Citácia:
btw kto to povedal ze ati 2900 podporuju dx10,1?
To je blbost!
Tu je clanok o tom, ze DX 10.1 je len nafuknuta bublina.
DirectX 10.1 len rozsiruje zakladnu verziu, takze na kartach s podporou DX10 bude vylepsene DX fungovat.
Kód:
http://www.games.tiscali.cz/news/news.asp?id=23568&r=top