Viem, ze takychto tem je tu neurekom, ale s pocitacmi som sa este nedostal tak daleko, aby som to mohol zvladnut sam. Potrebujem teda vasu pomoc a budem za nu aj patricne vdacny.
Mam HP Pavilion a6320, zakl. doska Asus IPIBL-LB (Benicia), 2x1 GB DDR2 RAM a zostali mi este dva sloty volne. Chcel by som teda celkovo dokupit este najlepsie dalsie 4 GB alebo minimalne 2 GB. Mam 64 bit OS a PC dost zatazujem takze by to malo vyuzit.
Chcem to kupit cez Alzu, len neviem, ze aku mam kupit. Mozu frekvencie, casovanie, velkost, znacka a pod. byt rozne? Ak treba este nejake udaje tak doplnim.