f_fabregas4 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 18 z 34 [ Vyhľadávanie našlo 1009 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Ostatné   Téma: Nová Plazma


Odpovede: 35
Zobrazenia: 1755


na kvalite obrazu sa ti podpíše rozĺišenie TV a setelitného vysielania príp. satelitného prijímača a nie uhlopriečka . na uhlopriečku pozeraj ak máš malú izbu. mohol by si sa konkrétnejšie vyjadrovať a písať správne. samsung má možno ale len možno pár modelov, ktoré sa im celkom nepodarili ale takýc...

 Fórum: Ostatné   Téma: Nová Plazma


Odpovede: 35
Zobrazenia: 1755


tak potom neraď blbosti. povedal že konzolku nemá tak načo

 Fórum: Ostatné   Téma: Nová Plazma


Odpovede: 35
Zobrazenia: 1755


nie. pri SD vysielaní napr. digitv má väčšie kocky :lol: :-D áno pri FUL HD budú väčšie kocky. takže mal by si v tom mať jasno ;)

 Fórum: Ostatné   Téma: Nová Plazma


Odpovede: 35
Zobrazenia: 1755


Prp.Bender maš tu reči ale čo i len jediný príklad neuvedieš. ak dobre rozumiem tak full hd je, že telka vždy beží pri rozlišku 1920x1080 čo by bolo napr. na digitv asi nepozerateľné. a nevem čo riešiš, veď keď si kúpiš blueray prehrávač tak na ňom nastavíš full hd rozliško a ti to pobeží aj na HD r...

 Fórum: AMD   Téma: Jaký typ procesoru od AMD vlastníte??


Odpovede: 265
Zobrazenia: 27024


na NB AMD turion 64 x2 TL-58

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Kupa novej grafickej karty


Odpovede: 69
Zobrazenia: 3607


nielen že je CPU slabý ale ani na tom zdroji nepotiahneš lepšiu kartu, čiže aj zdroj by trebalo

 Fórum: Windows   Téma: vista x86


Odpovede: 7
Zobrazenia: 630


tak to pochybujem že je to tým SP1. no v dnešnom svete nič nie je nemožné :lol:

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Plány napájania


Odpovede: 0
Zobrazenia: 556


čawko. dostal som NB Acer TravelMate 5520G-402G16Mi a zo začiatku bolo všetko ok. keď som dal šetrenie energie, tak sa mi podtaktoval z 1900 na 798 MHz. ukazovalo mi to napríklad na CS:Source v konzole. ale jedného dňa zrazu začalo ukazovať pri šetrení, že jadrá bežia na frekvencii cca 1500MHz čo je...

 Fórum: TV   Téma: Magio Internet


Odpovede: 6
Zobrazenia: 4318


ma dynamickú ten net, no je to vlastne TURBO2

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: HDD


Odpovede: 12
Zobrazenia: 777


nj ale čo ak ma nejaký starší. tak pre to sa pýtame, nie že potom príde pindať tu na fórre že čo sme mu to poradili :D :)

 Fórum: Grafické karty   Téma: prosba v fps


Odpovede: 56
Zobrazenia: 2166


tak ti powiem. ja mam 8800GT a na 19"WS monitore, všetko na najvyššie, ovšem vypnutá VS a FPS nemam na CSS menej ako 60, čiže velice plynule. a to mam len 8800GT.čo bude robiť potom 4870?? o plynulosť nemaj strach.a neže zase povieš že ja mam NVIDIU a ty si ideš kupiť ATI. 1.6 myslim sa neda pr...

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: HDD


Odpovede: 12
Zobrazenia: 777


ak ideš kupovať nový comp tak tam maš určo sata ;)

 Fórum: Novinky   Téma: Finálna verzia Windows 7 údajne v júni 2009


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1273


sharky, to sa asi nedočkaš :) a teraz k teme. skusim pohľadať a nahodiť M3 alebo M2 a opišem svoje pocity, zistenia a pod. no ako vravíte, tak dufam že MS nebude brať ako svoj vzor EA. veď už nejaký ten tok nevyšla poriadna fifa na compik.

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: USB flashdisk


Odpovede: 2
Zobrazenia: 705


tak toto rád počujem. po tom som poškuloval :) a mi ho aj poradili v obchode. nejde mi o gumený obal lebo ja USb mam v taške alebo doma na stole. toť vsjo. okej díky ale keby nahodou mal ešte nejaký navrh tak rad privítam

EDIT: už mam objednaný. rozhodol som sa pre patriot xporter XT, dúfam, že n...

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: USB flashdisk


Odpovede: 2
Zobrazenia: 705


zdravím. prečítal som si recenzie, mnoho poznatkov zákazníkov, topicov na tuto tému tu na fóre ale aj inde a stále mam v tom bordel. Účel je jasný. Chcem minimálne 8GB pamať a čo najrýchlejšiu. rozmýšľam aj nad Corsair Voyager 8GB (preto 8GB, lebo 16GB používajú namiesto SLC MLC čím stráca 1 účel pr...

 Fórum: Siete   Téma: wifi signal


Odpovede: 3
Zobrazenia: 709


skor by som povedal, že je tam všesmerová. skúsil som otočiť a nič. menil som kanály, zvyšoval silu signálu a pod a nič. normálne začínam ľutovať, že som vobec bral ten router od t-comu. :?

 Fórum: Siete   Téma: wifi signal


Odpovede: 3
Zobrazenia: 709


doma mam router vigor 2700vgst a mam problem s wifi signalom. bývam v rodinnom 2-poschodovom dome. router mám na hornom poschodí na jedenj strane domu v izbe a na NB sa potrebujem pripojiť na prízemí na druhej strane domu v izbe. problem je že chcem isť s NB do postele ale nemožem lebo nie je wifi s...

 Fórum: Ostatné   Téma: potlač na NB


Odpovede: 0
Zobrazenia: 329


Chcem si dať urobiť potlač na NB cez firmu skinzone.sk ale neviem vobec aký motív si mam vybrať. Viem že je to blbá otázka, pretože ma každý iný vkus. Aj keď radšej by som tam mal pekný obrázok Fabregasa a naj ešte s nejakým pekným pásmom a pekným motívom. Problém je v tom, že vo vysokom rozlíšení t...

 Fórum: Pamäte   Téma: RAM pre notebook


Odpovede: 17
Zobrazenia: 2128


je to časovanie. to znamena čim menšie tým lepšie ;)

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: FIFA 09


Odpovede: 45
Zobrazenia: 5308


Lordofminor je to jeho nazor. moj som už vyššie pisal ale mierne ho menim. ovladanie som 15minut doladoval a prišiel som an spravne.len tie niektore pohyby su take ako čisto vytvorene na compe. fifa na konzole je o toto lepšia, že sa hrači spravaju prirodznenejšie. aj grafika sa zlepšila ale aj tak ...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Grafika


Odpovede: 19
Zobrazenia: 1196


podla mna 3. ;)

 Fórum: Grafické karty   Téma: Grafika do 6000sk


Odpovede: 31
Zobrazenia: 1913


nie. nvidiacke grafy ponkajú v danej cenovej kategorii slabši vykon

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: problem s NBmi


Odpovede: 0
Zobrazenia: 363


kamaratka ma NB acer travelmate 5320-102G16Mi. včera ho dostala v škole a večer dala nabijať. vypla ho a nechaka do rana tak. rano ho zapla a hla nabitý na 2%. kazal som jej vybrať baterku, založiť do prudu a zapnuť. ide. založi baterku, piše že nabija ale nece sa pohnuť z 1.%. nabijačka sa zohrieva...

 Fórum: Procesory   Téma: Aky procesor na hry?


Odpovede: 15
Zobrazenia: 3268


vyšši nasobič

 Fórum: Ostatné   Téma: Brasna na book


Odpovede: 16
Zobrazenia: 1110


nejak sa stotužňujem s FUCOm. no zaleži od teba

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: FIFA 09


Odpovede: 45
Zobrazenia: 5308


no clekovo je to také divné. ovladanie si nemožem za pana nastaviť podľa starej fify. grafika je sice vylepšená ale nejaka je prehnana. prečo to neurobia tak ako napr s assassinom, že na vyber DX10 a DX9?? PC graficke spracovanuie nebude ani o par rokov take ako na terajšich konzolach. zasa podla mn...

 Fórum: Ostatné   Téma: Brasna na book


Odpovede: 16
Zobrazenia: 1110


ja som si radšej vzal tašku. predsa mam prazdne ruky a nikomu nepali oči ta NB taška

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: kostrbate ikony s new grafikou


Odpovede: 14
Zobrazenia: 804


no nevem čo presne pod tym pojmom mysliš ale ja mam kostrbate si hodim ine rozliško a su veci take akoby rozmazano kostrbaté

 Fórum: Intel   Téma: neustále sa mení takt procesora


Odpovede: 5
Zobrazenia: 610


deje sa to kvoli spustenej technologii, ktora pri malom zaťažení zniži takt CPU aby zbytočne nežral baterku a nevydaval take teplo. mlo by sa to dať v biose vypnuť len mi teraz nejde na jazyk ako sa to vola :D

 Fórum: Ostatné   Téma: batoh na BOOK


Odpovede: 2
Zobrazenia: 465


no ten je ozaj pekný no jeden celkom pekny, objemny tiež DICOTA za 1400sk som videl u nas v meste. uvidim

EDIT: taktiež vybavené. kupil som TRUSt za 999sk. je akurat pre moje požiadavky. možte LOCK :) ;)
Stránka: 18 z 34 [ Vyhľadávanie našlo 1009 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF