No konecne som to dohral na 100%, vsetky songy mam, vsetkych boosov, no stale mi enotvorilo dragonforce - TTFAF. Ked som porazil loua raz som ho zahral no nikde sa mi neulozil. NEviem ako ho spustit. Neviete niekto?
Mam problem, reinstaloval som tuto hru, no uniinstall uz neivem z akych dovodov nesiel, tak som jednoducho zmazal zlozku aspyr, zmazal z dokumentov a precistil registre, no ked idem instalovat nanovo, instalator hru vidi ako nainstalovanu. Ako to opravit?