[ Príspevkov: 53 ] 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 29.04.2010 17:38 | geforce gt 320M 1g

Potreboval bysom viriesit problem s mojou grafikou mam notebook
intel core i5 2.27
4g ram
geforce gt 320M 1g

a ked nainstalujem niaku hru samo si hu nastavi uplne na low napr nfs undercover nastavelo si 640x480 a vsetko na low ale ked som to dal na max sekalo to a pri mojom HW bisom to mal mat na max a bez seku nie ??? takto si nastavuje vsetki hry mozno to je ovladacom mam ho s 25.1 a novsi neni ale neni certifikovani WHQL ak to je ovladacom plis dajte niake linky na ini ovladac na moju graficku lebo ja som nenasiel dik za radi


Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 04.09.08
Prihlásený: 04.05.23
Príspevky: 857
Témy: 77 | 77
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 29.04.2010 17:44 | geforce gt 320M 1g

no undercover ani mne nejde uplne hladko alebo nešlo teda pokial som ho hraval ....a to mám tú istú grafiku ako ty akurát s ddr2 pamätami ale aj tak tam velký rozdiel nieje ;-) každopádne musíš nájsť optimálne nastavenie tej hry ja čím nižšie detaily tým horší pocit som mal z plynulosti ...neviem ako ostatní :D skús si stiahnuť 197.16 hry mi na nich idú ovela lepšie ako na starých 187 ....a nemáš náhodou notebook ASUS s podporou nvidia OPTIMUS? lebo veľa ľudí sa sťažovalo že im nechce prepínať z integrovanej na dedikovanú grafiku ...


_________________
PC Core i5-3470,GIGABYTE GTX 970 MINI Gaming 4GB,MB MSI B75MA-E33,Corsair 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, SSD ADATA Premier Pro SP900 64GB, WD Scorpio Blue 1000GB, WD Green 2000GB,PSU Corsair VS550 ,View: LG FLATRON IPS236 FullHD,Keyboard: Zalman ZM-K400G,Mouse: A4Tech Bloody V8
HP PAVILION DV5-1235ec; RAZER DIAMONDBACK 3G FLAME RED , RAZER GOLIATHUS CONTROL EDITION; WIN 10; iPhone 6s Space Grey 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 29.04.2010 18:01 | geforce gt 320M 1g

ale pri 1g grafike abito neslo na max ??? a mam acer a iba 1 grafiku aspom si mislim ale dival som sa na spravcu zariadeni a tam mam vipisanu iba 1 tu gigovu a ked hram to nfs ani nestiha nacitavat okolie a nenito iba pri nfs jeto pri kazdej hre a das mi plis priami link na stiahnutie toho ovladacu plis ???


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 29.04.2010 18:07 | geforce gt 320M 1g

gamer co cakas od notebooku? Nieje to na hry a to, ze ma ta graficka 1GB je hovno. Ta graficka nieje ziadna strela a mozes byt rad, ze ti to tam vobec ide.

a btw. skus pisat trosku lepsie ta gramatika... :filth: je to otras citat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 29.04.2010 18:14 | geforce gt 320M 1g

tak naco davaju do notebooku 4 jadraki 4g ramki naco na filmy ??? ale to ja riesit nemienim


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 29.04.2010 18:18 | geforce gt 320M 1g

Nato aby to bezalo rychlo aby si nemusel cakat na zapnutie internetu dve minuty a tak podobne ak si chcel hrat nemal si si kupovat notebook.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 29.04.2010 18:36 | geforce gt 320M 1g

moj kamos ma o povicku slabsi notebook a idu mu tam hry na max bez seku ale ak moj problem je v ovladaci chcem ho viriesit a este jedna vec ked neni notebook na hry preco moja grafika podporuje PhysX ktori je na hry a 3d aplikacie


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 29.04.2010 18:52 | geforce gt 320M 1g

Ak chces ovladac stiahni najnovsi odtialto http://www.nvidia.com/Download/index5.aspx?lang=en-us najdi si tam tu svoju....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 29.04.2010 19:37 | geforce gt 320M 1g

moja tam nebola 320M najblisia k nej tam bola 325 aj tu mozem ???


Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 04.09.08
Prihlásený: 04.05.23
Príspevky: 857
Témy: 77 | 77
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 29.04.2010 20:24 | geforce gt 320M 1g

mirom to s tými hrami už neni pravda vďaka ati mobility hd58xx s výkonom 1t flop si zahráš všetky dnešné hry na max alebo takmer max samozrejme za cenu takého ntb by si mal megavýkonný desktop

gamer otvor si tento link cez IE http://www.nvidia.com/Download/PreScan.aspx?lang=en-us a tam ti nájde najnovší driver na tvoju VGA ....a podla mna tam niekde problém bude keď ti nestíha načítavať objekty ....


_________________
PC Core i5-3470,GIGABYTE GTX 970 MINI Gaming 4GB,MB MSI B75MA-E33,Corsair 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, SSD ADATA Premier Pro SP900 64GB, WD Scorpio Blue 1000GB, WD Green 2000GB,PSU Corsair VS550 ,View: LG FLATRON IPS236 FullHD,Keyboard: Zalman ZM-K400G,Mouse: A4Tech Bloody V8
HP PAVILION DV5-1235ec; RAZER DIAMONDBACK 3G FLAME RED , RAZER GOLIATHUS CONTROL EDITION; WIN 10; iPhone 6s Space Grey 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 29.04.2010 20:31 | geforce gt 320M 1g

mohol bisito prelozit lebo jasa ucim nj a anglinu moc nwm


Online

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 20996
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOnline : 29.04.2010 22:30 | geforce gt 320M 1g

na tej grafike bud rad ze ti hry vobec idu, vykonovo je to kancelarska sracka.
nijaky ovladac ti nepomoze. pojem "kamos ma o polku slabsi book" je blbost. To sa orientujes podla coho? pri hrach ide o vykon grafiky na druhom mieste je cpu a potom ram.
To ze ma 1GB s tym nic nema, tu pamat to nikdy nevyuzije.


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 29.04.2010 22:54 | geforce gt 320M 1g

Chcel som este nieco napisat ale radsej som mu dal link na driver lebo som si uvedomil, ze to asi nebude mat zmysel uz len podla toho ako pise ma tak 10-12 rokov. To, ze to nieje na hry som uz spomenul :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 30.04.2010 6:26 | geforce gt 320M 1g

Ale niektore aj nove hry mi idu na max bez seku a 10-12 asi tazko akurat ze nemam zo slovini 1s hviezdickou


Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 30.04.2010 6:28 | geforce gt 320M 1g

a ked nemam grafiku na hry naco tam mam ten PhysX na hry a 3d aplikacie


Online

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 20996
Témy: 79 | 79
Bydlisko: Banska Byst...
NapísalOnline : 30.04.2010 8:48 | geforce gt 320M 1g

omg, naco....aby sa blbi ludia cudovali...
mas to tam, tak to tam je, co myslis ze tieto veci musia mat len vykonne karty alebo co? je zbytocne sa tymto ohanat.

Bez na web nvidie a si precitaj co mas za kartu vlastne, potom budes mat aspon obrazok co mozes od toho cakat.


_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 04.09.08
Prihlásený: 04.05.23
Príspevky: 857
Témy: 77 | 77
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 30.04.2010 9:17 | geforce gt 320M 1g

jj výkon desktopovej 9500GT a to má ďaleko od kancelárskeho zobrazovadla shiro :D


_________________
PC Core i5-3470,GIGABYTE GTX 970 MINI Gaming 4GB,MB MSI B75MA-E33,Corsair 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, SSD ADATA Premier Pro SP900 64GB, WD Scorpio Blue 1000GB, WD Green 2000GB,PSU Corsair VS550 ,View: LG FLATRON IPS236 FullHD,Keyboard: Zalman ZM-K400G,Mouse: A4Tech Bloody V8
HP PAVILION DV5-1235ec; RAZER DIAMONDBACK 3G FLAME RED , RAZER GOLIATHUS CONTROL EDITION; WIN 10; iPhone 6s Space Grey 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 30.04.2010 13:16 | geforce gt 320M 1g

su niake testi na grafiku ???


Offline

Čestný člen
Čestný člen
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27812
Témy: 149 | 149
Bydlisko: Sládkovičovo
NapísalOffline : 30.04.2010 13:17 | geforce gt 320M 1g

3dmark - 05, 06, Vantage
http://www.futuremark.com/


_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 30.04.2010 15:21 | geforce gt 320M 1g

ale je lepsia geforce gt 320M 1g ako ati x1600 256 nemislim pametovo celkovo


Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 01.05.2010 15:36 | geforce gt 320M 1g

a aj ked mam na niakej hre nastaveni anti-aliasing na plno a neseka aj tak je ten anti-aliasing nulovi


Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 11.12.08
Prihlásený: 05.03.24
Príspevky: 700
Témy: 117 | 117
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 01.05.2010 16:00 | geforce gt 320M 1g

Upravuj si prispevky. a k teme zmier sa stou slabou grafikou ovladac ti nepomoze a to ze na niakej hre mas nadstaveny AA na max a nevidiet rozdiel moze to byt aj v hre..


_________________
CPU: Intel I7-12700KF + ASUS ROG RYUJIN II 360, MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4, VGA: ROG Strix GeForce RTX™ 4090 OC EVA-02 Edition,HDD: Samsung 980 NVMe M.2 SSD 1 TB, WD Blue NVMe 1TB, WD Black SN750 NVMe 1TBRAM: 4x16GB DDR4, PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000 WMOUSE: Logitech PRO X Superlight Gaming Surfaces: Razer eXactMat & Roccat Taito 2017 edition Sound: Creative Sound Blaster Z OS: WIN 10 Pro 64-bit
Phone: Iphone 11 Pro Max
Repro: Logitech® Z623
TV: 42" Panasonic VIERA TX-P42G30E & Samsung UE55KS7002
Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 04.09.08
Prihlásený: 04.05.23
Príspevky: 857
Témy: 77 | 77
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 01.05.2010 16:02 | geforce gt 320M 1g

tak tomu som neporozumel ...AA naplno a aj tak je nulový? :D no a oproti x1600 pro desktopovej je lepšia v 3D mark 05 má x1600pro tesne pod 4000 a tvoja okolo 9500 bodov


_________________
PC Core i5-3470,GIGABYTE GTX 970 MINI Gaming 4GB,MB MSI B75MA-E33,Corsair 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, SSD ADATA Premier Pro SP900 64GB, WD Scorpio Blue 1000GB, WD Green 2000GB,PSU Corsair VS550 ,View: LG FLATRON IPS236 FullHD,Keyboard: Zalman ZM-K400G,Mouse: A4Tech Bloody V8
HP PAVILION DV5-1235ec; RAZER DIAMONDBACK 3G FLAME RED , RAZER GOLIATHUS CONTROL EDITION; WIN 10; iPhone 6s Space Grey 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 01.05.2010 16:52 | geforce gt 320M 1g

aspom to som rad zeje lepsia a zas nie ze nulovi rozdiel ale tie hrani su tam stale a ked som sa dival na niake videa kdeto mali na max tak ani 1 hranka a aj to robi ta grafika ??? ale ako mi povedal kamos ci mam 512 alebo 1g kazda hra mi pojde inak


a foxocs si vravil ze mas taku istu ??? tak tebe idu hry ako celkovo ???


Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 04.09.08
Prihlásený: 04.05.23
Príspevky: 857
Témy: 77 | 77
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 02.05.2010 10:04 | geforce gt 320M 1g

197.16

vieš čo na to že mám rok starý notebook a stále si všetko plynule zahrám až na GTA IV (kde ma ale do značnej miery limituje procesor čo neni tvoj problém) som s nou spokojný ....taký UNREAL TOURNAMENT 3 mi ide na tých 40 FPS všetko na high na natívnom rozlíšení so zapnutým phys-x takže toto by asi kancelárske orezávatko nedokázalo však shiro? a ty ju budeš mať ešte o 20-30% kvoli DDR3 pamätiam rýchlejšiu
Ale tak keď vidím tie mobilné ati HD 56xx a 58xx tak pením že aký vergelt mám lebo tie grafárny sú ovela silnejšie a v notebookoch za ľudskú cenu keby to bolo naopak že by mala nvidia také výkonné grafárny tak by boli ceny podla mna niekde ovela vyžšie .....


Naposledy upravil foxXx dňa 02.05.2010 10:11, celkovo upravené 1

_________________
PC Core i5-3470,GIGABYTE GTX 970 MINI Gaming 4GB,MB MSI B75MA-E33,Corsair 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, SSD ADATA Premier Pro SP900 64GB, WD Scorpio Blue 1000GB, WD Green 2000GB,PSU Corsair VS550 ,View: LG FLATRON IPS236 FullHD,Keyboard: Zalman ZM-K400G,Mouse: A4Tech Bloody V8
HP PAVILION DV5-1235ec; RAZER DIAMONDBACK 3G FLAME RED , RAZER GOLIATHUS CONTROL EDITION; WIN 10; iPhone 6s Space Grey 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 02.05.2010 10:11 | geforce gt 320M 1g

a prave ja mam s tim gta iv problem samo sito nastavi na high ale sekato aj ked to dam skoro na low a ked zapnem ten PhysX tak to zvisi vikon ???


Naposledy upravil gamer dňa 02.05.2010 10:13, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 31.01.08
Prihlásený: 22.10.22
Príspevky: 2299
Témy: 100 | 100
Bydlisko: Komjatice
NapísalOffline : 02.05.2010 10:12 | geforce gt 320M 1g

s tými percentami si to trocha prehnal taký výkonostny nárast tam určite nebude len koli pamätiam. Ked tak už tých 10-12 percent. To hovoríme o pamätiach nič o cpu.


_________________
PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution


cing cing: Tamtung Note10+
Vehicle Škoda Rapid 2017
Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 04.09.08
Prihlásený: 04.05.23
Príspevky: 857
Témy: 77 | 77
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 02.05.2010 10:14 | geforce gt 320M 1g

vieš čo tak si nastav všetko na medium, spusti benchmark ktorý je v tých grafických nastaveniach a keď skončí úplne hore ti zobrazí fps tak to čísielko sem napíš kolko fps si mal v nom ....


_________________
PC Core i5-3470,GIGABYTE GTX 970 MINI Gaming 4GB,MB MSI B75MA-E33,Corsair 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, SSD ADATA Premier Pro SP900 64GB, WD Scorpio Blue 1000GB, WD Green 2000GB,PSU Corsair VS550 ,View: LG FLATRON IPS236 FullHD,Keyboard: Zalman ZM-K400G,Mouse: A4Tech Bloody V8
HP PAVILION DV5-1235ec; RAZER DIAMONDBACK 3G FLAME RED , RAZER GOLIATHUS CONTROL EDITION; WIN 10; iPhone 6s Space Grey 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 20.04.10
Prihlásený: 15.04.15
Príspevky: 540
Témy: 45 | 45
Bydlisko: Považská By...
Napísal autor témyOffline : 02.05.2010 10:18 | geforce gt 320M 1g

ok musim to ale nainstalovat lebo ked mito sekalo naco to budem mat ale budetto este bez tych 197.16


Offline

Užívateľ
Užívateľ
geforce gt 320M 1g

Registrovaný: 04.09.08
Prihlásený: 04.05.23
Príspevky: 857
Témy: 77 | 77
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 02.05.2010 10:23 | geforce gt 320M 1g

nie nie nainštaluj si najprv tie 197,16 možnože oni odstránia tvoj problém ....a potom to sem postni ...


_________________
PC Core i5-3470,GIGABYTE GTX 970 MINI Gaming 4GB,MB MSI B75MA-E33,Corsair 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, SSD ADATA Premier Pro SP900 64GB, WD Scorpio Blue 1000GB, WD Green 2000GB,PSU Corsair VS550 ,View: LG FLATRON IPS236 FullHD,Keyboard: Zalman ZM-K400G,Mouse: A4Tech Bloody V8
HP PAVILION DV5-1235ec; RAZER DIAMONDBACK 3G FLAME RED , RAZER GOLIATHUS CONTROL EDITION; WIN 10; iPhone 6s Space Grey 64GB
 [ Príspevkov: 53 ] 1, 2


geforce gt 320M 1g



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NVIDIA GT 320M(1GB)

v nVidia grafické karty

1

634

26.12.2010 0:54

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GeForce with CUDA G102M alebo GeForce 8600 GTS

v nVidia grafické karty

10

6121

13.10.2009 12:20

trubinyi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Integrovana GeForce 6100 alebo stará GeForce 2MX 32MB

v nVidia grafické karty

3

622

14.08.2007 15:12

Pacco

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GeForce 6200, GeForce 6600 alebo Radeon 9800SE?

v AMD grafické karty

24

2500

18.11.2005 12:57

mijaja

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

MSI GeForce NX8800GT vs. ASUS GeForce EN8800GT

v nVidia grafické karty

11

1029

21.03.2008 15:10

Poki

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

poradte ktoru..GeForce GTX 275 vs GeForce GTX 260 Golden Sam

v Grafické karty

25

1845

04.12.2009 15:41

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

aku grafiku??? GeForce 9600 GT, GeForce 9800 GT, HIS HD 4670

v Grafické karty

18

1648

15.12.2008 5:29

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nvidia geforce 820m vs Nvidia geforce gtx 660

v nVidia grafické karty

2

711

27.11.2016 13:20

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NVIDIA® GeForce™ Go 7400 vs. NVIDIA® GeForce™ 8400M

v nVidia grafické karty

8

4894

24.08.2007 5:26

Mirec001

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GeForce 8600M GT vs GeForce 9600M GT

v Notebooky a netbooky

29

3156

06.08.2008 14:50

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

GeForce GT610M 2GB (VS) GeForce GT630M 2GB

v Grafické karty

7

2689

14.07.2012 14:12

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Grafická karta GAINWARD GeForce GTX 1060 alebo ZOTAC GeForce GTX 1060?

v Ostatné grafické karty

1

631

13.03.2019 23:32

void

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

MSI GeForce GTX 970 GAMING 4G vs MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G

v nVidia grafické karty

13

1379

28.03.2017 15:31

Milcik

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NVIDIA GeForce GT 555M vs. NVIDIA GeForce GT 540M

v nVidia grafické karty

1

1173

09.09.2011 16:05

thebastard

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

stara geForce vs. stara geForce

v nVidia grafické karty

17

1033

17.01.2008 15:10

prkyyynko

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

P: 2x GPU - ASUS TUF GeForce RTX 3060 Ti V2 OC 8GB (v záruke), ASUS TUF GeForce RTX 3060 Ti V2 8GB (bez záruky)

v Bazár

2

985

11.07.2023 21:39

castelL



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF