Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 22 ] | |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 24.03.07 Prihlásený: 28.07.16 Príspevky: 4149 Témy: 251 | 251 Bydlisko: Michalovce |
_________________ PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P
PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /
NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM |
|
Registrovaný: 13.01.07 Prihlásený: 28.05.17 Príspevky: 10032 Témy: 60 | 60 Bydlisko: Dorú Araeba... |
klasicka opera  nemohol som si pomoct .
na ten avatar mas povolenie od scorpion wincheatera? inak porusujes copyright 
_________________ PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ "You have not lived, until you found something worth dying for"
Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC |
|
Registrovaný: 24.03.07 Prihlásený: 28.07.16 Príspevky: 4149 Témy: 251 | 251 Bydlisko: Michalovce |
Panebože ešte čo na mňa máte??? 
_________________ PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P
PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /
NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM |
|
Registrovaný: 25.02.07 Prihlásený: 13.06.25 Príspevky: 326 Témy: 53 | 53 |
toto nam robi v skole s operou kde ma kazdy ziak vlastny user account....ucka povedala ze to ma nejaky problem s kontami
_________________ AMD Athlon XP 1800+ (1.53 Ghz), HDD 80GB Seagate Barracuda, RAM 512 MB, nVidia Geforce4 MX440 128 MB AGP8x |
|
Registrovaný: 28.03.07 Prihlásený: 31.10.07 Príspevky: 40 Témy: 2 | 2 |
MiNoR píše:
ja mam operu a aj mne to hlasi ale potom mi opera normalne ide ..tebe ide alebo zasekava, ak ti zasekava odporucuje reinstalaciu..ja som ju raz mal pretazenu oknami a rwsetoval sa mi PC a po nastartovani windowsu mi nechcela zapnut..som ju musel nanovo stiahnut cez exporer ..
|
|
Registrovaný: 24.03.07 Prihlásený: 28.07.16 Príspevky: 4149 Témy: 251 | 251 Bydlisko: Michalovce |
Nie... Asi si nepochopil... Ja ked otvorim Operu tak mi vypise chybu... Da sa to len potvrdit a zavriet... 
_________________ PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P
PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /
NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM |
|
Registrovaný: 28.03.07 Prihlásený: 31.10.07 Príspevky: 40 Témy: 2 | 2 |
MiNoR píše: Nie... Asi si nepochopil... Ja ked otvorim Operu tak mi vypise chybu... Da sa to len potvrdit a zavriet... 
aha takze sa ti neda ist ani nanet?
|
|
Registrovaný: 28.03.07 Prihlásený: 31.10.07 Príspevky: 40 Témy: 2 | 2 |
MiNoR píše: Nie... Asi si nepochopil... Ja ked otvorim Operu tak mi vypise chybu... Da sa to len potvrdit a zavriet... 
mne sa to dalo potvrdit ok a potom mi to naskocilo.....pridaval si niekedy neake softvare, alebo odkedy ti to zacalo robit
|
|
Registrovaný: 24.03.07 Prihlásený: 28.07.16 Príspevky: 4149 Témy: 251 | 251 Bydlisko: Michalovce |
Ako som hovoril... Mal som 8.5, chcela sa upgradovat, tak som dal, no a uz len ta hlaska... Ale zaujimave ze len vo verziach 9 a vyssie...
_________________ PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P
PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /
NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM |
|
Registrovaný: 28.03.07 Prihlásený: 31.10.07 Príspevky: 40 Témy: 2 | 2 |
MiNoR píše: Ako som hovoril... Mal som 8.5, chcela sa upgradovat, tak som dal, no a uz len ta hlaska... Ale zaujimave ze len vo verziach 9 a vyssie...
ano stavasa..ak ti to robi aj pri inych tak to budeme riesit dalej ak ti to robi iba pri opery tak ju celu odinstaluj a daj si nuóvu
|
|
Registrovaný: 24.03.07 Prihlásený: 28.07.16 Príspevky: 4149 Témy: 251 | 251 Bydlisko: Michalovce |
BUBU1 píše: celu odinstaluj a daj si nuóvu
Lol, ani to nepomohlo... 
_________________ PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P
PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /
NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM |
|
Registrovaný: 28.03.07 Prihlásený: 31.10.07 Príspevky: 40 Témy: 2 | 2 |
MiNoR píše:
a odkedy ti to robi? ako dlho
|
|
Registrovaný: 24.03.07 Prihlásený: 28.07.16 Príspevky: 4149 Témy: 251 | 251 Bydlisko: Michalovce |
_________________ PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P
PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /
NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM |
|
Registrovaný: 28.03.07 Prihlásený: 31.10.07 Príspevky: 40 Témy: 2 | 2 |
MiNoR píše:
ak ti to stae robi v opere tak som mislel ze obnova systemu by ti pomohla ak pri instalovani opery doslo ku poskodeni neakykeho softu
|
|
Registrovaný: 24.03.07 Prihlásený: 28.07.16 Príspevky: 4149 Témy: 251 | 251 Bydlisko: Michalovce |
Rozmýslal som, ze skúsim v registroch odstránit vsetko, co sa tíka softwaru od opery... Ak tam daco bude 
_________________ PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P
PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /
NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM |
|
Registrovaný: 28.03.07 Prihlásený: 31.10.07 Príspevky: 40 Témy: 2 | 2 |
MiNoR píše: Rozmýslal som, ze skúsim v registroch odstránit vsetko, co sa tíka softwaru od opery... Ak tam daco bude 
ano premas registre ale opratrne!
|
|
Registrovaný: 24.03.07 Prihlásený: 28.07.16 Príspevky: 4149 Témy: 251 | 251 Bydlisko: Michalovce |
No, takže, v sobotu ráno sa mi pobabral systém. Nedalo sa nič robiť, a tak otec len zachránil niečo s disku (aaah, aj e-mail našťastie) a sformátoval. Teraz mi PC beží na novo (s novým WinXP). Takže, registre sú nové, takže by mi mala Opera ísť bez akýchkolľvek zábran. Ak nepôjde, napíšem. 
_________________ PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P
PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /
NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM |
|
Registrovaný: 28.03.07 Prihlásený: 31.10.07 Príspevky: 40 Témy: 2 | 2 |
MiNoR píše: No, takže, v sobotu ráno sa mi pobabral systém. Nedalo sa nič robiť, a tak otec len zachránil niečo s disku (aaah, aj e-mail našťastie) a sformátoval. Teraz mi PC beží na novo (s novým WinXP). Takže, registre sú nové, takže by mi mala Opera ísť bez akýchkolľvek zábran. Ak nepôjde, napíšem. 
dobre som zvedavy
|
|
Registrovaný: 24.03.07 Prihlásený: 28.07.16 Príspevky: 4149 Témy: 251 | 251 Bydlisko: Michalovce |
No, teraz tu píšem cez Operu, čiže ide. Stiahol som si síce 9.10!!, no ale verziu Final! Čiže žiadnu beta a pod. Topic pre mňa vyriešený. 
_________________ PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P
PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /
NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM |
|
Registrovaný: 28.03.07 Prihlásený: 31.10.07 Príspevky: 40 Témy: 2 | 2 |
MiNoR píše: No, teraz tu píšem cez Operu, čiže ide. Stiahol som si síce 9.10!!, no ale verziu Final! Čiže žiadnu beta a pod. Topic pre mňa vyriešený. 
to som rad
|
|
Registrovaný: 24.03.07 Prihlásený: 28.07.16 Príspevky: 4149 Témy: 251 | 251 Bydlisko: Michalovce |
Ďakujem aj tebe... 
_________________ PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P
PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /
NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM |
|
Registrovaný: 28.03.07 Prihlásený: 31.10.07 Príspevky: 40 Témy: 2 | 2 |
MiNoR píše: Ďakujem aj tebe... 
nestoji za rec ak budes potrebovat ozvisa:-)
|
|
Stránka: 1 z 1
| [ Príspevkov: 22 ] | |
|