Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
flos

Registrovaný: 03.01.11
Prihlásený: 21.02.11
Príspevky: 54
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 26.01.2011 20:33

dufam ze tymto nerobim reklamu, ale nedavno som na konkurencnom fore nasiel redakcny system ktory vytvoril ich programator. Pozeram v pripomienkach ze audiotrack tu je zablkovany, takze asi tu o tomto cms nebude diskusia.

Celkom ma vsak zaujal svojou myslienkou. Co si o tom myslite? Neviem o tom ze by nejaky slovaci spravili CMS ktory je schopny konkurovat inym systemom. On ma este tiez pred sebou dlhu cestu, ale z diskusie na ich fore kde odpovedal na otazky vidno ze to je dobre premyslene a dotiahnute a ze tam su veci co ine systemy fakt nemaju. Hlavne ma zaujalo ze ide o ajaxovy cms, myslite ze sa to moze ujat?

na svojom webe ma nejake videa, vsetko je vsak vidno z toho najdlhsieho: http://audiotrack.hojko.com/tmp/swf/flos/ a myslim ze niekde daval aj live demo




//audiorack tu ma zablokovany ucet na vlastnu ziadnost ;) //janof


Offline

Čestný člen
Čestný člen
flos

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 26.01.2011 20:49

No z toho, čo som videl na videu je to len ďalšie tuctové, ničím nevýnimočné CMS.
Nepáči sa mi otváranie do popup okien (to je veľký neduh aj nášho firemného CMS, od ktorého by sa malo upustiť).
Popisy typu "Loading module 5-undefined" vyzerajú fakt user friendly. Rovnako user friendly vyzerá aj grafika. Veľa ľudí bude ohúrených z tých javascriptových vecí, ale ja vidím len defaultné jQuery UI moduly, s ktorými snedal ani toľko práce, aby ich prefarbil do dizajnu CMS.
Ďalej som si všimol, že v hláškach v CMS mu chýba diakritika - to mu tam už chýba iba Comic Sans a nasadil by tomu korunu neprofesionality.

Dodatok:
Našiel som tému na tom fóre, kde sa ten systém spomína. Ja som si myslel, že tá grafika aj CMS je z roku 2007/8 (preto ten dizajn), ale to je bohužiaľ nový počin. Tiež som si skúsil demo a aj keď sa považujem za skúseného v tejto oblasti, tak som bol z toho CMS zmätený. Toto určite nie je správna cesta. Urobiť nepodarený javascriptový zlepenec a vydávať ho za prvý plne ajaxový sytém (takých už tu bolo) nie je šťastné riešenie. A to neviem, ako je na tom po programátorskej stránke.

Chcel si počuť môj názor, tak ho máš. Ja tých ľudí nepoznám, na to fórum nechodím. Zaujímavých a kvalitných CMS je plno (naposledy som našiel napr. PyroCMS). Tento systém, ktorý spomínaš, určite medzi ne nepatrí.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2 ] 


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra