[ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 05.11.25
Príspevky: 259
Témy: 49 | 49
Bydlisko: Velky Dur
NapísalOffline : 07.07.2014 10:14 | GTX 780 od GIGABYTE N780OC-3GD

Ahojte chcel by som poradit ako je to pri demontazi original chladicu, stratim zaruku ak GPU prepastujem a osadim nan novi chladic???
Malo by viznam osadit na GPU toto ???Pastu pouzijem MX 2
Nad chzladicom rozmyslam NZXT Kraken G10 http://www.alza.sk/nzxt-kraken-g10-d1638470.htm a don by som osadil moj neviuzity v skrini odlozeni Corsair H70.


_________________
ASUS P8Z68 V PRO / INTEL i7 2600K 3400mhz / 8Gb Corsair Vengance 1600 /GTX 770 MSI LIGHTING / Corsair H 70 / CoolerMaster Dominator CM 690 II / BluRay LG / WD 2,0 TB CG /1,5gb RAID 0 WD CB 750gb / Corsair TX850M /ACER HN274H 3D Vision2
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTX 780 od GIGABYTE N780OC-3GD

Registrovaný: 22.11.13
Prihlásený: 08.05.22
Príspevky: 506
Témy: 53 | 53
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 07.07.2014 10:26 | GTX 780 od GIGABYTE N780OC-3GD

Zaruku asi stratis, pozri sa na srobiky tam by mala byt taka mala nalepka (aspon na MSI to tak je). Ci to ma vyznam to neviem ale pozri youtube a pozri nejake fora. http://www.tomshardware.co.uk/forum/all.html?refine=cooling


_________________
CPU: AMD Phenom II X4 965 BE 3.4GHz @ 4.0GHz Cooler: GELID Tranquilo rev.2 GPU: MSI AMD R9 270 Gaming OC 2GB GDDR5 MB: Asus M5A97 LE r2.0 HDD: 1TB Western Digital Caviar Blue PSU: Cooler Master B series 600W OS: Windows 8.1 Pro RAM: Kingston HyperX DDR3 1600MHz kit 2x2GB CL9 blue + Kingston Fury DDR3 1333MHz @ 1600MHz 4GB CL9 Blue Monitor: BENQ G900WA (1600x900) Case: C-Tech Cavalier - 1x stock blue led(molex), 2x SilverStone SST-FN121-P-RL
Notebook: Acer Aspire V7-582PG (i5-4210U, GTX 850M 4GB DDR3, 8GB RAM, 1TB HDD, 15,6" 1366x768)
Mobil: iPhone 6 16GB Space Grey (iOS 9.2)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 05.11.25
Príspevky: 259
Témy: 49 | 49
Bydlisko: Velky Dur
Napísal autor témyOffline : 07.07.2014 10:29 | GTX 780 od GIGABYTE N780OC-3GD

Mal som MSI Lightning 770 a ta mala Blombu na skrutke ale toto nema nic na skrutkach. Na you tube som nic nenasiel co by realne ukazovalo ucinnost tohto zariadenia


_________________
ASUS P8Z68 V PRO / INTEL i7 2600K 3400mhz / 8Gb Corsair Vengance 1600 /GTX 770 MSI LIGHTING / Corsair H 70 / CoolerMaster Dominator CM 690 II / BluRay LG / WD 2,0 TB CG /1,5gb RAID 0 WD CB 750gb / Corsair TX850M /ACER HN274H 3D Vision2
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTX 780 od GIGABYTE N780OC-3GD

Registrovaný: 26.12.11
Prihlásený: 31.10.22
Príspevky: 500
Témy: 77 | 77
Bydlisko: levice
NapísalOffline : 08.07.2014 11:17 | GTX 780 od GIGABYTE N780OC-3GD

http://www.hitechlegion.com/reviews/coo ... 8-nzxt-g10


_________________
cpu:core i7 4930kcooler:EK-Supremacy EVO Elite Edition +Alphacool NexXxoS XT60 Full Copper 420mm+phobya G changer v2 VGA.GTX 980 Ti Classified K|NGP|N Edition+Nickel Acetal.MB asus rampage xtreme black edition+EK-FB KIT R4BE - Nickel.SSD System samsung 840pro 128gb.HDD:Western Digital black 750gb.Ram 4x4gb 2133mhz cl11 corsair vengeance RED. CASE corsair obsadian series 750D. PSU-enermax revolution 850w gold. cable managment by bitfenix alchemy red and black .Mouse: Cyborg R.A.T 7+gigabyte ghost. MONITOR. 27" ASUS VG278HR NVIDIA 3D Vision.DVD. LG.repro-creative gigaworks t20.fan 5x ekwb vardar 1150rmp.fitinky EK Water Blocks EK-ACF kompresne
 [ Príspevkov: 4 ] 


GTX 780 od GIGABYTE N780OC-3GD



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GIGABYTE R290x OC vs GIGABYTE GTX 780 Ghz Edition

v Grafické karty

3

651

18.05.2014 20:54

Samčo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GIGABYTE R7970C-3GD

v AMD grafické karty

1

313

12.03.2013 14:32

mino_85

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GIGABYTE R928XOC-3GD

v Grafické karty

2

382

11.06.2014 7:26

dark_globe

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

I/P:GIGABYTE R795WF3-3GD

v Bazár

1

417

28.08.2013 19:57

dzedy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P:GIGABYTE R797TO-3GD

v Bazár

3

444

19.02.2013 10:07

dzedy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P:GIGABYTE N590D5-3GD-B

v Bazár

1

323

13.06.2012 7:35

dzedy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

AMD Sapphire R9 280 vs. GIGABYTE R928WF3OC-3GD

v Grafické karty

1

311

26.12.2014 15:23

Miso122

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Druhu gtx 680 do sli alebo gtx 780?

v nVidia grafické karty

4

555

26.05.2013 22:16

20niceboy20

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GTX 780 Gainward

v Bazár

6

681

04.09.2017 21:40

Eddy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nvidia GTX 780

v nVidia grafické karty

6

601

07.10.2014 13:41

phau

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: 2X ASUS GTX 780Ti a ASUS GTX 780

v Bazár

1

789

24.12.2016 15:58

Auranoir

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Gtx 780 ti cena ??

v Kôš

3

46

31.07.2017 19:32

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NVIDIA ukazala gtx 780 Ti

v Novinky

22

985

09.11.2013 22:23

liqua1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

I/P: ASUS GTX 780 3GB

v Bazár

4

636

16.12.2023 11:51

Rolando

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GTX 780 naflashoval som zly bios:!

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v nVidia grafické karty

55

1812

16.09.2013 17:03

brmbo

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

P: pc I5 4690k, gtx 780

v Bazár

2

713

07.07.2015 7:24

phau



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF