Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 306 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2013 18:56

Vyse dva a pol roka stary iphone 4 je bezproblemovy :) (oproti rok staremu One X) ..tiez uz citit v rychlosti ze je to starsi telefon ale stale omnoho lepsi jak ten One X ...zajtra sa chystam kupim iphone 4S ...teraz ked pisem tento post tak som na desat krat triafal do stredu vety, stale mi to tu preblikne odskoci odzoomuje prizoomuje....

pinch zoom samozrejme, ale skus si ho na iphone a ked sa vratis na android pocitis ten rozdiel v rychlosti a pohodlnosti ;)

proste som si myslel ze o nieco prichadzam ked nemam android ...teraz som uz presvedceny ze to nie je pravda :) ...akurat co mi bude chybat je synchronizacia s Google Chrome, pretoze Chrome je kvoli Apple obmedzeniam na iPhone pomaly a nepouzitelny


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2013 20:15

Prichadzas o wifikill :-)

A k veci,vyladenost iosu nemoze nikto vitkut.... a ios si nemas ako pojeb@t (softwarovo)
Dalej iphony maju kraasne displaye

Ale strasne my chybaju vidgety.... dakedy sa verzie androidov lisili len widgetamy, ale 90% uzivatelov widgety ani neskusa,namiesto jedneho kliku sa timi svojimi hrubimy palcamy a kludne sa trepu cez nastavenia.....
A tak proste cim novsi android tim viac sa sere na widgety.. skoda reci a ked si za ,,poriadne'' widgety nechces platit na google play tak ich ostava jednoducho čorknut
Dalej,na iose som nenasiel nic ako tasker,mozes s nim robit co len zachces,davat custom romky,hrat sa zo sistemom,robit kraviny tipu wifikill, uplne vsetko si priposobis. Android taktiez zozenies za zlomok ceny iphonu
Ale je pravda ako tu uz bolo spomenute ze dost sa sere na updaty androidov hlavne v lacnejsich modeloch
Ale vsak sa da hodit custom rom...



Zaver: ak sa doslova nechcete srat z androidom a chcete mat mobil o ktory sa vlastne nemusite starat,vsetkoje odladene,vsetko funguje. Krasny display tak ios
Ak ste ,,dobroduch" tak android,neomedene moznosti prisposobenia,custom romky,taktovanie,rootovanie, a proste hovadiny, hoci sa mi uz stalo ze som to kuz prepiskol a mobil sa dal zapnut akurat do recovery,uz som sa lucil zo stock rom a aj zarukov na mobil. 3 dni som bol bez mobilu....nakoniec blbol link2sd a bez karty sa spustil.....
A to som ho mal este iba rootnoty bez custom romky,povodnym kernelom a bez OC

Skutocny zaver: ani na jeden os sa neda povedat zebi bol lepsi,kazdemu vyhovuje daco ine.....


Naposledy upravil SKiLEX dňa 19.05.2013 21:07, celkovo upravené 4

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2013 20:32

jasne o tom hovorim, su proste ludia ktorych babrat sa vo fone bavi, a pre nich je andorid ako stvoreny...

ostatny ( a tych neodsudrzujem, neberem im to, je mi to vlastne aj jedno len mna by to proste nebavilo ...) je iOS resp. lacna alternativa v podobe WP







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 23.08.09
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 2021
Témy: 63
Bydlisko: Detva
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2013 20:38

mňa to bavilo nejaký čas ale postupne som sa toho prejedol, stále len vylaďovať, prehrávať lebo zakaždým opravili nejakú chybu, pridali nejakú "fičúru" a pod...

chcel som IPhone lenže financie nepustili a tak som siahol po lacnejšej voľbe Lumia 820 a zatiaľ pohoda...







_________________
MB: ASUS ROG Crosshair VII Hero | CPU: AMD Ryzen 7 5700X | COOLER: SCYTHE Ninja 5 | RAM: CORSAIR Vengeance LPX Black 32GB, 3200MHz, CL16 | GPU: SAPPHIRE Radeon RX 6800 16GB | PSU: SEASONIC Prime Ultra Titanium 750W | SSD: SAMSUNG 970 Pro 512GB, NVMe | SSD2: CRUCIAL MX500 M.2 1TB | CASE: FRACTAL DESIGN Define C Black | MOUSE: LOGITECH G502 Proteus Spectrum | MOUSEPAD: LOGITECH G240 | KEYBOARD: CORSAIR Strafe RGB Cherry MX Silent SK | SPEAKERS: LOGITECH Z-906 | MONITOR: DELL P2414H 24" | ROUTER: ASUS RT-AC55U | OS: Win 10 Pro x64 | TV: PANASONIC TX-L47FT60e | PHONE: iPhone 6s 64GB, Space grey |
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2013 20:59

..napr. poslednu dobu som na iphone nemal nainstalovanu ziadnu hru, vyuzivam to hlavne na aplikacie vyuzivajuce internet, komunikacia, produktivita

...ako vravim, chybat mi bude jedine synchronizacia google chrome


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2013 20:59

no to mas pravdu ale tak komu sa nechce zakazdym flashovat novu verziu romky , tak si jednoducho neha stock na ktorej si spravi root a pomaze systemove zbycne aplikacie... tak to mam aj ja teraz a je to plynule ako custom romka a 1000% stabilnejsie /+ mam custom kernel a OC/ takze spokojnost...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2013 21:03

Tak isto to mam aj ja,len bez oc lebo potom to malo vidrz baterky ako pevna linka


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2013 21:09

Vlad píše:
ja som dlhu dobu pouzival iPhone a pred par dnami som ho predal a kupil novy HTC One X - so slavnym Androidom ...po par hodinach pouzivania som uz vedel, ze to s nim nevydrzim dlho, zakladne veci ako zoomovanie a posuvanie dokumentov v prehliadaci su strasne nepohodlne, pouzitelne telefony maju uhlopriecku len od 4,7 palcov a ten One X sa neda pouzivat pohodlne v jednej ruke, s iPhonom som v pohode vedel s jednou rukou pisat spravu zatial co v druhej som niesol tasku s nakupom, so 4,7 palcami ho ledva pohodlne drzim a nie to este pisat nejaky text
zakladne veci v aplikaciach su divne a "trhajuce" sa ...proste zlaty iOS

btw, predam den pouzivany HTC One X

a co sa tyka Jailbreaku tak ja si ho vzdy urobim, ale len kvoli drobnostiam - skryt ikonky predinstalovanych aplikacii ktore nepouzivam alebo napr. odstranit zvuk fotoaparatu ...kazdopadne ma pre mna iOS ovela viac vyhod ako Android

Pamatam si ako si pisal ze chces vymenit iOS za android a pamatam si ako som ti pisal (alebo som si to len myslel a nenapisal? :D ) ze to olutujes.. Clovek co to raz vyskusa a zvykne si nakomfort iPhonu uz iny OS nevytrpi..


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2013 21:48

mirom ale ja som rad ze som to vyskusal :) ... lebo teraz ma to utvrdilo ze fakt nemam co na iPhone co lutovat a teraz budem mat ten system a smartfon este radsej :D

wifikill, fakt ohromny dovod na kupu androidu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 22.02.10
Prihlásený: 02.01.19
Príspevky: 4512
Témy: 157
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2013 21:56

zvuk fotoaparátu odstrániš aj na androide..
Mám kamaráta ktorý ma Iphone 4 a čo som videl tak síce 90% času ide dobre ale veľa krát mu len tak trhá keď sa pohybuje v menu... Tak isto má android robotný mobil a hovorí, že najbližšie si kúpi ten...
Nie som zástanca ani androidu ani iOS no u mňa osobne prevažujú výhody androidu... hlavne celkového využitia telefónu čo pri Iphone nejde....
A dovolím si nesúhlasiť, že použitelné telefóny sú len od 4,7" to je podla mňa blbosť.. neviem ako si na také niečo prišiel... Pretože tie menšie nemajú 4 jadrá ? fakt neviem.... A menu + ostatné je len o zvyku...


Osobne by som si Iphone kúpil len kvôli konštrukcii.. resp. kúpil by som si ho pred rokom kvôli konštrukcii nová generácia sa mi už nepáči a konečne aj ostatný výrobcovia začali vyrábať mobily ktoré sú pevnejšie







_________________
_________________
GIGABYTE P55-UD4--Intel Core i5-750 Quad-Core-- KINGSTON 8GB Turbo DDR3 1333MHz-- Zdroj Gigabyte ODIN GT 550W, GE-M550A-D1-- AMD 7870 GIGABYTE crossfire-- SSD Intel 330 180GB 500 MB/s a 450 MB/s --2x 1TB WD Caviar Black 3.5", SATA 300, 7200 rpm, 3Gb/s, 32MB, Black edition -- Monitor SAMSUNG FX2490HD 24" LED
Notebook Lenovo ThinkPad Z61m CPU:duar core 2,00GHz RAM: 1,5 GB DDR2 667MHz kingston, GPU x1400 128MB/512MB HDD 90GB 2,5" SATA, 7200rmp lenovo
Netebook Lenovo IdeaPad Y560 CPU i3 2,40GHz RAM: 4GB 1333MHz GPU: Ati 5730 1Gb HDD: 500GB 7200 rmp :
Notebook Samsung 700Z CPU: Intel Core i7 3635QM RAM 8GB 1600MHz GPU: GT640m HDD1: SSD1: 128GB 550MB/s čítanie SSD2: 1000GB hdd/ssd DISPLEJ: 1600x900 antireflexný
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 19.05.2013 23:42

Martinicoss píše:
Mám kamaráta ktorý ma Iphone 4 a čo som videl tak síce 90% času ide dobre ale veľa krát mu len tak trhá keď sa pohybuje v menu...

Tiez mam 4 a este sa mi to nestalo, vie obcas "zaspat" klavesnica vo FB aplikacii ale mozem spokojne pisat a ked sa zobudi tak vsetky znaky to dopise, na androide mi zaspavala klavesnica prakticky stale a ked som pisal tychlo tak mi tam znaky chybali.
Ono ked sa raz naucis na tie skvelo vyriesene notifikacie, jednoduchy pristup ku vsetkemu a vlastne celkovo na to ze je to cele strasne jednoduche tak potom mas uz problem ist na iny OS.
Cisty android je sice celkom v pohode ale aj tak sa to pre mna nechyta na ios. iOS je system, ktory sa da ako tak pouzivat aj bez divania sa na obrazovku diky jeho jednoduchosti coho som u androidu schopny nebol.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 22.02.10
Prihlásený: 02.01.19
Príspevky: 4512
Témy: 157
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 0:04

Tak popravde iOS som nemal doma nikdy takže nejaké zážitky z toho nemám a možno keby si kupujem mobil za také peniaze nad tým uvažujem kvôli tomu,ž e iOS je robený priamo na iPhone... ale zas mna veľmi odrádza to, že cez bluethoot ide posielať len s iphonm, absentuje tam rádio a pod... sú to blbosti lenže práve toto ja používam dosť často a neviem si to vynachváliť...

Ináč čo ja viem... veď android je jednoduchý.. polocha/menu a tam máš všetko.... jediné čo sa mi nepáči, že mi v menu dáva všetko podla abecedy a tak keď neičo stiahnem tak sa mi napr. galéria posunie... To mohlo byť vyriešené lepšie... ale osobne sa mi zdá byť android až primitívne ľahký... ( pred tým som mal symbian :D )
Aha a najväčšie sklamanie z androidu mám,ž e po čase sa spomalí.. resp. stalo sa mi to teraz na mojom HTC one V. Som s ním absolútne spokojný za tú cenu mi spľňa všetky moje podmienky a so začiatku bol fakt rýchly... ale teraz niekedy tuknem an správy a trva sekundu, dve kým ich otvorí čo nebolo.. ale musím zaklopať konštrukcia výdrž a chod bez sekania ( klop klop ) ( je možné, že je to spomalené jodnou aplikáciou ktorá mi počíta kolko rpetelefonujem)

Takéto spomalenie ale neregistrujem na tablete galaxy 10.1 ktorý mám 3/4 roka... on mi dosť sekal s androidom 3.2.. Pred vianocami vyšiel nový 4.0.1 a sekanie prestalo... sem tam to trošku šklbne ( keď mám dlhšie vypnutú obrazovku a potom rýchlo listujem medzi aplikáciami ) ale ináč som spokojný... Samozrejme kamarát má iPad a ten ide plynulo stále a krásne ale zasa sa mu prehrieva ( to tvrdí ) tak či tak android nie je tak vyladený ako iOS to je jasné ale zasa je to free a veľa krát to od iOS nie je až tak daleko a za podstatne menšiu cenu







_________________
_________________
GIGABYTE P55-UD4--Intel Core i5-750 Quad-Core-- KINGSTON 8GB Turbo DDR3 1333MHz-- Zdroj Gigabyte ODIN GT 550W, GE-M550A-D1-- AMD 7870 GIGABYTE crossfire-- SSD Intel 330 180GB 500 MB/s a 450 MB/s --2x 1TB WD Caviar Black 3.5", SATA 300, 7200 rpm, 3Gb/s, 32MB, Black edition -- Monitor SAMSUNG FX2490HD 24" LED
Notebook Lenovo ThinkPad Z61m CPU:duar core 2,00GHz RAM: 1,5 GB DDR2 667MHz kingston, GPU x1400 128MB/512MB HDD 90GB 2,5" SATA, 7200rmp lenovo
Netebook Lenovo IdeaPad Y560 CPU i3 2,40GHz RAM: 4GB 1333MHz GPU: Ati 5730 1Gb HDD: 500GB 7200 rmp :
Notebook Samsung 700Z CPU: Intel Core i7 3635QM RAM 8GB 1600MHz GPU: GT640m HDD1: SSD1: 128GB 550MB/s čítanie SSD2: 1000GB hdd/ssd DISPLEJ: 1600x900 antireflexný
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 0:50

Martinicoss píše:
android nie je tak vyladený ako iOS to je jasné ale zasa je to free


Ked si kupis iPhone, tak za iOS nedoplacas. Rovnako ako ked si kupis telefon s androidom, tak za OS uz neplatis...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 7:41

Lenze v cene iPhonu je zahrnuty aj system ktory v cene Android telefonu zahrnuty nie je (resp tusim, ze nejake minimalne ciastky ano). V kazdom pripade, mimo HW stoji u Applu dost aj samotny system. Rovnako tak je to aj s WP.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 9:42

Ale to je jedno, lebo tak ako si nekupis telefon bez OS, tak si ani nekupis OS bez telefonu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 10:13

Len velka vyhoda je u iPhonu ze aj do 4 generacie stareho iP 3GS ide stale najnovsi iOS kdez to ostatni vyrobcovia maju milion modelov a su radi ak odladia ako tak system pre ten najnovsi a clovek moze zabudnut na aktualizaciu svojho starsieho mobilu...ved kazdu chvilu tu na fore citam nejake temy kde sa ludia raduju, ze im vyrobca uvolnil aktualizaciu, pritom by to mala byt bezna vec.
Martinicoss - k tym hlupostiam ohladom BT, radia atd... ano je to pravda, tiez napriklad nenastavis na zvonenie vlastnu hudbu resp nastavis ale len tu co si kupis na iTunes lenze su to veci co uzivatela ako mna nikdy nebudu zaujimat, zvonenie som sa este ani nepokusal zmenit (80% ludi co maju iP maju to zakladne, klasicke zvonenie, kamos bol raz v kine a vo filme zazvonil iPhone a niekolko ludi v kine sa pozrelo na telefonny :lol: ), ohladom posielania na ine zariadenia...hej je to trochu blbe ale za tu dobu co ten mobil mam by som to vyuzil asi raz takze to ma az tak netrapi a FM radio tiez nie kedze mam internet v mobile a mozem si teda pustit radio z internetu v plnej kvalite.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 10:20

ano to je pravda, ale zasa niekedy su to aj HW limity... keby ta tak strasne ale strasne fakt mrzelo ze nemas najnovsi OS tak nahodis custom ROM ... ono v pohode staci android od ginger-ru a tie maju uz 99% telefonov...

mna by skor vytacalo cele iTunes v PC ... resp ked si chcem skopcit nieco inde ako doma a nieje am itunes tak nehrozi... a to by som bral asi ako najvacsie minus







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 14.12.08
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 923
Témy: 68
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 10:22

Zvonenie si v pohode nastavis vlastne. Nemusis ani jic kupovat ani platit. Je na to viacej sposobov, tento mi naslo ako prvy tak dam aspon link. http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=13&t=33102







_________________
Apple MacBook Pro 13", Apple iMac 27"
Audio: Pioneer A-50S + Pioneer N-50AS + Dali Zensor 7 white + Pro-ject PS00 + Ortofon 2M Blue + Audioquest rocket 44
Ostatné: iPhone 12 Pro + iPad Pro 11" + Apple TV 4 32GB + Nikon D7200 + Bowers & Wilkins Zeppelin Air
Synology DS215j
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 10:37

kllr007 píše:
ano to je pravda, ale zasa niekedy su to aj HW limity... keby ta tak strasne ale strasne fakt mrzelo ze nemas najnovsi OS tak nahodis custom ROM ... ono v pohode staci android od ginger-ru a tie maju uz 99% telefonov...

mna by skor vytacalo cele iTunes v PC ... resp ked si chcem skopcit nieco inde ako doma a nieje am itunes tak nehrozi... a to by som bral asi ako najvacsie minus


Ono je to asi skor vecou zvyku. Mne napr Nexus pri vytvarani novej zlozky cez Mass-Storage casto vytuhol (aspon pri W7). Obcas je to ale pohodlne, hlavne pri filomoch. Vacsinou mi to ale nevadi. Ja si v PC naklikam playlist a kde si iTunnes hudbu a dokumenty pouklada ma nijak nezaujima. Pre mna dolezite, ze k nim mam z aplikacii pristup.

Teda ja nie, nemam iPhone, ale podobne je to v Zune a vacsinou mi to nevadi. Obcas je to dokonca rychlejsie.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 10:43

jasne, viem ako to mylsis... sam som pouzival WP, a zune ma vcelku aj zaujalo, kedze ma to konecne primelo spravit poriadok s ID3 tagmi ... ano na hrudbu to bolo dobre, oznacil a dal synchronizovat a sme to vsetko prebehlo ... potial to bolo ok, no ked som surne potreboval par suborov z kamaratovho PC tak problem na svete...

kazdopadne sme asi OT, kedze nazov temy je SGS4 s cistym androidom, a moj nazor nato (ako tu uz bol par krat spomenuty) je ze je to zbytocnost ( minimalne pre mna)...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 10:48

Ja si myslim to iste, ale skor preto, ze zariadenie s cistym Androidom mam a nemam pocit, ze by fungovalo nejak lepsie. Na druhej strane, ked som videl ako trha TouchWiz na GS IV ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 11:07

peace_love_empathy píše:
Zvonenie si v pohode nastavis vlastne. Nemusis ani jic kupovat ani platit. Je na to viacej sposobov, tento mi naslo ako prvy tak dam aspon link. http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=13&t=33102

Moc zlozite a nema to pre mna ziaden prinos kedze zakladne zvoneni mi vyhovuje. :)
kllr007 - uz vidim cloveka co sa nevyzna v tejto oblasi ako bude flashovat romky aby mal najnovsi system..telefony su robene pre masy a beznych ludi nie len pre ITckarov.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 11:13

ale však ked ako som už pisal,si normalny človek,ktory chce mať pokoj tak iphone,

ale aj tak ja si myslim že uplne stači gingerbread (zatial) a ten ma 99,999999 % (ako tiež bolo spomenute)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 11:26

To si potom mozme povedat, ze staci aj iOS 5 lebo ano on vazne staci ale preco nemat najnovsi system? S pristupom "ved to staci" by sme este zili v jaskyniach a opekali mamuty. Ved aj XP staci naco kupovat 7 alebo 8 ze? Aj CRT monitor staci naco kupovat LCD? Aj opticka mys staci naco kupovat laser?
Uz chapes?...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 11:33

Vyhoda noveho systemu su napriklad aplikacie. Mnozstvo app na starsej verzii nebezi a opacne.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 11:47

ano,chapem
ale priklad : maš slabi mobil,na ktorom laguje aj ginger,vieš si to predstaviť ake bi to bolo na zmrzline,alebo jelly beam ????. oni ked maš slabi telefon tak tam je proste debilina davať novi os,

tak isto aj ked maš stari pc jednojadro 512ram,40gb hdd tak tam nedrbneš 8


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 11:54

mirom píše:
To si potom mozme povedat, ze staci aj iOS 5 lebo ano on vazne staci ale preco nemat najnovsi system? S pristupom "ved to staci" by sme este zili v jaskyniach a opekali mamuty. Ved aj XP staci naco kupovat 7 alebo 8 ze? Aj CRT monitor staci naco kupovat LCD? Aj opticka mys staci naco kupovat laser?
Uz chapes?...



pozri, bud si clovek neznaly a je ti absolutne jedno ci mas Gingera alebo zmrzlinu, alebo si clovek ako tak znaly a v pripade nudze si nahodis custom rom ( tie navody zvbladnu aj deti, je to lahke ako reinstall windowsu, resp. stale im to mozue niekto iny spravit ked uz su tak negramotny)...

k appka- to co bezi na najnovsich (4.x.x) bezi na 99,9999% aj na gingeru ...

PS: s prikladom so starym PC a win8 suhlasim...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 12:23

iPhone 3GS ma 600MHz a 256MB RAM co je po HW stranke na dnesnu dobu dost mizerne a cim novsi OS tym rychlejsie ten telefon ide, android je na tom zrejme opacne, cim novsi tym potrebuje silnejsi HW.. Aktualizacia OS na iOS spociva v jednom stlaceni a potvrdeni ze to chces nainstalovat a clovek sa nemusi srat s navodmi, unlock bootlader, root, flash recovery, flash rom + casto krat este flash gapps + pri kazdom navode je napisane, ze to robis na vlastnu zodpovednost, co si taky clovek co sa nevyzna o tomto postupe asi pomysli? Ano Android je lacna alternativa pre ludi co do toho nechcu dat take prachy ale v low ende je zarucene lepsi WP ako Android, v strednej triede je to mozno narovnako ale stale bude WP rychlejsi a stabilnejsi a high end ma iOS pokial teda nepotrebuje clovek giganticky display.

Ano mas pravdu s tym ze ked si neznaly tak nevies aky OS mas a ked ti nepride aktualizacia tak budes v nevedomosti pouzivat stale ten stary ale keby ti ta aktualizacia prisla a nainstaluje sa ti novy system, ktory je rychlejsi a celkovo lepsie ako ten predosly tak sa potesis nie?
A tiez ked sa clovek vyzna tak to automaticky nemusi znamenat, ze sa bude vyzivat vo flashovani nestabilnych bordelov do mobilu a skusani kedy to konecne pojde ako tak stabilne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.12.12
Prihlásený: 07.01.17
Príspevky: 351
Témy: 21
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 13:01

zase tu nevykreslujte android ako odpad..každý zo systémov má svoje výhody aj nevýhody. Kto sa rád s mobilom hrá,upravuje podla seba a podobne siahne po androide aj s vedomím že to nie je vždy až tak stabilné(podotýkam málokedy sa to stane). Ten kto chce 100% fungujúci mobil od prvého zapnutia,chce jednoduchý systém a nešpárať sa v ňom siahne po iOS alebo WP to záleží od ceny..v Lowende je jasná voľba WP,Mid-End podla požiadaviek,High-End tam už je to dosť vyrovnané a chyba sa neurobí so žiadnym systémom







_________________
CPU:i5 2500K@ 4,3GHz MB: Asus P8P67 PRO GPU: HD 7950 Vapor-X
RAM:Team RAM elite 1600mhz 8GB HDD:Seagate Barracuda 500GB
Case: Corsair Carbide 330R PSU: Seasonic S12-G 550W Phone:iPhone 5S 16gb Tablet:iPad mini
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Google odhalil Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.05.2013 13:08

kllr007 píše:
mirom píše:
To si potom mozme povedat, ze staci aj iOS 5 lebo ano on vazne staci ale preco nemat najnovsi system? S pristupom "ved to staci" by sme este zili v jaskyniach a opekali mamuty. Ved aj XP staci naco kupovat 7 alebo 8 ze? Aj CRT monitor staci naco kupovat LCD? Aj opticka mys staci naco kupovat laser?
Uz chapes?...


PS: s prikladom so starym PC a win8 suhlasim...


Ja s tym naopak nesuhlasim, pretoze je obecne zname, ze Win 8 bezi na slabsich zostavach lepsie nez Win 7. Ze je nieco novsie nemusi automaticky znamenat dramaticky skok v narokoch na hw.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 306 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy Nexus: První s Androidem 4.0 a HD displejem

v Novinky

17

1177

24.01.2012 14:15

automoto2 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy SII Plus vs. Samsung I8200 Galaxy S III mini VE

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Mobilné zariadenia

34

4027

13.08.2014 14:31

TheMajo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S III vs. HTC One X vs. Samsung Galaxy Nexus

v Mobilné zariadenia

6

2016

23.07.2012 18:50

uterak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový Samsung galaxy tab alebo z bazáru Samsung galaxy tab 2

v Mobilné zariadenia

2

2021

17.05.2013 13:30

whereona Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S Advance vs Samsung Galaxy S 3 Mini

v Smartfóny a tablety

8

1806

05.06.2013 17:18

C1rca07 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SAMSUNG Galaxy Ace 2 alebo Galaxy S Advance

v Mobilné zariadenia

3

1845

03.09.2012 19:25

DMaMT Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Predám Samsung S 4 mini white a Samsung Galaxy Fame black

v Predám

1

2011

22.12.2013 17:54

tinozv Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Samsung Galaxy Nexus (Samsung i9250)

v Predám

0

1703

17.08.2013 15:05

LaLi87 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Samsung Galaxy Ace (Samsung S5830)

v Predám

12

2438

15.05.2012 13:52

mino_85 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Smartfóny od Lenova budú len s čistým Androidom

v Novinky

4

450

07.08.2017 14:52

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Intel míří do smartphonů s Androidem. První vzorky..

v Novinky

4

558

23.12.2011 22:21

DMaMT Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tester odhalil nevýhody iPhonu

v Novinky

1

710

24.06.2007 18:48

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung galaxy S23

v Predám

3

651

07.04.2023 16:07

thor143 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. samsung galaxy chat

v Smartfóny a tablety

0

790

23.07.2013 0:11

DarkSten Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy s2

v Smartfóny a tablety

4

682

14.09.2015 21:16

GamerSK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung galaxy alpha

v Mobilné zariadenia

8

1213

23.07.2015 1:31

EXIREXT Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra