyto nejaky ventilator - aby si rozumel - a mas to prijatelne tichsie ako s originalom


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
 [ Príspevkov: 16 ] 


herne pc 870e



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

pc do 870e s IPS monitorom i5,gtx950

v PC zostavy

3

526

26.11.2016 0:53

trionq

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slúchadlá (herné)

v Ostatné

8

677

07.01.2020 12:44

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herne PC

v PC zostavy

15

843

27.01.2013 9:55

davtom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herne pc

v PC zostavy

8

747

14.05.2015 21:19

mogo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herne pc

v PC zostavy

3

525

22.05.2014 22:25

liqua1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herne PC

v PC zostavy

8

831

06.01.2019 20:48

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herné PC

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

31

1614

27.07.2015 13:13

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herné Slúchadlá

v Externé zariadenia

2

536

12.07.2013 20:20

Smith Wesson

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

herne sluchadla

v Ostatné

6

863

26.05.2012 9:20

maronesko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

herne pc

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

39

1437

10.01.2014 15:05

rellum

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herné slúchadlá

v Ostatné

11

587

23.05.2020 14:24

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herné slúchadlá

v Externé zariadenia

2

544

14.05.2016 23:30

tomas69

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

herne kresla

v Ostatné

3

2189

31.03.2014 0:56

Figoritka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

herne zariadenie

v Ostatné

0

608

17.01.2010 13:29

xxx_218

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

herné PC

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

34

1312

01.12.2011 18:23

Suliik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herne slúchadla

v Ostatné

13

571

24.08.2015 22:25

Penguin 10



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF