2Luks: takto to asi nepojde, nieco take som skusal aj ja, mam totiz rovnaky chipset na doske a asi urcite by sa to malo vyriesit tak ako som to napisal, aspon mne to pomohlo
2asashoriu: tak co?? funguje to??
musim sa na to opytat, aby som vedel ci ten je to ten isty problem co som mal aj ja, aj ked si myslim ze autor threadu sa tu uz asi neobjavi
