Zná někdo A realm reborn ?
Pro ty, co nevědí - Final Fantasy XIV vyšla před 3 lety a nevedla si moc dobře. Proto vývojáři vyrobili remake tohodle mmorpg, který už stojí za podívanou. Víceméně je to úplně jiná hra.
Někteří Češi a už i někteří Slováci, co dřív hráli se ji chystaj znovu hrát. Hra je jinak přes první neúspěch málo známá nebo má špatnou pověst. Imo nová verze je úplně něco jiného. Zajímal se tu někdo o tuhle hru a co si o ni myslíte ? :twisted:
Zajímavý odkazy :česko-slovenská komunita :
http://arealmreborn.blogspot.sk/ofic. web:
http://www.finalfantasyxiv.com/
ještě dodám, že model hry má být pay to play (+/- 10 EUR / měsíčně). Hra má vyjít letos. Jak na PC tak na PS3.
http://na.finalfantasyxiv.com/benchmark/ benchmark si stáhnete tady.
