Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 22 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2014 21:56

Ak je to len z polovice pravda, tak sa celkom teším. Hlavne som zvedavý na ovládanie s volantom, konečne niečo, čo by mohlo prekvapiť...

http://games.tiscali.cz/prvni-dojmy/prv ... rie-239005







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.13
Prihlásený: 29.07.18
Príspevky: 164
Témy: 25
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.06.2014 23:12

Tak to sa teším ! Práve hrám jednotku, a je to super.Ak má byť 3 ešte lepšia, normálne si kúpim asi aj volant..







_________________
PC: CPU AMD FX-6300 3,5 GHz GPU Sapphire R9 270 MB GIGABYTE 970A-DS3P RAM GEIL 8GB 1600MHz EVO LEGGERA PSU SEASONIC 500W SS-500ET T3 HDD Seagate Barracuda 1TB CASE Zalman Z1 WIFI TP LINK TL-WN722NC
NTB: CPU i5 2450m GPU nVidia GT630m RAM 8GB HDD 750GB
Phone: -----
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.06.2014 10:54

Jednotka bola dobrá, tú som hral len na klávesnici. Dvojku som hral už na volante, celkom sa to dalo, aj keď k dokonalosti to malo sakra ďaleko...pre mňa je na volant zatiaľ čo sa arkády a trošku simulácie týka SHIFT 1 . SHIFT 2 mi už na volante vôbec nesedel, aj keď na moje prekvapenie viacerým sa páčil viac ako jednotka. Osobne by som ocenil závody v otvorenom svete, ktoré by boli perfektne ovládateľné na volante. Uzavreté trate stále dokolečka ma už nebavia. Stále to isté a na jedno kopyto a čo je horšie, v dnešnej dobe nie je vôbec zaručené, že bude jazdný model ok, tobôž na volante. Takže aj keď bude nový grid super ovládateľný na volante, už aj to je úspech, avšak ja stále čakám na niečo ako The Crew dobre vyladený na volant...úplne by mi stačilo ovládanie na volante s TDU1...Ale toho sa asi pri dnešnom trende len tak ľahko nedočkám...TDU2 by bol super, ale ten jazdný model...strašné niečo.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GRID Autosport

Registrovaný: 29.12.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 975
Témy: 71
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2014 12:42

forza horizon na xbox je pecka a na pc ... neviem prečo riešit taketo sračky hry a nie rovno asseto a pod







_________________
MB GIGABYTE Z170N-Gaming 5 CPU Intel Core i7-6700K Cpu Cooler NZXT Kraken X41 GPU RADEON™ R9 270X GAMING 2G RAM 2x Crucial 8GB DDR4 2666Hz CL16 Ballistix Elite SSD Crucial BX100 250gb PSU EVGA SuperNOVA 750 G1 Case NZXT Manta Monitor 24" BenQ XL2411Z
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.06.2014 12:52

forza horizont ma absolútne nezaujíma. Zaujímala by ma jedine vtedy, ak by tam bolo možné použiť viacero volantov, napr. od logitechu a nie len jeden čo si oni povedia, že len tento jeden hračkársky, bez spojky a manuálu za nehorázne peniaze bude možný a nič viac...takže ak bude forza horizont podporovať viacero lepších volantov a samozrejme bude jazdný model na volante viac než skvelý, nemám problém kúpiť x1 len kvôli forze. Sorry, ale z gamepadu som už tak dobrých 10-15 rokov vyrástol...takže toľko k nejakej forze...

Najviac mi vyhovoval SHIFT1 preto, lebo je to také rozumné medzi...nemám náladu ani čas si pol dňa pred nejakou nezáživnou okruhovou traťou nastavovať auto, ako napr. v rfactore. Stále dokola tie isté trate, nebaví ma to už...chcem otvorený svet s perfektným jazdným modelom na volant. Viem, že nový grid taký nebude, ale aj tak som zvedavý, aký jazdný model tam dali, či je aspoň 50% pravdy na tom, čo spomína chlapík z odkazu vyššie...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GRID Autosport

Registrovaný: 27.05.10
Prihlásený: 08.09.20
Príspevky: 721
Témy: 86
Bydlisko: Kvetoslavov...
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2014 12:54

nicobb píše:
Jednotka bola dobrá, tú som hral len na klávesnici. Dvojku som hral už na volante, celkom sa to dalo, aj keď k dokonalosti to malo sakra ďaleko...pre mňa je na volant zatiaľ čo sa arkády a trošku simulácie týka SHIFT 1 . SHIFT 2 mi už na volante vôbec nesedel, aj keď na moje prekvapenie viacerým sa páčil viac ako jednotka. Osobne by som ocenil závody v otvorenom svete, ktoré by boli perfektne ovládateľné na volante. Uzavreté trate stále dokolečka ma už nebavia. Stále to isté a na jedno kopyto a čo je horšie, v dnešnej dobe nie je vôbec zaručené, že bude jazdný model ok, tobôž na volante. Takže aj keď bude nový grid super ovládateľný na volante, už aj to je úspech, avšak ja stále čakám na niečo ako The Crew dobre vyladený na volant...úplne by mi stačilo ovládanie na volante s TDU1...Ale toho sa asi pri dnešnom trende len tak ľahko nedočkám...TDU2 by bol super, ale ten jazdný model...strašné niečo.

Ja som to vyriesil kupil som si Mitsubishi a mam realny simulator :D Vieme uz ci v novom Gride bude pohlad z kokpitu ? Lebo 2ka bola vtomto premna obrovsky FAIL .







_________________
CPU: Intel I7 6700K CPU chladenie: Noctua NH-D15 MB: Asus Z170-PRO PSU: Corsair RM650i SSD: Samsung EVO 850 1tb ssd Case: Fractal Design Define R5 White RAM: Kingston 2x8GB kit DDR4 3000 MHz CL15 GPU: MSI GTX 980 GAMING 4G Monitor: IIyama X4071UHSU Win: 10

Headset: Roccat Kave 5.1
Klavesnica: Roccat Isku
Mys: Roccat Kone pure
Podlozka: Roccat Kanga
Controler: Xbox360 wireles, Xbone controler
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.06.2014 13:11

Momentálne mám aj ja nejaké to mitsubishi evo X :D ...ale poviem ti, ťažko sa s ním chodí po slovesnku, nedávno som išiel cez mesto 96tkou, vieš si predstaviť akí boli zhrozený fízli...na takom aute si človek neuvedomí a už vôbec sa s ním nedá ísť predpisovo, je to utrpenie. Chystám sa ale na nurburgring, tam sa vyšantím do sýtosti :)

Neviem či v tom bude cocpit, pre mňa je dôležitejší a jediný použiteľný pohľad z kapoty...Uvidíme čo z toho bude, v dnešnej konzoloidnej dobe zázraky nečakám. Ale aj tak tajne dúfam, že v The Crew bude jazdný model hodný závodnej hry a že to bude hrateľné aj na volantoch, to by bola pecka...ale tak keď už nič iné, aspoň môžem snívať o tom, že spravia v závodnej hre hrateľný jazdný model :lol: Ach...kam sme sa to dostali...neskôr možno budeme radi zato, že sa vo FPS bude dať strieľať :-D NEXT GEN ! :lol:







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GRID Autosport

Registrovaný: 27.05.10
Prihlásený: 08.09.20
Príspevky: 721
Témy: 86
Bydlisko: Kvetoslavov...
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2014 13:52

Dobre sanka dole ja mam len ASX :D Celkom ma zaujal aj Drive Club co vsak bude len pre PS4 http://www.sector.sk/novinka/83599/51-z ... veclub.htm . Spekulujem nad konzolou najradsej by som chcel x-one ktore by mi bolo zrovna naprd skrz ich "antilogitech" . Na 360tke sa to riesilo formou dakeho adapteru na nove xko nic take neni a napr PS4 stale nema exkluzivnu zavodnu hru (GT7,Drive club)







_________________
CPU: Intel I7 6700K CPU chladenie: Noctua NH-D15 MB: Asus Z170-PRO PSU: Corsair RM650i SSD: Samsung EVO 850 1tb ssd Case: Fractal Design Define R5 White RAM: Kingston 2x8GB kit DDR4 3000 MHz CL15 GPU: MSI GTX 980 GAMING 4G Monitor: IIyama X4071UHSU Win: 10

Headset: Roccat Kave 5.1
Klavesnica: Roccat Isku
Mys: Roccat Kone pure
Podlozka: Roccat Kanga
Controler: Xbox360 wireles, Xbone controler
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.06.2014 17:40

Na ps2 som hrával veľmi často GT4, bolo to super, ale to som hral ešte na gamepade, bolo to už riadne dávno...ps3 som si kupoval aj kvôli GT5 a podpore logitechu, ale dosť ma to sklamalo. Forza by bola možno lepšia, tú som len skúsil na x360, no na gamepade sa mi to hrať nechcelo. Nepochopím prečo tam nie je podpora všetkých volantov, alebo aspoň tých lepších, teda určite od logitechu. Jednoducho to nepochopím. Tak isto ako nepochopím ani to, že na konzolách nefunguje riadne myš s klávesnicou...Uvidím či driverclub pôjde s logitechom, potom možno kúpim ps4, ale najprv som zvedavý na The Crew, čo keď motyka vystrelý a vývojári si z nás prestanú robiť dobrý deň a nakoniec sa to bude dať dobre ovládať aj s volantom ? :) Nový GRID určite vyskúšam, podľa toho sa rozhodnem či má hodnutu tých 30 eur alebo nie...Dnes sa toho nasľubuje...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GRID Autosport

Registrovaný: 08.01.09
Prihlásený: 21.10.17
Príspevky: 1349
Témy: 47
Bydlisko: Banská Štia...
Príspevok NapísalOffline : 12.06.2014 13:02

Toshibak píše:
forza horizon na xbox je pecka a na pc ... neviem prečo riešit taketo sračky hry a nie rovno asseto a pod

lebo asetto je simulator :roll: cize neporovnavaj neporovnatelne
grid som hral iba dvojku a na arkadu sa mi pacil celkom jazdny model, hraval som to na gampade, pripominalo mi to dost project gotham racing, som zvedavy na tento novy diel, ci odstrania drobne chyby z predchadzajucich, ci uz v single alebo multiplayeri


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2014 18:32

Nedalo mi to, musel som to skusit, takže zatial to testujem na x360

Riadenie je uplne arkadove,grafika je pekna, pohľad z poza volanta tam je ale interier tam nieje
Len volant a niečo čierne v tvaroch palubovky, deštrukčny model dobry
Zatial som isiel 4 zavody...
Je to take všeliake

Pred 2 dnami som došiel forzu 4 takže ovladanie je teraz pre mňa veľmk divne :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.06.13
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 2559
Témy: 205
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2014 18:47

No neviem,ale neako mi tam vypadavaju textury,asi to zase odinstalujem...







_________________
MSI MPG B550 GAMING PLUS;Ryzen 7 5800X3D & ARCTIC Liquid Freezer II 360 A-RGB;GIGABYTE GeForce RTX 4090 WINDFORCE 24G;Crucial Ballistix 2x16 GB KIT 3600 MHz CL16;SSD: Samsung 980 PRO 2 TB;HDD: WD Red 6TB;Sound Blaster X-fi Titanium HD & Z-5500 Digital na optike;Fortron Hydro Ti PRO 1000W;Fractal Design Define S2 White;Roccat Vulcan 120 AIMO Gaming Keyboard & Roccat Kone Pro Air;GIGABYTE M28U & T27D590EW;WIN: 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GRID Autosport

Registrovaný: 12.03.10
Prihlásený: 01.04.21
Príspevky: 387
Témy: 43
Bydlisko: Poprad
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2014 22:50

GRID bol genialny. Asi najlepsi simulator, aky som kedy hral.

GRID 2 bol neskutocne pokazeny. RWD auta sa dostavali do smyku okamzite ako som zacal tocit volantom. FWD a 4WD auta takmer nikdy. Najvacsia chyba urobit zo simulatora arkadu.

AUTOSPORT je take nieco medzi. Na jednotku tejto serie sa to ale nechyta ani koncekmi prstov.

GRID som presiel cely na medium urovni. Caste vitazstva, obcas som skoncil aj mimo podia.

GRID 2 som hral na medium a tam to bolo take kadejake.

AUTOSPORT som hral 5 pretekov na medium a skoncil som najlepsie 10/12.

Zapnem easy (co je len o 1 uroven lahsie ako medium) a uz som prvy takmer vzdy. Takze UI absolutne nevyvazene a divne.

RWD auta opat v zakrutach robia co chcu...pokial idem do zakruty s plynom, tak to sice prejdem, ale po zadnom mantineli. Pokial pred zakrutou pustim plyn a v zakrute ho opat stlacim, auto okamzite rotuje a hodiny su na svete.

Uplne super vec je, ked v zakrute stlacite, co i len na 0,001 sekundy rucnu brzdu :D volant sa automaticky zasekne a auto sa toci ako sa mu zachce. V takomto pripade teda nechapem, naco je vobec tlacidlo pre rucnu brzdu v hre urcene, pretoze pri driftoch to funguje uplne rovnako a radsej driftujem pustenim a opatovnym stlacenim plynu.

Dalsie obrovske minus je v splitscreene, kde je velmi chaoticke rozdelenie automobilov do asi 25 kategorii od classic muscle cez neviem ake vsetky mozne retro auta, drifty a podobne az po "hyperauta", kde su bugatti, zonda a pod.

Bohuzial, dalsou vecou, co sa mi nepaci je to, ze sa tam opakuje vela trati z GRID 2 a teda to zacina naberat na stereotype.

Nevravim, ze je to odflaknute, ale od druheho dielu tejto serie to ide dolu vodou. Mozno nie graficky, ale hratelne urcite. Navyse aj ten graficky rozdiel nie je zavratny, ked si zoberieme do uvahy, ze medzi prvym dielom a tym sucasnym je 6 rokov.

Uprimne, cakal som nieco lepsie.

5/10







_________________
NB: Intel Core i5-7200U, 8GB RAM, 256 SDD, Intel HD Graphics 620/nVidia GeForce 940MX (Lenovo ideapad 320)

MT: iPhone XS 256GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GRID Autosport

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 27.06.2014 23:45

Mety: No kamarat, na Grid napisat ze je to simulator je dost silna kava, si prestuduj co je to arkada a co simulator, podla tvojho postu sudim, ze nemas ani paru ako sa ma auto chovat :)

Dneska som si vyskusal Grid Autosport a som celkom mile prekvapeny, ovladanie na arkadu super, hram to na volante logitech G27 s H-ckom a spojkou, zazitok z jazdy na jednotku, driftovanie je uplne super, krasne sa to sprava na rucnej brzde(tak ako sa spravat ma)... Jazdim na najvyssiej urovni bez vsetkych asistentov okrem ABS, zadokolky na jednotku, spravaju sa podla plynu, krasne ich smyka, zvuky opat na vybornu, japonske masiny mam najradsej... Predokolky taktiez chvalim, nedotacavost zo zakruty presne tak, ako som cakal, mrzi ma len ze tam nedali team manager, viac veci do penazi, manipulovanie atd atd, taktiez je tam menej trati ale toto som nejako prekusol, hodnotenie davam 8/10 a mozno aj 9/10 :P







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GRID Autosport

Registrovaný: 12.03.10
Prihlásený: 01.04.21
Príspevky: 387
Témy: 43
Bydlisko: Poprad
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2014 0:03

Ak zaradis NFS, Burnout a pod. medzi Arcade, tak GRID musi byt minimalne medzi Simcade. Jednoducho to nie je arkada, ktora je definovana ako hra zalozena predovsetkym na zabave hraca a nerealnej fyzike.







_________________
NB: Intel Core i5-7200U, 8GB RAM, 256 SDD, Intel HD Graphics 620/nVidia GeForce 940MX (Lenovo ideapad 320)

MT: iPhone XS 256GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GRID Autosport

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2014 0:24

Ok teda, Grid je teda hybridny beckovy mikrosimulator :) Skus Assetto Corsa alebo rF2 a zistis kde je rozdiel

// Spojený príspevok Sob 28.06.14 0:26

mety píše:
GRID bol genialny. Asi najlepsi simulator, aky som kedy hral.

RWD auta sa dostavali do smyku okamzite ako som zacal tocit volantom.


No to asi preto, pratoze sa takto maju spravat zadokolky, pekne podla stlacenia plynu

// Spojený príspevok Sob 28.06.14 0:27

mety píše:
Najvacsia chyba urobit zo simulatora arkadu.


GRID Autosport

// Spojený príspevok Sob 28.06.14 0:29

mety píše:
Zapnem easy (co je len o 1 uroven lahsie ako medium) a uz som prvy takmer vzdy. Takze UI absolutne nevyvazene a divne.

Ty si taky ten klasicky arkadovy needforspeeďák

// Spojený príspevok Sob 28.06.14 0:36

AI nemozes sudit podla urovne, inteligencia AI v Grid Autosport je na dost dobrej urovni, ba dokonca by som povedal, ze na vysokej urovni, musis si vsimat ine veci, napr. ako je obiehanie, uhybanie, najazdy/vyjazdy do/zo zakrut, agresivitu, reflex, kluckovanie, brzdy,plyn,citlivost celkove spravanie,predvidanie atd atd.... A nie to, ci dobehnes prveho alebo nie, ach jaaaj.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.06.2014 14:03

Vyskúšal som to, ale hral som to len cca pol hodinku. Na začiatok mám dve výčitky.

1. Momentálne mám doma len driving force gt, našlo mi nejaký iný Logitech force xy, nechápem prečo. V nastaveniach mám možnosť buď automatika, alebo sekvenčný manuál. Samozrejme som chcel sekvenčný manuál, ale v priradeniach kláves mi vôbec neregistruje páku, len tie "krídla" pod volantom a s tými to hrať nemienim. Nechápem prečo mi nejde hádzať rýchlosti s pákov.

2. Kamera za autom neuveriteľne pláva, celkovo kamera pláva pri všetkých pohľadoch, v cocpite sa to ešte dá, tak isto aj nad kapotou...

Jeffo...máš ešte driving force GT ? Nevieš nahodiť ten a vyskúšať, či ti ide priradiť páku ?







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GRID Autosport

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2014 22:45

Tiez som mal problem nahodit Hčko na G27 ale podarilo sa, DFP mam uz v skrini zabaleny a fakt sa mi to nechce otvarat, poskusaj este nieco..







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.06.2014 9:27

5 min som sa "hral" a 55 min som sa hral s nastaveniami :lol:

Pripojím volant a nenájde mi driving force gt, ale nejaký iný, zrejme starší model ktorý nemý páku ?? No a v nastaveniach mám možnosť ako som spomínal len automatickú prevodovku a sekvenčnú manuálnu...ale keď dám sekvenčnú manuálnu, v priraďovaní kláves mi ani za boha nereaguje páka, všetky gombajsy fungujú len páku akoby som ani nemal. Skúsim sa s tým ešte pohrať, skúsim iné závody či sa mi náhodou tá páka neposerkala, ale pochybujem, lebo nikdy som s ňou problém nemal, podľa mňa to bude tým, že mi nenájde môj volant :x







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GRID Autosport

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 29.06.2014 19:39

A mas nastavene radenie sekvencne pakou?







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.06.2014 21:56

Veď práve preto tomu nechápem. V nastaveniach máš len dve možnosti. Automatika alebo sekvenčný manuál. Dám sekvenčný manuál, ale v priraďovaní gombajsov na volante mám už prednastavené len to pod volantom a keď dám zmeniť, tak ťuknem do páky hore a nič. Vôbec akokeby páka nefungovala. V hre mi to potom samozrejme radí sekvenčne, ale len s hentími krídlami pod volantom. Záhada...Ale hovorím, môj volant mi nerozpozná. Namiesto neho mi nájde nejaké iné označenie logitechu a teda mám na výber len 3 ovládače. Klávesnicu, gamepad a henten pre mňa neznámi Logitech. Ale nevadí, kašlať na to, hral som to s tými krídelkami a moc ma to nezaujalo, myslel som si, že ma to chytí viac... :-)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
GRID Autosport

Registrovaný: 25.02.10
Príspevky: 1097
Témy: 111
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2015 15:14

Dobra dusa tu rozdavala kluce na Grid autosport :) . Kedze to ma teraz viac ludi co poviete na Pcf zavod ?
Podte, bude fun.. na skille nezalezi


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 22 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. d:GRID Autosport

v Vymením a darujem

23

704

25.01.2015 16:13

fallenblue Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Intel - WoT, Grid Autosport,

v Predám

8

499

09.03.2015 12:57

marek09041 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predám hry GRID Autosport, Shadowrun Returns a dalšie

v Predám

3

396

20.07.2014 14:30

fallenblue Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Kupon Intel - World of Tanks, Grid Autosport

v Predám

0

471

17.12.2014 22:39

Figio Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Intel balíček - Grid Autosport, LEGO, Final Fantasy XIV

v Predám

9

549

19.06.2015 18:04

Mumaq Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Predam komplet kupon Final Fantasy XIV, Counter-Strike, WOT, Grid Autosport, LEGO

v Predám

9

420

17.06.2015 15:28

643 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: SW balík Intel - Final Fantasy XIV, Counter-Strike, WoT, Grid Autosport, LEGO

v Predám

22

915

06.08.2015 20:17

fallenblue Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: Counter-Strike Global Offensive, World of Tanks, Grid Autosport, LEGO, Final Fantasy XIV,

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Predám

35

1623

15.06.2015 20:12

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Defense Grid

v Počítačové hry

4

485

25.01.2009 12:41

Poki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Grid Wars

v Počítačové hry

0

669

19.04.2007 16:43

stanlord Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. world community grid

v Ostatné programy

2

466

06.08.2010 19:54

Dragosvk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WoT, Grid, Edit

v Predám

9

510

16.12.2014 21:18

dank9o Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Race Driver Grid

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Počítačové hry

134

13304

23.02.2011 21:35

Jeffo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: GRID DVD

v Predám

2

449

14.03.2010 8:37

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rozbeham hru GRID ?

v Počítačové hry

5

501

25.10.2011 19:29

bossking2350 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Race driver GRID sekanie

v Počítačové hry

1

433

25.12.2009 13:48

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra