| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Zdravim , keďže môj terajší mobil pomaly dosluhuje , tak som si povedal že potrebujem už niečo lepšie čo by mi vydržalo také 2... v Prenosné zariadenia | Fanulo | 7 | 588 | 16.02.2014 6:25 Smith Wesson |
 | Ahoj , potreboval by som pomôcť ohľadom môjho staršieho PC , stala sa mi taká nepríjemná vec , pre pár rokom a pol , že keď som... v PC zostavy | Fanulo | 3 | 441 | 15.02.2014 14:21 magic |
 | Zdravím, na mojom ZTE Blade by som si chcel upgradnuť android , ale mám taký problém keď chcem ísť do toho menu , kde sa... v Prenosné zariadenia | Fanulo | 1 | 392 | 19.01.2014 21:03 worisnet |
 | Zdravím vás , chcel by som si zabezpečiť nejaký mobil do 100€ ktorý budem hlavne využívať na točenie videí , sem tam internet... v Prenosné zariadenia | Fanulo | 4 | 372 | 13.01.2014 19:45 Fanulo |
 | Zdravím chcem si kúpiť koncom 1mesiaca-začiatkom 2mesiaca/2014 Herný PC Netrúfam si povedať čo je top,čo je kompatibilné, čo je... v PC zostavy | VOXssTM | 3 | 464 | 08.01.2014 22:56 VOXssTM |
 | Zdravím, na Vianoce som si kúpil nový monitor a keď ho napojím zobrazí ho že je pripojený (HDMI) ale ako keby neprenášalo zvuk... v Monitory, televízory a projektory | Fanulo | 1 | 388 | 25.12.2013 22:26 brmbo |
 | Zdravím vás , chcel by som si na vianoce dopriať nejaký štúdiový mikrofón do 80€ ( je to môj limit ) Mikrofón bude využívaný na... v Externé zariadenia | Fanulo | 1 | 451 | 23.12.2013 8:24 Dadko |
 | Zdravím zhanam súrne nejaký nový pohne pretože môj mi včera kľakol.. Niečo do 120€ na internet nejakú tu fotku , a hry .. Vďaka v Prenosné zariadenia | Fanulo | 13 | 685 | 18.12.2013 6:07 Johnnny |
 | Zdravím, mám v pláne kupovať nejakú novú hernú mašinu, ale keďže behám hore dole a ani nemám priestor na stolný počítač , tak... v Notebooky a netbooky | Fanulo | 23 | 611 | 10.12.2013 23:54 Marko125 |
 | Zdravím kúpil som si monitor z bazáru za 50 euro, 3 týždne išiel v pohode ale teraz som od seba sa hocikedy akoby vipne. On je... v Monitory, televízory a projektory | Fanulo | 7 | 397 | 01.12.2013 21:42 atb666 |
 | Zdravím, potrebujem pomôcť s výberom nového komponentu do 200€ ktorý by zrýchlil bratrancov počítač, ide mu hlavne o hry čiže... v PC zostavy | Fanulo | 2 | 411 | 01.12.2013 11:57 dark_globe |
 | Zdravím, chcel by som si od vás nechať poradiť ktorý mobil je asi najlepší do tých 300€ + - , rozmýšlal som o S3, každý vraví... v Prenosné zariadenia | Fanulo | 8 | 556 | 27.11.2013 12:00 kiko863 |
 | Zdravím, kamarát potrebuje kúpiť monitor do 100€ s HDMI , rozlíšenie a uhlopriečka, to nechám navás ale aby sme sa vošli do... v Monitory, televízory a projektory | Fanulo | 5 | 401 | 16.10.2013 6:10 Smith Wesson |
 | Zdravík chlapi, prosím poznám jedného človeka ktorý vraví že táto zostava , vraj že mu nejaký ten jeho "technik"... v PC zostavy | Fanulo | 7 | 531 | 25.09.2013 12:41 Fanulo |
 | Zdravím, kupujem nový Windows , pretože som si poskladal nový herný počítač a neviem sa rozhodnúť pre Windows , pretože pozerám... v Windows | Fanulo | 13 | 287 | 24.09.2013 16:26 camarovk19 |
 | Pekný deň prajem. Rád by som si od vás nechal poradiť nejaký low end PC do sumy pohybujúcej sa okolo 450 € viac dať nechcem... v PC zostavy | BlumpGant | 2 | 423 | 20.09.2013 22:14 Fanulo |
 | Zdravím, Potreboval by som poradiť s PC aby zvladal nove hry, photoshop stahovanie filmov CPU : MB : HDD : RAM : Case : Zdroj :... v PC zostavy | snakee1 | 18 | 658 | 25.08.2013 21:09 snakee1 |
 | Zdravím, chcel by som sa spýtať ako mám taktovať procesor , pretože pri kúpe som si vybral s uzamknutým násobičom, dá sa niečo... v PC zostavy | Fanulo | 2 | 312 | 17.08.2013 12:25 Fanulo |
 | Zdravím , potreboval by som sa poradiť, kúpil som si nový počítač pred 3 týždňami , ale v tedy ešte neboli na trhu nVidie 760... v Grafické karty | Fanulo | 11 | 617 | 29.07.2013 18:18 void |
 | Zdravím potreboval by som kúpiť nejakú tichú klávesnice do 40€, pretože potrebujem robiť v nočných hodinách veci na PC, a tá... v Externé zariadenia | Fanulo | 0 | 403 | 17.07.2013 21:13 Fanulo |
 | Zdravím, potreboval by som poradiť PC do 300€ (+- 30 €) , kedže to ma byť "herné" , tak malo by to mať hlavne dobrú... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v PC zostavy | Fanulo | 41 | 1422 | 14.07.2013 14:13 RaFFko |
 | Zdravím, mám ovládač od xboxu , a chcem ho pripojit na pc ,ale problém je v tom , že nemam k tomu kábel , chcem sa spýtať či sa... v Hry a herné konzoly | Fanulo | 2 | 334 | 10.07.2013 22:42 Fanulo |
 | Zdravím mám Windows 7 profesional 32-Bit, a chcem sa spýtať či je chyba v tom že nemam 64bit,- mám hracie pc, a príde by že mam... v Windows | Fanulo | 8 | 367 | 29.06.2013 21:39 Fanulo |
 | Zdravím chcel by som si kúpiť monitor na počítač do tých 100€, stačila by 19 palcová čo najlacnejšia. Napr niečo také : v Monitory, televízory a projektory | Fanulo | 2 | 258 | 28.06.2013 14:34 liqua1 |
 | Zdravím, potreboval by som si kúpiť notebook do 450€ na pozeranie filmov, internet a hranie hier ako je Minecraft a GTA San... v Notebooky a netbooky | Fanulo | 5 | 525 | 25.06.2013 18:51 Nwm |
 | Zdravím, chcel by som sa spýtať či by mi niekto nevedel poradiť že prečo akoby mi WiFi blokovalo internet, mne príde jakeby... v Siete | Fanulo | 9 | 402 | 21.06.2013 17:07 Denco1 |
 | Ahoj, chcel by som si vy skladať počítač do 700€. Budem ho používať skoro furt iba na hranie hier, na ultra detailoch-vysokých.... v PC zostavy | Fanulo | 4 | 589 | 20.06.2013 19:37 Fanulo |