[ Príspevkov: 8 ] 
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Dialkove od Mrkvosoftu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 12.10.2006 16:43 | Dialkove od Mrkvosoftu

Zdravim
http://www.shop-it.sk/efn/?Mode=Sti&StiId=41316Chcem vediet vas nazor na toto dialkove, a hlavne ci je mozne s nim zapnut PC, pripadne ci s nim mozem ovladat aj ine veci ako Media Center


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 31.05.25
Príspevky: 8033
Témy: 115 | 115
Bydlisko: Košice Bydl...
NapísalOffline : 12.10.2006 16:45 | Dialkove od Mrkvosoftu

a tento popis nestaci?

Remote control for PC and TV

* Power
* Record
* Play
* Replay
* Pause
* Backlit buttons
* Remote infrared (IR) sensor
* Enables remote control to communicate with the computer
* Controls cable or satellite set-top box
* Media Center Start menu:
* My Videos
* My Music
* My TV - opens TV menu
* My Pictures
* Guide opens TV Program Guide. Live TV launches full-screen live TV.*

*TV tuner card with FM radio capability required for live TV and radio functionality
* Your customers will feel right at home by using familiar, intuitive controls for all their digital entertainment experiences. The remote control sends command information to the connected IR sensor from up to 20 feet away.
* Customers can power their TV and Microsoft Windows XP Media Center with one remote.
* The friendly Media Center on-screen menus are specially designed for remote control interaction, delivering a fun, engaging, and integrated digital media experience.
* Find out how you can deliver the amazing Media Center experience to your customers.
* Visit the Readiness Center at: http://oem.microsoft.com/mceready/ for valuable information today.


_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Dialkove od Mrkvosoftu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 12.10.2006 16:51 | Dialkove od Mrkvosoftu

viacmenej, povedal by som ze asi ten komp zapnem, ale radsej by som si bol isty, ale nedozvedel som sa z toho ci to vie aj nieco ine ako media center, lebo podla mna to ze je na to urcene neznamena ze nevie nieco naviac :)


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Dialkove od Mrkvosoftu

Registrovaný: 25.09.06
Prihlásený: 15.10.23
Príspevky: 107
Témy: 8 | 8
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 13.10.2006 9:17 | Dialkove od Mrkvosoftu

Johnnny píše:
viacmenej, povedal by som ze asi ten komp zapnem, ale radsej by som si bol isty, ale nedozvedel som sa z toho ci to vie aj nieco ine ako media center, lebo podla mna to ze je na to urcene neznamena ze nevie nieco naviac :)


Pokiaľ si kúpiš MB ASUS P5W DH Deluxe tam máš dialkové priamo k MB. Inak pokiaľ máš DO k oknám tak ti je na nič pokiaľ máš heslo v biose, alebo pri oknách. lebo najprv usíš aj tak dať heslo do biosu, potom do okien a nakoniec ho môžeš použiť. Mal som 2 DO k - VGA ATI a k - Oknam alo to bolo na nic - pokial ti mb nepodporuje zapinanie z DO tak ti zapnutie kompu nepojde. Maj a pekny den. Joshi


_________________
MB: ASUS P5W DH Deluxe 2xGB LAN, Wifi, i975X, 8.1, 6xSATA, 4xATA, CPU: INTEL Core 2 Duo E6300@3010,13MHz BOX, FSB 1720,06 MHz, L2 2MB, Memory: 2x1GB DDR2-800MHz Kingston HyperX, CL5-5-5-15, VGA: ASUS EN7600GT/2DHT, 256MB DDR3, HDTV, 600/1600Mhz, DDR3/128bit, HDD: 2x250GB WD2500JS Caviar SE, SATAII/300 7200rpm, 8MB cache - RAID0, DVD1: DVDRW/RAM NEC ND-4571 LF 8x6x16x16x, DVD2: DVDRW Samsung SH-W163A 8x4x16x16x SATA, FDD: 3.5"/1.44MB Sony černá, CASE: Middle BLACK ATRIX 9001 s 500W, Microsoft Wireless Optical Elite
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Dialkove od Mrkvosoftu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 13.10.2006 14:21 | Dialkove od Mrkvosoftu

dik, ale celkom nechapem co si tym chcel povedat, vsak, ja chcem stlacit tlacidlo a pojde PC, stalcim dalsie, nabehne, Media Centre, a ovladam ho, nechapem ake heslo do BIOSU mam zadavat


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Dialkove od Mrkvosoftu

Registrovaný: 25.09.06
Prihlásený: 15.10.23
Príspevky: 107
Témy: 8 | 8
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 13.10.2006 14:42 | Dialkove od Mrkvosoftu

Johnnny píše:
dik, ale celkom nechapem co si tym chcel povedat, vsak, ja chcem stlacit tlacidlo a pojde PC, stalcim dalsie, nabehne, Media Centre, a ovladam ho, nechapem ake heslo do BIOSU mam zadavat


Ja len že je blbosť kupovať si DO keď máš ochránený komp v biose a pri WInoch. Pokiaľ máš komp len tak alebo máš Media Center a bez ochrany (hesla) tak ti to nevadí, ale aj ovládanie na myši čo som mal - na ATIne bola riadna blbosť. Inak mať Media Center pripojené na net a nemať ochranu je ko2tina, tak isto ja mať Media Center nenapojené na net. Joshi


_________________
MB: ASUS P5W DH Deluxe 2xGB LAN, Wifi, i975X, 8.1, 6xSATA, 4xATA, CPU: INTEL Core 2 Duo E6300@3010,13MHz BOX, FSB 1720,06 MHz, L2 2MB, Memory: 2x1GB DDR2-800MHz Kingston HyperX, CL5-5-5-15, VGA: ASUS EN7600GT/2DHT, 256MB DDR3, HDTV, 600/1600Mhz, DDR3/128bit, HDD: 2x250GB WD2500JS Caviar SE, SATAII/300 7200rpm, 8MB cache - RAID0, DVD1: DVDRW/RAM NEC ND-4571 LF 8x6x16x16x, DVD2: DVDRW Samsung SH-W163A 8x4x16x16x SATA, FDD: 3.5"/1.44MB Sony černá, CASE: Middle BLACK ATRIX 9001 s 500W, Microsoft Wireless Optical Elite
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Dialkove od Mrkvosoftu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 13.10.2006 14:51 | Dialkove od Mrkvosoftu

jaj, tak o to ide :) , no necitim potrebu chranit si komp heslami, som dost lenivy nato aby som ich pisal, moj komp je chraneny firewallom, a myslim ze neake utoky mi nehrozia, takze ako som povedal nemam potrebu pouzivat, heslo.
Myslim ze aj lepsi firewall je solidna ochrana, a netrebya mi chranit komp heslami, ktore sa tiez daju obist
A z toho mi vypliva, ze ten dialkac nakoniec bude fungovat, takze dik


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Dialkove od Mrkvosoftu

Registrovaný: 25.09.06
Prihlásený: 15.10.23
Príspevky: 107
Témy: 8 | 8
Bydlisko: Banská Byst...
NapísalOffline : 14.10.2006 9:25 | Dialkove od Mrkvosoftu

Johnnny píše:
jaj, tak o to ide :) , no necitim potrebu chranit si komp heslami, som dost lenivy nato aby som ich pisal, moj komp je chraneny firewallom, a myslim ze neake utoky mi nehrozia, takze ako som povedal nemam potrebu pouzivat, heslo.
Myslim ze aj lepsi firewall je solidna ochrana, a netrebya mi chranit komp heslami, ktore sa tiez daju obist
A z toho mi vypliva, ze ten dialkac nakoniec bude fungovat, takze dik


Sak ono to pochopis neskor, ked budu tvoje veci na nete. Ani firewall nieje vsetko - pomoze ale dokonale neochrani(co ked otvoris *.doc z netu v ktorom je nejaky chrobak a chlam z netu si s t vojim kompom moze robit co chce) . A osobne - lenivost sa navyplaca. Mam kamosa, ktory ti posle soft aj v *.jpg a dostane sa ti do kompu. A pretosu hesla, firewall, antispyware a ine srandy dobre - cim viac tym lepsie. Joshi.


_________________
MB: ASUS P5W DH Deluxe 2xGB LAN, Wifi, i975X, 8.1, 6xSATA, 4xATA, CPU: INTEL Core 2 Duo E6300@3010,13MHz BOX, FSB 1720,06 MHz, L2 2MB, Memory: 2x1GB DDR2-800MHz Kingston HyperX, CL5-5-5-15, VGA: ASUS EN7600GT/2DHT, 256MB DDR3, HDTV, 600/1600Mhz, DDR3/128bit, HDD: 2x250GB WD2500JS Caviar SE, SATAII/300 7200rpm, 8MB cache - RAID0, DVD1: DVDRW/RAM NEC ND-4571 LF 8x6x16x16x, DVD2: DVDRW Samsung SH-W163A 8x4x16x16x SATA, FDD: 3.5"/1.44MB Sony černá, CASE: Middle BLACK ATRIX 9001 s 500W, Microsoft Wireless Optical Elite
 [ Príspevkov: 8 ] 


Dialkove od Mrkvosoftu



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

IR dialkove

v Elektronika

4

944

21.04.2008 15:29

feldino

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dialkove ovladanie

v Elektronika

6

1939

24.06.2009 7:54

AlbiDartanan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dialkové ovládanie

v Elektronika

4

5344

19.12.2010 10:09

erikoo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dialkove ovladanie

v Ostatné

1

1018

07.08.2009 23:37

PietroLM

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dialkove ovladanie

v TV

2

1303

23.02.2009 21:45

bohem5

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dialkové ovládanie RC

v Elektronika

10

4741

18.01.2009 17:47

feferonka

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dialkove ovladanie PC

v Ostatné programy

7

570

26.01.2020 12:16

Semp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Auticko na dialkove

v Elektronika

8

1159

16.12.2009 22:02

AT89C2051

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Diaľkové ovládanie PC

v Ostatné

3

1082

18.08.2008 16:21

server3

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dialkové spínanie PC

v Modifikácie, návody a projekty

26

1566

23.06.2011 15:08

lojzo1998

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

dialkove ovladanie Avermedia

v TV

0

768

06.02.2010 20:47

hiba

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Diaľkové ovládanie PC

v Elektronika

12

9514

27.07.2007 16:16

fugass

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Diaľkové ovládanie(XP)

v Ostatné

0

628

28.06.2009 14:11

tommy1104

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vypnutie PC cez dialkove

v Ostatné programy

15

2455

29.10.2006 10:16

Filip Holba

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Mozne dialkove ovladanie telefonu

v Ostatné

0

552

07.06.2013 10:01

T.C.B.E.E

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

dialkove od garažovej brány

v Elektronika

3

936

01.07.2011 19:47

KocuR



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF