[ Príspevkov: 1246 ] 1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 42
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

tarezni píše:
Presne,GTA seria je sice pre mna TOP co sa hier tyka a aj tak si radsej pockam a zahram v lepsej grafike na PC,ako kupit naryhlo PS3 a objednat hru.

No ja som to skor myslel vseobecne, proste nikdy som nemaval take stavy, ze neviem ako to vydrzim nez vyjde hra.. A GTA je sice super ale koniec koncov stale je to len hra..
Ale ja si myslim, ze toto je len marketing a na PC bude..
Inak mne ani nejde o grafiku, aj tak mam slaby pocitac na to aby som to dal na plne, ide mi o to ze proste nemam rad konzolu, nemam rad ten ovladac a celkovo radsej mam klasiku mys+klavesnica.
Grafika je u mna druhorada, kaslat na nu ked hra nestoji za nic alebo je kratka. HL1 ma aku grafiku? Mizernu jak das ale ked som to hral v 2012 tak mi to stale prislo ako uplna pecka.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 04.05.24
Príspevky: 2559
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Bratislava

No sak take stavy som nemal nikdy ani ja,aj ked GTAcko je pecka,i tak cakanie v podstate pre mna ubehne vzdy ako voda.Na PSku by som si to aj zahral,ale asi jedine s klavesnicou a mysou,mal som doma plejko,no len raz som na nom pustil jednu hru,nehce sa mi ucit ovladat to.Jasne ze na PC bude,musi :D
Ja zase preferujem grafiku,hral som RDR na Playku a jak som videl HD ready rozlisenie porad som to vypol a viac nespustil,grafika je pre mna prvorada,hru robi grafika,vid Tomb Raider,BF 3 a 4,Crysis 2,3,alebo aj Last of Us.


_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín/Brno

Tak ty si potom fakt hrac na urovni, ked pre teba je grafika prvorada. Kazdy milovnik hier ti povie, ze dolezita je hratelnost a pribeh. Grafika sa berie ako zlepsenie. O tom, ze si spomenul BF3 nebudem ani rozpravat. Ja si zahram aj vec s 8-bitovou grafikou. GTA nikdy nebolo o grafike a ani tak o pribehu ako skor o hratelnosti a moznostiach, ktore hra ponuka.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125 | 125
Bydlisko: Harlow England

Grafika v niektorych hrach niekedy fakt nie je prvorada, vid CS1.6, Minecraft..


_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 04.01.08
Prihlásený: 06.11.23
Príspevky: 1334
Témy: 70 | 70
Bydlisko: Bratislava

ak ma hra dobru hratelnost a pribeh tak narade je grafika.

Grafika je to prve co si na hre vsimnete.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín/Brno

To, ze nieco dobre vypada neznamena, ze je to dobre.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 04.01.08
Prihlásený: 06.11.23
Príspevky: 1334
Témy: 70 | 70
Bydlisko: Bratislava

preto som dal tu postupnost ;) chcel som tym naznacit ze aj ked je prvorada hratelnost aby bol celok skvely potrebuje aj fajn grafiku


Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín/Brno

Tak ano. Ono aj samotny pribeh je dolezity vid. Mafia 2. Grafika a ovladanie boli dobre, no moznosti hry a pribeh tuto hru potopili. Vyvojari naslubovali hory doly a nakoniec nic z toho. Pozlepovany 10 hodinovy pribeh a ziaden MP.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 04.05.24
Príspevky: 2559
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Bratislava

banzai píše:
Tak ty si potom fakt hrac na urovni, ked pre teba je grafika prvorada. Kazdy milovnik hier ti povie, ze dolezita je hratelnost a pribeh. Grafika sa berie ako zlepsenie. O tom, ze si spomenul BF3 nebudem ani rozpravat. Ja si zahram aj vec s 8-bitovou grafikou. GTA nikdy nebolo o grafike a ani tak o pribehu ako skor o hratelnosti a moznostiach, ktore hra ponuka.

Ved ja niesom hrac :D pisem,ze sa mi tu kopia hry a neako sa k nim neviem dostat a to su hry s tou lepsou grafikou Crysis 3,Dead Space 3,Bioshock,Far Cry 3 a pod...
fAk3 píše:
Grafika v niektorych hrach niekedy fakt nie je prvorada, vid CS1.6, Minecraft..

Minecraft ma nikdy nezaujal prave pre jeho grafiku a CS 1.6 ma drzi sice doteraz,ako jedina MPlayerovka,ale to skor asi zo zvyku a vo FULL HD rozliseni neni az taka skareda...

Ale zase ked sa zamyslim,mate aj vy pravdu inac by som si asi nikdy nenainstaloval hru ako I Am Alive.Ale tiez by som nikdy nehral novu hru so zlou grafikou.Mal som doma pozicane RDR na PSko a spustil som to asi dva krat,prave koli zlej grafike,len HD ready.
banzai píše:
To, ze nieco dobre vypada neznamena, ze je to dobre.

Daj jednu hru,ktora mala dobru-nadpriemernu grafiku a bola nehratelna- zly pribeh,zle ovladanie a pod.
Pre mna je zla grafika v GTA IV,ak by v rovnakej grafike vyslo GTA V tak by som to hral s tazkym srdcom...


