[ Príspevkov: 22 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251 | 251
Bydlisko: Michalovce
NapísalOffline : 24.03.2007 16:39 | Error initializing Opera

Táto chybová hláška sa mi zjaví vždy, keď chcem spusťiť Operu, ale vyššiu verziu ako 8.5 . Prečo? Mal som Operu rád, bola rýchla... Čo dodať.. No prišli nové betaverzie 9 a viac... No zaujímavé je, že ked chcem spusťiť Operu 9+ ( + - a vyššia ) tak my vypíše tu hlášku. Opera 8.5 ešte problém nerobila, resp. tu chybovú hlášku. Kde môže byť problém??? :shit: :jaw: :cry: :loony:


_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Error initializing Opera

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60 | 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
NapísalOffline : 24.03.2007 22:14 | Error initializing Opera

klasicka opera :D nemohol som si pomoct .
na ten avatar mas povolenie od scorpion wincheatera? inak porusujes copyright ;)


_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251 | 251
Bydlisko: Michalovce
Napísal autor témyOffline : 25.03.2007 18:01 | Error initializing Opera

Panebože ešte čo na mňa máte??? :shock: :cry:


_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Error initializing Opera

Registrovaný: 25.02.07
Prihlásený: 13.06.25
Príspevky: 326
Témy: 53 | 53
NapísalOffline : 26.03.2007 12:58 | Error initializing Opera

toto nam robi v skole s operou kde ma kazdy ziak vlastny user account....ucka povedala ze to ma nejaky problem s kontami


_________________
AMD Athlon XP 1800+ (1.53 Ghz), HDD 80GB Seagate Barracuda, RAM 512 MB, nVidia Geforce4 MX440 128 MB AGP8x
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.03.07
Prihlásený: 31.10.07
Príspevky: 40
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 29.03.2007 18:11 | Error initializing Opera

MiNoR píše:
Táto chybová hláška sa mi zjaví vždy, keď chcem spusťiť Operu, ale vyššiu verziu ako 8.5 . Prečo? Mal som Operu rád, bola rýchla... Čo dodať.. No prišli nové betaverzie 9 a viac... No zaujímavé je, že ked chcem spusťiť Operu 9+ ( + - a vyššia ) tak my vypíše tu hlášku. Opera 8.5 ešte problém nerobila, resp. tu chybovú hlášku. Kde môže byť problém??? :shit: :jaw: :cry: :loony:



ja mam operu a aj mne to hlasi ale potom mi opera normalne ide ..tebe ide alebo zasekava, ak ti zasekava odporucuje reinstalaciu..ja som ju raz mal pretazenu oknami a rwsetoval sa mi PC a po nastartovani windowsu mi nechcela zapnut..som ju musel nanovo stiahnut cez exporer ..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251 | 251
Bydlisko: Michalovce
Napísal autor témyOffline : 29.03.2007 18:43 | Error initializing Opera

Nie... Asi si nepochopil... Ja ked otvorim Operu tak mi vypise chybu... Da sa to len potvrdit a zavriet... :(


_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.03.07
Prihlásený: 31.10.07
Príspevky: 40
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 29.03.2007 18:44 | Error initializing Opera

MiNoR píše:
Nie... Asi si nepochopil... Ja ked otvorim Operu tak mi vypise chybu... Da sa to len potvrdit a zavriet... :(



aha takze sa ti neda ist ani nanet?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.03.07
Prihlásený: 31.10.07
Príspevky: 40
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 29.03.2007 18:47 | Error initializing Opera

MiNoR píše:
Nie... Asi si nepochopil... Ja ked otvorim Operu tak mi vypise chybu... Da sa to len potvrdit a zavriet... :(


mne sa to dalo potvrdit ok a potom mi to naskocilo.....pridaval si niekedy neake softvare, alebo odkedy ti to zacalo robit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251 | 251
Bydlisko: Michalovce
Napísal autor témyOffline : 29.03.2007 18:49 | Error initializing Opera

Ako som hovoril... Mal som 8.5, chcela sa upgradovat, tak som dal, no a uz len ta hlaska... Ale zaujimave ze len vo verziach 9 a vyssie...


_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.03.07
Prihlásený: 31.10.07
Príspevky: 40
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 29.03.2007 18:51 | Error initializing Opera

MiNoR píše:
Ako som hovoril... Mal som 8.5, chcela sa upgradovat, tak som dal, no a uz len ta hlaska... Ale zaujimave ze len vo verziach 9 a vyssie...



ano stavasa..ak ti to robi aj pri inych tak to budeme riesit dalej ak ti to robi iba pri opery tak ju celu odinstaluj a daj si nuóvu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251 | 251
Bydlisko: Michalovce
Napísal autor témyOffline : 30.03.2007 16:05 | Error initializing Opera

BUBU1 píše:
celu odinstaluj a daj si nuóvu

Lol, ani to nepomohlo... :x :sick: :(


_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.03.07
Prihlásený: 31.10.07
Príspevky: 40
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 30.03.2007 16:35 | Error initializing Opera

MiNoR píše:
Lol, ani to nepomohlo... :x :sick: :(


a odkedy ti to robi? ako dlho


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251 | 251
Bydlisko: Michalovce
Napísal autor témyOffline : 30.03.2007 18:32 | Error initializing Opera

Uz som predsa napísal, ze to robí po update na Operu 9 a vissie. Ale asi sa mi zda, ze to vtedy boli len tie BETA VERZIE. No robilo mi to aj potom :roll: :lol: Stupidna Opera, teraz pouzivam IE 7... :) :D


_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.03.07
Prihlásený: 31.10.07
Príspevky: 40
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 30.03.2007 21:50 | Error initializing Opera

MiNoR píše:
Uz som predsa napísal, ze to robí po update na Operu 9 a vissie. Ale asi sa mi zda, ze to vtedy boli len tie BETA VERZIE. No robilo mi to aj potom :roll: :lol: Stupidna Opera, teraz pouzivam IE 7... :) :D



ak ti to stae robi v opere tak som mislel ze obnova systemu by ti pomohla ak pri instalovani opery doslo ku poskodeni neakykeho softu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251 | 251
Bydlisko: Michalovce
Napísal autor témyOffline : 31.03.2007 10:34 | Error initializing Opera

Rozmýslal som, ze skúsim v registroch odstránit vsetko, co sa tíka softwaru od opery... Ak tam daco bude :lol:


_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.03.07
Prihlásený: 31.10.07
Príspevky: 40
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 31.03.2007 18:05 | Error initializing Opera

MiNoR píše:
Rozmýslal som, ze skúsim v registroch odstránit vsetko, co sa tíka softwaru od opery... Ak tam daco bude :lol:



ano premas registre ale opratrne!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251 | 251
Bydlisko: Michalovce
Napísal autor témyOffline : 02.04.2007 15:23 | Error initializing Opera

No, takže, v sobotu ráno sa mi pobabral systém. Nedalo sa nič robiť, a tak otec len zachránil niečo s disku (aaah, aj e-mail našťastie) a sformátoval. Teraz mi PC beží na novo (s novým WinXP). Takže, registre sú nové, takže by mi mala Opera ísť bez akýchkolľvek zábran. Ak nepôjde, napíšem. :roll: :)


_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.03.07
Prihlásený: 31.10.07
Príspevky: 40
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 02.04.2007 17:47 | Error initializing Opera

MiNoR píše:
No, takže, v sobotu ráno sa mi pobabral systém. Nedalo sa nič robiť, a tak otec len zachránil niečo s disku (aaah, aj e-mail našťastie) a sformátoval. Teraz mi PC beží na novo (s novým WinXP). Takže, registre sú nové, takže by mi mala Opera ísť bez akýchkolľvek zábran. Ak nepôjde, napíšem. :roll: :)



dobre som zvedavy


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251 | 251
Bydlisko: Michalovce
Napísal autor témyOffline : 02.04.2007 18:00 | Error initializing Opera

No, teraz tu píšem cez Operu, čiže ide. Stiahol som si síce 9.10!!, no ale verziu Final! Čiže žiadnu beta a pod. Topic pre mňa vyriešený. :D


_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.03.07
Prihlásený: 31.10.07
Príspevky: 40
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 02.04.2007 18:08 | Error initializing Opera

MiNoR píše:
No, teraz tu píšem cez Operu, čiže ide. Stiahol som si síce 9.10!!, no ale verziu Final! Čiže žiadnu beta a pod. Topic pre mňa vyriešený. :D



to som rad


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251 | 251
Bydlisko: Michalovce
Napísal autor témyOffline : 03.04.2007 14:23 | Error initializing Opera

Ďakujem aj tebe... :)


_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.03.07
Prihlásený: 31.10.07
Príspevky: 40
Témy: 2 | 2
NapísalOffline : 03.04.2007 15:22 | Error initializing Opera

MiNoR píše:
Ďakujem aj tebe... :)



nestoji za rec ak budes potrebovat ozvisa:-)


 [ Príspevkov: 22 ] 


Error initializing Opera



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

initializing usb controllers zamrzol

v Intel platformy

1

345

31.07.2013 21:20

SKRiPT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

3D Mark Vantage(initializing GUI)

v Benchmarky a diagnostické programy

11

2607

17.10.2008 13:31

8andrej8

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Parse error: syntax error, unexpected '}' in /usr/export/www

v CMS

9

782

11.01.2007 18:32

then

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

SATA DVD vypalovačka (error DMA, error CRC)

v Ostatné úložné zariadenia

2

1110

13.11.2007 21:11

Mulan3

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in ..

v Backend

7

1169

08.08.2007 8:03

Tominator

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Parse error: syntax error, unexpected '"' in

v Backend

1

679

10.12.2009 15:40

stenley

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_ST

v Backend

1

703

05.10.2010 12:08

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Parse error: syntax error, unexpected $end

v Backend

6

1088

29.08.2011 22:26

BX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Parse error: syntax error, unexpected ')'

v Backend

25

3970

16.05.2009 14:37

pkrajnak

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

opera

v Sieťové programy

2

786

20.05.2007 21:51

Cerky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Opera

v Sieťové programy

11

1114

29.01.2007 15:29

greppi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Opera

v Sieťové programy

8

676

30.05.2009 23:21

br4n0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

opera

v Sieťové programy

2

462

18.01.2012 23:03

bledo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Opera

v Sieťové programy

6

898

03.11.2007 11:30

br4n0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Opera

v Sieťové programy

1

639

07.05.2009 19:23

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

opera

v Sieťové programy

0

709

23.03.2008 15:36

harm22



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF