Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.05.11
Prihlásený: 07.06.11
Príspevky: 3
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2011 11:26

Zdravim,
chcel by som sa poradit s ludmi na tomto fore o vybere RS pre nas novy projekt... ale pred tym by som vam chcel priblizit nase posobenie a podrobnosti o pripravovanom projekte.. Sme skupina ludi ktora za sa zaobera organizovanim roznych akcii... Spolupracujeme zo spolocnostami ako su napr redbull, finlandia... Nas novy projekt by mal byt zamerany na databazu klubov, djov po celej EU...
Ma tam byt vela funkcii tak napisem len nejake hlavne... registracia bude rozdelena na 3 casti: DJ, Klub, Uzivatel... kazdy dj si bude moct vyplnit o sebe info, pridat tracklist... sety sa maju pridavat formnou odkazu na iny server na ktorom je mp3 nahrana, club pridavanie eventov + funkcia potvrdenie ucasti pre uzivatela... nasledne zobrazenie ludi ktory sa chystaju naakciu , maju tam byt skupiny, pridavanie priatelov, bazar,
galeria fotiek pre uzivatelov, djov, kluby + video galeria tohto typu... dalej forum, samozrejme novinky ... je tam strasne vela veci naplanovanych tieto su hlavne ..da sa zbuchat nejaky rs s modulmi alebo je lepsie si to nakodit co by zabralo viac casu ... ide mi hlavne oto aby sa tie moduly dali jednoducho urpavovat co sa dizajnu tyka a pridavani fieldov.. vzhladom aj nato ze sekcia Eventy maju byt v style mapiek statov a po klinuti na kraj sa zobrazia prislusne eventy...
este taka drobnost ze to ma byt nieco ako szene...
napisal som tu len hlavne veci ale ludia ktori do toho aspon trosku vidia vedia si predstavit co bude vypisane pri infe o djoch atd... takze ak bude otazka kludne napiste... Dakujem


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
DJ community

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2011 11:43

ak bude otázka? hádam máš nejakú otázku ty alebo nie? Toto nie je billboard, kde prídeš a napíšeš si reklamu :)

Citácia:
da sa zbuchat nejaky rs s modulmi alebo je lepsie si to nakodit co by zabralo viac casu ...

vždy je lepšie mať vlastný systém.. áno, je to drahé a je to pomalšie, ale výsledok sa vyplatí







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DJ community

Registrovaný: 01.12.09
Prihlásený: 20.04.19
Príspevky: 862
Témy: 26
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2011 13:18

Tak na to aké je to rozmanité, by som určite doporučoval riešenie na mieru. Prišiel by si o mladosť kým by si nejaký CMS(RS) prispôsobil plne svojim požiadavkom =)







_________________
PC :ASUSTeK M2A-VM, AMD Phenom X3 8650 AM2 @ 2,3 Ghz, 4 GB RAM DDR2 1800 MHz, SAPPHIRE HD 6770 VAPOR-X 1GB DDR5, 400W Zdroj, 500 GB HDD, Windows Vista 64 bit
Notebook : Asus EEEPC 1201NL, intel Atom N270 512 KB L2 Cache 533 MHz FSB @ 1,6 Ghz, 1 GB DDR2 RAM, nVidia ION, 320 GB HDD, Windows XP 32 bit
Iná technika : LG P500 (806 Mhz, Android 2.3.3 Gingerbread, root, JIT), Koss Pathfinder, kedysi iPhone =(
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DJ community

Registrovaný: 06.11.08
Prihlásený: 06.09.21
Príspevky: 3091
Témy: 84
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 23.05.2011 14:29

Podľa tvojích slov to vyzerá seriózne a chceš sa tomu naozaj venovať, takže by som tiež išiel do niečoho vlastného (či už to vytvoríš sám alebo to dáš do rúk niekomu inému).


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 4 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. social community

v Redakčné systémy

6

608

29.03.2009 12:53

hajtrak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. world community grid

v Ostatné programy

2

466

06.08.2010 19:54

Dragosvk Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra