Ahojte chcel by som poradit ako je to pri demontazi original chladicu, stratim zaruku ak GPU prepastujem a osadim nan novi chladic???
Malo by viznam osadit na GPU toto ???Pastu pouzijem MX 2
Nad chzladicom rozmyslam NZXT Kraken G10
http://www.alza.sk/nzxt-kraken-g10-d1638470.htm a don by som osadil moj neviuzity v skrini odlozeni Corsair H70.