[ Príspevkov: 4 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DeliciousHosting

Registrovaný: 27.11.09
Prihlásený: 10.05.13
Príspevky: 254
Témy: 24 | 24
NapísalOffline : 22.04.2010 13:10 | DeliciousHosting

Mam tu prvy pokus na 99designs.com to som zvedavy ako tam dopadnem, dufam ze nie eliminated v prvom kole  ;D

logo dali oni a k tym divokym farbam som sa snazil ladit stranku, dalsia poziadavka bola nejake jedlo v headri....
DeliciousHosting
DeliciousHosting

co vy na to ??


_________________
NIKDY NEHOVORÍM, ŽE SA NIEČO NEDÁ UROBIŤ, LEBO VŽDY SA MOŽE NÁJSŤ BLBEC, KTORÝ NEVIE ŽE SA TO NEDÁ A UROBÍ TO !
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DeliciousHosting

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 22.04.2010 17:08 | DeliciousHosting

kym nezacnem studovat text neviem o co ide, ten obr v headry treba kazdopadne vymysliet iny, nejaky co by to vystihoval, tie dve cervene bedne to su co?


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DeliciousHosting

Registrovaný: 27.11.09
Prihlásený: 10.05.13
Príspevky: 254
Témy: 24 | 24
Napísal autor témyOffline : 22.04.2010 18:49 | DeliciousHosting

myslim ze uz samotne logo aj napis "flexible hosting" ti dostatocne napovie o co ide :-)))
tie dve bedne su rackove skrine.
Ako by si navrhol header ty a hlavne ake obrazky by si zvolil keby si mal zadanie "fun food theme" ????? aby to pasovalo k logu


_________________
NIKDY NEHOVORÍM, ŽE SA NIEČO NEDÁ UROBIŤ, LEBO VŽDY SA MOŽE NÁJSŤ BLBEC, KTORÝ NEVIE ŽE SA TO NEDÁ A UROBÍ TO !
Offline

Užívateľ
Užívateľ
DeliciousHosting

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 22.04.2010 23:13 | DeliciousHosting

pa3ick píše:
myslim ze uz samotne logo aj napis "flexible hosting" ti dostatocne napovie o co ide :-)))
tie dve bedne su rackove skrine.
Ako by si navrhol header ty a hlavne ake obrazky by si zvolil keby si mal zadanie "fun food theme" ????? aby to pasovalo k logu


hm napovie, ale aj tak, hosting moze mat viac vyznamov aspon by sa tam mohlo doplnit velkym pismom "Web hosting" a rackove skrine ani netusim co su a ak to nejak suvisi s technikou tak to asi vacsina ludi nevie. Osobne by som tam dal nejaku jahodu alebo ceresnu s peknym odleskom polozenu na servery alebo harddisku alebo takom niecom. Ale inak sa mi to paci len ten obrazok vymenit. Nejake skrine polozene na keksoch su trochu divne.


 [ Príspevkov: 4 ] 


DeliciousHosting




© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF