Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 132 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.03.06
Prihlásený: 12.08.16
Príspevky: 64
Témy: 5
Bydlisko: Košice, KVP
Príspevok NapísalOffline : 23.06.2009 7:04

Tak som si nebol istý na ako dlho mi to vydrží a mal som v tom trocha zmätok vieš, som myslel že aj v tom sú nejaké náplne aby som neminul hneď cely e-liquid :P
Čiže som to objednal asi zbytočne, a ten Extra dymiaci som objednal preto lebo ma najviac nikotínu, bol tam len Camel a Extra dymiaci čo mali po 16mg vieš.
Uvidím odskúšam a ak to nebude také zlé a cigareta nebude vadná a zvyknem si na to bude to perfektné, pretože mám 23, fajčím ako lokomotíva a pokial v tom budem pokračovať tak mam do 2rokov rakovinu a pred 2mes mi diagnostikovali začínajú astmu, problémy s dýchaním a aj nejakú alergiu asi :-((


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.09
Prihlásený: 21.07.09
Príspevky: 4
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 07.07.2009 16:32

Ja mám veľmi dobré skúsenosti s cigaretou DSE 901 z: XXXXXXXXXXXX. Majú tam aj kompletné príslušenstvo a doplnky k ponúkanej cigarete za veľmi dobrú cenu. Cigareta je spoľahlivá a dobre dymí. Stači sa len pozrieť a rozhodnutie je na vás.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.06.09
Prihlásený: 12.09.09
Príspevky: 9
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 07.07.2009 19:03

čertbert píše:
Ja mám veľmi dobré skúsenosti s cigaretou DSE 901 z: XXXXXXXXXXXXXX. Majú tam aj kompletné príslušenstvo a doplnky k ponúkanej cigarete za veľmi dobrú cenu. Cigareta je spoľahlivá a dobre dymí. Stači sa len pozrieť a rozhodnutie je na vás.

Ten odkaz mi sice nefunguje, ale cital som o nej - v porovnani s M401 ma asi silnejsi akumulator, ktory dlhsie vydrzi.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.09
Prihlásený: 21.07.09
Príspevky: 4
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 07.07.2009 22:49

Sorry, stala sa chyba - na konci www adresy je omylom bodka, preto to nemohlo fungovať. správne je XXXXXXXXXXX


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.01.09
Prihlásený: 04.08.09
Príspevky: 9
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 18.07.2009 15:12

elektronicka cigareta je urcena len pre fajciarov a preto si dovolime citovat: MUDr. Joel Niztkin, MPH /magister verejneho zdravia/, DPA, FACPM, predseda pracovnej skupiny kontroly tabaku, Presviedcat fajciara, aby nefajcil elektronicku cigaretu je podobne hlupe, ako presviedcat topiaceho sa cloveka, aby neliezol na zachranny cln, lebo by si mohol sposobit odreninu. XXXXXXXXXX
Starame sa o nasich zakaznikov


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.03.06
Prihlásený: 12.08.16
Príspevky: 64
Témy: 5
Bydlisko: Košice, KVP
Príspevok NapísalOffline : 19.07.2009 21:37

Pred niekoľkými dňami mi cigareta došla poštou a musím povedať že som mierne sklamaný :-( Nie že by to bola pohroma, čakal som že to bude chutiť inak ale mám 16mg liquid, čiže asi stredný a je to slabota a keď si chcem potiahnúť musím extra silno ťahať aby som niečo potiahol, ešte si objednám silnejší e-liquid a uvidíme, nevravím že je to zlá vec, ale zatial u mňa prevláda malé sklamanie nad cigaretou M401 ...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.07.2009 13:47

vidite, s kvalitnou znackovou e-cigaretou nemusite vobec tak silno tahat. Je to menej namahave a je to rozdiel.







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.09
Prihlásený: 21.07.09
Príspevky: 4
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 21.07.2009 18:20

G4bormen - pocit, že liquid je slabý znásobuje fakt, že e-cigareta nehorí a ty vdychuješ len nikotín bez štipľavých a škodlivých chemických látok. A práve ten nikotín telo potrebuje - nie tú rakovinovú chémiu. Ak máš pocit častejšieho fajčenia ako u klasických cigariet, tak potom keď spotrebuješ 16mg liquid, skús silnejší. Malo by to byť lepšie. Viem, že sú aj 24mg a 36mg napr. na XXXXXXXXXX Ja osobne som s nimi spokojný. Ak majú momentálne vypredané, reagujú veľmi pružne.

/by cthulhu: reklama?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.03.06
Prihlásený: 12.08.16
Príspevky: 64
Témy: 5
Bydlisko: Košice, KVP
Príspevok NapísalOffline : 21.07.2009 22:58

no tu stranku si zamaskovat nemusel, ja by som si rád pozrel nejakú stránku kde majú lacný e-liquid a silnejší ako 16mg aby som ho mohol otestoval na cigarete ktorú som si kúpil.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.01.09
Prihlásený: 04.08.09
Príspevky: 9
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 22.07.2009 21:15

Dobry den,
pan G4bormen by mal aj uviest aku cigaretu si zakupil pretoze vyskladana M-401 zo starych bateriek a atomizerov urcite nie je posledny model z Royal smokers. No nie vzdy je pravda, ze kto setri ma za tri. Este by som chcel vysvetlit par veci ohladom elektronickych cigariet a roznych modelov atd. Su len dvaja vyrobcovia na celom svete. Jeden je Royal Smokers a jeho seria M, ktora je urcena na export- Europa atd., potom ponuka rozne serie D a pri velkych objednavkach personalizovane modely a podobne, ktore su urcene hlavne pre Aziu. Druhy vyrobca ja Janty, tie sa predavaju velmi zriedka a su jedine porovnatelne s modelom M-401.
S pozdravom
elcigareta


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.01.09
Prihlásený: 04.08.09
Príspevky: 9
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 22.07.2009 21:44

Pan Spirit spominal no name cigarety. Kto z Vas vie ake znacky a modely existuju? Je rada DSE rada KR a podobne, ale to nieje znacka.Napriklad ta cigareta na prvej strane je a za to rucim jeden z najlacnejsich modelov. Znacka je to, na co sa vyrobca podpise takze cigareta ktora nema ziadne oznacenie od vyrobcu je spravidla lacna seria pre Aziu. Takze suhlasim s panom Spiritom, ze cena a to hlavne ta nakupna je rozhodujuca. Ja si myslim a to uplne nezavazne, ze pri nakupe e-cigarety by mal kupujuci zvazovat aj zarucny servis, lebo pokial sa z modelu M-401 tazko taha tak sa jednoznacne jedna o zavadu atomizera. Na original cigarete M-401 je napis royal smokers -pozor na to.
S pozdravom
elcigareta


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.07.09
Prihlásený: 18.10.15
Príspevky: 5
Témy: 2
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 25.07.2009 21:36

Aky je rozdiel medzi start kit za 39 eur (1 napln) a medzi setom za 79 eur (okrem toho, ze obsahuje 5 naplni).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.01.09
Prihlásený: 04.08.09
Príspevky: 9
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 25.07.2009 23:03

Spytajte sa pana G4bormena. :-) U nas set, na ktory davame akciu - liquid zdarma, stoji 84.-Eur a garantujeme jeden a pol roka zaruku. Ja ale nechapem, ako niekto moze zvazovat kupu niecoho len podla ceny. Napriklad je vela predajcov, co nemaju uvedene ani zakladne info o sebe ci ICO alebo svoje meno. Urcite to je vec nazoru, ja len tvrdim, ze pri tomto produkte je dolezite pri a po zakupeni mat predajcu, co sa bude o svojho zakaznika starat. Prave kvoli tymto veciam a prave pre tych ludi, ktori u nas daju za set 84.-Eur, mame akcie a sluzby, ktore im pri pouzivani e-cigarety investiciu vynahradia. Takze konecne odporucanie - ak sa rozhodnete akokolvek pri zakupeni e-cigarety, zvazujte kde si ju kupujete, co Vam predajca ponuka a co tym nakoniec ziskate.
S pozdravom
elcigareta


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.07.09
Prihlásený: 18.10.15
Príspevky: 5
Témy: 2
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 26.07.2009 12:16

selector píše:
Spytajte sa pana G4bormena. :-) U nas set, na ktory davame akciu - liquid zdarma, stoji 84.-Eur a garantujeme jeden a pol roka zaruku. Ja ale nechapem, ako niekto moze zvazovat kupu niecoho len podla ceny. Napriklad je vela predajcov, co nemaju uvedene ani zakladne info o sebe ci ICO alebo svoje meno. Urcite to je vec nazoru, ja len tvrdim, ze pri tomto produkte je dolezite pri a po zakupeni mat predajcu, co sa bude o svojho zakaznika starat. Prave kvoli tymto veciam a prave pre tych ludi, ktori u nas daju za set 84.-Eur, mame akcie a sluzby, ktore im pri pouzivani e-cigarety investiciu vynahradia. Takze konecne odporucanie - ak sa rozhodnete akokolvek pri zakupeni e-cigarety, zvazujte kde si ju kupujete, co Vam predajca ponuka a co tym nakoniec ziskate.
S pozdravom
elcigareta


Ale aj v start kite za 39 ecka sa jedna o M-401. Cize kde je rozdiel.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.01.09
Prihlásený: 04.08.09
Príspevky: 9
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 26.07.2009 17:18

leri888 píše:
Ale aj v start kite za 39 ecka sa jedna o M-401. Cize kde je rozdiel.


Dobry den,
nebudem tu pisat o tom, z akeho dovodu je na atomizeroch v original setoch napis royal smokers a na inych napis e-cigarette a pod. Otazka je mozno aj ten nazov, preco start kit? Ak to dobre chapem tak asi to je nieco na zaciatok. ;-) Na to nech Vam da odpoved priamo predajca start kitu. Ja neviem- je mlieko v krabici a mlieko v pohari to iste? Kupite si mlieko v pohari v obchode? Mozno uz len zostava na Vas, kupte start kit a skuste stastie.
S pozdravom
elcigareta


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.09
Prihlásený: 30.07.09
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 30.07.2009 12:18

e-cigaretu ma dakto za super cenu na aukre az dve za menej ako cenu jednej. Mam s nou dobre skusenosti, som silny fajciar a v podstate uz poslukavam iba e-cigaretu :-)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.07.2009 16:52

hej mal som dve a rozpadli sa...







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.08.09
Prihlásený: 18.08.09
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2009 13:21

tak už sa dajú el. cigarety kúpiť aj osobne. Objavil som ich v Prešove v OC MAX a že vraj sú aj v Košiciach v Cassovii. Dobré je, že si to na stánku môžete vyskúšať a rovno kúpiť. Vraj budú otvárať ďalšie stánky v iných mestách na slovensku. Veľmi odporúčam, ja by som ju cez internet nekúpil. Keď som si vyskúšal, tak ma to ale hneď presvedčilo...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.01.09
Prihlásený: 04.08.09
Príspevky: 9
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2009 22:15

Je pre mna zahada ako funguje predaj elektronickej cigarety v kamennom obchode. Podla pravnej normy nie je spravena ani na jednu e-cigaretu na Slovensku zhoda cetrifikacie. Co znamena, ze kazdy co predava e-cigaretu v kamennom obchode porusuje zakon. Dufam, ze nie vdaka tymto ludom bude zakazana e-cigareta uplne. Inac celkom odvaha podla pokut co som cital.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.06.09
Prihlásený: 12.09.09
Príspevky: 9
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2009 23:31

selector píše:
Je pre mna zahada ako funguje predaj elektronickej cigarety v kamennom obchode. Podla pravnej normy nie je spravena ani na jednu e-cigaretu na Slovensku zhoda cetrifikacie. Co znamena, ze kazdy co predava e-cigaretu v kamennom obchode porusuje zakon. Dufam, ze nie vdaka tymto ludom bude zakazana e-cigareta uplne. Inac celkom odvaha podla pokut co som cital.

mozes dat link na tie pokuty? Ja si myslim, ze ked su v EU certifikovane, tak ziadny extra certifikat specialne pre Sk netreba.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.01.09
Prihlásený: 04.08.09
Príspevky: 9
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2009 8:36

V súčasnosti má dovozca povinnosť vydať vyhlásenie o zhode určeného výrobku so stanovenými technickými požiadavkami (napr. Nariadenie vlády č. 391/1999 Z.z. o strojoch a strojových zariadeniach, na danú komoditu sa môže vzťahovať viac nariadení vlády) podľa § 13 Zákona 264/1999 Z.z. v znení neskorších predpisov.

§ 13

(5) Vyhlásenie o zhode alebo písomné potvrdenie, že výrobca alebo dovozca vydal vyhlásenie o zhode, je distribútor povinný každému na jeho žiadosť

a) predložiť na nahliadnutie,
b) vydať overený rovnopis do 20 dní od doručenia žiadosti na náklady žiadateľa.

(6) Vyhlásenie o zhode môže výrobca alebo dovozca nahradiť označením CE (§ 21), ak tak ustanovuje medzinárodná zmluva, ktorou je Slovenská republika viazaná, a v súlade s podmienkami podľa osobitného predpisu. 9a)
------------------------------------------------------
9a) Napríklad nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 391/1999 Z. z., ktorým sa ustanovujú podrobnosti o technických požiadavkách na strojové zariadenia v znení neskorších predpisov, nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 392/1999 Z. z., ktorým sa ustanovujú podrobnosti o technických požiadavkách a postupoch posudzovania zhody pre elektrické zariadenia, ktoré sa používajú v určitom rozsahu napätia v znení neskorších predpisov, nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 393/1999 Z. z., ktorým sa ustanovujú podrobnosti o technických požiadavkách na spotrebiče plynných palív v znení nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 148/2002 Z. z., nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 394/1999 Z. z., ktorým sa ustanovujú podrobnosti o technických požiadavkách na výrobky z hľadiska elektromagnetickej kompatibility v znení neskorších predpisov, nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 395/1999 Z. z., ktorým sa ustanovujú podrobnosti o technických požiadavkách na hračky.


Certifikát je doklad nezávislej skúšobne, ktorá týmto potvrdzuje, že zhodu s predpismi sama preverila. Certifikát ako podklad pre vyhlásenie o zhode je v súčasnosti potrebný len pre niektoré výrobky, kde to vyžadujú príslušné nariadenia vlády, aby sa zabezpečila nezávislosť posúdenia (tzv. modul postupu posúdenia zhody b podľa zákona 264/1999 Z.z. § 12).
Dovozca môže zhodu prehlásiť aj na základe dokladov, ktoré získa od výrobcu (modul a). Samozrejme nesie za to zodpovednosť.

§ 13

(1) Výrobca alebo dovozca určeného výrobku zodpovedá za obsah písomného vyhlásenia o zhode s technickými predpismi vrátane spôsobu posudzovania zhody.

(2) Výrobca alebo dovozca je oprávnený označiť určený výrobok, na ktorý bolo vydané vyhlásenie o zhode, slovenskou značkou zhody.

(3) Dokumentáciu o použitom postupe posudzovania zhody a vyhlásenia o zhode a podklady k nemu je výrobca alebo dovozca povinný uchovávať na území Slovenskej republiky a na vyžiadanie kedykoľvek poskytnúť orgánom dohľadu do desiatich rokov od skončenia výroby, dovozu alebo uvedenia na trh. Povinnosť zabezpečiť uchovanie dokumentov prechádza z výrobcov a dovozcov, ktorí zanikli v dôsledku likvidácie, konkurzu alebo vyrovnania, na správcu konkurznej podstaty alebo na likvidátora. Na dovážaný výrobok označený podľa odseku 6 označením CE nemá dovozca povinnosť dokumenty o použitom spôsobe posudzovania zhody uchovávať na území Slovenskej republiky, je však povinný predložiť ich orgánu dohľadu podľa podmienok ustanovených osobitným predpisom. 9a)

(4) Vyhlásenie o zhode nezbavuje výrobcu alebo dovozcu zodpovednosti za vadný výrobok ani za škody spôsobené vadným výrobkom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.01.09
Prihlásený: 04.08.09
Príspevky: 9
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2009 8:44

tu je napr. link o pokute, ale e-cigareta je trosku o niecom inom. http://209.85.129.132/search?q=cache:gP ... lr=lang_sk


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.06.09
Prihlásený: 12.09.09
Príspevky: 9
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2009 9:30

ja si myslim, ze certifikaty CE a ROHS postacuju http://www.elcigareta.sk/ecigareta/esho ... reta-M-401


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Elektronicka cigareta 2. generacie v praxi

Registrovaný: 08.03.09
Prihlásený: 06.10.20
Príspevky: 1116
Témy: 88
Bydlisko: 00100100
Príspevok NapísalOffline : 12.09.2009 19:50

pekne cigaretky







_________________
Programming is The Best
Hackers Are Not Crackers!!! Hackers build things, crackers break them!
;-)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.06.09
Prihlásený: 12.09.09
Príspevky: 9
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 12.09.2009 21:40

len chcem vidiet, ako to tento zakon zakaze ostatnym predajcom v EU.

Zákon č. 87/2009 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 377/2004 Z. z. o ochrane nefajčiarov
§ 6
(1) Zakazuje sa predaj tabakových výrobkov a výrobkov, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak
e) formou podomového predaja a zásielkového predaja
Vzhľadom na to, že predajca elektronických cigariet e-shop elcigareta.sk musí rešpektovať zákony Slovenskej republiky, pristupujeme ku stiahnutiu produktu elektronická cigareta z e-shopu.
V blízkej budúcnosti budeme zriaďovať spoplatnený ELCIGARETA KLUB s členským poplatkom 68 EUR, kde každý člen obdrží set M-401 ako darček od nás.
Budeme radi, ak sa podelíte o svoje názory na túto novelu zákona v diskusii pod týmto oznamom.
S pozdravom prevádzkovateľ e-shopu elcigareta.sk.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.09
Prihlásený: 21.07.09
Príspevky: 4
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 16.10.2009 18:02

miro805 asi nechápe pojem slov určené na fajčenie a čo znamená slovo fajčiť. Slovenský jazykovedný ústav ho vysvetľuje ako: vdychovanie a vydychovanie dymu horiaceho tabakového výrobku. Keďže elektronická cigareta je NEHORIACI výrobok, ktorým sa vdychuje a vydychuje PARA a nie DYM, o ktorom hovorí význam slova ,,fajčiť,, , tak je to úplne jasné čoho sa zákon týka. Naviac právny význam slova ,,fajčiť,, neexistuje a zákon ho nepozná. Nakoniec sám tvorca zákona povedal, že zatiaľ nevedia do akej kategórie majú elektronickú cigaretu zaradiť. Prečo robíte paniku???


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.06.09
Prihlásený: 12.09.09
Príspevky: 9
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 16.10.2009 18:33

to nie ja, to len jeden nas predajca mal asi problem, tak to je skopirovane z jeho stranky a dokonca na nejaky cas pozastavil predaj. Dnes uz znovu funguje, ibaze e-cigaretu nazyva "e-inhalator".
Nie ja, ale ten, kto do tohto predajcu rypal, asi nerozumel co znamena slovo fajcit. ( http://www.elcigareta.sk/ecigareta/4-Co-Vam-ponukame )
Ja ako zakaznik som ziadny problem nemal, z ciny som kupil lacny smejd, ktory sa znicil uz pocas dopravy, z UK super nakup.
Ale ked uz pisem, tak pridam par skusenosti :
Bateria u M401 mi vydrzi tak 3 - 4 mesiace... pravda je, ze na rozdiel od klasickej cigarety ju mam stale v ustach. Momentalne som vyuzil ponuku v jednom UK shope, kde som si dokupil 3 nahradne baterie (kovove s modrou led) po 5 Ł a poslali mi ich za tuto cenu 6 ks, cize kus za 2.50 Ł, super. http://www.e-cigs.co.uk


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.11.09
Prihlásený: 02.11.09
Príspevky: 1
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 02.11.2009 13:24

Kolem e-cigaret je dost dohadů,poloprav tak jsem vytvořil forko zaměřené jen na e-cigarety ( zatím zkušební provoz).Chtěl jsem místo,kde si můžeme vyměňovat zkušenosti a tipy,své místo tam mají i prodejci e-cigaret.http://ekoureni.tvojeforum.cz/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.09
Prihlásený: 28.11.10
Príspevky: 12
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 09.04.2010 20:34

mozete mat aj milion elektronickych cigariet ale ked nemate odhodlanie nemate nic, len zavislost, ak mate odhodlanie netreba vam elektronicke cigarety ani nic ine. Dlho som sa oblepuval nalepkami zral niqitin potom som skusil tieto elek. cigarety a NIČ!!! jedneho dna som sa nasra.. otocil sa za svojimi pokusmi prestat fajcit a povedal si: "jano to predsa nieje mozne aby si nevydrzal aspon tri dni bez cigarety" a tak som prisambou vydrzal tie tri dni a potom mi us bolo luto zas zacinat tak som vytrval. V praci somnou nebola rec ked som dosiel dom umil som sa najedol a nervozny sa skrutil do postele. bez kavy bez caju ktore len zvysuju chut na cigatretu no a prestal som. Horsie je ze po roku som sa knim znova vratil. kedze som mlady clovek umna nieje motiv zdravie ale peniaze. Zdravie neriesim to ma bude trapit v 50tke dnes ma trapia hlavne peniaze. A tak som si zakupil semiacka tabaku selskeho a prvym rokom uspesne pestujem tabak potom fermentacia rezanie a cigaretky ako víno :-D. a tak ma teraz napadlo ze de sa to tu bere na pcforum.sk taketo topiky :-D cest ludia nech mate to odhodlanie


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Elektronicka cigareta 2. generacie v praxi

Registrovaný: 31.03.10
Prihlásený: 31.12.20
Príspevky: 1014
Témy: 83
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 13.09.2010 20:51

Videl som jedno video na youtube ako si jeden zostrojil sam ecig. Tak ma napadlo ci by na to nebola nejaka schema alebo navod. Nepoznate nieco take??


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 132 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: el. cigareta Joyetech ego-T sada

v Predám

5

707

31.12.2012 14:15

Mireek Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Operacne zosilnovace - vyuzitie v praxi

v Elektronika

1

697

10.01.2016 19:05

ado130 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AIO vodné chladiče v praxi

v Chladiče a všetky druhy chladenia

3

577

01.08.2014 13:40

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. v praxi overene: ktory kupit i5 4670k vs. fx8350

v Procesory

9

1067

14.02.2014 21:15

roobi2 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Elektronická čítačka kníh

v Mobilné zariadenia

2

412

19.12.2013 17:17

uterak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Elektronická dokumentácie siete

v Ostatné programy

1

683

29.04.2007 10:48

manazer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Alza - elektronicka hra

v Obchody, reklamácie a právo

19

772

17.12.2015 19:27

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Schéma: Elektronická ruleta

v Elektronika

0

1886

23.01.2007 6:14

Elektronic Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Schéma: Elektronická záťaž

v Elektronika

0

3444

23.01.2007 6:13

Elektronic Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. elektronická čítačka kníh

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ostatné

59

4214

14.09.2012 21:42

oremusaa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dotazník - elektronická verejná správa

v Krčma

0

626

15.03.2017 16:12

Zdravotnik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Schéma: Elektronická simulácia myši

v Elektronika

0

1270

23.01.2007 6:14

Elektronic Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Microsoft Windows Elektronická distribúcia

v Ostatné

7

858

02.08.2015 9:45

pekiskol Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Elektronicka prihláška na TUKE

v Vzdelanie, štúdium, škola

5

1466

28.11.2010 18:43

KatjushaMan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Intel 11. Generácie - informácie?

v Procesory

2

453

12.01.2021 10:10

ericc64 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Intel 11. Generácie - informácie ?

v Procesory

0

0

01.01.1970 1:00

Hosť Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra