Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 5 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 27.07.09 Prihlásený: 10.10.17 Príspevky: 208 Témy: 29 | 29 |
Na zaciatok, dakujem vsetkym co prispievaju a papagajuju dookola co je dobre na rozne otazky. Dakujem
A teraz k veci: WD My Passport Ultra 2TB alebo WD My Book 2 TB?
Prihliadajuc hlavne na odolnost a spolahlivost. Hluk nech je v norme. (uz mam jeden My book - starsi a start je dost hlucny) A odhliadnuc od ceny v tomto pripade.
FYI: Bude to na backup a zaplnim ho na 600GB az 1TB zatial. Disk cryptovany cez TrueCrypt.
|
|
Registrovaný: 17.03.13 Prihlásený: 18.06.26 Príspevky: 15109 Témy: 126 | 126 Bydlisko: Moldava nad... |
je to jedno.
za cenu 2tb 2.5" je 3tb 3.5" tym padom na domace pouzitie je to z mojho pohladu vyriesena otazka.
_________________ Toto je podpis. |
|
Registrovaný: 27.07.09 Prihlásený: 10.10.17 Príspevky: 208 Témy: 29 | 29 |
Disk budem mat v robote odlozeny, ale uz len to, ze raz za 2 mesacne ho prenesiem domov-backup-spet do prace ma taha k tej 2,5ke. Teda ked je to jedno a rozdiel je len cena si kupim mensi.
|
|
Registrovaný: 02.12.07 Prihlásený: 22.06.23 Príspevky: 3403 Témy: 73 | 73 Bydlisko: Brezno |
Tak ak je pre teba 1 TB rozdiel nepodstatny za rovnaku cenu, odpovedal si si sam.
_________________ PC1: CPU: i7 3770, MB:ASUS P8H77-M, HDD: Segate 2TB Barracuda SATA III, SSD: Samsung 250GB 840 EVO SATA III, 16 GB RAM, PSU: Seasonic 450W SSP-450RT/ aktiv. PFC/80+ Gold, VGA: iGPU HD 4000, OS: Win7 PRO SP1 64-bit CZ OEM, CASE : Cooler Master Elite 344 USB 3.0 čierno-modrá PC2: HP Compaq dx6100MT OS: WinXP SP3 Pro EN Netbook: Asus EeePC 1000H Black | Intel Atom N270 | 1GB DDR2 | Intel GMA945 | 160GB SATA2 HDD | Draft-N Wireless | Bluetooth | Windows XP SP3 Phone: Lenovo P780, THL 5000, LeTV 1S (X500) 16GB Every Man Is Hero... In his dreams... Na otázky ohľadom PC zostáv a komponentov cez SS neodpovedám, na to slúži toto fórum. Ďakujem za pochopenie. |
|
Registrovaný: 27.07.09 Prihlásený: 10.10.17 Príspevky: 208 Témy: 29 | 29 |
Pytal som sa na spolahlivost / odolnost... Ak je 2,5 to iste co 3,5 tak ostatne faktory nie prioritne ako je cena v tomto pripade to nezmenia.
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 5 ] | |
|