_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín/Brno

Jednu... BF3, nove NFS.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra

AAA hra musí mať v dnešnej dobe aj kvalitný príbeh aj hrateľnosť, fyziku a v neposlednom rade grafiku. Tá by mala byť v posledných rokoch neodmysliteľnou súčasťou aj nie zrovna AAA hier. Všetko toto dokopy má tvoriť uveriteľnejší zážitok z hrania. Pokiaľ jedna vec chýba, nemôže sa to nazývať AAA hrou.

tarezni: tiež som vyskúšal rdr a vydržal som pri tom cca hodinku. Otrasná grafika kvôli ktorej ma to omrzelo skôr, než som mohol zistiť a presvedčiť sa na vlastnej koži, že čo na nej všetci vidia ( 10/10 :roll: ), samozrejme to ešte umocnilo "hranie" na gamepade... GTA V kupujem aj napriek horšej grafike, tá hra bude mať okrem grafiky všetko čo som chcel, R* si za to moje prachy zaslúži, ale tiež to budem hrať s ťažkým srdcom. Pozitívne na tom bude možno len to, že ak to budem hrať na ps3 v hnusnej grafike a oni to náhodou nezabudnú vydať aj na PC, predpokladám, že na PC to bude mať grafiku o niečo krajšiu, bude to plynulejšie, čiže je dosť možné, že pokiaľ budem zvyknutý na grc v podobe ps3 a tak isto aj na otrasné "hranie" na gamepade, tak v porovnaní s týmto mi konverzia na PC bude pripadať viac než úžasná...


_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.10
Príspevky: 2086
Témy: 134 | 134
Bydlisko: Sučany

Rdr malo otrasnu grafiku?A co si chcel aby bolo ako crysis?Ved to bola hra ktoru konzolovym hracom zavidia pc.Super hratelnost,grafika ta hra dostala opravnene 10/10.hrajte crysis 3 tam mate super grafiku.Nicobb niekedy ked citam tvoje prispevky tak nechapam.Si velmy rozmaznany a sudis hru po hodine hrania.Chyt ps3 a vyhod von oknom aspon nebudes mat komplexy s otrasnej grafiky.Co cakas od konzol ktore uz maju uz nieco za sebou?Uncharted seria,Last of us a kopa hier ktore na ps3 vysli su proste pecky ktore vedia ps 3 hraci ocenit.Gta 5 nekupuj lebo sa s tej grafiky :sick: )).Budes musiet hrat apon s 5 metrov aby si nevidel tie nedostatky v grafike. :)Mam tiez Ps3 a nebanujem ze som ju kupil.


_________________
CPU:i9 9900k delid-lapovanie jadra,MB:Aorus Z390 Pro,COOLER:Noctua Nh-D15,Ram:HyperX 32GB 4x8 3200MHz ,GPU:MSI Gaming Trio RTX 2080 TI,SSD:Plextor M8Pe 512GB,HDD:Seagate Barracuda 2TB,CASE:Fractal Design Define R6,PSU:Corsair RM750x,OS:Windows 10 Profesional
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra

Koroner: Ja keď si už niečo zahrám, tak to musí mať všetko čo som vymenoval. Výnimka môže byť jedine v grafike, ale zas odtiaľ potiaľ...Last of us som prešiel celé, bolo to dobré, ale 10/10 ani náhodou, to si robíš srandu však ? Za koridorovku kde v každom posune v hre mám použiť náhodne pohodený rebrík, lebo bez neho to nejde aj keď má múrik 2 metre, pričom pár situácií bolo kedy aj 3 metrový múrik sa preskočil stupačkou ?? Ja že som rozmaznaný ? Nie, nie som, len nie som trafený...Tak isto AI, úplne tupá. Takže 10/10 ?? Výsmech. Objektívne by som tomu dal 7/10 a hodnotil hru ako dobrú. Crysis 2 ani crysis 3 som nehral, takže toľko k peknej grafike. Taká grafika patrí k iným hrám, ktoré by som si rád zahral, napríklad ku GTA ! Ale kvôli zaprdeným konzolám sa toho tak ľahko nedožijem, hlavne ak sa pozriem na ten vás "next gen" ! O hovne ! Čo sa týka GT5, tak ps3 som kúpil hlavne kvôli nemu, ale čuduj sa svete, určite som to nechcel hrať na hračkárskom gamepade, asi som fakt rozmaznaný, ak odmietam hrať v 30tich rokoch závody na čudlíkoch, však ? No čo už, som trošku čudný, kto by si bol len pomyslel, že závody chce hrať dospelý človek aspoň trošku reálnejšie a teda s volantom. Deti nepochopia...Takže keby to GT5 za niečo stálo, určite by som oželel ten super optimalizovaný a exkluzívny titul na ps3 a jeho "úžasnú" grafiku...Ale je to nudné a otrasné, stvorené presne pre konzolákov, nič pre mňa. Pri RDR som po hodine stratil nervy na otrasné ovládanie gamepadom, hrať fps s gamepadom je pre idiotov, otrasná grafika k tomu len dopomohla. To že pomaly každá hra dostáva 8+/10 je smiešne..., ale konzolový svet k tomu prispel natoľko, že doteraz vychádzali prevažne sračky so strašnou konzolovou grafikou a strašnou hrateľnosťou, ale konzoláci to kupovali a kupujú, takže vývoj sa nebrzdí len čo sa grafiky týka, ale aj všetkého ostatného. Tupí konzoláci kupujú kraviny a s tupým úsmevom si rozkvasení na gauči ťukajú do svojich hračkárskych gamepadov, prípadne hrajú závody na tomto. Presne pre potreby konzolákov bol vyvinutý. Paráda, hlavne že ty pri mojich príspevkoch nechápeš !

http://volanty.heureka.sk/microsoft-spe ... -wireless/

Uncharted 1 ?? Si robíš zase srandu, však ? Z recenzií a s úžasu konzolákov...no neskús to. Tak som to teda kúpil a skúsil. To ani nie je hra pre malé deti, čiže konzolákov, to je hra pre úplných idiotov. Už len fakt, že moja námaha vylúštiť otvorenie hentých dverý tamtých dverí, lozenie po skalách do xy výšky aby som mohol zoskočiť na loď, na ktorú som sa nevedel nijako ináč dostať, ale čoby ?? Tucet tlstých prasiat so samopalom sa tam po chvíli objavilo z ničoho nič a takto prebiehala celá hra. Ja lúštim, akrobatickými nadľudskými kúskami s rožhaveným mozgom sa dostávam na miesta, kde sa tí smiešni pajáci objavia z ničoho nič...každé 2 minúty povyskakujú...Ako sorry, ale ako som povedal, pre idiotov. To však nič nemení na veci, že istá skupina volí fica a istá skupina kupuje a hrá takéto sračky. Taký svet žijeme, už som sa s tým zmieril. Len pre tvoju informáciu, lebo vidím že si nič z môjho príspevku nepochopil, nie že by som sa tomu čudoval, ale...Mne nejde len o grafiku. Za svoje prachy chcem all in one, chcem aj peknú grafiku, aj dobrú hrateľnosť, proste všetko čo už sme zopár rokov vymysleli. Nežiadam nič nereálne. Samozrejme, ak by tá hra bola po všetkých stránkach super a pokulhávala by iba v grafike ktorá sa premietala tak pred 8 rokmi, no tak ok, nejako to prehltnem, aj keď nebudem skrývať rozhorčenie ! Ja nie som ovca ktorá zožerie všetko, takže tak to aj ber. Ty si ovca, ty by si dal TLOU 10/10, ja by som tomu dal max 7/10. Uncharted 1 by som dal 5/10 a keď by sa jednalo o idiotov tak 8/10. Uncharted 2 som nehral, ale trojke som šancu dal. Pri U3 musím povedať, že to bolo o moc lepšie, tomu by som kľudne dal 7/10. Ale doteraz neextuje hra, ktorej by som dal 10/10 ! 10/10 by som dal jedine GTA5 keby to malo mega špičkovú grafiku + všetky veci ktoré boli prezentované s perfektnou hrateľnosťou, fyzikou, proste všetkým... Najoblúbenejšia hra je pre mňa BF3 a ani tomu by som nedal 10/10...aj keď je úplne niekde inde ako nejaký koridor s tupou AI LOU, kde bol príbeh dopredu predvídateľný a vôbec nechápem, ako si tomu niekto môže dovoliť dať 10/10. Zavrel by som ho na 10/10 rokov až by sčernal, hajzel jeden podplatiteľný. A to, že tomu dali skoro všetci 10/10 len potvrdzuje, ako sa Sony s MS snažia o čo najväčšiu propagáciu svojich exkluzivít, veď podľa nich to potom tupci kupujú a len máloktorý tupec sa pozastavý a povie si...hups...10/10??! Veď to nie je až také dobré... Takto vyzerá konzolový svet ! A neboj sa, 17.9. na ps3 vyskúšam GTA5 a uvidím...možno ps3 rozdupem a vyhodím ešte 18teho. Konzoly sa s PC hrami nedajú porovnať, zlaté PC, ktoré trpí len vďaka tuposti konzolákov ktorí kupujú predražené sračky ktoré hrajú na hračkárskych gamepadoch ! Celé na hlavu...Len kvôli tuposti konzolákov a toho, že kupujú sračky jednu za druhou a teda robia zisky za šmejdy, sa vývoj sústreďuje na túto skupinu s gamepadmi !


_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 04.05.24
Príspevky: 2559
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Bratislava

banzai píše:
Jednu... BF3, nove NFS.

BF3 malo zly pribeh?Nevyrovnalo sa sice CoD,ale zly urcite nebol.A nove NFS co ma vyst?Pribeh v zavodnyx hrax hlada len spadnuty z jahody,cize bude mat podla teba zle ovladanie,alebo co tam bude zle?
nicobb píše:
tarezni: tiež som vyskúšal rdr a vydržal som pri tom cca hodinku. Otrasná grafika kvôli ktorej ma to omrzelo skôr, než som mohol zistiť a presvedčiť sa na vlastnej koži, že čo na nej všetci vidia... GTA V kupujem aj napriek horšej grafike, tá hra bude mať okrem grafiky všetko čo som chcel...

Grafika sa mi nezdala zla na tu dobu,ja som to hral pol roka-rok dozadu,cize grafika od vydania hry bola uz uplne niekde inde,jedine co som tam hned videl bolo rozlisenie HD ready :facepalm:
Ano,GTAcko je uplne o niecom inom,nez o grafike,vzdy aj bolo,tak velky otvoreny svet nenajdes hadam nikde inde a tie moznosti a hlavne to,ze je to v podstate simulacia realneho zivota (aj ked to pride skor ako sen,nez ako realita :D )
Koroner píše:
Rdr malo otrasnu grafiku?A co si chcel aby bolo ako crysis?Ved to bola hra ktoru konzolovym hracom zavidia pc...Uncharted seria,Last of us a kopa hier ktore na ps3 vysli su proste pecky ktore vedia ps 3 hraci ocenit.Mam tiez Ps3 a nebanujem ze som ju kupil.

Ale aspon FULL HD tam uz mohli dat,sak sa na tie kocky nedalo pozerat.Presne koli Last of Us,Uncharted a mozno aj RDR by som si kupil konzolu,len to ma jeden hacik a tym je gamepad,skratka sa ucit hrat hry odznova ma absolutne nelaka...


_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06.06.10
Príspevky: 2086
Témy: 134 | 134
Bydlisko: Sučany

nicobb píše:
Koroner: Ja keď si už niečo zahrám, tak to musí mať všetko čo som vymenoval. Výnimka môže byť jedine v grafike, ale zas odtiaľ potiaľ...Last of us som prešiel celé, bolo to dobré, ale 10/10 ani náhodou, to si robíš srandu však ? Za koridorovku kde v každom posune v hre mám použiť náhodne pohodený rebrík, lebo bez neho to nejde aj keď má múrik 2 metre, pričom pár situácií bolo kedy aj 3 metrový múrik sa preskočil stupačkou ?? Ja že som rozmaznaný ? Nie, nie som, len nie som trafený...Tak isto AI, úplne tupá. Takže 10/10 ?? Výsmech. Objektívne by som tomu dal 7/10 a hodnotil hru ako dobrú. Crysis 2 ani crysis 3 som nehral, takže toľko k peknej grafike. Taká grafika patrí k iným hrám, ktoré by som si rád zahral, napríklad ku GTA ! Ale kvôli zaprdeným konzolám sa toho tak ľahko nedožijem, hlavne ak sa pozriem na ten vás "next gen" ! O hovne ! Čo sa týka GT5, tak ps3 som kúpil hlavne kvôli nemu, ale čuduj sa svete, určite som to nechcel hrať na hračkárskom gamepade, asi som fakt rozmaznaný, ak odmietam hrať v 30tich rokoch závody na čudlíkoch, však ? No čo už, som trošku čudný, kto by si bol len pomyslel, že závody chce hrať dospelý človek aspoň trošku reálnejšie a teda s volantom. Deti nepochopia...Takže keby to GT5 za niečo stálo, určite by som oželel ten super optimalizovaný a exkluzívny titul na ps3 a jeho "úžasnú" grafiku...Ale je to nudné a otrasné, stvorené presne pre konzolákov, nič pre mňa. Pri RDR som po hodine stratil nervy na otrasné ovládanie gamepadom, hrať fps s gamepadom je pre idiotov, otrasná grafika k tomu len dopomohla. To že pomaly každá hra dostáva 8+/10 je smiešne..., ale konzolový svet k tomu prispel natoľko, že doteraz vychádzali prevažne sračky so strašnou konzolovou grafikou a strašnou hrateľnosťou, ale konzoláci to kupovali a kupujú, takže vývoj sa nebrzdí len čo sa grafiky týka, ale aj všetkého ostatného. Tupí konzoláci kupujú kraviny a s tupým úsmevom si rozkvasení na gauči ťukajú do svojich hračkárskych gamepadov, prípadne hrajú závody na tomto. Presne pre potreby konzolákov bol vyvinutý. Paráda, hlavne že ty pri mojich príspevkoch nechápeš !

http://volanty.heureka.sk/microsoft-spe ... -wireless/

Uncharted 1 ?? Si robíš zase srandu, však ? Z recenzií a s úžasu konzolákov...no neskús to. Tak som to teda kúpil a skúsil. To ani nie je hra pre malé deti, čiže konzolákov, to je hra pre úplných idiotov. Už len fakt, že moja námaha vylúštiť otvorenie hentých dverý tamtých dverí, lozenie po skalách do xy výšky aby som mohol zoskočiť na loď, na ktorú som sa nevedel nijako ináč dostať, ale čoby ?? Tucet tlstých prasiat so samopalom sa tam po chvíli objavilo z ničoho nič a takto prebiehala celá hra. Ja lúštim, akrobatickými nadľudskými kúskami s rožhaveným mozgom sa dostávam na miesta, kde sa tí smiešni pajáci objavia z ničoho nič...každé 2 minúty povyskakujú...Ako sorry, ale ako som povedal, pre idiotov. To však nič nemení na veci, že istá skupina volí fica a istá skupina kupuje a hrá takéto sračky. Taký svet žijeme, už som sa s tým zmieril. Len pre tvoju informáciu, lebo vidím že si nič z môjho príspevku nepochopil, nie že by som sa tomu čudoval, ale...Mne nejde len o grafiku. Za svoje prachy chcem all in one, chcem aj peknú grafiku, aj dobrú hrateľnosť, proste všetko čo už sme zopár rokov vymysleli. Nežiadam nič nereálne. Samozrejme, ak by tá hra bola po všetkých stránkach super a pokulhávala by iba v grafike ktorá sa premietala tak pred 8 rokmi, no tak ok, nejako to prehltnem, aj keď nebudem skrývať rozhorčenie ! Ja nie som ovca ktorá zožerie všetko, takže tak to aj ber. Ty si ovca, ty by si dal TLOU 10/10, ja by som tomu dal max 7/10. Uncharted 1 by som dal 5/10 a keď by sa jednalo o idiotov tak 8/10. Uncharted 2 som nehral, ale trojke som šancu dal. Pri U3 musím povedať, že to bolo o moc lepšie, tomu by som kľudne dal 7/10. Ale doteraz neextuje hra, ktorej by som dal 10/10 ! 10/10 by som dal jedine GTA5 keby to malo mega špičkovú grafiku + všetky veci ktoré boli prezentované s perfektnou hrateľnosťou, fyzikou, proste všetkým... Najoblúbenejšia hra je pre mňa BF3 a ani tomu by som nedal 10/10...aj keď je úplne niekde inde ako nejaký koridor s tupou AI LOU, kde bol príbeh dopredu predvídateľný a vôbec nechápem, ako si tomu niekto môže dovoliť dať 10/10. Zavrel by som ho na 10/10 rokov až by sčernal, hajzel jeden podplatiteľný. A to, že tomu dali skoro všetci 10/10 len potvrdzuje, ako sa Sony s MS snažia o čo najväčšiu propagáciu svojich exkluzivít, veď podľa nich to potom tupci kupujú a len máloktorý tupec sa pozastavý a povie si...hups...10/10??! Veď to nie je až také dobré... Takto vyzerá konzolový svet ! A neboj sa, 17.9. na ps3 vyskúšam GTA5 a uvidím...možno ps3 rozdupem a vyhodím ešte 18teho. Konzoly sa s PC hrami nedajú porovnať, zlaté PC, ktoré trpí len vďaka tuposti konzolákov ktorí kupujú predražené sračky ktoré hrajú na hračkárskych gamepadoch ! Celé na hlavu...Len kvôli tuposti konzolákov a toho, že kupujú sračky jednu za druhou a teda robia zisky za šmejdy, sa vývoj sústreďuje na túto skupinu s gamepadmi !
Neber to v zlom ale aspon som si uz isty ze nesies co je dobre. :lol:Averzia na konzoly fest.Ok tvoj nazor,ja som tiez pc hrac ale viem ocenit aj hry ktore ty zatracujes.A na gamepade sa da naucit hrat,len treba trosku cviku a ide to.


_________________
CPU:i9 9900k delid-lapovanie jadra,MB:Aorus Z390 Pro,COOLER:Noctua Nh-D15,Ram:HyperX 32GB 4x8 3200MHz ,GPU:MSI Gaming Trio RTX 2080 TI,SSD:Plextor M8Pe 512GB,HDD:Seagate Barracuda 2TB,CASE:Fractal Design Define R6,PSU:Corsair RM750x,OS:Windows 10 Profesional
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín/Brno

tarezni píše:
banzai píše:
Jednu... BF3, nove NFS.

BF3 malo zly pribeh?
O pribehu som nic nepisal. Proste je to hra, kde aj skoro po 2 rokoch najdes bugy. Dice to maju tak uprdele, pretoze ich plan napakovat sa na dlc-cack sa podaril. Dalej mod podpora. Preco to nema mod podporu?! Lebo dlc-cka by si nikto nekupoval a nie preto, lebo ju nevedia urobit ako isty cas tvrdili. Ista skupina ludi dokazala zpojazdnit mod podporu na BC2 a teraz robia na BF3. Dalej naskriptovana destrukcia, gulky ti nelietaju z hlavne, ale zo stredu obrazovky.... vedel by som dalej menovat nedostatky hry. EA ma asi takuto politiku: Buy our games and if you have problems with them... we dot care, fuck yourself.
// a este su asi 2 veci, ktore robia hru hrou. Komunita a pristup vyvojarov k hre... ci im ide len o zisk a na kvalitu kaslu alebo ci im ide aj o dobre meno hry, spolocnosti a komunitu. V tomto sa mi pacia indie vyvojari. Zaujimaju sa o nazor komunity a zalezi im na konecnom vysledku. ...CoD je kapitola sama o sebe- tam je vekovy priemer komunity 13 rokov.

NFS: Tam uz ti *ebovia z EA nevedia co dalej. Od Hot Pursuit z 2010 alebo kedy to vyslo nie je ziadna vyrazna zmena (Shift 2 je mala vynimka). To ze hra ide zrazu na frosbite mam uplne uprdele. Lespia grafika je mozno pre niekeho plus. Pribeh... s tym sa pri nfs nikdy nepocitalo. Jazdny model: odkedy sa da prejst prudka zakruta v drifte pri 200KM/H? Aspon kebyze ma ta hra tuning ako v Pro street, tak nic nepoviem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra

Koroner píše:
Neber to v zlom ale aspon som si uz isty ze nesies co je dobre. :lol:Averzia na konzoly fest.Ok tvoj nazor,ja som tiez pc hrac ale viem ocenit aj hry ktore ty zatracujes.A na gamepade sa da naucit hrat,len treba trosku cviku a ide to.


Ja viem tiež oceniť hry, aj LOU som ocenil, 7/10 je na koridor veľmi vysoké hodnotenie, ak by si to bral objektívne, nemôžeš nejaký koridor s mega tupou AI ohodnotiť viac, hlavne ak si to porovnáš s hrami ako BF3, GTA, úplne neporovnateľné možnosti, prepracovanosť všetkého a aešte ani tieto hry nie sú dokonalé tak, aby si zaslúžili 10/10. Takže ja v tom vidím zo strany recenzentov veľmi veľkú neobjektívnosť, len aby vtlkli konzolistom do hláv, aké je to brutálne. A potom sa sto krát povedaná lož nakoniec stane pre konzolistov pravdou. A nemám absolútne nič ani proti konzolám, v podstate by ma nezaujímali do tej dobe, kým by ma neobmedzovali v PC. Každý nech si hrá na tom, čo mu vyhovuje viacej, ale podstatné by malo byť, aby sa vývoj hier sústredil na PC. Aby sa nestalo, že hra desaťročia GTA 5 možno ani nevýde na PC a keď aj výde, bude to odfláknuté a v grafike ktorú si PC nezaslúži, hlavne keď má PC na oveľa lepšiu grafiku. Načo sa potom vyrábajú nové a nové grafické karty, procesory a všetko ostatné ? Čo ma má prinútiť si to kúpiť, ak sa takmer všetky hry len svinsky prekonverzujú z konzolovej verzii a enginu na PC ? A potom je rozdiel jedine v rozlíšení, resp. v nejakých detailýkoch ? Pritom PC by zvládlo neporovnateľne viac ! Potom nech sa to konverzuje na konzole, ak konzolákom stačí slabé rozlíšenie, slabá grafika atď...tak nech ju majú, mne to bude potom jedno. Ale nech je tu nejaká postupnosť ! A tak isto ma ber ako nie tínedžera, ktorý padne na riť z hocijakej hobsačky a stupidity. Naozaj musím povedať, že uncharted 1 ma vyslovene urazilo, také niečo ja odmietam hrať a strácať s tým čas. Mám nejakú hrdosť a to bolo na mňa fakt dosť. Uncharted 3 bolo už ale odosť lepšie, neporovnateľne, hlavne čo sa týka stupidity s tými nepriateľmi čo vyskakovali po desiatkach z miest, ku ktorým som sa ja dostal horko ťažko. Čo som ja nejaké priblblé decko, že im takéto niečo budem žrať s otvorenou hubou ? Trojka bolo lepšia, ale tiež ma to neprinútilo dohrať dokonca, hral som to len cca 5 hodín. Na LOU sa to nechytalo, to som prešiel celé, to bolo fakt dobré aj vrátane grafiky. Ale dať tomu 10/10 je obyčajná nehoráznosť.

Takže mne je jedno, na čom sa budeš hrať, ale to, že GTA 5 vychádza len na konzoly a ešte k tomu staré konzoly, tak to ma nasralo dosť. Pretože viem, že to bude mať rozlohu niekoľkonásobne väčšiu ako GTA4 a niekoľkonásobne viac možností a všetkého. GTA4 išlo na starých konzolách nie dobre, prepady fps sú neakceptovateľné, tak isto grafika, dohľad a všetko...A keď sa už konečne v R*rozhúpali, že spravia také GTA po ktorom každý túžil, tak to spravia ako naschval na staré konzole, ktoré ledva zvládli GTA4. Ja viem, že z toho chcú mať prachou čo najviac, ale práve to ma na tom serie najviac. Menej inteligentní konzoláci ktorí aj napriek zlej kvalite obrazu, fyziky, AI, proste všetkého kupujú predražené hry jednu blbosť za druhou ako na bežiacom páse a keď sú predaje, potom je jasné že si povedia, načo budeme vyváíjať kvalitnejšie hry, ak väčšina kupuje aj tieto recyklované sračky ?? A ešte sú z nich paf a hodnotia ich na 10/10 ! Proste otras ! Takže to, že taká perspektívna hra ako je GTA5 vychádza na staré konzole dávam za vinu práve konzolákom, veď to nie je normálne aby bol niekto ochotný vyhodiť za otrasnú kvalitu dvojnásobnú cenu a ešte sa pritom uškrňať a myslieť si, že ako dobre on nakúpil...

Nehovoriac o tom, že ak aj v mojom prípade prehltnem otrasnú grafiku za dvojnásobnú cenu, budem to musieť hrať na gamepade ktorý je dobrý akurát tak na športy a nejakého crasha bandyho...Jednoducho na fps je to neprirodzené a na myš sa to nechytá ani náhodou, to je snáď jasné každému. To, že povieš, že sa to dá, len to chce tréning, tak na to ja kašlem, skúšal som trénovať a stále som si kládol otázku, prečo to vlastne musím robiť, prečo ma chcú donútiť robiť niečo, čo je postavené na hlavu ?? Čo som ja nejaká tupá ovca ?? Ktorá im bude hrať hry v kvalite ktorá je už sto rokov za opicami, kupovať tieto hry za dvojnásobnú cenu a ešte k tomu mám hrať fps na nejakých čudlíkoch ??

No nič, nebudem sa k tomu viac vyjadrovať, zbytočne vás tu budem len rozčulovať, dôvody pre ktoré som nasratý na konzole aj tak nepochopíte...ako vždy...ale to GTA5 na staré konzole ma vážne dosť serie ! Ani sa nepamätám kedy som plakal, ale toho 17teho po zapnutí GTA5 na ps3 sa tomu zrejme nevyhnem !


_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 04.05.24
Príspevky: 2559
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Bratislava

banzai píše:
O pribehu som nic nepisal. Proste je to hra, kde aj skoro po 2 rokoch najdes bugy. Dice to maju tak uprdele, pretoze ich plan napakovat sa na dlc-cack sa podaril. Dalej mod podpora. Preco to nema mod podporu?! Lebo dlc-cka by si nikto nekupoval a nie preto, lebo ju nevedia urobit ako isty cas tvrdili. Ista skupina ludi dokazala zpojazdnit mod podporu na BC2 a teraz robia na BF3. Dalej naskriptovana destrukcia, gulky ti nelietaju z hlavne, ale zo stredu obrazovky.... vedel by som dalej menovat nedostatky hry. EA ma asi takuto politiku: Buy our games and if you have problems with them... we dot care, fuck yourself.
// a este su asi 2 veci, ktore robia hru hrou. Komunita a pristup vyvojarov k hre... ci im ide len o zisk a na kvalitu kaslu alebo ci im ide aj o dobre meno hry, spolocnosti a komunitu. V tomto sa mi pacia indie vyvojari. Zaujimaju sa o nazor komunity a zalezi im na konecnom vysledku. ...CoD je kapitola sama o sebe- tam je vekovy priemer komunity 13 rokov.
NFS: Tam uz ti *ebovia z EA nevedia co dalej. Od Hot Pursuit z 2010 alebo kedy to vyslo nie je ziadna vyrazna zmena (Shift 2 je mala vynimka). To ze hra ide zrazu na frosbite mam uplne uprdele. Lespia grafika je mozno pre niekeho plus. Pribeh... s tym sa pri nfs nikdy nepocitalo. Jazdny model: odkedy sa da prejst prudka zakruta v drifte pri 200KM/H? Aspon kebyze ma ta hra tuning ako v Pro street, tak nic nepoviem.

Ja som BF3 presiel a na ziaden bug som nenatrafil.Multak som na tom nehral,takze ten ma nezaujima,v prvom rade je grafika a pribeh hry,koli tomu hry hravam.Neviem co je mod podpora,tie gulky som nikdy nepostrehol,asi takto to mam ja,hra vyde,hru prejdem a nasledne ju odinstalujem (ak nieje ohlasene neake DLC misie) a hra ma nasledne uz nezaujima,dobre BF3 bola asi vynimka,kde som si 2-3 misie zahral asi 5x po prejdeni hry,nakolko v hre bola uxvatna grafika.Neviem preco by mal byt vekovy priemer v CoD 13 rokov,kazdy kto si zahra BFko si zahra rad aj CoD,su to zanrovo podobne hry,ak nie rovnake,aj ked ma posledne CoD sklamalo,asi najhorsie zo serie,i tak sa na nove tesim.
Nevedia jasne,lebo sa pozri kolko to ma dielov,ale treba dufat,ze im nieco skvele raz napadne,Shift som nehral,nebavia ma okruhy a vyrazna zmena prave bola pri prexode na Frostbite,paradna grafika,uz len ked som videl zabery z hry som sa na nu mrte tesil a tak isto po prejdeni hry som si opakoval niektore useky,ten usek zo zasnezenyx hor bol genialny.Jak mozes od NFS ocakavat neaky realny jazdy model?Sak o tom hra nikdy nebola (mozno na zaciatku serie to tak vyzeralo,to uz si nepamatam).Pro street bol hovnovy tuning oproti Underground 1&2,to boli najlepsie diely serie,aspon pri jednom sa zhodneme,xcelo by to navrat k tuningu,Underground mali nenormalny este aj soundrack,ktory som si napaloval do auta,uplne perfektne casti obidve...


_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín/Brno

Tak pokial hravas len SP tychto hier, niet a cudovat,ze niektorym veciam nerozumies/ nevies ich posudit. Ludia kupuju BF kvoli MP, SP je taky bonus. Pri CoD som tiez hovoril o MP komunite. To, ze sa ti paci pribeh na tej hre, ti neberiem. Mna tiez bavil SP, teda aspon pri BO, CoD 2. Mod podpora znamena to, ze do hry mozes stahovat mapy, mody, graficke upravy, zbrane a podobne. Proste si prisporobit hru podla svojho/ zdokonalit ju.
Pri NFS som nikdy neocakaval jazdny model ako v dakom simulatore a v Pro Street si mozno nemal moznost menit svetla, tunit audio system a neony. Ale boli tam lepsie moznosti pri tuningu kolies, potlackov na auta.... na druhej strane jazdny model nebol najlesi.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 04.05.24
Príspevky: 2559
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Bratislava

Neviem posudit veci co su v MP,SP je takmer dokonaly.Tak potom viem co su mody...Jazdny model v NFS nebol nikdy najlepsi a pokial nezmenia hernu politiku tak ani nebude,co mi ale vobec nexyba.Presne tieto veci mozes tunovat v Grid 2 a mas tam aj lepsie jazdne vlastnosti,aj ked na jednotku sa nexyta.Ale ak bude MP v GTA V nieco ako SP,teda bude mat neaky rozumny ciel,tak by som do MP urcite isiel.


_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 18.12.10
Prihlásený: 18.07.23
Príspevky: 2838
Témy: 220 | 220
Bydlisko: Banská Byst...

Celkom zaujmavé :D 5rokov tak dúfam že to bude dobré
http://www.sector.sk/novinka/76914/gta- ... olarov.htm


_________________
Pc l MB: ASROCK Z77 Extreme4 CPU: Intel Core i5-3570K @ 4.3 GHz Cooler: Alpenföhn K2 GPU: Gigabyte R9 280X OC 3 GB RAM: 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz and 2x8GB Crucial 1600MHz SSD:Samsung 850 PRO 512GB DVD: HP DH-16ABLH PSU: Seasonic S12II-520 Bronze bulk Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl FAN: 2xFRACTAL 140mm Monitor: 24" Dell U2414H Ultrasharp Mouse: Logitech G502 Keyboard: MS SideWinder X4 Router: Xiaomi Mi 3
Mobil l Iphone 14 Pro Max
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín/Brno

Dufam, ze to more netvori 75% mapy :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

Som velmi zvedavy, hlavne na to kedy pride PC verzia.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín/Brno

By bol zabijak, keby to vydali mesiac po konzolovych verziach.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 04.05.24
Príspevky: 2559
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Bratislava

Bude dobre,ked mesiac po vydani na konzoly aspon ohlasia,ze GTA 5 bude aj na PC.


_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 04.01.08
Prihlásený: 06.11.23
Príspevky: 1334
Témy: 70 | 70
Bydlisko: Bratislava

no okej, trasem sa jak osika, kupit PS3 (bazar - max 100 dam) alebo pockat na PC :D ale mam strach s tychto veci.

- kupim PS3 a za mesiac hra vyjde na PC
- nekupim PS3 a PC verzia vyjde fakt o rok :D a ja prasknem od nedockavosti :D

jedna vec este hra do karat a to ze GTA IV malo na konzolach lepsi start ako na PC kvoli konzolovemu portu a prakticky na konzolach prvy pol rok bezala lepsie aj ked ja som az take problemy pri PC verzii nemal.

co myslite ? :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 31.12.08
Prihlásený: 07.02.17
Príspevky: 389
Témy: 24 | 24
Bydlisko: Bratislava

ja som uz spomenul predtym, bud to budem hrat na PC, alebo vobec, ja by som si to na konzolach v tej spatnej grafike neuzil


_________________
MB:Asus M3A78 770, CPU:AMD Phenom II X4 955 BE 3,2@3,8Ghz, PSU:Enermax Pro 82+ 425W, RAM:2x2Gb Kingston Pc2-6400 DDR 2, HDD:Western Digital 640Gb 7200rpm VGA:Sapphire HD 7870 OC 2Gb , LCD: Samsung SyncMaster SA350 22" Full HD
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 04.05.24
Príspevky: 2559
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Bratislava

Tak,tak,presne ako nagasaki. pise,spatna grafika a este sa to ucit ovladat,nemal by som na to nervy,ked to vyde hcem si to hned uzivat a nenervacit sa neakym ovladanim.


_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170 | 170
Bydlisko: Trenčín/Brno

Tak sa mi zda, ze tato hra vyzaduje velku trpezlivost a to nehovorim o hrani :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...

nagasaki. píše:
ja som uz spomenul predtym, bud to budem hrat na PC, alebo vobec, ja by som si to na konzolach v tej spatnej grafike neuzil

Kaslem na grafiku, nech to ma aj grafiku ako San Andreas ked to bude dobre hratelne...a prave hratelnost je to co mi nedovoli si asi nikdy kupit konzolu.


 [ Príspevkov: 1246 ] 1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 42


GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy I



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GTA V - Počítačová verzia - vseobecne a pocitacove problemy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 48, 49, 50 ]

v Počítačové hry

1492

42707

07.12.2021 23:10

t0m@$

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GTA V - Konzolová verzia - vseobecne a konzolove problemy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Herné konzoly

57

3383

09.08.2016 16:40

sedlák

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

A4Tech Bloody SW verzia 6 - problemy

v Ovládače

2

526

21.10.2016 19:05

martino9

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

GTA IV - diskuse k HW nárokům,problémy s funkčností atp I

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 76, 77, 78 ]

v Počítačové hry

2337

121625

07.07.2014 22:22

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GTA IV - diskuse k HW nárokům,problémy s funkčností atp II

v Počítačové hry

21

1351

03.03.2018 15:19

mato_VT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

rozdiel Gta IV a Gta Episodes From Liberty City

v Počítačové hry

12

1367

17.04.2011 14:05

LukasMI

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GTA San Andreas na GTA IV engine

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

31

2931

23.08.2011 21:12

Fry

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GTA 3 ,GTA VICE CITY na 64BIT?

v Počítačové hry

3

1071

06.07.2008 19:30

zmija31

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

gta 4-gta san andreas

v Počítačové hry

2

901

24.01.2010 18:37

xpeterx

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Samsung Galaxy Mini- Problémy, problémy, problémy

v Smartfóny a tablety

1

2378

20.02.2012 9:28

erikoo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Monitory vseobecne......

v Monitory, televízory a projektory

0

1484

18.11.2008 11:24

DevilMayCry

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

DEMO vseobecne

v Počítačové hry

5

1348

30.10.2007 20:52

Fireblade46

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

3DMark - všeobecne

v Benchmarky a diagnostické programy

7

1982

05.03.2007 7:44

Spirit

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hry všeobecne

v Počítačové hry

5

1487

13.12.2008 19:52

patnal

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vseobecne oznacenia umiestnenia

v Operačné systémy Microsoft

6

1222

19.11.2006 17:02

quatermain

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Inštalácia fóra (všeobecne)

v Redakčné systémy

0

2557

07.10.2006 22:38

JanoF



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF