Xaltotun píše:
zvysok zostavy? rozpocet? na strih videa je v prvom rade dolezity poriadny procesor
No zatial som si zostavil toto, len stale este nie som si isty.
Chcel by som sa na nom aj hrat ale musi bezproblemov zvladat photoshop a Premiere pripadne 3d max. Myslim ze tato grafika co mam by mala byt ok len moj rozpocet je cca 1100. a najradsej by som chcel dat 27´ monitor(zatial tam je 24) ale to mi to predrazi tak kamos ravel ze mozno lacnejsiu grafiku.
